Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dobry alergolog w okolicach Bytomia Katowic Tarnowskich Gór

> 
bwh
wto, 07 lis 2006 - 20:43
Witam, jestem mamÄ… prawie trzyletniego Dawidka, ktory od prawie roku kaszle... testy nie wykazaly zadnego uczulenia, nie ma pasozytow, i wlasciwie to wszystko jest w porzadku tylko caly czas kaszle.
Teraz nawet doszlo do zapalenie oskrzeli (wlasciwie ma to pierwszy raz) ale jak czytam to wszystko o astmie to tak jakbym ogladala mojego Dawida. Teraz jest na wziewach (juz byl raz od zcerwca do konca sierpnia - i tez kaszlal ale mniej, potem musielismy odstawic zeby zrobis testy no i sie zaczelo...) pulmicort i inne, zyrtec i augmentin.
Czy to astma???
zukam dobrego alergologa bo jakos ten obecny... nie mam do niego zaufania... a wziewy zalecil pediatra.
Poradzcie cos prosze...
bwh


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 07 lis 06 - 20:32
Nr użytkownika: 8,366




post wto, 07 lis 2006 - 20:43
Post #1

Witam, jestem mamÄ… prawie trzyletniego Dawidka, ktory od prawie roku kaszle... testy nie wykazaly zadnego uczulenia, nie ma pasozytow, i wlasciwie to wszystko jest w porzadku tylko caly czas kaszle.
Teraz nawet doszlo do zapalenie oskrzeli (wlasciwie ma to pierwszy raz) ale jak czytam to wszystko o astmie to tak jakbym ogladala mojego Dawida. Teraz jest na wziewach (juz byl raz od zcerwca do konca sierpnia - i tez kaszlal ale mniej, potem musielismy odstawic zeby zrobis testy no i sie zaczelo...) pulmicort i inne, zyrtec i augmentin.
Czy to astma???
zukam dobrego alergologa bo jakos ten obecny... nie mam do niego zaufania... a wziewy zalecil pediatra.
Poradzcie cos prosze...
Majka32
piÄ…, 29 gru 2006 - 13:13
ZNAM SWIETNA PANIA ALERGOLOG. NAZYWA SIE GRAZYNA PIETKIEWICZ, A TO JEJ NR TEL.(32) 264 35 49 OD 17 DO 19.
BARDZO POMOGLA MI PRZY LECZENIU MOJEJ SZESCIOLETNIEJ CORKI SILNEJ ALERGICZKI.
POWODZENIA
Majka32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 29 gru 06 - 13:09
Nr użytkownika: 9,455




post piÄ…, 29 gru 2006 - 13:13
Post #2

ZNAM SWIETNA PANIA ALERGOLOG. NAZYWA SIE GRAZYNA PIETKIEWICZ, A TO JEJ NR TEL.(32) 264 35 49 OD 17 DO 19.
BARDZO POMOGLA MI PRZY LECZENIU MOJEJ SZESCIOLETNIEJ CORKI SILNEJ ALERGICZKI.
POWODZENIA
aneea
piÄ…, 29 gru 2006 - 23:17
Z rejonu Śląska bardzo dobrą opinię ma dr Pietrzak z Piekar Śl., byłam u niej jakiś rok temu z Nadią i pod opinią się podpisuję.
KopiujÄ™ namiary:
Pietrzak Jolanta, dr nauk med. Spec. pediatra, alergolog. Gabinet
41-940 Piekary ÅšlÄ…skie, 0 32 287 12 63
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post piÄ…, 29 gru 2006 - 23:17
Post #3

Z rejonu Śląska bardzo dobrą opinię ma dr Pietrzak z Piekar Śl., byłam u niej jakiś rok temu z Nadią i pod opinią się podpisuję.
KopiujÄ™ namiary:
Pietrzak Jolanta, dr nauk med. Spec. pediatra, alergolog. Gabinet
41-940 Piekary ÅšlÄ…skie, 0 32 287 12 63
kempinka
nie, 14 sty 2007 - 13:27
Witam, mój synek ma silną alergię która osłabiła totalnie jego organizm, lekarz która wyciąga nas z tego problemu jest świetnym specjalistą chorób płuc zajmującym się leczeniem chorób alergicznych.Jak się dowiedziałam od osób trzecich jest to jeden z najlepszych lekarzy w obrębie śląska który pomógł bardzo dużej liczbie chorych na alergie .Jest nią dr.Ewelina Cichecka
tel.kom.0-502-504-109 ul.Jemiołowa 4,Częstochowa
Polecam.
kempinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 14 sty 07 - 09:49
Nr użytkownika: 9,954




post nie, 14 sty 2007 - 13:27
Post #4

Witam, mój synek ma silną alergię która osłabiła totalnie jego organizm, lekarz która wyciąga nas z tego problemu jest świetnym specjalistą chorób płuc zajmującym się leczeniem chorób alergicznych.Jak się dowiedziałam od osób trzecich jest to jeden z najlepszych lekarzy w obrębie śląska który pomógł bardzo dużej liczbie chorych na alergie .Jest nią dr.Ewelina Cichecka
tel.kom.0-502-504-109 ul.Jemiołowa 4,Częstochowa
Polecam.
> dobry alergolog w okolicach Bytomia Katowic Tarnowskich Gór
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 13:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama