Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Jaki pas poporodowy???

-
agatkus
post Fri, 12 Jan 2007 - 11:47
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 4,400

Dziewczyny właśnie siedziałam na Allegro w celu zaopatrzenia się na przyszłość w pas poporodowy i zgłupiałam icon_eek.gif Wybór jest ogromny i nie mam pojęcia w który z nich jest najlepszy.Proszę o poradę zwłaszca te osoby które przetestowały na sobie ten wynalazek.Który pas jest najlepszy i przyniósł efekty?
Go to the top of the page PM

Quote Post
meggie
post Sat, 13 Jan 2007 - 12:56
Post #2

Grupa: Zbanowani
Nr użytkownika: 5,819

hmm no wlasnie ja tez z tym problemem, dostalam pas od znajomej stary turecki icon_wink.gif i zastanawiam sie od kiedy moge go nosic, czy juz czy jeszcze poczekac

jestem 10 dni po porodzie brzusio sie wchlonol, ale wisi mi taka mała skórna kluska na dole brzucha-boje sie zeby tak nie zostalo

Quote Post
agatkus
post Sun, 14 Jan 2007 - 19:30
Post #3

Nr użytkownika: 4,400

Ponawiam pytanie odnośnie pasa.Dziewczyny może ktoraś z Was miała z nim do czynienia, z tym poporodowym oczywiście wink.gif

Quote Post
meggie
post Wed, 17 Jan 2007 - 09:42
Post #4

Grupa: Zbanowani
Nr użytkownika: 5,819

pytalam poloznej poleca pas pani teresy ponoc najlepszy w aptece ok 50 zl kosztuje

Quote Post
tysia24
post Fri, 19 Jan 2007 - 22:01
Post #5

Nr użytkownika: 8,856

GG:

Witam:)
Ja mialam do czynienia,z pasem poporodowm wlasnie Pani Teresy,zapłaciłam chyba 48zł i mimo,że miałam dość spory brzusio kupiłam "S".
O ile pamiętam jakieś niecałe 3tyg po cesarce,zaczęłam go nosić,bo miałam jeszcze nie zagojoną ranę i był problem ze ściągnięciem pasa do apteki icon_razz.gif
Poza tym byłam bardzo zadowolona,urodziłam w czerwcu w największych upałach i choć pasy są z reguły bardzo niewygodne,to nie zdarzyło mi się mieć zaparzonej skóry.Wypróbowałam go w "ekstremalnych warunkach" i byłam zadowolona.
Jedyne co trzeba o nim wspomnieć,to że ciężko się go zakłada.Trzeba wciągnąć pas przez uda i pośladki:) kosztuje to troszkę wysiłku,ale warto:)
Pozdrawiam i życzę szybkiego gubienia brzuszków

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

Quote Post
kr
post Thu, 25 Jan 2007 - 20:31
Post #6

Nr użytkownika: 7,397

ja jestem 3 tyg. po porodzie dokładnie po cc i 3 dni temu kupiłam pas pani teresy noszę go i jest całkiem spoko chodzę w nim około 10 godzin i jest tylko trochę niewygodny przy wkładaniu

Quote Post
fugu
post Thu, 25 Jan 2007 - 23:29
Post #7

Nr użytkownika: 4,682

pas pani teresy wydal mi sie nietrafionym pomyslem. nie ma on zadnej regulacji i jakby nie przewiduje wchlaniania sie brzusia. wiec na poczatku trzeba byloby sie wciskac, a pozniej wcale nie spelnialby swojej roli, tj wcale by nie uciskal. poza tym ja z obwodu brzucha/talii mialabym rozmiar S ale nie dalam rady wciagnac go przez biodra icon_redface.gif
no wiec kupilam taki "uniwersalny" na rzepy w sklepie medycznym, cena taka sama. regulowalam sobie i sciskalam coraz bardziej.
ginekolog mi powiedzial 7 dni po porodzie, ze juz moge nosic.
pzdr

--------------------

Quote Post
> Jaki pas poporodowy???

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 19 Sep 2014 - 19:46
lista postów tego wątku
© 2002 - 2014  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe