Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

pozytywne myślenie

> 
lea

Go??







post śro, 17 wrz 2003 - 11:05
Post #1

Mam problem i bardzo mi on przeszkadza, wręcz uniemożliwia normalne funkcjonowanie w ciągu dnia, czasem nocy. Rozmawiałam dziś o tym z Anuk i ona podpowiedziała mi aby zastosować tzw. pozytywne myślenie.
Nawarstwia się w moim życiu zbyt duzo problemów, doszła choroba i mój obsesyjny strach z zażywania leków icon_sad.gif
Bardzo nie lubię lekarstw, a to dlatego , że widzę w nich więcej zła niż dobrego - wiem, że to nienormalne, ale ulotki lekarstw zawsze rozpoczynam od czytania skutków ubocznych i boję się, że właśnie mi to się przytrafi (mówię o skutkach ubocznych ). Ja wiem, że wcale nie musi wiem to !!! ale do mnie nie dociera icon_sad.gif Teraz mam mieć aplikowane leki, które przygotują mój organizm do operacji i tego aby ten guz co we mnie rośnie się zmniejszył po czym mogli mi go wyoperować. Ulotka formatu A4 - oczywiście panika przeogromna. Bardzo mi pomaga Magusia, która na temat mojej choroby i leków naprawdę wytłumaczyła mi bardzo dużo i stara się pomóc, tak samo Anuk. Ale do mnie to nie trafia icon_sad.gif nie dociera !
Teraz na dodatek otrzymałam lek od swojego ginekologa - jest to lek antydepresyjny, bałam sie go zażyć, ale dziś stwierdziłam, że muszę nie ma na co czekać - wzięłam icon_sad.gif

Źle się czuję , w głowie mi się kręci, słabo mi... oczywiście winę w moim , mniemaniu za to ponosi lek...

Anuk radzi mi - Edyta zastosuj pozytywne myślenie, myśl pozytywnie !!! napisz sobie karteczki z tekstami, jest dobrze, nic mnie nie boli. Nie wierzę w skuteczność icon_sad.gif Ale uwierzcie mi proszę, bardzo chcę aby to się zmieniło, bo źle mi z tym moim samopoczuciem icon_sad.gif

pozdrawiam Was ciepło - lea
Dorotka
śro, 17 wrz 2003 - 11:17
Lea, doskonale wiem co czujesz. Ja też przyjmowanie leków zaczynam od nieprzyjemnej lektury.
Mam teraz zapalenie płuc i wiem, że muszę łykać te wstrętne tabletki, ale wiem tez jaki mogą mieć wpływ na moje nienarodzone dziecko icon_confused.gif Bardzo mnie to przeraża...
Mąż też każe mi myśleć pozytywnie i wierzyć, że będzie dobrze.
Jest mi potwornie ciężko, ale próbuję. Dużo mi dziś pomogły Paulka i Sywiakról, dzięki Wam dziewczyny i wszystkim pozostałym.
Przepraszam Lea, że opisuje swoje smutki w Twoim wątku.

Lea myśl pozytywnie ja też próbuję, zobaczysz wszystko będzie dobrze, wyzdrowiejesz szybciej niż myslisz
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post śro, 17 wrz 2003 - 11:17
Post #2

Lea, doskonale wiem co czujesz. Ja też przyjmowanie leków zaczynam od nieprzyjemnej lektury.
Mam teraz zapalenie płuc i wiem, że muszę łykać te wstrętne tabletki, ale wiem tez jaki mogą mieć wpływ na moje nienarodzone dziecko icon_confused.gif Bardzo mnie to przeraża...
Mąż też każe mi myśleć pozytywnie i wierzyć, że będzie dobrze.
Jest mi potwornie ciężko, ale próbuję. Dużo mi dziś pomogły Paulka i Sywiakról, dzięki Wam dziewczyny i wszystkim pozostałym.
Przepraszam Lea, że opisuje swoje smutki w Twoim wątku.

Lea myśl pozytywnie ja też próbuję, zobaczysz wszystko będzie dobrze, wyzdrowiejesz szybciej niż myslisz

--------------------
Wbmot
śro, 17 wrz 2003 - 11:31
Lea... głowa do góry...

Nie czytaj ulotek. Zaufaj lekarzowi i czytaj tylko co miłe, a skutki uboczne omijaj.

Weź się w garść! ja też nie mam lekkiego życia (któż ma lekkie?) często dopada mnie depresja... i nie potrafię sobie z nią radzić. Nigdy nie korzystałam z fachowej pomocy, bo nie mam odwagi, bo nikt mnie nie zrozumie...

Lea... masz dziecko... myśl o dziecku, ono Cię potrzebuje, potrzebuje Twojego uśmiechu, Twojej radości i Twojego pozytywnego myślenia - zrób to dla dziecka icon_razz.gif

Całuję Cię mocno
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post śro, 17 wrz 2003 - 11:31
Post #3

Lea... głowa do góry...

Nie czytaj ulotek. Zaufaj lekarzowi i czytaj tylko co miłe, a skutki uboczne omijaj.

Weź się w garść! ja też nie mam lekkiego życia (któż ma lekkie?) często dopada mnie depresja... i nie potrafię sobie z nią radzić. Nigdy nie korzystałam z fachowej pomocy, bo nie mam odwagi, bo nikt mnie nie zrozumie...

Lea... masz dziecko... myśl o dziecku, ono Cię potrzebuje, potrzebuje Twojego uśmiechu, Twojej radości i Twojego pozytywnego myślenia - zrób to dla dziecka icon_razz.gif

Całuję Cię mocno
amania
śro, 17 wrz 2003 - 11:53
Właśnie Lea, popieram Weronisię. U mnie teraz też bardzo źle się dzieje i jak narazie tylko skupianie się na Marysi, jej potrzebach, radościach smutkach itp. daje najlepsze efekty. Staram się cieszyć z tego, ze mam kochaną rodzinę i coby nie było zawsze są ze mną. Staramy sie z mężem, żeby to czym my się martwimy nie odbiło się dodatkowo na niej i naprawdę dzieki temu (i relanium) jest mi lepiej.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 17 wrz 2003 - 11:53
Post #4

Właśnie Lea, popieram Weronisię. U mnie teraz też bardzo źle się dzieje i jak narazie tylko skupianie się na Marysi, jej potrzebach, radościach smutkach itp. daje najlepsze efekty. Staram się cieszyć z tego, ze mam kochaną rodzinę i coby nie było zawsze są ze mną. Staramy sie z mężem, żeby to czym my się martwimy nie odbiło się dodatkowo na niej i naprawdę dzieki temu (i relanium) jest mi lepiej.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Jutta
śro, 17 wrz 2003 - 13:25
Podaje Ci adres https://www.ctn.com.pl/silva/silva_start.html pod którym przeczytasz o wielu ciekawych rzeczach.

Nie jestem naciagaczem, po prostu 5 lat temu sama skorzystałam z kursu Silvy i dzieki temu wiele w życiu osiągnęłam. A było to w czasie rozwiazywania zakładu pracy.
Od tej pory zawsze kiedy czuje ze za chwile wpadne w dolek robie sobie wizualizacje, odganiam czarne mysli, przywoluje do siebie najpiekniejsze chwile w zyciu, wyobrazam sobie jak wszystko wokół jest poukładane, pozałatwiane a ja jestem promienna i szczesliwa i taki wlasnie obraz chowam pod powiekami icon_wink.gif

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. Jeśli zmienisz treść swoich myśli, zmienisz rzeczywistość wokół siebie. A przypadek, zbieg okoliczności, niewiarygodne zdarzenie?. Jose Silva twierdzi, że w życiu nie ma prawdziwych przypadków - zdarzają się one tylko tym, którzy są przygotowani na ich zaistnienie i dostrzeżenie. prawo powszechnego przyciągania można w swobodnej interpretacji ująć następująco: "to o czym myślisz, ulega powiększeniu" - koncentrowanie się na uświadomionym celu będzie powodowało dopływ dodatkowych informacji do świadomości, a tym samym będzie przybliżało nas do sukcesu.
METODA SILVY to inaczej samokontrola umysłu, czyli lepsze wykorzystanie własnego umysłu w celu osiągnięcia sukcesu. Słowo "sukces" należy rozumieć bardzo indywidualnie w zależności od subiektywnych potrzeb i nastawienia. może to być sukces finansowy, powodzenie w małżeństwie, pokonanie nieuleczalnej choroby, szczęście rodzinne, pokonanie własnych kompleksów, lepsze miejsce na liście rankingowej firmy itd.

Nabliższy termin podaje Ci ponizej, ale na tej stronie znajdziesz informacje o wszystkich kursach, bo być może wybierzesz inne miasto i inny kurs. Dla mnie najlepszym wykładowcą jest Andrzej Wójcikiewicz.
11-12. X. Gorzów Wlkp. seminarium "Umysł w walce z chorobą" 2 dni 300 zł Wykładowca: Wanda Wegener organizator: "ARWIDA" Mirosława Sacewicz tel. 095 72 03 841 (od 10.00 do 18.00) kom. 602 37 49 41

Celem warsztatów jest pomoc człowiekowi choremu w walce z chorobą, przy zastosowaniu technik wizualizacyjnych, wykorzystujących osiągnięcia lekarzy onkologów, psychoterapeutów, a także autorskie metody Wandy Wegener, będące potężnym stymulatorem procesu zdrowienia.

Jeśli chcesz, zacznij od książek Jose Silvy. Są napisane tak jak czujesz, zawierają wszystkie Twoje złe myśli i mówią, co z tym zrobić. Polecam Ci je Leo z calego serca icon_lol.gif
Tylko jedna drobna sprawa sama musisz uwierzyc, ze Ci to pomoże. Ze ksiazka pomoze poukladac mysli, ze muzyka relaksacyjna rzeczywiscie pomoze się zrelaksowac i odpoczac. Jeśli podejdziesz do tego jak do jeza, to na nic wszystko icon_rolleyes.gif

I pamietaj Leo, to co robisz robisz przede wszystkim dla siebie. Ja wiem, maz, dzieci ... ale to TY JESTEŚ WAŻNA I TWOJE POTRZEBY. TY WALCZYSZ O ZDROWIE DLA SAMEJ SIEBIE, DLA WŁASNEGO POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA, DLA WŁASNEGO SZCZĘŚCIA.
Jeśli Ty będziesz szczęśliwa, cała Twoja rodzina będzie szczęsliwa.

Życzę Ci tego pozytywnego spojrzenia na siebie, tego usmiechu w kącikach ust, kiedy wiesz, ze jestes najważniejsza na świecie i że sama o tym decydujesz icon_lol.gif
Jutta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 13:22
Nr użytkownika: 859




post śro, 17 wrz 2003 - 13:25
Post #5

Podaje Ci adres https://www.ctn.com.pl/silva/silva_start.html pod którym przeczytasz o wielu ciekawych rzeczach.

Nie jestem naciagaczem, po prostu 5 lat temu sama skorzystałam z kursu Silvy i dzieki temu wiele w życiu osiągnęłam. A było to w czasie rozwiazywania zakładu pracy.
Od tej pory zawsze kiedy czuje ze za chwile wpadne w dolek robie sobie wizualizacje, odganiam czarne mysli, przywoluje do siebie najpiekniejsze chwile w zyciu, wyobrazam sobie jak wszystko wokół jest poukładane, pozałatwiane a ja jestem promienna i szczesliwa i taki wlasnie obraz chowam pod powiekami icon_wink.gif

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. Jeśli zmienisz treść swoich myśli, zmienisz rzeczywistość wokół siebie. A przypadek, zbieg okoliczności, niewiarygodne zdarzenie?. Jose Silva twierdzi, że w życiu nie ma prawdziwych przypadków - zdarzają się one tylko tym, którzy są przygotowani na ich zaistnienie i dostrzeżenie. prawo powszechnego przyciągania można w swobodnej interpretacji ująć następująco: "to o czym myślisz, ulega powiększeniu" - koncentrowanie się na uświadomionym celu będzie powodowało dopływ dodatkowych informacji do świadomości, a tym samym będzie przybliżało nas do sukcesu.
METODA SILVY to inaczej samokontrola umysłu, czyli lepsze wykorzystanie własnego umysłu w celu osiągnięcia sukcesu. Słowo "sukces" należy rozumieć bardzo indywidualnie w zależności od subiektywnych potrzeb i nastawienia. może to być sukces finansowy, powodzenie w małżeństwie, pokonanie nieuleczalnej choroby, szczęście rodzinne, pokonanie własnych kompleksów, lepsze miejsce na liście rankingowej firmy itd.

Nabliższy termin podaje Ci ponizej, ale na tej stronie znajdziesz informacje o wszystkich kursach, bo być może wybierzesz inne miasto i inny kurs. Dla mnie najlepszym wykładowcą jest Andrzej Wójcikiewicz.
11-12. X. Gorzów Wlkp. seminarium "Umysł w walce z chorobą" 2 dni 300 zł Wykładowca: Wanda Wegener organizator: "ARWIDA" Mirosława Sacewicz tel. 095 72 03 841 (od 10.00 do 18.00) kom. 602 37 49 41

Celem warsztatów jest pomoc człowiekowi choremu w walce z chorobą, przy zastosowaniu technik wizualizacyjnych, wykorzystujących osiągnięcia lekarzy onkologów, psychoterapeutów, a także autorskie metody Wandy Wegener, będące potężnym stymulatorem procesu zdrowienia.

Jeśli chcesz, zacznij od książek Jose Silvy. Są napisane tak jak czujesz, zawierają wszystkie Twoje złe myśli i mówią, co z tym zrobić. Polecam Ci je Leo z calego serca icon_lol.gif
Tylko jedna drobna sprawa sama musisz uwierzyc, ze Ci to pomoże. Ze ksiazka pomoze poukladac mysli, ze muzyka relaksacyjna rzeczywiscie pomoze się zrelaksowac i odpoczac. Jeśli podejdziesz do tego jak do jeza, to na nic wszystko icon_rolleyes.gif

I pamietaj Leo, to co robisz robisz przede wszystkim dla siebie. Ja wiem, maz, dzieci ... ale to TY JESTEŚ WAŻNA I TWOJE POTRZEBY. TY WALCZYSZ O ZDROWIE DLA SAMEJ SIEBIE, DLA WŁASNEGO POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA, DLA WŁASNEGO SZCZĘŚCIA.
Jeśli Ty będziesz szczęśliwa, cała Twoja rodzina będzie szczęsliwa.

Życzę Ci tego pozytywnego spojrzenia na siebie, tego usmiechu w kącikach ust, kiedy wiesz, ze jestes najważniejsza na świecie i że sama o tym decydujesz icon_lol.gif

--------------------
Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczynaja prawa drugiego człowieka ...
Babcia Mateuszka 16.08.2003 i Julii 17.03.2006
kasiarybka

Go??







post śro, 17 wrz 2003 - 14:47
Post #6

Kochana Edytko.
Pozytywne myślenie uratowało mi zycie.
Nie pozwoliło mi się załamać po śmierci mamy.
Nauczyło mnie stawiać czoła światu.
Podniosło moją wiarę w siebie.
Mam w domu całą ścianę zastawioną książkami o pozytywnym myśleniu.
Pozytywne myślenie Edytko to mój sposób na życie.

Anuk ma rację radząc Ci, zebyś napisała sobie afirmacje, tylko pamiętaj aby na tych karteczkach, nie znalazły się słowa : ból, strach.
"Codziennie jestem zdrowsza"
"Moje życie ma sens, czuję się wspaniale"
"Kocham siebie" icon_smile.gif
Afirmacje powinny zawierać tylko pozytywne treści.
"Jest wspaniale"
"Czuję się świetnie"...
Porozwieszaj je wszędzie..
na lustrze w łazience, w przedpokoju, nad łóżkiem w sypialni...czytaj je codziennie, kiedy tylko na nie spojżysz, powtarzaj je sobie w myślach.
Wiem, że brzmi to może głupio i smiesznie, ale działa cuda....uwierz mi, sama na sobie sprawdziłam.
Na początku to będzie ciężkie, będziesz o tym zapominać, ale zobaczysz, po paru dniach przyzwyczaisz się, nauczysz się tych słóna pamięć, wpadną Ci w podświadomość i organizm samoczynnie będzie kierował się ku zdrowiu.
Edytko, to nie jest smieszne, naprawdę Twoje mysli mają tutaj ogromne znaczenie. Wszytsko co mówisz do siebie samej zapada głęboko i wraca ze zdwojoną siłą.
Od dziś mów tylko pozytywne rzeczy.
O tym, że jesteś zdrowa, zadowolona i szczęśliwa.
O tym, że z dnia na dzień wszystko układa się pomyślnie.
Daj sobie czas z tym wszystkim, musisz oswoić się z dobrymi myślami, ale nie poddawaj się Edyta....to wejdzie w nawyk i POMOŻE.....GWARANTUJĘ CI !!
Anuk
śro, 17 wrz 2003 - 14:55
Rybka, jesteś wielka icon_smile.gif Buziaki za wsparcie popieranej przeze mnie teorii optymizmu i pozytywnego myślenia!!
Anuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:41
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 235




post śro, 17 wrz 2003 - 14:55
Post #7

Rybka, jesteś wielka icon_smile.gif Buziaki za wsparcie popieranej przeze mnie teorii optymizmu i pozytywnego myślenia!!

--------------------
Anuk

(Tylko głupoty nie da się wyleczyć...)[font="Comic Sans MS"][/font][size="1"][/size]
kasiarybka

Go??







post śro, 17 wrz 2003 - 15:03
Post #8

Anuczku, tak naprawdę to mój mąż jest wielki.
To On pokazał mi, że można żyć inaczej, kiedy tylko zmieni się nastawieni i myslenie o sobie, o życiu o swiecie.
Gdyby nie On......ehhhh....nie wiem co by było.
"Wszystko w co uwierzysz staje się Twoją prawdą"....
Tuni
śro, 17 wrz 2003 - 17:16
Lea, nie tylko Ty tak masz, ja też zaczynam czytanie ulotek od skutków ubocznych. To jednak nie zmienia faktu, że lek jest po to aby pomóc. Pamietaj, że możliwe -podkreślam MOŻLIWE - skutki uboczne występują bardzo rzadko, a skuteczność danego leku w walce z chorobą jest bardzo duża.
Pozytywne myślenie naprawdę potrafi zdziałać cuda, uwierz w to.
Pisałam Ci już, że bliska mi osoba chorowała podobnie jak Ty i udało nam się wygrać, więc jeśli tylko będziesz miała taką potrzebę, pisz do mnie.
Pozdrawiam, trzymaj się ciepło.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 17 wrz 2003 - 17:16
Post #9

Lea, nie tylko Ty tak masz, ja też zaczynam czytanie ulotek od skutków ubocznych. To jednak nie zmienia faktu, że lek jest po to aby pomóc. Pamietaj, że możliwe -podkreślam MOŻLIWE - skutki uboczne występują bardzo rzadko, a skuteczność danego leku w walce z chorobą jest bardzo duża.
Pozytywne myślenie naprawdę potrafi zdziałać cuda, uwierz w to.
Pisałam Ci już, że bliska mi osoba chorowała podobnie jak Ty i udało nam się wygrać, więc jeśli tylko będziesz miała taką potrzebę, pisz do mnie.
Pozdrawiam, trzymaj się ciepło.
iwo1
śro, 17 wrz 2003 - 17:22
Lea Skarbuszko ja znam ten starch paralizujacy ,strach o jutro o dzisiaj o to co stanie się kiedyś a z drugiej strony ufam Bogu ze będzie inaczej .lepiej kiedyś

Przeczytałam kiedyś ż e"każda sytuacja w naszym życiu albo jest zesłana albo moze być wykorzystana przez Boga dla naszego dobra "
JA w to wierzę ,myslę o Tobie Lea i jestem z Tobą nawet nie wiesz jak bardzo

IWo
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
Skąd: Stąd...
Nr użytkownika: 226

GG:


post śro, 17 wrz 2003 - 17:22
Post #10

Lea Skarbuszko ja znam ten starch paralizujacy ,strach o jutro o dzisiaj o to co stanie się kiedyś a z drugiej strony ufam Bogu ze będzie inaczej .lepiej kiedyś

Przeczytałam kiedyś ż e"każda sytuacja w naszym życiu albo jest zesłana albo moze być wykorzystana przez Boga dla naszego dobra "
JA w to wierzę ,myslę o Tobie Lea i jestem z Tobą nawet nie wiesz jak bardzo

IWo

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
Anuk
śro, 17 wrz 2003 - 17:27
No i jak Lea, starczy dowodów icon_smile.gif Czy potrzebujesz jeszcze icon_question.gif icon_lol.gif

Może tym razem wyślesz swój upór na "oślą łączkę" i przestaniesz myśleć negatywnie!! Buziaki.
Anuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:41
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 235




post śro, 17 wrz 2003 - 17:27
Post #11

No i jak Lea, starczy dowodów icon_smile.gif Czy potrzebujesz jeszcze icon_question.gif icon_lol.gif

Może tym razem wyślesz swój upór na "oślą łączkę" i przestaniesz myśleć negatywnie!! Buziaki.

--------------------
Anuk

(Tylko głupoty nie da się wyleczyć...)[font="Comic Sans MS"][/font][size="1"][/size]
ulcik
śro, 17 wrz 2003 - 21:01
Lea ....... popieram Weronisie !!!!!

nie czytaj ulotek a myśl o dziecku to jest najwazniejsze !!!!!!!!!


ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
Skąd: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post śro, 17 wrz 2003 - 21:01
Post #12

Lea ....... popieram Weronisie !!!!!

nie czytaj ulotek a myśl o dziecku to jest najwazniejsze !!!!!!!!!


ulcik

--------------------
magusia
śro, 17 wrz 2003 - 21:15
Lea!
Gdyby nie pozytywne myślenie juz dawno padłabym na cztery łopatki rozwałkowana przez życie na amen. icon_rolleyes.gif Dobrze rozumiem Twoje rozterki ale zawsze znajdzie się jakieś optymistyczne światełko. Jesli leki antydepresyjne źle na Ciebie działają to skonsultuj się z psychiatrą bądź internistą co do ich zmiany.Nie ujmuję tutaj wiedzy Twojemu ginekologowi, ale tak naprawdę to jego działka jest zupełnie inna. Zrób to czym prędzej nim zaczniesz się zamartwiać swym złym samopoczuciem po ich zastowaniu wink.gif
Metoda Silvy jest podobno skuteczna, piszę podobno gdyż nie udało mi się wybrać na kurs ale moja koleżanka bardzo sobie go chwaliła. Cena jest troszkę zastraszająca( ok 2000 zł) ale może się coś już zmieniło???
magusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 175
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 00:03
Skąd: Gliwice/Thuine
Nr użytkownika: 486




post śro, 17 wrz 2003 - 21:15
Post #13

Lea!
Gdyby nie pozytywne myślenie juz dawno padłabym na cztery łopatki rozwałkowana przez życie na amen. icon_rolleyes.gif Dobrze rozumiem Twoje rozterki ale zawsze znajdzie się jakieś optymistyczne światełko. Jesli leki antydepresyjne źle na Ciebie działają to skonsultuj się z psychiatrą bądź internistą co do ich zmiany.Nie ujmuję tutaj wiedzy Twojemu ginekologowi, ale tak naprawdę to jego działka jest zupełnie inna. Zrób to czym prędzej nim zaczniesz się zamartwiać swym złym samopoczuciem po ich zastowaniu wink.gif
Metoda Silvy jest podobno skuteczna, piszę podobno gdyż nie udało mi się wybrać na kurs ale moja koleżanka bardzo sobie go chwaliła. Cena jest troszkę zastraszająca( ok 2000 zł) ale może się coś już zmieniło???
jagoda1976
śro, 17 wrz 2003 - 21:32
Lea, ja tez zawsze czytałam skutki uboczne, ale teraz juz wiem, że nie nalezy się nimi tak bardzo przejmować. Na ulotkach zawsze muszą napisać wszystkie przypadki, które zarzyły się podczas zażywania leku, bo inaczej można byłoby zaskarżyć firmę. To wcale nie znaczy, ze się musi zdarzyć, bo te przypadki zarzaja się bardzo żadko.
I myśl pozytywnie , jetem z Tobą.

Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post śro, 17 wrz 2003 - 21:32
Post #14

Lea, ja tez zawsze czytałam skutki uboczne, ale teraz juz wiem, że nie nalezy się nimi tak bardzo przejmować. Na ulotkach zawsze muszą napisać wszystkie przypadki, które zarzyły się podczas zażywania leku, bo inaczej można byłoby zaskarżyć firmę. To wcale nie znaczy, ze się musi zdarzyć, bo te przypadki zarzaja się bardzo żadko.
I myśl pozytywnie , jetem z Tobą.

Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszą stronę
Zofelia
śro, 17 wrz 2003 - 22:13
Lea - Jagoda ma rację - w każdej ulotce dołączonej do leku muszą być wymienione wszystkie działania niepożądane, również te, które pojawiają się niezwykle rzadko. Ulotki na lekach depresyjnych mają dużo strasznie brzmiących działań niepożądanych.
Te działania wcale nie muszą się pojawić. Poza tym często typowe działania niepożądane (np. suchość w buzi) mijają po kilku tygodniach brania leku. Mam nadzieję, że lekarz przepisał Ci któryś z leków nowej generacji, po których działań niepożądanych jest znacznie mniej....
Ważne, żebyś miała zaufanie do lekarza. Bo jak do nie masz, to jak masz wierzyć w sens brania leków, które Ci przepisuje?

Lea - dziewczyny mają rację - pozytywne myślenie pomaga. Dla mnie jest sposobem na wszystko, ale ja to myślenie mam w sobie od zawsze - nawet w najgorszych momentach wiem, że wyjdę na prostą.
Spróbuj się przestawić na takie myślenie; wiara w to, że będzie dobrze pomaga.

Trzymaj się,
Zofelia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 21:23
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 221




post śro, 17 wrz 2003 - 22:13
Post #15

Lea - Jagoda ma rację - w każdej ulotce dołączonej do leku muszą być wymienione wszystkie działania niepożądane, również te, które pojawiają się niezwykle rzadko. Ulotki na lekach depresyjnych mają dużo strasznie brzmiących działań niepożądanych.
Te działania wcale nie muszą się pojawić. Poza tym często typowe działania niepożądane (np. suchość w buzi) mijają po kilku tygodniach brania leku. Mam nadzieję, że lekarz przepisał Ci któryś z leków nowej generacji, po których działań niepożądanych jest znacznie mniej....
Ważne, żebyś miała zaufanie do lekarza. Bo jak do nie masz, to jak masz wierzyć w sens brania leków, które Ci przepisuje?

Lea - dziewczyny mają rację - pozytywne myślenie pomaga. Dla mnie jest sposobem na wszystko, ale ja to myślenie mam w sobie od zawsze - nawet w najgorszych momentach wiem, że wyjdę na prostą.
Spróbuj się przestawić na takie myślenie; wiara w to, że będzie dobrze pomaga.

Trzymaj się,

--------------------
Zofelia
akacha
śro, 17 wrz 2003 - 22:31
CYTAT(Weronisia)
Lea... masz dziecko... myśl o dziecku


no łaśnie Lea, tys stara baba przecie icon_lol.gif , mysl o tej małej roslince, którą musisz pielegnować
bedzie dobrze, niewielu ma w sobie taki hart ducha jak ty.
sciskam goraco
akacha
akacha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:36
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 126




post śro, 17 wrz 2003 - 22:31
Post #16

CYTAT(Weronisia)
Lea... masz dziecko... myśl o dziecku


no łaśnie Lea, tys stara baba przecie icon_lol.gif , mysl o tej małej roslince, którą musisz pielegnować
bedzie dobrze, niewielu ma w sobie taki hart ducha jak ty.
sciskam goraco
akacha
lea

Go??







post czw, 18 wrz 2003 - 14:08
Post #17

kochane Kobietki, dziekuję za Wasze odpowiedzi, chyba zaczynam wierzyć w pozytywne myślenie icon_smile.gif zażywam leki, nic złego się nie dzieje, wręcz przeciwnie czuję się doskonale, dawno tak się nie czułam icon_smile.gif
Pozatym wczoraj wieczorkiem mój mąż powiesił na ścianie pewien tekst formatu A1 oto jego treść polecam wszystkim !!!

jesteś cool, silna, sexsowna, pewna siebie - jesteś twarda ale delikatna.
wiesz,że wyglądasz lepiej niż inni, podkręć wrażenie ! dobij ich swoim pięknem ! jesteś Lauren Hutton nowego tysiąclecia...

lea
kasiarybka

Go??







post czw, 18 wrz 2003 - 14:28
Post #18

Edyciu, jeśli chcesz mogę polecić Ci kilka rewelacyjnych tytułów książek o pozytywnym myśleniu, o sile wiary o poprawie wizerunku icon_smile.gif
sandraw
czw, 18 wrz 2003 - 15:35
Pierwsza rzecz- nie czytaj ulotek, daj do przeczyania mężowi i poproś o skrót najważniejszych rzeczy.

Ja w trakcie ciąży przeczytałam całą dostępną lekturę na temat embriologii i wad wrodzonych u dzieci. Płakałam w nocy jak np potknęłam się na ulicy albo zapomniałam wziąść kwasu foliowego. Nie mogłam sobie wybaczyć łyczka szampana itd itp. Na usg zasypywałam lekarza pytaniami o różne choroby, np akromegalię, zespół downa itd, chciałam zrobić badania prenatalne (nawet takie inwazyjne!!!)

Spokój zachował mój wspaniały mąż który po prostu zabronił mi czytać podręczników do embriologii i anatomii, organizował mi czas tak żebym sięnie nudziła, uniemożliwił mi oglądanie programu o porpdach (nie pamiętam tytułu, taki serial dokumentalny na jedynce, przez niego szalałam z przerażenia przed porodem i teraz sama się z tego śmieję).

Tak więc nie doszukiwanie się złego może i Tobie pomoże- życzę Ci tego z całego serca.

Piszesz że masz guzek- może znajdziesz gdzieś w swoim mieście grupę wsparcia dla osób chorych na tego typu przypadłości? Poszukaj czegoś w internecie. Znam osoby (nie 1) które przeżyły chemioterapię i przeszczepy szpiku, miały kiepskie wyniki a jednak są okazami zdrowia w tj chwili, a w trudnycy momentach bardzo pomagały im rozmowy z osobami które już coś takiego przeszły.

Życzę Ci wytrwałości i sioły, nie możesz dać się złamać

OLA
sandraw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 771
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:44
Skąd: Gdańsk / a teraz Łódź
Nr użytkownika: 219

GG:


post czw, 18 wrz 2003 - 15:35
Post #19

Pierwsza rzecz- nie czytaj ulotek, daj do przeczyania mężowi i poproś o skrót najważniejszych rzeczy.

Ja w trakcie ciąży przeczytałam całą dostępną lekturę na temat embriologii i wad wrodzonych u dzieci. Płakałam w nocy jak np potknęłam się na ulicy albo zapomniałam wziąść kwasu foliowego. Nie mogłam sobie wybaczyć łyczka szampana itd itp. Na usg zasypywałam lekarza pytaniami o różne choroby, np akromegalię, zespół downa itd, chciałam zrobić badania prenatalne (nawet takie inwazyjne!!!)

Spokój zachował mój wspaniały mąż który po prostu zabronił mi czytać podręczników do embriologii i anatomii, organizował mi czas tak żebym sięnie nudziła, uniemożliwił mi oglądanie programu o porpdach (nie pamiętam tytułu, taki serial dokumentalny na jedynce, przez niego szalałam z przerażenia przed porodem i teraz sama się z tego śmieję).

Tak więc nie doszukiwanie się złego może i Tobie pomoże- życzę Ci tego z całego serca.

Piszesz że masz guzek- może znajdziesz gdzieś w swoim mieście grupę wsparcia dla osób chorych na tego typu przypadłości? Poszukaj czegoś w internecie. Znam osoby (nie 1) które przeżyły chemioterapię i przeszczepy szpiku, miały kiepskie wyniki a jednak są okazami zdrowia w tj chwili, a w trudnycy momentach bardzo pomagały im rozmowy z osobami które już coś takiego przeszły.

Życzę Ci wytrwałości i sioły, nie możesz dać się złamać

OLA

--------------------
Edi Zet :)
śro, 24 wrz 2003 - 09:27
CYTAT(Jutta)
Podaje Ci adres https://www.ctn.com.pl/silva/silva_start.html pod którym przeczytasz o wielu ciekawych rzeczach.


Jutta,
byłabym zainteresowana tymi książkami i muzyką relaksacyjną (dla Mamy), ale nie wiem, dlaczego to u mnie się nie otwiera????? Otwiera się strona główna, ale potem ani rusz..... icon_sad.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 24 wrz 2003 - 09:27
Post #20

CYTAT(Jutta)
Podaje Ci adres https://www.ctn.com.pl/silva/silva_start.html pod którym przeczytasz o wielu ciekawych rzeczach.


Jutta,
byłabym zainteresowana tymi książkami i muzyką relaksacyjną (dla Mamy), ale nie wiem, dlaczego to u mnie się nie otwiera????? Otwiera się strona główna, ale potem ani rusz..... icon_sad.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
> pozytywne myślenie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 16:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama