Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ciaza a grypa.........

> 
Marcia_82
pon, 19 mar 2007 - 12:18
Witam wszystkich.
Jestem w 9 miesiacu ciazy i wlasnie dopadla mnie grypa!Nie bardzi wiem co mam robic,wiem ze nie moge brac zadnych lekow,probuje sie leczyc domowymi sposobami ale nie przynosi to zadnych efektow wrecz przeciwnie mam wrazenie ze jest coraz gorzej!Nie wiem tez jaki wplyw moze to miec na moje nienarodzone jeszcze dzieciatko?Czy mu to przypadkiem nie zaszkodzi?Od kaszlu i ciaglego wydmuchiwania nosa boli mnie juz caly brzuch na cale szczescie nie mam goraczki.Moze ktos ma jakis sprawdzony sposob na to jak sobie z tym poradzic i szybko wyleczyc?Z gory dziekuje za rady icon_smile.gif Pozdrawiam i zycze duuuuzo zdrowka icon_smile.gif
Marcia_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 01 gru 06 - 13:03
SkÄ…d: Piekary SL
Nr użytkownika: 8,793




post pon, 19 mar 2007 - 12:18
Post #1

Witam wszystkich.
Jestem w 9 miesiacu ciazy i wlasnie dopadla mnie grypa!Nie bardzi wiem co mam robic,wiem ze nie moge brac zadnych lekow,probuje sie leczyc domowymi sposobami ale nie przynosi to zadnych efektow wrecz przeciwnie mam wrazenie ze jest coraz gorzej!Nie wiem tez jaki wplyw moze to miec na moje nienarodzone jeszcze dzieciatko?Czy mu to przypadkiem nie zaszkodzi?Od kaszlu i ciaglego wydmuchiwania nosa boli mnie juz caly brzuch na cale szczescie nie mam goraczki.Moze ktos ma jakis sprawdzony sposob na to jak sobie z tym poradzic i szybko wyleczyc?Z gory dziekuje za rady icon_smile.gif Pozdrawiam i zycze duuuuzo zdrowka icon_smile.gif
Kari27
pon, 19 mar 2007 - 19:54
Czesc, ja osobiscie nie borykalam sie z takim problemem ale moja siostra tez byla chora w polowie ciazy i lekarz polecil jej picie herbaty z lipy bo to na goraczke i wogole.Lekow chyba zadnych nie barala bo to zawsze ryzyko.Pozdrawiam.
Kari27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,119
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 18:58
Nr użytkownika: 11,891




post pon, 19 mar 2007 - 19:54
Post #2

Czesc, ja osobiscie nie borykalam sie z takim problemem ale moja siostra tez byla chora w polowie ciazy i lekarz polecil jej picie herbaty z lipy bo to na goraczke i wogole.Lekow chyba zadnych nie barala bo to zawsze ryzyko.Pozdrawiam.

--------------------

Anio?ki(luty 2006),(sierpie? 2007)

.kasiula.
wto, 20 mar 2007 - 11:08
hej,
mnie lekarz powiedział, że mogę stosować krople do nosa, ale po co, lepsze jest grzane winko przed spaniem, i sprawdziło się icon_smile.gif wypiłam 3 dni z rzędu i przeziębienie minęło, dodałam jeszcze łyżkę miodu, ewentualnie w ciągu dnia spróbuj mleko z miodem, albo syrop z cebulki, u mnie podziałało
zdróweczka życzę
.kasiula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,577
Dołączył: śro, 17 maj 06 - 12:43
SkÄ…d: Åšl.
Nr użytkownika: 5,873




post wto, 20 mar 2007 - 11:08
Post #3

hej,
mnie lekarz powiedział, że mogę stosować krople do nosa, ale po co, lepsze jest grzane winko przed spaniem, i sprawdziło się icon_smile.gif wypiłam 3 dni z rzędu i przeziębienie minęło, dodałam jeszcze łyżkę miodu, ewentualnie w ciągu dnia spróbuj mleko z miodem, albo syrop z cebulki, u mnie podziałało
zdróweczka życzę

--------------------

> Ciaza a grypa.........
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 21:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama