Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

jakie meble do kuchni?

, chodzi mi o kolor
> , chodzi mi o kolor
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 21 paź 2007 - 13:09
Post #41

[post usunięty]
jl101
nie, 21 paź 2007 - 16:46
o takim pisałam https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10123675
w opisie stoi, że lity
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post nie, 21 paź 2007 - 16:46
Post #42

o takim pisałam https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10123675
w opisie stoi, że lity

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
aluc

Go??







post nie, 21 paź 2007 - 16:49
Post #43

powiększ zdjęcie, będziesz widziała, że jest klejony z desek o przekroju mniej więcej kwadratu

lity w rozumieniu sklepów meblowych znaczy nie z płyty meblowej w środku icon_smile.gif
jl101
nie, 21 paź 2007 - 17:22
CYTAT(aluc @ nie, 21 paź 2007 - 18:49) *
powiększ zdjęcie, będziesz widziała, że jest klejony z desek o przekroju mniej więcej kwadratu

lity w rozumieniu sklepów meblowych znaczy nie z płyty meblowej w środku icon_smile.gif


Powiększyłam już wcześniej i też mi się wydawało, że to z kawałków ale opis mnie zmylił. Czyli ten sie nie będzie paczył? Są jeszcze z takich cienkich deseczek, trochę mniej ładnie wyglądają, ale może praktyczniejsze są.
Rosa, który blat Ty masz?
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post nie, 21 paź 2007 - 17:22
Post #44

CYTAT(aluc @ nie, 21 paź 2007 - 18:49) *
powiększ zdjęcie, będziesz widziała, że jest klejony z desek o przekroju mniej więcej kwadratu

lity w rozumieniu sklepów meblowych znaczy nie z płyty meblowej w środku icon_smile.gif


Powiększyłam już wcześniej i też mi się wydawało, że to z kawałków ale opis mnie zmylił. Czyli ten sie nie będzie paczył? Są jeszcze z takich cienkich deseczek, trochę mniej ładnie wyglądają, ale może praktyczniejsze są.
Rosa, który blat Ty masz?

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
zilka
nie, 21 paź 2007 - 17:43
CYTAT(użytkownik usunięty @ nie, 21 paź 2007 - 15:09) *
cytowany post usunięto


A pokazcie mi takie cudo w necie, co?
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 21 paź 2007 - 17:43
Post #45

CYTAT(użytkownik usunięty @ nie, 21 paź 2007 - 15:09) *
cytowany post usunięto


A pokazcie mi takie cudo w necie, co?

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Monika ww
nie, 28 paź 2007 - 11:11
Miałam blat z laminatu fakturowanego jakieś półtora roku, ogólnie nie był zły, bo nie było na nim żadnych zarysowań ani plam, ale w czasie wakacji sąsiad nas trochę zalał i niestety blat spęczniał icon_sad.gif Wymieniliśmy na blat granitowy i jestem bardzo zadowolona, długo szukałam koloru - żeby właśnie nie był nagrobkowy icon_wink.gif mam brązowy z bardzo drobnymi kropkami w kolorze grafitowym i szaro-zielonkawym.

Jeżeli chodzi o fronty to mam bardzo ciemne brązowe i nie mam żadnych problemów z utrzymaniem czystości, wystarczy dobra ściereczka z mikrofibry i woda.
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post nie, 28 paź 2007 - 11:11
Post #46

Miałam blat z laminatu fakturowanego jakieś półtora roku, ogólnie nie był zły, bo nie było na nim żadnych zarysowań ani plam, ale w czasie wakacji sąsiad nas trochę zalał i niestety blat spęczniał icon_sad.gif Wymieniliśmy na blat granitowy i jestem bardzo zadowolona, długo szukałam koloru - żeby właśnie nie był nagrobkowy icon_wink.gif mam brązowy z bardzo drobnymi kropkami w kolorze grafitowym i szaro-zielonkawym.

Jeżeli chodzi o fronty to mam bardzo ciemne brązowe i nie mam żadnych problemów z utrzymaniem czystości, wystarczy dobra ściereczka z mikrofibry i woda.
Kari07
pon, 26 lis 2007 - 15:51
A czy ktoś ma lub widział osobiscie u kogoś kuchnię z czerwonymi fronatmi?No nie takie krwiste, takie czerwono-borodowe
Jak to się sprawdza?
Bardzo mi spodobała taka jedna i chyba zamówię..
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post pon, 26 lis 2007 - 15:51
Post #47

A czy ktoś ma lub widział osobiscie u kogoś kuchnię z czerwonymi fronatmi?No nie takie krwiste, takie czerwono-borodowe
Jak to się sprawdza?
Bardzo mi spodobała taka jedna i chyba zamówię..

--------------------
Sebastian- październik 2000
Ryjek
sob, 01 gru 2007 - 22:16
Kari07 ja własnie zaszalalam i wybralam kolor mebli kuchennych w kolorze czeresni w polysku i czarnym blatem, podobna oferte ma BRW icon_smile.gif Własnie sie wycenia icon_smile.gif az ciekawa jestem ile mnie wyniesie icon_smile.gif Sprzęt bede miala w inoxie, a lodokwe wolnostojaco rowniez w inoxie icon_smile.gif

Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
Skąd: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post sob, 01 gru 2007 - 22:16
Post #48

Kari07 ja własnie zaszalalam i wybralam kolor mebli kuchennych w kolorze czeresni w polysku i czarnym blatem, podobna oferte ma BRW icon_smile.gif Własnie sie wycenia icon_smile.gif az ciekawa jestem ile mnie wyniesie icon_smile.gif Sprzęt bede miala w inoxie, a lodokwe wolnostojaco rowniez w inoxie icon_smile.gif



--------------------
Ryjek



Gerardos
wto, 30 maj 2017 - 11:07
Ja mogę polecić meble stąd http:/www.cookandstyle.pl/
Sama mam meble na wymiar od nich i jestem bardzo zadowolona. Ładnie pasują, no bo robione na wymiar, do tego kolorystyka taka jak chcę i solidne materiały, przez co całość robi bardzo dobre wrażenie.
Gerardos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 30 maj 17 - 11:02
Nr użytkownika: 49,676




post wto, 30 maj 2017 - 11:07
Post #49

Ja mogę polecić meble stąd http:/www.cookandstyle.pl/
Sama mam meble na wymiar od nich i jestem bardzo zadowolona. Ładnie pasują, no bo robione na wymiar, do tego kolorystyka taka jak chcę i solidne materiały, przez co całość robi bardzo dobre wrażenie.
muppet
pon, 18 wrz 2017 - 21:07
Uwielbiam meble z tej stronki! Są takie ładne i funkcjonalne przy tym.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 18 wrz 2017 - 21:07
Post #50

Uwielbiam meble z tej stronki! Są takie ładne i funkcjonalne przy tym.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 05 sty 2018 - 10:46
Post #51

Według mnie najlepsze są meble na wymiar. Można je dowolnie dopasować do rozmiaru kuchni, co na przykład w moim przypadku było idealnym rozwiązaniem. Meble zamawiałam u Em-Meble i jestem z nich zadowolona bo przyszły szybko i były świetnej jakości.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 31 sty 2018 - 11:47
Post #52

Mi się również podobają meble w kolorze białym. Kiedyś obawiałam się trochę,ze będą problematyczne w czyszczeniu. Ale postanowiłam zaryzykowac. Mam nowoczesną biała kuchnię i jeśli dziewczyny zastanawiacie się nad takimi mebelkami to spokojnie sobie zamawiajcie. Są proste w czyszczeniu i jednocześnie bardzo dobrze w kuchni wyglądają. Sama jestem bardzo ale to bardzo zadowolona,że się na to zdecydowałam icon_smile.gif
Inspiracji polecam szukać na blogach. Kuchnia taka wcale nie musi być szpitalna. Wystrój zależy w dużej mierze od dodatków.Zerknijcie sobie jak fajnie wyglada to tutaj
irep
czw, 29 lis 2018 - 14:49
Ja polecam meble wykonane w całości z drewna. Niestety nie mogłem znaleźć firmy, która wykonuje takie meble., więc postanowiłem zrobić je sam. Blaty, fronty meblowe i i płytę meblową kupiłem tutaj https://www.drewup.pl/. Potrzeba do tego trochę narzędzi, takich jak piła, wyrzynarka i wiertarka z otwornicami. Ale polecam.
irep


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 29 lis 18 - 14:43
Nr użytkownika: 52,368




post czw, 29 lis 2018 - 14:49
Post #53

Ja polecam meble wykonane w całości z drewna. Niestety nie mogłem znaleźć firmy, która wykonuje takie meble., więc postanowiłem zrobić je sam. Blaty, fronty meblowe i i płytę meblową kupiłem tutaj https://www.drewup.pl/. Potrzeba do tego trochę narzędzi, takich jak piła, wyrzynarka i wiertarka z otwornicami. Ale polecam.
> jakie meble do kuchni?, chodzi mi o kolor
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 15:47
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama