Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Rozsądny psycholog dziecięcy poszukiwany... Warszawa.

-
nosleep
post Tue, 10 Jun 2014 - 17:07
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 43,374

Marta Wiśniewska, moja siostra chodziła do niej z córką 6 letnia. Bardzo dobra psycholog.
Go to the top of the page PM

Quote Post
paleo
post Mon, 10 Nov 2014 - 07:47
Post #22

Grupa: Zbanowani
Nr użytkownika: 44,806

Ja pomoc znalazłam u pani Marty Bogusławskiej-Michnik, która przyjmuje w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk w Warszawie. Jest to osoba bardzo kompetentna i z podejściem do najmłodszych. Udało jej się zapanować nad moim synem, a co więcej, udało jej się sprawić, że sama nad nim zapanowałam. To naprawdę ciepła i miła kobieta, która jednak zna się na rzeczy i wie jak poskromić małego furiata. Nic w jej zachowaniu nie budziło moich wątpliwości przez cały okres trwania terapii. Do tego sporo czasu poświęciła mi i mężowi, żebysmy nauczyli się rozpoznawać potrzeby synka i odpowiednio je zaspokajać.

Ten post edytował paleo Tue, 11 Nov 2014 - 07:25

--------------------
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.

Quote Post
stokrotkaaa
post Mon, 23 Nov 2015 - 12:29
Post #23

Nr użytkownika: 46,770

My z córką korzystałyśmy z porad Psychomedic.pl. Byłyśmy u dwóch lekarzy i obaj świetni, także naprawdę polecam klinikę. Zostałyśmy skierowane, bo pani wychowawczyni miała wstpliwości, czy dziecko sie prawidlowo rozwija. Na szczęście okazało się, że to był fałszywy alarm.

Quote Post
Marle
post Fri, 08 Jan 2016 - 15:12
Post #24

Nr użytkownika: 46,999

CYTAT(stokrotkaaa @ Mon, 23 Nov 2015 - 12:29) *
My z córką korzystałyśmy z porad Psychomedic.pl. Byłyśmy u dwóch lekarzy i obaj świetni, także naprawdę polecam klinikę. Zostałyśmy skierowane, bo pani wychowawczyni miała wstpliwości, czy dziecko sie prawidlowo rozwija. Na szczęście okazało się, że to był fałszywy alarm.

Stokrotakaaa, a u jakiego lekarza, lekarzy byłyście? Bo moja siostra też tam chodziła z dzieckiem i wiem, że go sobie bardzo chwaliła (jeśli mówimy o tej samej klinice? http://psychomedic.pl/ zgadza się?)

Quote Post
Todli23
post Thu, 03 Mar 2016 - 10:42
Post #25

Nr użytkownika: 42,636

Nie jestem pewna czy zajmują się też terapią dzieci, ale sobie zajrzyj na http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa. Specjaliści - psycholodzy z tej kliniki Psychomedic.pl są naprawdę dobrzy icon_smile.gif

Quote Post
juzwika
post Fri, 22 Apr 2016 - 10:34
Post #26

Nr użytkownika: 46,372

Moja córka chodziła do psychologa w Psychologgia do Pani Bożeny Szczęsnej. Jeszcze z takim podejściem się nie spotkałam. Przede wszystkim dziecko nie czuło się zbyt skrępowane jej obecnością i odnosiłam wrażenie że chciało z nią rozmawiać. Jaki córka miała problem? niestety zaburzenia odżywiania. Ale to nie jedyny w tym przypadku problem z jakim Pani Bożena się zajęła. To był główny powód dlaczego ja zwróciłam się o pomoc do specjalisty. Pani Bożena od razu zrozumiała w czym rzecz, od pierwszego spotkania czułam że córce jest lepiej. na stronie ośrodka, w którym pracuje www.psychologgia-plus.pl możecie dowiedzieć się więcej o tej psycholog jeśli jesteście zainteresowani. Ja oceniam ją na 10/10 bardzo jej pomogła, teraz przynajmniej córka normalnie się odżywia i jest pełniejsza życia.

Quote Post
inkamusz
post Mon, 23 May 2016 - 10:20
Post #27

Nr użytkownika: 47,596

Czy tak psycholog specjalizuje się w jakichś tematach? Potrzebuję dobrego psychologa dla starszego dziecka (12 lat), transplantolog warszawa polecił mi w związku z chorobą młodszej córki.

edit: moderacja

Quote Post
asiapaczu
post Fri, 17 Jun 2016 - 10:33
Post #28

Nr użytkownika: 47,737

Jeżeli szukacie specjalisty ze szczególnym podejściem do dzieci to zdecydowanie ośrodek MY MIND w Warszawie.
p. Ewa Guzowska - pomogła mi, jak i mojemu dziecku i sądząc po wizytach, które ma pomaga wielu ludziom icon_smile.gif
Zostawiam namiary, życzę samych zmian na lepsze!
MY MIND - Ewa Guzowska

Quote Post
sweetey
post Tue, 27 Sep 2016 - 18:57
Post #29

Nr użytkownika: 37,404

Z całego serca polecam Aldonę Sternowską w CM Panorama w Radzyminie (bardzo blisko Warszawy, bliżej mi tam dojechać z Targówka niż przebić się na drugą stronę Wisły). To jedna z nowszych placówek, świetnie wyposażona, nowoczesna. Wspomniana Pani psycholog pracuje z moim maluchem od podziwu, po dwóch wizytach widziałam lepszy efekt niż po ponad pół rocznej terapii w innym miejscu.

Quote Post
kinia32
post Fri, 04 Nov 2016 - 23:04
Post #30

Nr użytkownika: 48,358

Szukałam swego czasu psychoterapeuty czy psychologa dla syna, nfz ciężko było cokolwiek znaleźć bo terminy strasznie długie, a nie będziesz patrzył jak z dzieckiem się coś dzieje, nie wiesz co bo nie chce z Tobą rozmawiać ani nic... Koleżanka z pracy poleciła mi panią Dagnę Ślepowrońską z kliniki Psychologgia. Termin w miarę szybko - poszliśmy. Przyznaje to był strzał w dziesiątkę. Ta kobieta bardzo szybko dogadała się z synem, w końcu wiedzieliśmy co się dzieje - problemy z rówieśnikami. Ale Pani Dagna pomogła mu dość szybko, syn też się troszkę zmienił pod wpływem jej terapii, na lepsze oczywiście. Nie mam nic do zarzucenia, same pozytywne efekty tylko widzę.

Quote Post
zoee8
post Thu, 16 Feb 2017 - 12:05
Post #31

Nr użytkownika: 48,842

Myślę, że lepiej zgłosić się do psychiatry - w odróżnieniu od psychologa może przepisywać leki, ma też większe doświadczenie i lepsze wykształcenie. W W-wie warto sprawdzić klinikę PsychoMedic - przyjmuje w niej wielu psychiatrów, w tym takich specjalizacyjnych się w dzieciach, tu 22 253 88 88 jest do nich numer.

Quote Post
eryk_ks
post Sun, 05 Mar 2017 - 15:55
Post #32

Nr użytkownika: 48,277

Jeśli mieszkasz w Warszawie, powinnaś wiedzieć, że nie brak tu specjalistów, niezależnie od branży. Jeśli zależy Ci na dobrym psycholu, zapoznaj się z ofertą tej kliniki: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ - myślę, że powinna Ci pomóc.

Quote Post
jolka33
post Tue, 04 Apr 2017 - 13:56
Post #33

Nr użytkownika: 47,582

My z córcią również chodziliśmy do psychologa. O ile starsza córka to aniołek to jednak młodsza postawiła pokazać różki oraz w pewnym momencie podporządkowała sobie praktycznie całą rodzinę.
Zapisaliśmy się do poradni rodzinnej w Warszawie na Limanowskiego :
http://strefamysli.pl/

Pomogli nam się pozbierać do kupy. Nauczylismy się jak radzić sobie z zachowaniem córki, jak reagować na jej nagłe wybuchy złości.

Quote Post
Grażyna7
post Tue, 04 Jul 2017 - 15:35
Post #34

Nr użytkownika: 49,929

CYTAT(Edi Zet :) @ Thu, 01 Nov 2007 - 22:42) *
... dla 8-letniej dziewczynki. Dziękuję icon_smile.gif

Polecam Dr Iwonę Tkaczuk z .psychologgia z Warszawy. W szkole polecili mi skonsultować się z psychiatrą odnośnie zachowania mojej córki. Troche byłam sceptycznie nastawiona jednak Pani doktor przywitała córkę z uśmiechem, dostaliśmy pomoc i poradę jakiej oczekiwałyśmy.

Quote Post
kociasta
post Sun, 09 Jul 2017 - 12:47
Post #35

Nr użytkownika: 48,618

Nie wiem, dlaczego niektóre komentarze stąd znikają, a inne nie... Jestem przekonana, że to tutaj czytałam o ośrodku ortus, do którego jeździmy teraz regularnie i własnie chciałam pisać, że to był bardzo dobry wybór.

Quote Post
Majka21
post Wed, 23 Aug 2017 - 12:30
Post #36

Nr użytkownika: 50,267

W mojej ocenie dobry jest ten psycholog dziecięcy nysa. Byłam kilkukrotnie z dzieckiem i wszystko było jak najbardziej w porządku.

Quote Post
dobramama
post Wed, 30 Aug 2017 - 23:29
Post #37

Nr użytkownika: 46,927

Jeśli chodzi o diagnozowanie autyzmu, to najlepiej udać się do Kliniki Psychomedic. Rejestracja jest pod nr 22 253 88 88 . Warto się do nich udać. Dziecko diagnozuje zespół specjalistów, wiec nie ma mowy o pomyłce.

Quote Post
centum-ja
post Mon, 11 Sep 2017 - 15:04
Post #38

Nr użytkownika: 50,422

Sprawdź tutaj: http://centrum-ja.com.pl
Znajdziesz tam profesjonalną pomoc najlepszych specjalistów. Zdecydowanie warto sprawdzić.

Ten post edytował centum-ja Mon, 11 Sep 2017 - 15:05

Quote Post
Pollaco
post Fri, 15 Sep 2017 - 14:16
Post #39

Nr użytkownika: 35,043

Może nie bezpośrednio w Warszawie, ale w Radzyminie w CM Panorama jest poradnia psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci. Z synkiem tam jeździłam, kiedy było podejrzenie o ADHD. Na szczęście obawy były bezpodstawne, po prostu to żywy i ruchliwy chłopak. Od Pani Królik otrzymałam instrukcję jak ćwiczyć z synem, by mógł utrzymać skupienie na dłuższy czas. Już jest dużo lepiej, widać to po ocenach w szkole

Quote Post
MamaMarzanna
post Thu, 28 Sep 2017 - 14:22
Post #40

Nr użytkownika: 48,813

Ja z całego serca mogę polecić wam poradnię psychoterapeutyczną CoTam?- nam wizyty u nich naprawdę pomogły. Mają świetne podejście do dzieci, widać, że to co robią to ich pasja, a nie przykry obowiązek. Jakbyście chciały to można też odbyć wizytę online przez Skype, po szczegóły odsyłam was na ich stronkę, tak będzie najprościej https://psychoterapiacotam.pl/ albo po prostu do nich zadzwońcie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Quote Post
> Rozsądny psycholog dziecięcy poszukiwany... Warszawa.

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 13 Dec 2017 - 23:34
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe