Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Opinie na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach

-
, Jeśli rodziłyście tam to bardzo proszę o wypowiedzi :)
Cassie
post Tue, 14 Oct 2008 - 15:29
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 20,848

Cześć dziewczyny!
szukam opini na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach, mam zamiar teraz tam rodzić bo ze szpitala w Piekarach Śląskich jestem bardzo niezadowolona.
Jeśli tam rodziłyście to napiszcie jacy są lekarze, położne, ogolnie opieka podczas i po porodzie, higiena, jedzenie i toalety
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Jeśli chodzi o szpital w Piekarach Śląskich.
Jestem bardzo niezadowolona. Rodziłam prawie dwa lata temu. Gdy przyjęli mnie na oddział 6 dni po terminie porodu nawet się mną niezainteresowano. Z łaską dostałam obiad o kolacji zapomniano.
Na oddział przyjęli mnie o 9 rano a piersze badanie KTG i gienekologicznej miałam o 22.
Do oxy za pierwszym razem gdy mnie podłączyli to mnie odłączyli po 45 minutach, jak w tym czasie cokolwiek miało zadziałać? Niedelikatna pielęgniarka robiła mi lewatywę i myślałam że zemdleję z bólu podczas niej.
Druga oxy dwa dni później, lekarz chciał mnie odłączyć po 30 minutach! Ale położna nie pozwoliła ale tylko dlatego że moja mama wręczyła kopertę na dość wysoką sumkę. Dostalam 5 zastrzyków w tyłek żeby coś ruszyło. Ogólnie poród koszmarny. Rozcinali mnie nie w momencie skurczu ale już po, bolało jak ...
Synek miał naderwane bioderka i pępek do dzisiaj ma odstający bo źle mu go zawiązali.
Toalety i prysznice - koszmar, brud syf i malaria. Strach gdziekolwiek cokolwiek było położyć. W toaletach kobiety paliły na oddziale poporodowym i smród się niósł po całym korytarzu z salami włącznie. Zgłosiłam to i powiedziano mi "że oni nic nie mogą z tym zrobić".
Posiłki koszmarne, gdyby nie mąż to pewnie padlabym z wyczerpania i głodu.
Ogólnie NIE POLECAM.

Ten post edytował Cassie Tue, 14 Oct 2008 - 15:30

--------------------

Go to the top of the page PM

Quote Post
Cassie
post Thu, 22 Jan 2009 - 20:45
Post #2

Nr użytkownika: 20,848

Podnoszę temat, nikt tam nie rodził???

--------------------

Quote Post
cydorka
post Thu, 22 Jan 2009 - 21:50
Post #3

Nr użytkownika: 343

cassie zapraszam Cie na regionalne
cyd

Quote Post
> Opinie na temat szpitala nr 3 w Tarnowskich Górach, Jeśli rodziłyście tam to bardzo proszę o wypowiedzi :)

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 30 Jul 2014 - 19:06
lista postów tego wątku
© 2002 - 2014  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe