Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nawilżacz powietrza

> 
isllandia
czw, 05 lis 2009 - 22:53
Używacie? Jeśli tak, to jakiej firmy polecacie?
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post czw, 05 lis 2009 - 22:53
Post #1

Używacie? Jeśli tak, to jakiej firmy polecacie?

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
Gremi
piÄ…, 06 lis 2009 - 11:50
My mamy i uzywamy.
W pokoju mojej corki, zwlaszcza w okresie grzewczym jest bardzo sucho. Mala czesto w nocy przez to kaszlala. Kupilismy jej wiec nawilzacz i jest o niebo lepiej. Uzywamy go codziennie. Jedyna wada naszego nawilzacza jest to ze sam w sobie nie ma czujnika wilgotnosci wiec nie wylacza sie sam.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post piÄ…, 06 lis 2009 - 11:50
Post #2

My mamy i uzywamy.
W pokoju mojej corki, zwlaszcza w okresie grzewczym jest bardzo sucho. Mala czesto w nocy przez to kaszlala. Kupilismy jej wiec nawilzacz i jest o niebo lepiej. Uzywamy go codziennie. Jedyna wada naszego nawilzacza jest to ze sam w sobie nie ma czujnika wilgotnosci wiec nie wylacza sie sam.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Myssia
piÄ…, 06 lis 2009 - 12:08
https://www.skapiec.pl/site/cat/336/comp/375078
taki mam, uzywam w okresie grzewczym. trzeba pamiętać tylko o codziennym wymienianiu wody, żeby nie stała w nim, bo się robią świństwa różne. Wodę destylowaną trzeba lać, albo jakąś filtrowaną, żeby się nie osadzał kamień. No i odkażać też trzeba.
Ale ogólnie fajna sprawa
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post piÄ…, 06 lis 2009 - 12:08
Post #3

https://www.skapiec.pl/site/cat/336/comp/375078
taki mam, uzywam w okresie grzewczym. trzeba pamiętać tylko o codziennym wymienianiu wody, żeby nie stała w nim, bo się robią świństwa różne. Wodę destylowaną trzeba lać, albo jakąś filtrowaną, żeby się nie osadzał kamień. No i odkażać też trzeba.
Ale ogólnie fajna sprawa

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Gremi
piÄ…, 06 lis 2009 - 12:27
no ja mam zelmera z wbydowanym filtrem wiec wode leje z kranu i to co jakis czas (jak sie skonczy) a najwyzej raz na tydzien go trzeba myc.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post piÄ…, 06 lis 2009 - 12:27
Post #4

no ja mam zelmera z wbydowanym filtrem wiec wode leje z kranu i to co jakis czas (jak sie skonczy) a najwyzej raz na tydzien go trzeba myc.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
lalalala
piÄ…, 06 lis 2009 - 12:38
Ja kupiłam wczoraj. Od kiedy zaczęliśmy ogrzewać, nasz Antek w nocy kaszle i nieustannie łapie go katar. Bardzo sucho u nas, więc może to pomoże...

Kupiłam jakiś taki zwykły firmy HB chyba. I dostałam dzbanek do filtrowania wody gratis.
Chodzi cicho, ale czy nawilżanie pomoże, to chyba się po kilku dniach przekonam...
lalalala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,376
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 12:57
Nr użytkownika: 4,679




post piÄ…, 06 lis 2009 - 12:38
Post #5

Ja kupiłam wczoraj. Od kiedy zaczęliśmy ogrzewać, nasz Antek w nocy kaszle i nieustannie łapie go katar. Bardzo sucho u nas, więc może to pomoże...

Kupiłam jakiś taki zwykły firmy HB chyba. I dostałam dzbanek do filtrowania wody gratis.
Chodzi cicho, ale czy nawilżanie pomoże, to chyba się po kilku dniach przekonam...
makarena
piÄ…, 06 lis 2009 - 23:30
Nasz Jasiek tez ma problem z noskiem. Kupilismy taki niewielki, nie za drogi (120zł) firmy Benta,i wydaje się,że pomaga. Nie nawilżamy co prawda cała noc tylko około godz. przed snem. Najpierw db wietrze pokój, a potem go uruchamiam. Trzeba jednak db go później osuszyć ponieważ woda nie może stać. Pediatra powiedziała, że dla takich maluchów nie wolno stosować nawilżaczy, a laryngolog odwrotnie. Ręczniki na kaloryferach tez mamy, ale nie pomagały. Kazdy jednak powtarza żeby nie zostawiać wody tylko wylewać i osuszac urządzenie.
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post piÄ…, 06 lis 2009 - 23:30
Post #6

Nasz Jasiek tez ma problem z noskiem. Kupilismy taki niewielki, nie za drogi (120zł) firmy Benta,i wydaje się,że pomaga. Nie nawilżamy co prawda cała noc tylko około godz. przed snem. Najpierw db wietrze pokój, a potem go uruchamiam. Trzeba jednak db go później osuszyć ponieważ woda nie może stać. Pediatra powiedziała, że dla takich maluchów nie wolno stosować nawilżaczy, a laryngolog odwrotnie. Ręczniki na kaloryferach tez mamy, ale nie pomagały. Kazdy jednak powtarza żeby nie zostawiać wody tylko wylewać i osuszac urządzenie.

--------------------
isllandia
śro, 18 lis 2009 - 13:51
Dzięki!
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 13:51
Post #7

Dzięki!

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
Myssia
śro, 18 lis 2009 - 14:22
Znów używamy i nie kaszlemy icon_smile.gif no. prawie 08.gif
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 14:22
Post #8

Znów używamy i nie kaszlemy icon_smile.gif no. prawie 08.gif

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


> Nawilżacz powietrza
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 10:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama