Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Polecane kosmetyki do makijażu

-
krysia1
post Sun, 29 Oct 2017 - 17:23
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 50,655

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Nie ma czego się bać. Sama byłam na początku trochę przerażona ale było ok. Sam zabieg nie boli, metoda Biotek jest bardzo delikatna. Robiłam kreski na powiekach u Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, dostałam 20% rabatu i korektę w cenie. Generalnie bardzo fajna sprawa te kreski icon_smile.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
lusia43
post Wed, 01 Nov 2017 - 16:17
Post #42

Nr użytkownika: 50,769

nie ukrywam że jak każda kobieta lubię o siebie zadbać. w codziennym makijażu nie może zabraknąć jakiegoś kolorku na powiece icon_smile.gif jesień trwa także moim faworytem w paletkach jest https://kontigo.com.pl/paleta-cieni-do-powi...akeup-5568.html odcień peach to prawdziwa petarda + ten pigment spisuje się fantastycznie !

Quote Post
rowan_berry
post Fri, 10 Nov 2017 - 15:37
Post #43

Nr użytkownika: 17,535

Co do kolorków na powiece, to zobaczcie jaki czad: https://naturmedicin.pl/produkt/metalizowan...metal-pigments/

--------------------

Quote Post
makra
post Mon, 13 Nov 2017 - 14:17
Post #44

Nr użytkownika: 50,888

O tak, jak cienie do powiek to u mnie tylko te w ciepłych barwach, w zimnych wyglądam, jakbym była chora (z natury jestem bardzo blada). Na co dzień używam albo pomadki ochronnej Neutrogeny, próbowałam już wiele innych firm, bo moje usta się szybko wysuszają, ale żadne się tak nie sprawdziły, albo najpierw pomadka, potem konturówka do ust i pomadka matowa z Golden Rose. To hit w sam raz dla mnie, osoby, która nie lubi błyszczących ust i która miała zawsze problem z jedzeniem/piciem z pomadką. Najbardziej lubię to, że nie rozmazuje się jakoś drastycznie, wystarczy tylko kilka minimalnych poprawek w ciągu dnia i tyle, nie trzeba biegać do łazienki.
Jako, że nie mogę używać podkładów z racji na cerę, polecam jeszcze korektory Astora w pędzelku (nie mogę spamiętać nazwy), mają dużo w jasnych odcieniach, a to jest dla mnie ważne.

Quote Post
Brivu
post Wed, 15 Nov 2017 - 12:19
Post #45

Nr użytkownika: 50,912

Do makijażu to nie wiem za bardzo ale jeśli chodzi o zapachy to perfumy mercedes benz są chyba najlepsze aktualnie. Sprawdzała je któraś z was? icon_biggrin.gif

Quote Post
kuna87
post Wed, 15 Nov 2017 - 15:40
Post #46

Nr użytkownika: 45,434

tusz wibo w złotym opakowaniu, rewelacyjny ale niewiele kosztuje...

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>

Quote Post
westyna71
post Wed, 29 Nov 2017 - 16:24
Post #47

Nr użytkownika: 48,619

Próbowałam już wielu kosmetyków do makijażu i nie każdy nadaje się do mojej cery, mam uczulenie na większość z nich. Znajoma poleciła mi eaptekę sprawdź i tam od jakiegoś czasu składam zamówienia. Mają dużo naturalnych kosmetyków które dla mnie są najlepsze.

Quote Post
> Polecane kosmetyki do makijażu

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sun, 17 Dec 2017 - 16:54
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe