To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pierwszy wózek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

julka_1
Hej dziewczyny
Wózki jakich firm byście poleciły?
Właśnie rozpoczynam poszukiwania pierwszego wózka i głowę mam jak balon. 23.gif Tyle tego jest, że nie wiadomo w czym wybierać. Bardzo spodobał mi się wózek Tako, ale przeczytałam sporo negatywnych opinii na temat tej firmy (cena nieadekwatna do jakości wykonania, ciężki itp.)
Dodam, że poszukuję wózka 3 w 1.
Z Waszych doświadczeń na jakie firmy warto zwrócić uwagę?
tanka
zobacz sobie ten nowy sportowy wózek Jane Crosswalk. Rewelacyjne koła na kązdy teren. O wiele mocniejsze, wytrzymalsze jak w innych wózkach, niezależne zawieszenie na tylnich kołach, aluminiowy stelaz...obszerne siedzisko. A jaki ładny i nowoczesny. Dla mnie bomba
Justina86
My wybieramy wózek quinny moodd icon_biggrin.gif czekam tylko na wyplatke meza icon_smile.gif Strasznie podobaja mi się wózki z białym stelazem no i ogolnie wozki od quinny sa takie inne niz wszystkie, maja w sobie to cos icon_smile.gif ale żeby niebylo, ze stawiam tylko na wyglad wózka.. czytalam wiele pozytywnych opini icon_smile.gif
julka_1
A co powiecie o Anex Sport? Słyszałyście jakieś opinie na temat tego wózka?
elwiramak
ja mogę się wypowiedzieć o quinny, bo mam moodda szaro bialego, wiec jeżeli jakaś mama się nad nim zastanawia to chętnie udzielę informacji
fejkzbrods
Ja miałam xlandera na pompowanych kołach-trójkołowca, fajny, ale jak mieszkasz na parterze lub w domu a trzy koła to porażka straszna. Przy drugim dziecku miałam jane nomad i to mój ideał-lekki, dobrze się prowadzi maluch ma duuużo miejsca.
Justina86
Wydeje mi sie, że dobre sa wozki firmy quinny, producent daje dozywotnia gwarancje, wiec to juz o czyms swiadczy icon_smile.gif wyzej wspomniany moodd jest wedlug mnie piekny i ma mozliwosc zrobienia z trojkolowca na czterokolowca icon_smile.gif
Martyna_30
Jeżeli Cię stać kup raczej coś dobrego jakościowo, z dożywotnią gwarancją (Maxi Cosi, Quinny), a tym bardziej jak planujesz więcej niż jedno dziecko, bo wózki tych firm są praktycznie niezniszczalne i na pewno są w stanie obsłużyć dwie pociechy.
alka25
Najważniejsze, żeby był wielofunkcyjny. Firma nie jest taka istotna.
ANielala
X-lander to bardzo dobry wózek, ale zastanawiam się, czy zamiast wózka można od razu kupić przyczepkę rowerową, taką którą można przekształcić wózek (taki model 2w1 lub 3w1, jak na przykład Thule Chariot Sport 2) i wozić w tym niemowlaka, a jak podrośnie to używać właśnie jako przyczepki?
babolek83
Nie znam się na nowych wózkach,ale podstawa to duża gondola i dopasowanie do terenu. Ja mieszkając przy lesie miałam czołga nie wózek i nawet największe zaspy nie były mi straszne, do miasta natomiast wybrałabym raczej coś lekkiego i zwinnego.
sylwia92_
rozglądam się uważnie i szukam takiego wózka posłużył jak najlepiej, już wiem że na pewno 2w1 a co do modeli to mężowi spodobał się tako inviktus, mnie natomiast anex sport i będę się upierać przy swoim wyborze
wafel
wydaje mi się że taki wózek powinien być wielofunkcyjny
Erywa_RK
Jeśli chodzi o 3w1 jak wspomniałaś to mogę CI polecić ten model, co ja mam https://www.al.to/p/207862-wozek-dzieciecy-...-3w1-charm.html, bardzo sobie go chwalę. Zwłaszcza, że jest to jednak duża oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. Jest bardzo kompaktowy, po złożeniu praktycznie nie zajmuje miejsca, zaś samo składanie i rozkładanie jest bardzo proste. W pełni się reguluje, więc łatwo go dopasować do aktualnych potrzeb malucha, dodatkowo siedzisko jest przekładane i wentylowane. Łatwo się prowadzi, ma świetną amortyzację i jest solidnie wykonany. Myślę, że to naprawdę dobry wybór i jak coś są jeszcze inne wersje kolorystyczne icon_smile.gif
mlodamama292
Ja się zastanawiam nad zakupem wózka Cybexa. Długo czekałam na wózek Cybex Balios S i wreszcie się doczekałam. Widzę, że jest już dostępny w sklepach. Najbliżej mi do Boćka do Zabrza. Dzisiaj tam dzwoniłam i wózki są dostępne icon_smile.gif
https://www.bociek.eu/7934-cybex-balios-s-w...-opcja-2w1.html
Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą, czy kupować wózek, który jest zupełnie nowy i nie ma jeszcze żadnych opinii? Wiem, że Cybex jest dobrą firmą i nie powinno być z tym wozkiem problemu. Tymbardziej, że z tego co się orientowałam wózek przypomina konstrukcją model Priam, który zawsze mi się podobał, ale na który mnie nie stać. Ma ktoś wózek Cybexa? Jak się go wam użytkuje?
monikamala1
Ja proponuję ROANY. Są baardzo miękkie. To jest duża zaleta przy usypianiu. Po drugie są tanie w porównaniu do tych zagranicznych i nie psują się.
Uwaga tylko na mocowanie budy na stelarz. Czasem to może być niewygodne. To zależy czy często będziesz ściągać gondolę...
poza tym mocowaniem ( to są drobne wystające bolce, na które trudno trafić nie widząc ich) nie mam żadnych zastrzeżeń!
sylwia92_
no i wyszło na moje, użytkujemy już wózek anex sport i nawet mąż jest zadowolony, lekko się jeździ, dobrze amortyzowany, duża plusem i zaskoczeniem jest torba na stelażu, naprawdę bardzo pakowana i po załadowaniu zakupami nie szura po podłodze, fajne wózek dobrze wykończony polecam
setti
Ja jestem ogólnie zdania, że warto się w tego typu sprawach doradzać specjalistów z tej dziedziny. Można sobie wielu problemów dzięki temu oszczędzić icon_smile.gif
Oliwkaaa
U mnie wśród znajomych i rodziny króluje marka anex. Wózki bardzo solidne,wygodne i bezpieczne. Sama dla swojego maleństwa kupiłam taki z serii discovery, fajna, zgrabna sylwetka i nowoczesny design.
Helenita
CYTAT(Oliwkaaa @ Wed, 02 May 2018 - 22:05) *
U mnie wśród znajomych i rodziny króluje marka anex. Wózki bardzo solidne,wygodne i bezpieczne. Sama dla swojego maleństwa kupiłam taki z serii discovery, fajna, zgrabna sylwetka i nowoczesny design.


Ja również jestem posiadaczką wózka Anex Baby, tyle że modelu Sport w wersji 3w1 i szczerze go każdemu polecam. Jest przede wszystkim mega funkcjonalny, ma regulowane zagłówki i rączkę. Dużym plusem jest spora gondola, a wnętrze można łatwo wypiąć i wrzucić do prania. Do tego super wygląda!!
Karads
Sporo się naszukałam o wózkach, gdy potrzeba było go kupić i nie wiedziałam totalnie na jaki się zdecydować. Ten artykuł o wózkach bardzo mi pomógł https://www.codladziecka.pl/jaki-wozek-wybrac/. Zdecydowałam się na tradycyjny i wybór był jak najbardziej trafiony, bardzo stabilny, dobrze się prowadzi i przede wszystkim jest bezpieczny dla dziecka.
Oliwkaaa
Wśród moich znajomych zdecydowanie wygrywają anexy. Sama zachęcona ich opiniami postawiłam na firmę anex i nie żałuję. Wózek bardzo wygodny, łatwy w obsłudze, dobrze się prowadzi i fajnie wygląda. Moja córcia uwilebia w nim spacerować.
olka55
mysle, ze wielu rodzicow nie trafia dobrze za pierwszym razem... po prostu brak doswiadczenia w temacie wozkow sprawia, ze czasem wybieramy modele, ktore ladnie wygladaja, a z funkcjonalnoscia mają niewiele wspolnego. ja dopiero przy drugim dziecku bylam zadowlona z kupionego wozka- xenon z expandera.
Asiaa23
Ja akurat miałam szczęście i dobrze trafiłam z wózkiem za pierwszym razem;) z pomocą koleżanek i ich doświadczenia wybrałem anex cross i jestem z niego bardzo zadowolona!
KaLipka
Też zdecydowałam się na anex z tym, ze ten nowszy model, e/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Fajnie, lekko się prowadzi, jest łatwy w obsłudze, koła duże i zwrotne. Ogólnie wygodny, solidny i bezpieczny!
karolkaa
Cześć, co sądzicie o eko wózkach? Bo zastanawiam się nad kupnem takiego. Ktoś używał może? Nie chciałabym wydawać fortuny bo dziecko szybko rośnie i raz dwa wózek trzeba będzie wymieniać na jakiś większy.
śrubka
Eko wózek? Pierwsze słyszę, a że jest to wózek "specjalny" to pewnie też i drogi icon_wink.gif
Peggie
Ja pierwszy wózek akurat odkupiłam od znajomych, ale bardzo dobrze się sprawdził. To był Elipso 3 w 1. Nie do zdarcia.
EwelaB
Ja zdecydowałam się na anex e/type i jestem zadowolona:) Wózek jest wygodny, poręczny i zwrotny. Dobrze sobie radzi na każdym terenie a przy tym fajnie się też prezentuje.
KamilaXD
My z kolei zdecydowaliśmy się na model l/type od anexa i jestem z niego zadowolona. Fajny, poręczny, wygodny, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Koła zwrotne i dobra amortyzacja;)
Helenita
CYTAT(EwelaB @ Wed, 19 Feb 2020 - 20:41) *
Ja zdecydowałam się na anex e/type i jestem zadowolona:) Wózek jest wygodny, poręczny i zwrotny. Dobrze sobie radzi na każdym terenie a przy tym fajnie się też prezentuje.


Anex e/type to świetny wybór dla wszystkich przyszłych rodziców, jak najbardziej zgadzam sie z Twoją opinią. Choć jest to raczej wózek miejski, to dzięki solidnemu wykonaniu, bardzo dobrym materiałom, porządnej amortyzacji trudniejsze tereny też nie są mu straszne:)
Majka3008
Ja zdecydowałam się na l/type od anexa i jestem z niego zadowolona. Cena przystępna a jakość bardzo dobra. Stelaż solidny i wytrzymały, gondola świetnie chroni malucha. Całość zwinna i bardzo intuicyjna więc nie ma żadnych problemów z obsługą.
karolina.joanna
A może coś takiego https://www.abcgps.pl/camarelo? Moim zdaniem powinien się dobrze sprawdzić zależy też na co Ty zwracasz uwagę, ale moim zdaniem najważniejsze jest to by się dobrze prowadził i był w miarę lekki. Ten model powinien taki być icon_smile.gif
ksentona
Jak ktoś kupuje wózek po raz pierwszy to warto sobie zajrzeć na strony https://boboking.pl/espiro-next Tam nie dosyć ze wybór jest spory, to udzielą wszelkich informacji mailowo.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.