Maluchy.pl logo

To jest uproszczna wersja wybranego przez Ciebie wątku
kardiolog dziecięcy - Poznań
Kliknij tutaj aby przejśc dalej i przeczytać pełną wersję

myszka
Szukam dobrego kardiologa dziecięcego w Poznaniu. Czy któraś z Was może mi pomóc? Chodzi mi o lekarza z autorytetem, przyjmującego prywatnie, który ma gabinet wyposażony w dobre usg (muszę zrobić echo).
Gonia
Hej Myszko

mogę Tobie polecić panią profesor Aldonę Siwińską, która jest ekspertem od echa serca i która wykształciła wielu innych kardiologów w Poznaniu. Poza tym to osoba przemiła, kontaktowa, z niezwykłym podejściem do dzieci (np. nuci im w trakcie badania). Potrafi wszystko wyjaśnić rodzicom i oddziałuje bardzo kojąco. Ja wykonywałam echo dwa razy - 8 lat temu u starszej córki i 5 miesięcy temu u drugiej córki. Przyjmuje prywatnie w Izbie Rzemiślniczej, najczęściej w soboty, w ośrodku o nazwie Cordis, oczekiwanie nawet do miesiąca, 100 zł wizyta z konsulatacją. Musisz się liczyć, że pomimo umówienia na konkretną godzinę czas ulegnie wydłużeniu - czasem dzieci bardzo kapryszą i trwa ich uspokajanie, żeby badanie było możliwe i wiarygodne. Pracuje zawodowo w Klinice na ul . Szpitalnej.
Zaznaczam, że nie mam żadnego interesu osobistego, żeby ją promować.
Jakby co napisz na priva

pozdrawiam

Gosia
myszka
Gonia, dzięki za odzew. Mam namiary też na inną lekarkę - dr Pawelec-Wojtalik, też z kliniki przy Szpitalnej. Być może jest to właśnie "uczeń" prof. Siwińskiej.

Co do umawiania na konkretną godzinę - dokładnie wiem jak to jest, bo już wiele razy byliśmy na usg (jeszcze jak byłam w ciąży), więc mam świadomość, co znaczy wizyta z dzieckiem.

Gonia, bardzo możliwe, że "uderzę" do Ciebie na priv. Czekam jeszcze na dalsze informacje o dr Wojtalik - jeśli nie ona, udam się do polecanej przez Ciebie profesorki.

Jeszcze raz dzięki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.