To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Najlepszy basen w Warszawie....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ania 26
Mam pytanko, chciałabym wybrać sie moją córeczką ( 5 mc) na basen .
Może Wy mi polecicie jakiś sprawdzony i czysty icon_question.gif .

Mieszkam na Żoliborzu i niedaleko mam Potocką , lecz wydaje mi się , że tam jest dosyć chłodna woda. icon_eek.gif

Będę wdzięczna za wszelkie informacje .
Pozdrawiam
Ania
Lua
Chodziłam na Potocką z moją córeczką i byłam bardzo zadowolona. Rzeczywiście w tym dużym basenie jest chłodna woda ale tam się z dziecmi nie wchodzi. W tym basenie, gdzie odbywają się zajęcia jest cieplutka woda.

Lua
marghe.
Potwierdzam - Potocka.
m.
goÅ›
Potocka, tyle że zwykle bywa tam bardzo ciasno i głośno...
PATIszon
A ja mam bardzo blisko do basenu WODNIK. Czy ktos zna ten basen i moze mi cos o nim powiedziec?
To znaczy basen dorosly znam bardzo dobrze, wiem jakie sa warunki (szatnie itp) nie znam go natomiast od strony dzieciatej icon_cool.gif
cydorka
chodzimy z jankiem Na wodnika juz drugi rok (zaczelismy jak jacho mial 8 mcy)
jestem bardzo zadowolona, jacho tez
zajecia sa raz w tygodniu 30 min jezeli chodzi o te zorganizowane, w malym basenie z ciepla woda
dzieci sa podzielone na grupy 0-1,5 roku, od 1,5-3, od 3-4,5 itd te do 3 roku zycia maja zajecia z rodzicami tzn z jednym rodzicem i to obejmuje cena karnetu a jak 2 rodzic chce rownoczesnie to doplaca 5 zeta, jest tez tzw opcja za darmo do przebieralni, kiedy 2 r odzic wchodzi tylko pomoc sie przebrac i wychodzi i tozsamo przy wychodzeniu z basenu

nie wiem jak jest w grupie 3-4,5 jeszcze nie pytalam - tzn rodzic czy bez

zajecia sa ciekawe, sa rozne cwiczenia i zabawy- nie wiem
chodze 2 rok i chodzic budu dalej
cydorka
Myssia
Dziewczyny macie jakieś namiary na tego Wodnika czy poszukać w internecie?
Pozdrawiam
PATIszon
...
PATIszon
Prosze bardzo
Myssia
PATIszon dziękuję pięknie icon_razz.gif
Pozdrawiam
PATIszon
No to jak? Kiedy sie widzimy na basenie? icon_cool.gif
Myssia
Wiesz co, nie wiem dokładnie, ale mam nadzieję, że w najlbliżyszm czasie. Chwilowo Kacper jest pod obserwacją (moją icon_lol.gif ) bo chyba ma ochotę na jakieś przeziębienie. Jakieś pokasływania i kichanie jest. Chociaż bardziej podejrzewam zęby nie chorobę.
Pozdrawiam
Pysio
Dziewczyny, ja mam pytanie o cenę. Ile kosztuje wejście na basen z pociechą? czy jest to cena za np.1h, czy za cały pobyt za bramką (szatnia itd.)? I ciekawa jestem czy któraś była na basenie przy trasie Toruńskiej (róg Labiszyńskiej). Jeśli tak to proszę o opinie.

Pozdrawiam
marghe.
Torunska cieszy sie zła sławą.

Na Potockiej dzieci wchodza za darmo chyba do 6 roku zycia.

https://www.fredzio.com/baseny/potocka/
Pysio
CYTAT(marghe.)
Torunska cieszy sie zÅ‚a sÅ‚awÄ….  

Na Potockiej dzieci wchodza za darmo chyba do 6 roku zycia.
https://www.fredzio.com/baseny/potocka/



wielkie dzięki za info

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.