To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brałyście Scopolan w ciaży??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Mój lekarz przepisał mi wczoraj. Dzisiaj maż wykupił a ja oczywiscie za ulotkę. No i tam napisane, ze w ciazy nie zaleca się stosowania.
To czopki rozluźniające. Chyba sobie daruję branie tego lekarstwa, bo az tak mnie nie boli..... Da się wytrzymać.
feroMonik
Ja brałam przy zapaleniu jajników chyba. Wiesz, że prawie na wszystkim, poza Folikiem icon_wink.gif jest napisane, że nie można brać w czasie ciąży. Ale oczywiście zdecydujesz sama.
mamajul
No własnie. Nawet na No-Spa...
Na zdrowy rozum to pewnie wynika z tego, zę nikt experymentów nie robił czy szkodzi i na ile szkodzi...(na szczeście oczywiscie).
addera
Ja scopolan dostałam dwie godziny przed porodem, w szpiatlu icon_rolleyes.gif
Dorka
Brałam Scopolan tabletki w pierwszym trymestrze ciązy, lekarz (znany ginekolog we Wrocławiu), od razu uprzedził mnie, ze w ulotce piszą by nie brać w ciąży, ale lek ten od wielu lat jest wykorzystywany przez ginekologów, a producenta (chyba Herbapol) po prostu nie stać na drogie badania, które pozwoliłyby dopuścić lek dla kobiet w ciąży.
mamajul
wzięłam. poprostu stawy biodrowe bardzo mnie bolą, nawet gdy siedzę. Teraz mam tylko nadzieję, że pomoze.
Dominika_
Ja barałam (w formie tabletek) przez duza czesc ciazy ze wzgledu na skurcze.
anuÅ›
Ja brałam Scopolan w czopkach we wczesnej ciąży ze względu na bóle brzucha i skurcze. Zapisano mi go w szpitalu a potem lekarz prowadzący kazał brać jak by się coś złego działo.
Mama Anka
Bralam scopolan przy pierwszej ciazy ze wzgledu na skorcze, Adrian zdrowy ja rydz. icon_biggrin.gif ( do 4go miesiaca )
Saskia
też brałam, rozkurczowo
Agatka zdrowa, śliczna i niemalże donoszona icon_smile.gif
KarolinkaBDG
Ja wzięłam tylko raz czy dwa-rozkurczowo....faktycznie przeszło mi, ale miałam niesamowite kołatania serca i problemy z oddychaniem....także nie polecam.Zdecydowanie bezpieczniejsze jest chyba nospa forte.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.