To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
j3nny
zdołowałam się, moja temperatura spada:(
36,4 36,6 36,7 36,8 36,7 36,6
oczywiście, że nie wytrzymałam i zrobiłam test, oczywiście że nie wyszedł - bo nie mógł, ale i tak humor do bani
a przez kilka ostatnich dni pobolewało mnie podbrzusze i krzyż, myślałam już, że coś się tam dzieje....
Blonka
j3nny to po co ten test zrobilas? tempka czasem spada na moment zagniezdzania wiec i tak trudno wyczuc. . . ja zrobie moze w niedziele sikanca a w poniedzialek ide na bete.. czytalam na bocianie ze zagniezdzanie moze trwac nawet do 12 dnia po owu i test wychodzi w tedy dopiero w dniu @ albo i dalej...
Blonka
kobra masz okres?
j3nny
CYTAT(Blonka @ Fri, 19 Aug 2011 - 12:16) *
j3nny to po co ten test zrobilas? tempka czasem spada na moment zagniezdzania wiec i tak trudno wyczuc. . . ja zrobie moze w niedziele sikanca a w poniedzialek ide na bete.. czytalam na bocianie ze zagniezdzanie moze trwac nawet do 12 dnia po owu i test wychodzi w tedy dopiero w dniu @ albo i dalej...



też się tym pocieszam, bo dziś zrobiłam ten test ultraczuły, też ujemny
temperatura dziś 37,1 najwyższa do tej pory
w niedzielę następny test, w poniedziałek badanie krwi
nadal mam nadzieję, ale już trochę się podłamałam icon_sad.gif

czytałam też gdzieś, że któraś dziewczyna w dniu spodziewanej miesiączki nadal miała ujemny test, a dopiero 4 dni po terminie dodatni. różnie to bywa, na razie wszystkie objawy mi przeszły...

a testy robię, żeby w końcu te dwie kreseczki zobaczyć icon_sad.gif

Blonka
nie rob juz ;p ja zrobilam 9 dni po IUI ale tylko po to by zobaczyc czy po zastrzyku mam jeszcze w sobie bhcg ale wyszla jedna krecha wiec teraz ze spokojem moge zrobic w niedziele i nie bedzie oszukany ;p aha i jak masz zastrzyk na pekanie pg to odczekaj tak z 10 dni zanim zatestujesz bo mozesz otrzymac falszywe 2 krechy
Blonka
a zrobilam dzis dla picu testa 11 dp ale 1 krecha, mysle ze za wczesnie dalej ale i tak widok 1 krechy przybija ;p
katherinnn
Oj, przybija jak nie wiem, zawsze jak widziałam na teście jedną kreskę, to dzień miałam cały do d... Teraz czekam na @, potem zaczynam brać CLO i zobaczymy, co będzie...
kobra2222
Blonka nie mam nadal.
Blonka
kobra ojj idz na ta bete icon_smile.gif testy nie wychodza czasem pozytywne w dniu @ nawet a beta da ci 100 % pewnosci icon_smile.gif
Blonka
kobra i co masz okresik? czy idziesz razem ze mna jutro na betke icon_smile.gif?
biedronko co u ciebie? 2 kreski ujrzalas i nas zostawilas?
j3ny jak tam?
Blonka
moja beta znow ujemna 1.20 ;/ ja sie zalamuje... teraz miesniakiem sie zajmÄ™ a potem 2 IUI
kobra2222
Dziewczyny nadal nie mam okresu. Dzis rano zrobilam test i wyszedl pozytywny. Szok. Pierwszy byl negatywny wiec juz sie nastawilam na dalsze starania a tu chyba podkreslam chyba niespodzianka. We wtorek musze isc do gina. Buziaki dla Was.
Blonka
widzisz? eh tylko ja zostalam icon_sad.gif( w tym cyklu usowam miesniaka trzymajcie kciuki zeby po tym wszystkim sie w koncu udalo..
Blonka
no i dzwoniłam.. do ginki mojej, jestem załamana... juz sie wypłakałam.. ale nie wiem jak to bedzie icon_sad.gificon_sad.gif
mięsniaka nie usuwamy bo jest za mały i nie jest za bardzo szkodliwy i to raczej nie jego wina... plan jest taki ze mam teraz przez 2 cykle brac clo.. encorton i metformine, inseminacja i tak do 2 razy sztuka.. jak sie nie uda to laparoskopia i jakies dziurki w jajnikach czy cos tam bedziemy robic icon_sad.gif jak po laparo sie nie uda to ja odpadam z gry ;/ chyba nigdy nie bede mamą icon_sad.gif
boje sie laparo strasznie nie chce jej robic icon_sad.gif
biedronka11
Hej! Wrocilam z Polski, pozniej do Was napisze!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Blonka
Rosa u mnie sytuacja jest troche glupia bo clo biore juz bardzo dlugo, z 8 albo wiecej cykli juz nie pamietam.. z tych cykli udanych ( w sensie owulacji) boło 5... clo powinnam odstawic ale jeszcze 2 cykle z nim poprobuje bo na gonale mnie nie stac... niestety takie sa realia... u mnie niby jest problem tylko z owulacja ale dzis ginekolog mi powiedziala ze w sumie normalna pare za nieplodna mozna uznac po roku staran, wiec dla niej 5 cykli to za malo na dalsze badania ze cos moze jeszcze innego przeszkadzac... najbardziej mnie dobija to ze chyba nic wiecej nie moge zrobic bo nie mamy tyle pieniedzy co inni... i gdzie tu sprawiedliwosc? tak sie mowi zeby powiekszac rodziny a dofinansoan do lekow nie ma icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Blonka
badanie nasienia bylo robione juz 2 razy, hsg tez mialam z 2 miesiace temu i wszystko ok... ja sie lecze w ziembie klinic w katowicach a jestem z bedzina.. szukalam nawet czegos o IUI na nfz ale nic nie moge znalezc, moze zle szukam a moze czegos takiego u nas nie ma... pozatym to trzeba by ze skierowaniem pewnie zrobic? a ja sie lecze prywatnie przeciez bo moja gin na nfz nie leczy... a jak bylam u ginekologa na nzf to na moj "problem z miesiaczka" dal mi leki antykonmcepcyjne nawet mnie nie badajÄ…c... icon_sad.gif i stwierdzil ze jestem jeszcze mloda... bo mam dopiero 22 lata.. po 2 latach jestem poirytowana ze jest problem w dalszym ciagu ale lekarze go nie widza, skoro mam juz owulacje to w czym rzecz? jestem po 1 IUI dopiero, jeszcze 2 proby zrobie a jak sie nie uda to juz sama nie wiem bo clo bede musiala odstawic.
biedronka11
Hej dziewczynki!
U mnie jak narazie wszystko ok, w zeszly czwartek zobaczylam bijace serduszko wiec jestem szczesliwa! Jednak musze uwazac bo mam tez dwie cysty... jedna ma 6 cm a druga 3. Narazie bede siedziala w domu i zobaczymy co sie bedzie dzialo!
Blonka Kochanie nie boj sie laparoskopii! Ja tez mialam w marcu! Nie wolno Ci sie zalamywac! Pisz na bieżąco co i jak i zrelaksuj się troszke.. Kiedy miałaś urlop?
Buuziaki!!! Trzymam za nas wszystkie kciuki!!
Blonka
biedronka super icon_smile.gif ciesze sie icon_smile.gif kobrze tez sie udalo icon_smile.gif ja jestem teraz 2 dzien na clo a w poniedzialek ide na pierwsze usg... potem inseminacja.. dostalam jakis encorton ale nie wiem po co bo z ginka rozmawialam przez telefon a recepte zostawila dla mnie w recepcji... mam go brac rano 1 tab i w polodnie 0,5 tab.. wiecie na co to?
kobra2222
Hej,
dzis ide do lekarza na 19 zobaczymy co mi powie. Napisze jutro.
Blonka glowa do gory, innej opcji nie ma. Bo ja sie wszystkie zbierzemy i pojedziemy cie postawic do pionu zebys sie w garsc wziela to zobaczysz!! Buziak
biedronka11
Blonka nie wiem na co ten lek, w necie tyle znalazłam:
https://www.doz.pl/leki/p2535-Encorton

Kobra czekamy na info!!!!

Milego dnia dziewczyny! Pazury do gory ;o)
Blonka
czekam na wiesci od was icon_biggrin.gif ja do poniedzialku stoje w miejscu.. icon_smile.gif
kobra2222
Hej.
ja bylam wczoraj u gina i potwierdzila ciaze. Ale nie chcial nawet podac terminu rozwiazania bo jest za wczesnie, nie kazal nikomu sie chwalic. Mam przyjsc za 3 tyg na USG i wtedy mi wszystko powie. Na razie powiedzial ze trzyma kciuki.
Blonka
kobra super icon_smile.gif za 3 tygodnie bedzie serduszko icon_smile.gif nie mysl negatywnie ;p bedzie dobrze icon_biggrin.gif a pochwalisz sie jak juz bedzie serduszko i zdjecie z usg ;p bardzo mnie ciesza takie wiadomosci, chcialabym bardzo mamusie do Was dolaczyc ale jakos nie umiem icon_sad.gif
biedronka11
na pewno i Ty Kochana niedlugo do nas dołączysz!!! Trzymam mocno kciuki!!
biedronka11
Hej dziewczyny!
Co slychac? Blonka, bylas dzis u lekarza? Piszcie co nowego!
Blonka
bylam u ginki, mam pecherzyk prawie 18 mm, w czwartek zastrzyk na pekniecie.. no i robimy tak ze inseminacji nie robimy w tym cyklu tylko odkladam pieniazki na gonadotropinki na przyszly cykl, bo w 1 miesiacu nie bedzie mnie stac na leki i na inseminacje... teraz naturalsik icon_smile.gif akurat rocznica slubu, wyjazd na wakacje ;p moze sie uda icon_biggrin.gif tylko endo cienkie, niecale 6 mm ale podobno jeszcze do czwartku podrosnie...
biedronka11
Dobre wiesci mile widziane! Relaksuj sie i odpoczywaj! Ja endo tez mialam cienkie ale ponoc po clo tak jest!
Milego dnia!!!
Blonka
dzis mam owu, czuje.. staranka od wczoraj.. jutro jeszcze poprawimy icon_smile.gif a potem wakacje i tez cos podzialamy ale to juz bedzie po owu ;p
biedronka11
Hej dziewczyny! Co u Was? U mnie jak narazie wszystko dobrze! 07.10 mam badanie na przeziernosc karkowa! Juz nie moge sie doczekac bo bede widziala wtedy Maluszka na USG!
A Wy co? Zyjecie? ;o)
Blonka
hej icon_smile.gif ja zyje ;p wypoczywam w Szczyrku, niedawno wroclilismy ze Skrzycznego. u mnie nie wiem jak jest bo nawet nie wiem ktory mam dc, wiem ze jakos tydzien temu mialam owu chyba... ogolnie o tym nie mysle teraz za bardzo ;p
biedroneczko trzymam kciuki za wizyte icon_smile.gif a jak sie czujesz?
biedronka11
Odpoczywaj, to Ci na pewno dobrze zrobi!!
Ja do tej pory czulam sie strasznie!! Nudnosci i zgaga non stop! Ale przeczytalam gdzies w necie o migdalach! Ze pomagaja na te wlasnie dolegliwosci no i u mnie zadzialalo! Wiec narazie czuje sie duzo lepiej! Dzis zaczynam 11 tc wiec juz niedlugo minie ten okres najwiekszego ryzyka!
Buuziaki i pisz czasem!
Blonka
o migdalach slyszalam ze sa na endo ale za na mdlosci i zgage to cos nowego ;p dobrze wiedziec icon_smile.gif a jeszcze podobno krakers z rana jak jeszcze lezysz w lozku ;p

dziewczyny a podobno wczoraj w tv bylo cos o in vito? ze maja refundowac? wiecie cos na ten temat? bo ja w sumie tu za bardzo tv nie mam.. i nie wiem co sie dzieje na swiecie, wiem tyle co mi mama powiedziala przez telefon ale konkretow nie znam o co chodzi...
biedronka11
Ja nic nie wiem o tym ale jak cos znajde to dam znac!!!!!
Milego dnia!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Blonka
ide jutro na bete ale wyniki w czwartek ;p
biedronka11
Blonka trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blonka
no to czekamy icon_smile.gif ale ja wiem jaki jest wynik... pewnie 1.20 jak zawsze... choc mam nadzieje jednak.
a wynik bede miec jednak dzis bo pani w przychodni powiedziala ze wie co to za ciekawosc i napisala ze na dzis na skierowaniu:)
Blonka
wynik 1.83 a miesiac temu mialam 1.20 czyli podonbie, nie ma dzidzi.. 11 dni po owu
biedronka11
Kochana nie trac nadziei! A moze chcialabys prowadzic wykresy z mierzeniem temperatury i badaniem sluzu czy wysokosci szyjki? Ja od 3 cykli (i do tej pory) zaczelam prowadzic takie wykresy i powiem Ci, ze duzo mi to dalo. I na tym forum co jestem, pisalam Ci kiedys jest naprawde masa ludzi znajacych sie na rzeczy i chetnych poradzic cos konkretnego! Pamietam, ze Ty tez jestes na innym forum ale moze zacznij prowadzic wykresy? Pomoge Ci jak cos! Mi to na pewno pomoglo poznac swoje cialo i swoja plodnosc... tak mi sie wydaje!

A co z reszta dziewczyn? Co u Was?
Milego dnia!!!!
Blonka
mi wykresy nie pomoga za bardzo bo biore progesteron ktory mi podwyzsza sztucznie poziom temp... a probowalam sluz obserwowac ale nie wiem jaki powienien byc po owulce na ciaze ;p z reszta podobno sluzem sie nie nalezy sugerowac..
ja mam dzis termin @ ale jeszcze cisza....
biedronka11
No ale progesteron zaczynasz brac dopiero po potwierdzonej owulacji nie? W uproszczeniu do owulacju temperatura jest nizsza a po skoku (minimum 3 wyzsze) mozna mowic o przebutej owulacji. I to nie zawsze jest w 14 dniu, czasem w 21 dc i wtedy wszystko Ci sie przesuwa. Ale na pewno o tym doskonale wiesz. Sluz tez jest bardzo latwo nauczyc sie obserwowac (i masz racje, nie nalezy sie tylko nim sugerowac, ale jest bardzo przydatny jako dodatkowy wskaznik) ale najciekawiej jest z szyjka. Na poczatku nie czulam roznicy miedzy na przyklad twarda a miekka ale jak pewnego razu mialam miekka jak wata to juz wiedzialam jakie to uczucie i nie da sie pomylic!;o) Zarejestruj sie na tym forum co Ci mowilam, zobacz, moze Ci sie spodoba!! Jestem pewna, ze Ci sie spodoba!!! ;o) ;o)
Poki co- nie ma @ to niech nie przychodzi!! Trzymam mooooocno kciuki!!!
Blonka
biedronko ja wiem kiedy mam owulacje bo chodze na usg od 12 dc do owulki i wszystko mam potwierdzone na usg... pozatym czuje tez kiedy mi "peka" bo okropnie boli w tym momencie... aha no i ja wiem kiedy bedzie owu bo biore te zastrzyki na pekanie pecherzyka... po nim do 36 h mam owu ale i ta sprawdzam to na usg...
Blonka
z reszta teraz mi sie obserwacja nie przyda chyba bo bede miala inseminacje robiona i to juz lekarz bedzie mial nad wszystkim "oko" a ja tylko bede poprawiac po ;p ale... okresu jeszcze nie ma ;p a beta byla wieksza niz ostatnio moze za wczesnie zrobilam?.... Å‚udze sie
biedronka11
Dalej trzymam kciuki!!!! A zwykly sikany test robilas? Jak pare dni po terminie spodziewanej @ nie mam jej to moze.... cos..... sie... tam dzieje! icon_surprised.gif)
Poczekaj jeszcze z dzien i zrob!
Blonka
kochana no nie ma jeszcze, miala byc wczoraj... w poniedzialek ide na bete sikaczy nie robie
Blonka
tylko wiecie 11 d po owu byla beta ujemna wiec marne szanse, to pewnie przez stan zapalny pecherza ktory mialam kilka dni temu, antybiotykiem sie leczylam... to jest moja opcja.. ale mogla by wpasc juz bo mam wzdety brzuch i mnie az juz mdli
kobra2222
A ja dziewczyny poronilam, to byl chyba 9tc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.