To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
karina1212
sloneczko dzięki icon_smile.gif

mon ?????
Blonka
testujace uciekly i sie nie chwala a ja fluidki slalam.. nieladnie nieladnie... icon_razz.gif
Blonka
w ogole odebralam wynika badan morfologi i moczu, mam chyba zapalenie pecherza, duzo leukocytow i liczne bakterie a w morfologi wyszla anemia........... 41.gif no i czemu? zawsze wzorowe wyniki mialam...
a na toksoplazme chora nie jestem ale nie chorowalam tez nigdy wczesniej wiec musze uwazac ;/
mon17
jedna testująca czyli ja jeszcze czeka narazie nie mam nic nowego oprócz pobolewania w brzuchu (co pewnie na @) więc czekam. poczekam do jutra i w piatek jak nic sie nie zmieni zrobie test. chociaż nie licze bo ostatnio mam tyle stresów i problemów na głowie że nawet jak się spóźni @ to może włąsnie dlatego. oj dziewczyny jak sie wali to na całego:(
Wam kochane życze dużo zdrówka no i dzieciatka tez niech zdrowa rosna;))
Blonka mam nadzieje że nic się nie stało po upadku ze schodów?? Jejku ta zima jest straszna uważajcie dziewczyny naprawde !!!!
Słoneczko fajnie że dzielisz sie z nami swoimi doświadczeniami, czegoś zawsze się można dowiedzieć. Pozdrawiam;)
Blonka
mon zatestuj i bedzie wszystko jasne icon_smile.gif mnie tak namawiali no wez zrob test a ja nie.. uparciuch.. a bylam w ciazy icon_smile.gif
mon17
oj żeby to cos dało:)) podobno rano najlepiej jak już!! może faktycznie jutro (jak oczywiście sie nic nie zmieni - @) zrobie.
nulek27
Ja testować nie muszę czuje że nadchodzi @.
Blonka
nulek palne cie w leb zaraz strace cierpliwosc nadchodzaca @ to to samo co 2 kreski na tescie... ja bylam na 100% pewna ze dostane okresu.. kazda ciezarowka Ci to powie!!! wiec nie wkrecaj sobie bo nie mozesz tego wiedziec, masz 50 na 50

mon kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
biedronka11
Ja tez juz trzymam kciuki!!!
słoneczko82
Ze mną było tak samo byłam pewna na 1000% że dostanę @ wallbash.gif A okazało się coś innego czego życzę wszystkim dziewczyną. impreza.gif
Tak na pocieszenie napiszę bo mnie nie znacie i całej mojej historii pewnie też.
Ja miałam 9 x IUI i ta ostatnia okazała się udana teraz mam przy sobie Promyczka. balety.gif
Bardzo was proszę nie tracie nadziei Warto Walczyć o Takie Małe Wielkie Szczęście tup_tup.gif rollbaby.gif wub.gif
Blonka
sloneczko a staracie sie o 2 albo bedziecie sie starac niedlugo??
kurcze 9 inseminacji.. wooow podziwiam za wytrwalosc, to tez sie nacierpialas kobito..
Kaja37
Witam, nie wiem czy mogę się przyłączyć... icon_wink.gif Piszę pierszy raz nie tylko tutaj ale wogóle na jakimkolwiek forum. Otóż jestem już szczęśliwą mamą, mam synka a od kilku lat staramy się o drugie dziecko i nic nam nie wychodzi. Podjęłam w końcu decyzję i dzisiaj miałam pierwszą inseminację. Wcześniej od piątego dnia cyklu przez 5 dni przyjmowałam clostibegyt, co 2-3 dni usg (monitorowanie cyklu) a od dzisiaj dwa razy w ciągu dnia Duphaston. Test mam zrobić za 2 tygodnie. Jestem bardzo podekscytowana ale i pełna obaw bo co jeśli znów nic...Teraz obczytam was dziewczyny, żeby bliżej poznać wasze historie icon_wink.gif
nulek27
Hej Kaja ,musisz mieć nadzieję że się udało a jak nie to kolejna IUI aż do skutku .
mon17
cześc Kaja witamy na watku:)
dziewczyny narazie nie dostałam @ ale robiłam test i niestety jest 1 kreska:((((((((((((( jeszcze raz spróbuje w sobote jeżeli sie nic nie zmieni, bo jutro jade na szkolenie z pracy więc kochane trzymajcie kciuki!!!!
Choć przez wszystkie problemy jakie mam od jakiegos czasu to chyba nabawie sie nerwicy;(( pewnie dlatego się spóźnia!!! ale nadzieje mam
Blonka
CYTAT(mon17 @ Thu, 16 Feb 2012 - 22:01) *
cześc Kaja witamy na watku:)
dziewczyny narazie nie dostałam @ ale robiłam test i niestety jest 1 kreska:((((((((((((( jeszcze raz spróbuje w sobote jeżeli sie nic nie zmieni, bo jutro jade na szkolenie z pracy więc kochane trzymajcie kciuki!!!!
Choć przez wszystkie problemy jakie mam od jakiegos czasu to chyba nabawie sie nerwicy;(( pewnie dlatego się spóźnia!!! ale nadzieje mam


wiesz co mi test wyszedl spoooro po terminie i to taaki bladzioch ze w testy nie wieze... wyszedl prawie nie widoczny a ja bete mialam ponad 350 i to PO terminie... wierz wierz.. wiara czyni cuda icon_smile.gif wierz ze sie uda!!

kaja witaj icon_smile.gif
karina1212
mon leć na betę !!! Taki zwykły test często nie pokazuje. Każda z nas była zestresowana i staraniami i codziennym życiem, więc nie składaj na to winy icon_wink.gif Próbujesz sobie wmówić, że to niemożliwe żeby to była ciążą, prawda? JESTEM DOBREJ MYŚLI icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
mon17
oj boje się się zrobić strasznie:/ nie dostałam jeszcze @ więc jest nadzieja, jeżeli jutro rano cos wyjdzie to zaraz dam wam znac a jeżeli znowu jedna kreska to w poniedziałek ide na bete!!
przyznam szczerze że w tym miesiącu troche psychicznie odpuściłam bo naprawdę mam inne kłopoty które byc może odwróciły moja uwage i skupiłam sie na innym problemie, no a po drugie mieszanka clo z pregnylem zobaczymy czy to przyniesie sukces?? trzymajcie kciuki mocno mocno
Blonka
trzymam kciuki &&&&&&&&&& blagam.gif
karina1212
Mon idziesz w zaparte z tą betą, sikaniec Ci nie pokaże icon_wink.gif
Mniejsze nerwy wcale nie musiały być przyczyną, mogłaś po prostu wcześniej mieć bezpłodne cykle.
A teraz icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif czekamy tu i niedługo jaja zniesiemy icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
karina1212
nulek a Ty jak ????????
karina1212
Witam icon_smile.gif

Byłam na usg dzisiaj.
Dzidzia ma 9mm, serduszko bije i wszystko jest w porzÄ…dku icon_smile.gif

Pozdrawiam
mon17
dziewczyny JEST DRUGA BLADA KRESKA icon_wink.gif)))))))) tak siÄ™ ciesze!!!!!!!!!!!!
Karina ciesze się że dzidzka rośnie i serduszko bije zdrowo:))
Nuleka kiedy ty testujesz?? jakoś tak niedługo po mnie miałas??
Trzymam kciuki;))
karina1212
mon mamuśku!!!!!!!!!!! Wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam !!!:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Dbaj teraz o siebie i tą małą kropeczkę icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif To i na Ciebie czeka pracowity październik icon_wink.gif
Fiefiora
mon17 gratulacje! Spokojnej ciąży!
Kaja37
mon 17 aż mi ciarki przeszły i łezka się zakręciła. GRATULACJE!!!! Mocno trzymam kciuki za Was
biedronka11
Mon ogromne gratulacje!!!!! przytul.gif
Blonka
CYTAT(mon17 @ Sat, 18 Feb 2012 - 11:48) *
dziewczyny JEST DRUGA BLADA KRESKA icon_wink.gif)))))))) tak siÄ™ ciesze!!!!!!!!!!!!
Karina ciesze się że dzidzka rośnie i serduszko bije zdrowo:))
Nuleka kiedy ty testujesz?? jakoś tak niedługo po mnie miałas??
Trzymam kciuki;))

juhuuuuuu huaaaaahuuuuu !!!!!! 06.gif
G R A T U L U J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no ja czułam icon_smile.gif mówiłam? ale mówiłam?????????????

nulek a Ty kiedy????
nulek27
Man gratulacje ,ja czekam do przyszłego tygodnia ale pewnie niedługo dostane .
Blonka
nulek lec na bete w poniedzialek icon_smile.gif
mon17
Nulek będzie dobrze zobaczysz:) ja tez myślałam że dostane @ bo objawy takie same (bój piersi i brzucha) a tu taka niespodzianka i nie przyszła:)) w środe chyba ide na kontrole do lekarza więc zobaczymy co powie!!
Dziewczyny dziękuje Wam bardzo za wsparcie i za fluidy jakie dawałyście;)) gdyby nie wy załamałabym sie i nic by nie było z tego, teraz tylko wspólne oczekiwanie!!! Oj tak się ciesze że naprawdę brak słów NADZIEJA ZAWSZE JEST I TRZEBA W TO WIERZYĆ
mon17
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Blonka
hehe mon ciesze sie ze sie cieszyc icon_biggrin.gif jeszcze reszta kobitek i bedziemy zmieniac nazwe forum na ciezarowki po clo icon_razz.gif
nulek27
U mnie klapa jak zawsze ,niestety ani CLO ,Pregnyl czy 6 IUI cudu nie zrobią .Nie wszystkim jest dane zostać ciężarówką i trzeba się z tym liczyć ,bolesna prawda .
mon17
Nulek nie trać nadziei musi sie udać jak nie teraz to nastepnym razem, zobaczysz dwie kreseczki już niedługo jestem przekonana:) będziesz najszczęśliwszą ciężarówka na świecie zobaczysz tylko nie wolno sie poddawać bo wtedy ciężej jest nawet marzyć a w końcu wszystko zaczyna sie od marzeń tylko trzeba mocno wierzyc w ich spełnienie;)
po ostatnim poście rozumiem że przyszła głupia @ ??? a byłas na becie jak ci Blonka doradzała?? jestem myslami z Tobą
nulek27
Przecież nie ma sensu dostałam @ ,to jest jednoznaczne nie będę sobie robić wody z mózgu .Więcej niż 6 podejść nie ma sensu .
Blonka
nie no jak masz okres nie ma sensu... ;/ 6 razy i bez skutku... eh ale ja tak mialam robilam IUI i nic a jak nie robilam to zaciazylam.. nie rozumiem tego
okruszek
i ja od marca zaczynam brać clo i luteinkę, jak na to mówię magiczne lekarstwa icon_smile.gif
Nulek przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Blonka
okruszek hej icon_smile.gif widze ze juz jedna pocieche masz, tez na clo czy udalo sie naturalnie z pierwsza dzidziÄ…?
mon17
Nulek nie chciałam cię zdenerwować przepraszam poprostu nie byłam pewna czy dostałas @ czy przeczuwałas że dostaniesz!! Nie ma wtedy sensu iść na bete. Ale mam nadzieję że się nie poddasz pamietaj tu zawsze nadzieja umiera ostatnia przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Blonka
mysle ze tu juz nie chodzi o nadzieje ale przemyslenie jeszcze raz tego co bylo robione co mozna zrobic i gdzie ustawic poprzeczke... 6 IUI i spory okres staran .... ja nie chce Ci mowic nic na temat poprzeczek bo sama wiesz najlepiej ile jestes w stanie zniesc psychicznie i co jeszcze masz w zyciu procz podporzadkowywaniu wszystkiego leczeniu... i co mozesz jeszcze zrobic w tym kierunku i ile razy, bo na pewno rekawa asow nie wyczerpalas ale chce dac wsparcie w kolejnych decyzjach niezaleznie jakie podejmiesz!! przytul.gif tak mi sie zebralo na posta bo... moja kuzynka po trudnej drodze powiedziala dosc.. i powiedziala mi otwarcie ze ona nie chce mowienia "no cos ty dasz rade jeszcze jestes mloda..." ale chciala zeby ja wesprzec w decyzji.. ze to juz koniec, bo jest tyle rzeczy w zyciu ktore chce zrobic a przez ustawienie miesiaca wg jej cyklu nic nie zrobila ze swoim zyciem, zaczela zyc zupelnie czyms innym i jest szczesliwa, to byla swiadoma decyzja, bez lekarzy bez badan i bez lekow tak sobie z mezem wedruja teraz po swiecie i szczerze podziwiam ja za to bo nie wiem czy bym umiala zrezygnowac z marzenia... ona zrobila wszystko co mogla.. niestety bez skutku no i pogodzila sie z tym... moj maz powiedzial ze nie chce stracic calej mlodosci tylko na to, chce zebysmy byli szczesliwi mimo to... i ze jezeli zdecyduje sie jednak na zaprzestanie staran to mnie zrozumie i bedzie wspieral w tym... ale ze mamy jeszcze duzo mozliwosci.. no i jakims cudem sie udalo...

ale kochana ty masz jeszcze mozliwosci i to wiele, zrob inne badania, a myslalas o ivf w przyszlosci? rozmawialas z lekarzem co dalej? trzymam kciuki za Twoje szczescie!!
okruszek
CYTAT(Blonka @ Tue, 21 Feb 2012 - 21:08) *
okruszek hej icon_smile.gif widze ze juz jedna pocieche masz, tez na clo czy udalo sie naturalnie z pierwsza dzidziÄ…?



tak jedną pociechę mam, w ciąży byłam 3 razy i wszystkie ciąże były z clo i luteiną i teraz mam cichą nadzieję że się uda...
słoneczko82
Nulek wiem że wiesza ale zobacz mnie miałam IX IUI i się udało .A co 6 IUI to tylko statystyka więc może warto teraz zrobić laparoskopie i podejść do 3 IUI ??
A skąd mamy pewność że wszystkie IUI miały sens? Bo w moim przypadku z 9 tylko przy 3 była szansa zaciążenia
Powodzenia i trzymam mocno kciuki za was

Jeśli chodz o 2 dziecko na razie nie myślimy o tym...
Blonka
nulek wlasnie, moze laparoskopia... taka "pelna diagnostyka" i start z grubej rury 3 IUI pod rzÄ…d
okruszek no to super ze sie udalo, a problemem byl brak owulacji? PCO?
milutka
CYTAT(Blonka @ Tue, 21 Feb 2012 - 11:08) *
nie no jak masz okres nie ma sensu... ;/ 6 razy i bez skutku... eh ale ja tak mialam robilam IUI i nic a jak nie robilam to zaciazylam.. nie rozumiem tego



Nulek też wcześniej zaciążyła bez IUI icon_sad.gif

Dziewczyny badania badaniami, ale dobrze wiecie jak to wszystko na psychikę działa, na razie myślę, że Nulek musi przejść żałobę.


Dziewczyny, a który tydzień już Wam ciąży leci ? może jakieś paseczki ciążowe icon_wink.gif i chyba by się przydało, abyście tutaj na niepłodności albo na ciąża i poród założyły temacik, ciąża po clo , może i dobry to pomysł icon_wink.gif
karina1212
U mnie 8 tydzień

Nulek wiem jak się czujesz, każda z nas to wszystko przechodziła.... przytul.gif
Zbieraj siły i działajcie dalej!
Blonka
no ja 18 tydzien ciazy... a 8 marca ide na kolejne prenatalne.
mozna zalozyc topik icon_smile.gif czemu nie icon_biggrin.gif duza nas juz.. ktoras sie podejmie wyzwania?
a nie wiem czy tu sie da wstawic suwaczek.. ja nie wiem gdzie icon_razz.gif
karina1212
blonka ja też mam USG 8 marca

mon jak samopoczucie???

:przytulamnulek
karina1212
nulek przytul.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
mon17
u mnie bez jakichkolwiek dolegliwości czy zmian oprócz oczywiście dwóch kresek na teście 06.gif do lekarza wybiore się za 2-3 tygodnie bo teraz troche za wczesnie ale zaraz podam wam nowości jak będe wiedzieć!!!
Co do wątku mamuski po clo jestem ZA bardzo borby pomysł icon_mrgreen.gif
Rosa widzisz ja nie wiedziałam że trzeba zrobic badanie HSG zanim dostałam clo, dobrze wiedzieć na przyszłość
Która z dziewczyn niedługo testuje bo trzymam kciuki bardzo mocno PAMIĘTAJCIE
Nulek jakÄ… kolwiek podejmiesz decyzjÄ™ jestem z TobÄ… przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.