Maluchy.pl logo

To jest uproszczna wersja wybranego przez Ciebie wątku
"Martynka" - czy warto?
Kliknij tutaj aby przejśc dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
Jak wyżej icon_biggrin.gif
Marghe
amania
Moja Marysia bardzo lubi książeczki o Martynce. Chociaż niektóre lubi bardziej, inne mniej. Najpierw musisz obejrzeć o czym jest książeczka i już będziesz wiedzieć czy zainteresuje to Twoje dziecko. Trzeba przyznać, że sa tam bardzo ładne ilustracje. A jeśli mogę coś polecć, to Marysia (4 lata) bardzo lubi "Martynka i króliczek", "Martynka na biwaku", "Martynka spadła z roweru", "Martynka i przygody od środy", "Martynka opiekuje się dziećmi", "Martynka i czarownica". Nie lubi za to tych części o gotowaniu (M. w kuchni, M. i 40 kuchcików). Zyczymy przyjemnej lektury!
pirania
Marghe.. ja tej stylistyki nie cierpie.....
slodziutkie... Martynka z 5 lat ma ale gotuje recytuje, sprzata i mqluje...
no bleeeeeeeeeeeee...................... icon_mad.gif
Marghe
Kupiłam "Martnke w kuchni" i nie jestem zachwycona, przeslodzone obrazki, tekst taki sobie... Stąd moje watpliwości.. może inne częsc sa znośniejsze?
Gaba nie zapałała gwałtowną miłościa do M. nadal preferuje Kamyczka (uff icon_biggrin.gif )

PS. Dlaczego Martynce na jednym z rysunków widac bieliznę? icon_biggrin.gif
ada_ha_gość
A my mamy M. w zagrodzie czy coś w ten deseń. Książka bez tekstu, rozkładana, przestrzenna. Jak zwiąże się okładki(są do tego wstążeczki), powstaje zagroda z różnymi pomieszczeniami dla zwierząt, otwieranymi drzwiami i okanami. W osobnej paczuszce są zwierzątka, które można sobie ustawiać w zagrodzie i wymyslać do nich historyjki. Bardzo polecam.
adzia
Mnie się nie podoba. Tłumaczenie jest fatalne, pisałam zresztą o tym kiedyś na forum - dziwię się, że Wanda CHotomska się pod tym podpisała.

Ale ale.

Kupiliśmy już piąty tomik i zamierzamy dalej kupować, bo Dominika szaleje za Martynką. Każdy odcinek każe sobie na dzień dobry czytać trzy razy (przeze mnie) potem idzie z książeczką do taty, babci i dziadzia.
Marghe
Kupiłam kojeną Martynke (dziecko mnie ubłagało icon_biggrin.gif ) - tym razem na trzech rysunkach głownej bohaterce widac bieliznę icon_eek.gif icon_eek.gif o co chodzi?
A na dodatek na jednej z ilustracji siedzi w dość niedwuznacznej pozycji...

M.
Olena
Podobnie jak Gosia WM tez nie cierpię tego typu książeczek - ulizanych i przesłodzonych icon_evil.gif , taka "Dynastia" dla maluchów. Nie rozumiem jak ta ksiązka znalazła się w Kanonie icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Marghe
To chyba będzie druga i ostatnia Martynka...
M.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.