To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dentysta do dzieci w kuj-pom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Coffee
hej czy macie jakiegos dentyste w tym woj, ktory robilby laserowo zabek?

moj dwulatek ukryszyl zab i weszla w ten uszczebrek prochnica icon_exclaim.gif
lekarka mowi ze jeszcze sie nie kwalifikuje na takie LEczenie ale ze to moze mu przejsc na inne biale jak dotad i zdrowe zabki!

wiec konieczne zalatanie tego i...wlasnie chce uniknac borowania tradycyjnym wiertlem
chcialabym jakas mniej inwazyjna metoda zeby dziecka nie zrazic do lekarzy

POMOCY
Anai_
Szukam dobrego denstysty. Dla Dziecka oczywiście. Julek ma dziurkę w jednym ząbku. Czarno widzę wizytę więc musiałby to być ktoś kto ma doświadczenie w pracy z Dziećmi.
Może ktoś coś polecić?
joanaz
Moje dziewczyny chodzą do centrum Stomatologii na Przedzamczu w Toruniu. bezpłatnie na NFZ. Na pierwszą wizyte czekałam 10 dni. Ale może tak krótko z powodu wakacji. Dziewczyny zapisane są do pani dr. Sobocińskiej, młodej , miłej dentystki. gabninet jest przystosowany do małych pacjentów tj. fotel. Doktor zaczyna od wpokazywania i tłumaczenia do czego słuzy każda rzecz, pozwala sie pobawić. na koniec jest prezent.

joanna
Anai_
A jakieś dodatkowe namiary mogę prosić?
mała_czarna
Podobno dobry stomatolog dziecięcy jest na Skłodowskiej gdzieś na przeciwko Jurasza, niestety dokładnych namiarów nie mam 32.gif
maria81
witam!
Super gabinet jest w Bydgoszczy na ul Fordońskiej przy urzedzie skarbowym, jestem z niego bardzo zadowolona gdyz mOj synej jak mial 3 latka odwiedzil pana doktora, sa tam wyswietlane bajki i jest to gabinet na poziomie, dbaja o swoich pacjentow, jedyny minus tego ze jest to tylko prywatnie, ale warto polecam
Gabinet nazywa sie LUX -DENT
Pozdrawiam
Anai_
Dzięki bardzo za info. Chyba właśnie tam pójdziemy.
A w jakiej dzielnicy mieszkasz?
maria81
Witam!
Obecnie mieszkam w fordonie, ale tez mieszkalam przez pewiem czas na bartodziejach, a ty z kad jestes
Pozdrawiam! Maria
Pracuje tez w aptece i jesli moge w czyms pomuc to z checia pomoge.
Coffee
napisz czy jakos znieczulaja?
Max mial zaborowane dwa zabki i niestety plomby wypadly a teraz na slowo dentysta ucieka z krzykiem...no i nie wiem co dalej... 13.gif
maria81
Witaj!
Niestety nie wiem czy znieczulaja mysle ze tak, moj Michas nie byl znieczylony poniewaz byla to jego pierwsza wizyta u stomatologa i nie chcialam go zrazic.
maria81
witaj Coffee!
Mam fajna pania stomatolog ale zrezygnowala z tego gabinetu gdzie chodzilismy, jak ustale gdzie pracuje to dam ci namiar.
Pozdrowionka!
P.S. Naprawde jest super i ma podejscie do dzieci>

Anai_
Mogę potwierdzić, że Pani Dentystka, z LuxDentu na rogu Kijowskiej i Fordońskiej, jest super.
Julek był tam we wtorek, nawet nie zapisnął. Wybrał sobie niebieską plombę, znieczulenia nawet nie braliśmy pod uwagę. Wizyta to było spotkanie z Guciem, Mają (wiertełka icon_wink.gif ) i Smokiem (czyli odsysaczem nadmiaru śliny). Super podejście do Dzieci. I specjalna dla Dzieci poczekalnia.
Uważam, że warto wydać 70 zł i nie zafundować Dziecku traumy.
edzia11
witam ! ja tu pierwszy raz zawiatalam ,jestem mama 3letniego kacperka i widze ze z wyborem dentysty nie tylko ja mam problem wlasnie moje dziecko czasami placze i mowi ze zabek go boli i chce sie wybrac na pierwsz wizyte do dentysty i wlasnie szukalam dobrego dentysty ,bo razcej baldo widze ta wizyte 32.gif moze moj synek zechce otworzyc buzie i pokazac swoje zabki . SÅ‚yszalam o tym gabinecie na Fordonskiej ze jest super ze maja podejscie do dzieci wiec jutro zadzwonie i umowie sie na wizyte ,zobazce jak wypadnie ta wizyta .Pozdrawiam
Coffee
DAJCIE NAMIAR NA TE DOBRA DENYSTKE CHETNIE TEZ TAM POJDZIEMY
Anai_
Coffee poterzbujesz jeszcze namiar? Nazwisko podam jutro, tzn. dziś, ale w ciągu dnia. Muszę się z moją Mamą skontaktować, bo teraz Ona się tam leczy icon_smile.gif. A ja jakoś nie zapamiętałam nazwiska.
sasiz
Odświeże temacik, bo szukam miłej pani stomatolog dla córci!
Polecicie kogoÅ›?
Tośka
CYTAT(joanaz @ Tue, 21 Aug 2007 - 16:07) *
Moje dziewczyny chodzą do centrum Stomatologii na Przedzamczu w Toruniu. bezpłatnie na NFZ. Na pierwszą wizyte czekałam 10 dni. Ale może tak krótko z powodu wakacji. Dziewczyny zapisane są do pani dr. Sobocińskiej, młodej , miłej dentystki. gabninet jest przystosowany do małych pacjentów tj. fotel. Doktor zaczyna od wpokazywania i tłumaczenia do czego słuzy każda rzecz, pozwala sie pobawić. na koniec jest prezent.

joanna


Super sprawa ta lecznica. Dr. Kwiatkowska wyłamała mojej dwulatce dwójkę narzędziem dentystycznym 21.gif Wierciła Jej czworkę górną i Tyśka wyrywała się, chciała zamknąć szczękę i zrobiła to na siłę łamiąc ząbekna wiertarce. Dr tylko spojrzała i zaniemówiła, a potem stwierdziła, że pewnie ząb był zainfekowany i słaby. Szok. NIE POLECAM TEJ PLACÓWKI
agnese
toska- moż enie tyle co placówki co dentystki icon_smile.gif

ja z młodym chodziłam do batorskiej, ale niestety przeniosła się do Obrowa - bywaliśmy zazwyczaj na fundusz, raz chyba tylko prywatnie z nim byłam, za to na mnie zarobiła trochę icon_razz.gif
sasiz
Strasz się bać !
W Bydgoszczy polecicie kogoÅ›?
Latte_macchiato
na Bartodziejach, prywatnie, Wojciech Fels ul.Mazurska 2..najlepszy do jakiego chodziłam
sasiz
Dzięki Prada icon_smile.gif a czy on ma dobre podejście do dzieci? Musze iśc do kogoś z Martyną dlatego szukam.
Latte_macchiato
yyy ale szybko odpisujÄ™ 29.gif

nie wiem jakie ma podejście do dzieci, ja sama tam chodziłam.
martynab
ja mam bardzo dobrą dentystke do której chodzę z każdym problemem, ma ona za sobą bardzo duży staż pracy, jest doświadczona i kompetentna, jeżeli szukasz kogos dobrego to radzę się wybrac do niej, tutaj masz dane:

dr.Urszula Kuczyńska
Kraina Uśmiechu
ul. 20go Stycznia 1920r.


Monika K
Potwierdzam tez tam chodzÄ™ z moim 3 letnim Krzysiem i jest mega zadowolona. Super podejÅ›cie do dzieci – ja nie mam czasem tyle cierpliwość co w tym gabinecie. Szczerze polecam.
mazaczek88
Też znam ten gabinet, choć chodzÄ™ tam sama a nie z dzieckiem (bo jeszcze nie mam;)). To bardzo nowoczesny gabinet i majÄ… znieczulenie bezigÅ‚owe – dla takiego malca to chyba bÄ™dzie duży plus:)
beksa
Odświeżam temat. Szukam dobrego dentysty w okolicach Grudziądza. Przyjaciółki mi polecają klinikę Wieczorek, ale nie miałyśmy czasu dłużej na ten temat porozmawiać. Ponoć mają dobre podejście do maluszków. Był ktoś u nich? Problem dość pilny.
mikulek87
ja polecam klinikę Wieczorek w Grudziądzu. pani Agata ma bardzo fajne podejście do dzieci
Misiamisia0909
Ja polecam klinikę Wieczorek, byłam tam z moim Kubusiem, który się bał bardzo stomatologa ale Pani Agata go zagadała , potem borowanie i lizak na koniec;)) Świetne podejście do dzieci;)
nataliakoziol
Z dzieckiem byłam niedawno w Klinice Stomatologii Estetycznej na ul. Ugory (1 piętro galerii Polna Park). Wrażenia bardzo pozytywne, zarówno moje jak i syna. Sympatyczna obsługa, zero nerwów i stresu, wizyta umówiona na godzinę bez czekania w kolejce.
elacara
Polecam klinikę na Ugorach, chodzi mi o KSE. Zabiegi mają w zasadzie w tych samych cenach co wszędzie indziej a jakościowo obsługa jest na dużo wyższym poziomie, jeśli chodzi o sam sprzęt to mają na miejscu urządzenia i technologię których się nigdzie więcej w Toruniu nie znajdzie.
miki789
.
miki789
Stomatologia estetyczna poza zachowawczą znajduje się wśród usług, które są realizowane przez KSE Dental na Ugory - https://kse.dental/. To ciekawe połączenie bo w jednym gabinecie pracują specjaliści od stomatologii estetycznej i osoby, które także zajmują się działaniami w zakresie stomatologii zachowawczej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.