To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A rocznik 82?DZiewczyny pobudka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
*sylka*
witam jakoś nigdy tu nie wchodziłam icon_rolleyes.gif
ale tez jestem rocznik 82 mam synka Alana , męża i.... w planach pieska hihihi tylko mąż nie pozwala wink.gif
pozdrawiam wszystkich gorąco icon_exclaim.gif
qenedi
króliczekjestem oczywiscie za icon_lol.gif

Sylwia_82 witam nowa kolezanke. fajnie ze sie odnalazlas. pisz czesto icon_biggrin.gif

tuska o gratuluje. kak mi brakuje tych chwil gdy malszek w brzuszku harce urzadza ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 02.gif
pozdrawiam pa
króliczek
tuska, gratulacje icon_biggrin.gif nieładnie zazdrościć, ale zazdroszczę icon_biggrin.gif
tuska
dziękuję dziewczyny!! icon_biggrin.gif
jestem bardzo szczęśliwa!! icon_biggrin.gif

pozdrawiam gorąco pa icon_razz.gif
*sylka*
qenedi jak juz się odnalazłam to pewnie ze będe pisała oczywiście na tyle ile mi mój synuś pozwoli icon_wink.gif
Aga H
tuska, ale masz fajnie... a u mnie za chwilę roczek, jejku, kiedy to było, gdy mała kopała pierwszy raz...
ziowik
witam i ja Sylwia, chociaż mojego pojawienia sie nikt nie zauważył icon_rolleyes.gif
Aga H
witamy
tuska
witaj icon_biggrin.gif
zapraszamy serdecznie do nas!!
króliczek
hej hej ziowik icon_smile.gif
ziowik
heh icon_smile.gif nie ma to jak sie upomnieć o powitanie icon_razz.gif ale co tam icon_biggrin.gif będąc w ciązy naprawde wieloma rzeczami sie nie przejmuje icon_razz.gif w razie czego mam wymówkę icon_razz.gif
pozdrawiam wszystkie kobietki z rocznika 82 icon_smile.gif aż dziwnie sie czuję, ja ze stycznia, więc stuknęło mi ćwierćwiecze już jakiś czas temu i tak jakoś dziwnie icon_smile.gif
króliczek
ja na swoje ćwierćwiecze poczekam sobie do grudnia, więc teoretycznie nie powinnam się jeszcze stresować wink.gif ale rodzinka skutecznie mi o tym przypomina wink.gif
*sylka*
powiadacie ćwierć wieku juz za mną icon_eek.gif icon_eek.gif
ja w zeszłym roku jak leżałam w szpitalu to zamiast podac
że mam 24 to podałam 23 icon_lol.gif icon_lol.gif tak się przywiązałam że
ciągle myślę że je mam icon_wink.gif icon_wink.gif
qenedi
o jak fantastycznie ze wreszcie sie ten watek rozkreca icon_lol.gif

Witam nowa kolezanke 06.gif

A ja od wczoraj cala zsypana jakims uczuleniem i juz 2 razy dostalam ( jakis ) zastrzyk na to. po nim mi przechodzi ale jak przestaje dzialac to mam takie placki jak rumień icon_redface.gif icon_sad.gif wszystko swedzi ach szkoda gadac 21.gif
Sylwia_82 oj tak prawda ja mam czas ostatnio tylo wieczorem zajrzec na forum bo w dzień tragedia. Jak to dziadkowie z meza strony stwierdzili"wychowalismy 4 swoich i juz 3 wnuczat ale takiego zywego srebrka to nie bylo". na wszystko by wlazł i ovzywiscie zeby ie mamy pomoc spadł icon_evil.gif
OJJ mój kochany urwis jak tylko sie usmiechnie wszystko mija 02.gif

Pozdrawiam pa
tuska
A ja do 25 latek poczekam sobie jeszcze pół roku. Też jakoś ciężko mi sie do tej myśli przyzwyczaić, że to już pół wieku jestem na tym świecie.

qenedi współczuję uczulenia. A ja znowu mam jakąś infekcję. Znowu boli mnie gardło i mam katar. Jutro idę do mojego lekarza bo już naprawdę mam tego dość. Wszystko co lata w powietrzu czepia się mnie!!! Ileż można? icon_biggrin.gif

Pozdrawiam gorąco!! icon_biggrin.gif
ziowik
współczuje tych uczuleń.. i zastrzyków, ja osobiście nie lubie kłucia (chociaż sama kłuje zawodowo icon_razz.gif )
ja za to mam pyszczek spalony na raczka, wczoraj z mężem i teściową byłam na Tatrzańskiej Łomnicy icon_smile.gif oni szusowali na nartkach, a ja grzałam sie na słonku wylegując sie na leżaczku icon_biggrin.gif dobrze mi zrobiła ta wyprawa, od tylu miesięcy nigdzie sie właściwie nie ruszam, do sklepu, na weekend na wieś do teściów i tyle. ani do pracy (L4 od listopada), ani na żadne narty (buu.. może odbije sobie w przyszłym sezonie) ogólnie posoka icon_razz.gif a jak sie Malizna urodzi to też pewnie nieprędko gdzieś sie wybierzemy icon_smile.gif

ależ piękna dzisiaj pogoda, też taką macie? icon_biggrin.gif
Aga H
tuska, coś ci liczenie nie idzie. Nie postarzaj sie tak, 25 lat to nie pół wieku icon_biggrin.gif

ziowiku u nas tez pogoda cudna, dziś nawet córcię na spacer w sukienkę wystroiłam
tuska
Aga H dopiero po twoim poscie zobaczylam jakiego byka strzeliłam icon_biggrin.gif rzeczywiście zamiast ćwierć napisałam pół icon_biggrin.gif sama się uśmiałam jak to zobaczyłam. racja aż taka stara nie jestem...

pozdrawiam
*sylka*
witam
oj współczuję uczuleń ja tez je mam i to na słońce na szczęście tylko na początku później mija
a ja od wczoraj na antybiotykach bo nabawiłam się zapalenia piersi buuuu ani razu nie miałam z karmieniem problemow a teraz po 4 mc mnie dopadło brrr boli jak cholera icon_rolleyes.gif

u nas też ciepełko tylko dziś słyszałam ze od jutra znowu zimniej
*sylka*
hello
ale cisza na tym wątku icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
tak wicher więc pewnie wszystkich gdzieś wywiało icon_lol.gif icon_lol.gif
qenedi
hej

wreszcie na chwilke zajrzałam
u mnie juz troche to cos zwane wysypką czy pokrzywka mija po wizycie u dermatologa icon_lol.gif wiec juz przynajmniej troszke jest ok.

Ale juz nie karmie malca cycusiem, troche mi smutno ale lepiej teraz niz jak bedzie juz mądrzejszy i jak synus mojej sasiadki sam sobie cyca w nocy wyciagał icon_lol.gif

A tak to mam dosc t6ego miesiaca, niech sie juz skonczy.
Same problemy i choroby. Juz dawno tak zle nie było.

Ale jestem dobrej m,ysli i nastawiam sie pozytywnie

Sylwia_82 jak zdrówko u ciebie

buzki
*sylka*
qenedi dzięki u mnie już wszystko dobrze ale bez antybiotyków się nie obeszło no i ...kapusty też icon_lol.gif icon_lol.gif
najważniejsze to być dobrej myśli wszystko będzie dobrze przytul.gif
RoksiSK
Pozdrawiam i dołączam się - czerwiec 82!!! Mam 5-miesięcznego synka Krzysia, 30-letniego męża (jak na raze też jednego - dobrze, że nie widzi, co ja tu napisałam!), 4-letniego owaczarka niemieckiego, masę rybek i ogródek. Do niedawna byłam szczęśliwą posiadaczką pekińczyka (niestety 2 tygodnie temu zmarł) i krabki (dostała nakaz eksmisji do mojego siostrzeńca - on ma węcej czasu, aby się nią zająć). No i to na tyle mojego przechwalstwa!!! Synek śpi, a mąż może zaraz wróci z pracy i strasznie się nudzę! Pozdrawiam 06.gif
qenedi
witam nowa kolezanke icon_lol.gif

zaglądaj czesto na nasz watek bo niestety podupada icon_confused.gif
Jak ci sie nudzi lib chcesz sie czyms podzielic

A jak synus ma na imię icon_question.gif
i jak sie chowa icon_lol.gif
Pozdrawiam
RoksiSK
Ma na imię Krzyś i dziś skończył 5 miesięcy. Jest bardzo wesoły i "rozgadany". pozdrawiam 06.gif
*sylka*
witaj RoksiSK też mam synka który właśnie wczoraj skońćzył 5 miesięcy hihi to widzę ze mamy w tym samy,m dniu urodzone dzieciaczki icon_lol.gif icon_lol.gif
ja zapraszam na nasz wątek grudniowych cudów tam jest duużo mam które mają w tym samym wieku dzieci i można uzyskac wiele mądrych i cennych porad a także poplotkować!! zapraszam!!!
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=43...der=asc&start=0
Dudek
witajcie piękne młode mamusie
*sylka*
hello czy jest tu kto???? wink.gif wink.gif
qenedi
hej ja jestem icon_lol.gif
Aga H
ja też jestem

i dotarło dziś do mnie, ze dobre czasy się skończyły. 18-20 maja mam ostatni zjazd, potem jeszcze tylko dwa egzaminy i wypadało by się obronić

powoli też zapada decyzja, gdzie kupuję mieszkanie i od września praca, swój domek...
Bo w sumie to nie wiem, czy wam pisałam, ale póki co mieszkam z rodzicami, bo jesteśmy z Emilką same (choć od jakiegoś czasu nowy mężczyzna jest w naszym życiu i chce się nawet z nami wyprowadzić).
Oj dużo się dzieje...

i już studentką nie będę.... trochę szkoda
*sylka*
no proszę ktoś jednak jest icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Aga H oj dużo dużo z tego co piszesz ale same przyjemne rzeczy Cię czekają ,wiec pozostaje mi życzyć powodzenia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
qenedi
Aga Hoj ffaktycznie dużo---życze ci żeby wszytsko po twojej myśli poszło

A ja zapisalam sie na kurs na samodzielną księgowość. Zobaczymy jak mi bedzie szło. Trwa okolo 1 sem. wiec cos sie na pewno podszkole. Licencjat mam teraz mialam isc mgr robic ale stwierdzilam ze z kursu wiecej wyniose. Znajde moze jakas prace ( zaczne kolo wrzesnia szukac bo tak mi się wychowawczy kończy)i dopiero na magisterke sie wybiore icon_lol.gif
Chyba dobrze robie icon_question.gif
*sylka*
qenedi ja tez nieposzłam na studia po licencjacie bo w ciąży byłam i jak narazie chybanie pójde bo kaski niet, kupiliśmy mieszkanko i w październiku odbieramy wiec będzie trzeba za coś urządzić
a kurs ok lepszy bo w jednym kierunku się kształcisz
ja 2 lata w księgowości pracowałam ale po macierzyńskim mnie wykopali buuuu no cóz trzeba dalejk jakoś sobie radzić
tuska
dziewczyny muszę się z wami podzielić nowiną!!! właśnie wczoraj dowiedziałam się że będziemy mieć synka!! jestem taka szczęśliwa!! icon_biggrin.gif

u mnie już minął rok od czasu jak się broniłam. teraz sobie spokojnie pracuję i robię doktorat. ale będę musiała wziąć dziekankę bo nie dam rady ciągnąć studiów i wychowywać dzidziusia. icon_sad.gif

pozdrawiam
piszcie co u was się dzieje icon_biggrin.gif
qenedi
Sylwia_82 oj nieładnie cię załatwili, ale cóż takie czasy icon_sad.gif
Skończylam licencjata w marcu a rodziłam w lipcu.
Ja nie poszłam na mgr bo mały na cycusiu był, i szkoda mi go bylo na butle. aLE NIEżałuje icon_razz.gif

Ja na wychowawczym do listopada, ale juz po wakacjach cos zaczne szukac, bo tez nie wracam do swojej dawnej pracy, bo szefowa firme likwiduje, wiec lipa troche.
Ale cóż na razie mam płatny wychowa. wiec na małego jest icon_lol.gif
Potem zobaczymy icon_wink.gif
Aga H
Tuska, gratuluję bardzo serdecznie. A co do dziekanki - na doktoracie trochę mniej zajęć jest chyba, więc może jeszcze to przemyśl?? Ten rok spokojnie skończysz, a decyzję zacznij podejmować we wrześniu. Powodzenia.

Ja nie żałuję, ze poszłam dalej na studia mimo, ze juz byłam w ciaży - o Emilce dowiedziałam sie 2 dni przed obroną licencjatu. Rodzice przekonali mnie, ze mi pomogą, za studia zapłacą byle bym je skończyła, więc walczę. Jeszcze tylko 2 egzaminy, jeden zjazd i obrona. Będzie dobrze
qenedi
tuska GRATULACJE------ja już widze że moj Daniu to bedzie jak na razie synuś mamusi icon_lol.gif
Póżniej wiem że bedzie zmiana i tata będzie cacy a mama ta niedobra ale cóż taka kolej icon_biggrin.gif
tuska
dziękuje dziewczyny!!

co do doktoratu to aga h masz racje ze zajeć jest niewiele ale za to duzo pisania w domu, jeżdzenia po bibliotekach, archiwach itp. nie wyobrażam sobie jak mialabym zostawić moje maleństwo. wprawdzie decyzji ostatecznej jeszcze nie podjelam. ten rok normalnie skoncze a co pozniej to jeszcze sie zobaczy ale powaznie rozwazam dziekanke.

pozdrawiam gorąco! icon_biggrin.gif
Aga H
W takim razie powodzenia i spokojnego podejmowania decyzji. Na pewno podejmiesz tą właściwą.

A co do bycia córeczką mamusi... Emilka płacze, gdy widzi mnie przez okno - gdy wracam do domu, bo gdy wychodzę, to spokojnie robi papa icon_wink.gif

Nie ma problemu by została z dziadkami na weekend, gdy mam studia, ale generalnie mama jest the best.
*sylka*
tuska gratuluję synusia,
a z doktoratem na pewno podejmiesz dobrą decyzję czego Ci życzę z całego serca icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
u nas dziś pogoda do du.... szaro buro i ponuro wiec trzeci dzien w domku siedzimy i oboje z Alanem mamy już dość!! icon_twisted.gif
qenedi
hejka

u nas tez pogoda do dup..... ale z Daniem choc na 20 minut wyjde bo w domu szłau dostajemy oboje icon_evil.gif

Aga H----u mnie to samo jak wychodzegdzieś np. na zakupy a niunio z babcią zostaje to spoko,tylko papa nie moge robić bo wtedy z talkim żalem patrzy a jak wracam to szczęśliwy że hoho( tylko jak własnie w oknie zobaczy to babci już jęczy)

A ja wczoraj na kursiku I raz byłam i mąż z babcią sami małego kąpali i kładli spać(też 1 raz) Myślałam że bedzie gorzej a poszło im na 6. Wiec i ja spokojniejsza
Pozdrawiam
Aga H
Znalazłam ten nasz wątek po remoncie forum. Dzień dobry

Przyszłam sie pochwalić, że póki co wszystko idzie dobrze.

M mieszka od wczoraj w Grudziądzu, od dzisiaj pracuje
Ja pierwszy cel odchudzaniowy mam za sobą

Zostały tylko egzaminy i obrona. No i znalezienie pracy, ale z tym chyba nie będzie aż tak źle (optymistą trzeba być, a co)
*sylka*
Aga H tzrymam kciuki za pracę i obronę daj znać kedy będzie!!

a z praca to różnie bywa dobrze żeś optymistka, ja wylądowałam na bruku po macierzyńskim i też czeka mnie szukanie pracy wrrr tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie czarno to widzę 41.gif

ale póki co cieszę sie z synusia i jemu poświęcam caly mój czas!!!
Aga H
Ja chcę pracować w szkole i póki co mam już umówioną jedną szkołę, ale tam tylko fizyka, jedna klasa w roczniku, czyli nawet nie ćwierć etatu. Mam tez kolejną propozycję, to już na 100% - szkoła specjalna tylko najpierw muszę skończyć kurs oligofrenopedagogiki. Tylko, że kurs zaczyna się we wrześniu i trwa pół roku - czyli tez kiepsko. Ale tak myślę, że po prostu na pł roku poszukam czegokolwiek, bo koniecznie chcę sie wyprowadzić, przez te pół roku zrobię kurs i wtedy do szkoły.
A jeszcze wczoraj sie dowiedziałam, ze w szkole na której najbardziej mi zależy fizyk odchodzi na emeryturę, ale dopiero za rok. I kurcze teraz już sama nic nie wiem. Pójdę tam w poniedziałek pogadać i dopiero wtedy będę myśleć intensywnie.
Aga H
wątek nam zdycha, więc podciągam.
Jeszcze tylko jeden egzam i obrona
*sylka*
oj zdycha zdycha 08.gif 08.gif
odzywać się laseczki
ja przez ostatnie 5 dni ledwo żylam cosik mnie dopadło i ledwo z łóżka się zwlekałam nawet karmić sił nie miałam
n aszczęście męzuś pomógł i moja mamusia bo inaczej bym rady niedała
dziś już jest leepiej wiec stawiam soczek i zdrówka dla wszystkich impreza.gif impreza.gif impreza.gif

AgaH trzymam kciuki za egzamin i obronę
ps. daj znać kiedy się bronisz tokciukasy potrzymamy
sylwia.wk
ja sie melduje!
*sylka*
witaj imienniczko 06.gif
sylwia.wk
he imienniczki i ten sam rocznik.
qenedi
oj zdycha zdycha. 06.gif
trzeba cos z tym zrobic

Aga H i ja trzymam kciukasy&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sylwia_82 to fajnie ze juz mija choróbsko, taka piekna pogoda a ty chorujesz :nie nie!

u mnie po staremu, mały zaczyna uczyc sie sam chodzic, ale cos boi sie puscic. Nie martwie sie tym ma jeszcze czas 08.gif
Ja na kursik chodze i bardzo mi sie podoba

goraco jak choler,,,,, wiec wiekszosc czasu na podworku spedzamy tylko miedzy 11-15 w domku lub na balkonie w cieniu siedzimy icon_cool.gif

AgaH jak tam Emilka sama smiga juz czy jeszcze nie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.