To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
jaAga*
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 16 kg, teraz jakoś wolniej idzie, jestem w 22 tyg. i mam +2 kg. Może w drugiej ciąży tyje się mniej....(mam nadzieję icon_wink.gif )
niuniusia89
Ja juz przytyłam 13 kg,mam nadzieje, że już dużo nie zgrubne icon_biggrin.gif
Sel
Ja przed porodem ważyłam 67kg, a ponieważ moja stała waga od niepamiętnych czasów to okolice 56kg(z róznymi obecnie wahaniami icon_twisted.gif )-a wtedy przed zajściem w ciąże lekko przybrałam, w związku z czym uznaję, że przytyłam całe 10kg. icon_cool.gif
monte
Przez całą ciążę przytyłam 12,5 kg, z czego najwięcej, bo prawie 3 w ostatnim miesiącu, kiedy przestałam chodzić do pracy, za to często chodziłam do lodówki...

Po czterech tygodniach zostało mi jeszcze około 3 kg., ale przedwczoraj weszłam w przedciążowe dżinsy. Tyle, że przed ciążą daleko mi było do wagowego ideału, więc mam nadzieję, że zrzucę nieco więcej (chciałabym z dyszkę! icon_redface.gif ). Zobaczymy...
Żaba_28
U mnie jutro zaczyna się 39 tydzień, a waga cały czas rośnie. Do tej pory przybyło mi 22 kg. Ale cóż...będę martwić się po porodzie jak się tego tłuszczyku pozbyć icon_confused.gif
Gruszka
CYTAT(monte)
Przez całą ciążę przytyłam 12,5 kg, z czego najwięcej, bo prawie 3 w ostatnim miesiącu...

Ja przytyłam już 12 kg, a jestem dopiero w 24tc, a 3 kilo to ja załatwiam sobie w 3 tygodnie icon_eek.gif
konto_usunięte
Oj , Gruszka...musimy cie na Czerwcówkach komisyjnie odchudzić icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Hm trochę jestem przerażona- jakbym przytyła 30kg to ponad połowa mnie teraz icon_eek.gif a ja mimo, że to początek to już mam wielki apetyt (przed ciążą jedzenie mogło dla mnie nie istnieć)
*Anuszka*
Witam! Jeśli już o kilogramach... to w pierwszej ciąży kompletnie o to nie dbałam...i przytyłam 37 kg!!! No, jedyne usprawiedliwienie to, to że Dawid ważył 4.750...reszta to obżarstwo! Teraz do 21 tygodnia przybrałam tylko 6 kg...oby tak dalej! icon_razz.gif
mamaali
ja nadzien dzisiejszy, koniec 21 tyg waze 53,5 kg( na mojej wadze) a zaczynałam niewiem od jakiej wagi, wiem ze w 8 tyg wazyłam 52 pozniej schudłam do 51, a teraz dopiero niedawno podskoczyłam do 53,5
w pierwszej ciązy 20 kg, ala wazyła 3150
AgusiÄ…tko1981
To ja tez sie pochwale,obecnie 1 ciaza i 16tc a przybylo mi......10 kg:(
icon_rolleyes.gif Az boje sie myslec co bedzie pozniej:(


AlicjaK86
Jestem na początku 22tc i przybyło mi 8kg.
Nie wiem czy się cieszyć czy płakać bo wagi są tak rozbieżne, że szok; zobaczymy co będzie dalej...
kasiunia
w 1 ciąży przytyłam 11kg i po 2tyg po porodzie wróciłam do wagi sprzed. teraz już jestem 1kg na plusie icon_smile.gif
kina26
W pierwszej ciazy 23kg na plusie a teraz 36tc 11kg i wiecej nie chce!
ziowik
a co mi tam, dopiszÄ™ siÄ™ icon_smile.gif
obecnie 25t6d waga +5.5kg. sęk w tym że od prawie 2 miesięcy nie chce za bardzo drgnąć (ledwie 0.5kg) ale nie martwie sie tym za bardzo icon_smile.gif mam nadzieje że za wiele nie skoczę do końca na wadze, chociaż jeszcze 3 miesiące przede mną icon_biggrin.gif
Żaba_28
A mi został teoretycznie 1 dzień do porodu icon_biggrin.gif . Przytyłam 22 kg. Z tym, że od dówch tygodni waga stoi w miejscu, więc mam nadzieje, że już na dobre się zatrzymała. I tak jestem przerażona jak to zrzucę. Fajnie było tak jeść co popadnie, ale konsekwencje widzę jednak u siebie icon_sad.gif
Sylwia1983
a ja w 23 TC mam +4 kg z tym że na poczatku schudłam
Kamcia17
Hej!!! Ja jestem w 27 tc i jak na razie przytyłam 7kg. A teraz chudnę... icon_confused.gif
konto_usunięte
coÅ› niestandardowa jestem icon_confused.gif
26tydzień i 2kg na plusie icon_eek.gif
no, 3 w porywach po obiedzie i dżinsach.
a wcinam wszystko, jak leci. nie rozumiem icon_eek.gif icon_eek.gif [/b]
Becia;)
mi się trochę udało icon_smile.gif
17t5d a ja jestem 1 na plusie icon_wink.gif faktem jest że przez pierwsze 15 tygodni wylewałam wszystko do kibelka i w 15t ważyłam prawie 5 kilo mniej niż przed ciążą icon_biggrin.gif czyli teraz mam 4 do nadrobienia ale nie spieszę się z tym i pilnuję
pozdrowionka icon_biggrin.gif
maja1
No to ja za 2 dni zaczynam 32 tydzien i 15 kg na plusie icon_eek.gif Mam nadzieje ze jeszcze tak ze 3kg i waga sie zatrzyma wink.gif
mamaali
ja do 24 tyg przytylam 4 kg,
zielona mila
no to ja w sumie jakies 10 - 11 kg przytylam... a teraz musze chudnąć icon_cool.gif
mamaali
CYTAT
no to ja w sumie jakies 10 - 11 kg przytylam... a teraz musze chudnąć

ja myslalam ze jak sie tak mały przytylo to juz nie ma czego zrzucac
mialczy
a ja mam 11 tydzien ciąży i schudłam 7 kg od jej początku.. po prostu jedzenie mi nie idzie ale wszystko przede mna! pozdrawiam gorąco
jaAga*
To znowu ja się dopiszę, 25 tc i 5 kg na plusie, z tym że ostatnie 2 kg w ciągu 3 tyg., więc może niech lepiej wychamuje ta rosnąca wskazówka.
Gruszka
Gruszka w haniebnej czołówce icon_confused.gif - 14 kg na plusie w 27 tc.... icon_eek.gif nic dodać, nic ująć icon_biggrin.gif
TAQILLA
Gruszka to ja CiÄ™ detronizujÄ™! 34t.c ----> +23 kg !
Jak osiÄ…gniesz taki wynik to zwracam honor icon_wink.gif icon_lol.gif
Gruszka
CYTAT(TAQILLA)
Gruszka to ja CiÄ™ detronizujÄ™! 34t.c ----> +23 kg !
Jak osiÄ…gniesz taki wynik to zwracam honor  :wink:  :lol:

Taqilla - nieźle icon_wink.gif icon_biggrin.gif będzie do czego równać icon_biggrin.gif myslę, że z palcem w d*** Cię dogonię icon_wink.gif icon_biggrin.gif ale pocieszam się poprostu, że jestesmy takie prawdziwe, polskie baby icon_biggrin.gif
alusia27
Witam icon_smile.gif
Mój wynik na dziś to 3kg od wagi wyjściowej, ale chyba przez ostatnie tygodnie dopiero zaczęło mi rosnąć, bo wcześniej to stałam w miejscu albo traciłam na wadze przez wymioty.
AniaEL
12 kg i zostały jeszcze 3 kg icon_biggrin.gif jest już poniżej 50 wink.gif
Gruszka
AniaEl - to szybciutko Ci zleciała waga icon_eek.gif icon_biggrin.gif kurde, mam nadzieję, że u mnie tez tak pójdzie wink.gif
myla
26 tydzien i już 13 kg na plusie a gdzie jeszcze do końca icon_biggrin.gif
Iśka
Ja w sumie 14 kg na plusie, ale szybko chudnę icon_arrow.gif mała wysysa wszystko wink.gif Niestety nie mam w domu wagi, a ciekawość mnie zżera ile jeszcze do zrzucenia icon_rolleyes.gif
angel0025
4 kg na plusie icon_smile.gif
margot26
witam serdecznie,

U mnie 21 tc i 9 kg na plusie 37.gif . Jestem załamana, bo jak tak dalej pójdzie, to bedę wzywać bagażówkę, żeby mnie do szpitala zawiozła... i ciągle myslę, jak ja to zgubię? A to jeszcze połowa ciąży przede mną i aż się boję myśleć, co będzie dalej icon_lol.gif
ATTA
cześć,
Ja mam 38 tydzień i niecałe 14 kg więcej, tak jak przy pierwszej ciąży.
mamaali
ata a tak do 24 tyg to ile przytyłaś? i kiedy tyłaś najbardziej?
Hania-17
Witajcie!!

Ja jestew w 17tc i jak narazie przez ten czas trwania ciąży przytyłam 3.5kg ale zobaczymy co będzie dalej!! mam nadzieję że będzie podobnie!!

Pozdrawiam!!
olivka
a ja już po...więccałość to 24 kg ,jestem 2 tyg po porodzie i 15 odeszło jeszcze 9 kg....czyli w miarę jak na dwa tyg icon_biggrin.gif
domonia
Ja jestem w 20 tyg. i przytyłam 2,5 kg icon_smile.gif
Ponoć najwięcej się tyje od 27 tygodnia (do 38 - wg tabeli jakieś 6 kg).
Ja mam tendencję do tycia, dlatego muszę kontrolować swoją wagę. Póki co chyba nieźle mi idzie. Ważne że maluszek rośnie icon_smile.gif

Ok. 5-6 kg podczas porodu się raci (wiadomo dziecko, wody płodowe i łożysko troszkę ważą) - a reszta po porodzie... u niektórych szybko, a u niektórych coś tych kg zostaje....
Becia;)
Witam, wg ostatnich pomiarów - 6,5kg, i ani grama na plusie!!!! icon_sad.gif
Dobrze że Kubuś jest duży jak na 19t2dc więc to że chudne na niego nie wpływa. Uffff. A to jest wina tarczycy a nie że ja sobie wymyśliłam odchudzac się w ciąży icon_confused.gif
pozdrawiam wszystkie okrąglutkie mamusie i liczę że będę mogła wpisac coś na plus, żeby się przynajmniej uspokoic.


Dodzia
A u mnie jest 29 tydz i +11kg icon_eek.gif icon_lol.gif
mamaali
25 tyg i 4 dni i 5 kg na plusie, w obwodzie brzuszka 83 na wysokości pępka
Beata masz nadczynność?, ja mam niedoczynność,
ATTA
mamaali-dopiero teraz tu zaglądam, moja waga wzrastała raczej systematycznie, ale najbardziej to w III trymestrze. Jadłam regularnie i nie miałam zachcianek.Teraz mam 39 tydzień a mój synuś się nie wybiera na drugą stronę brzucha.Pozdrawiam i powodzenia.
mamaali
ata dzieki za odpowiedz
Sylwia1983
no więc poprawka do mojego poprzedniego posta

aktualnie 25 tydzien 8 kg na plusie icon_eek.gif
katrinaka
witam

obecnie 20 tydz i +6 kilo,ciekawe co bedzie dalej icon_rolleyes.gif
Iwonaaa
Więc i ja napisze o swojej wadze...
32t4d i przytyłam 7,5 kg od mojej wagi wyjściowej,a jeśli liczyć że na początku schudłam 2,5 kg(wymioty itp) to w sumie 10 kg wink.gif icon_rolleyes.gif
nińka
Ja jestem w 33 tygodniu i wg wagi przytyłam 16 kg!!!, ale nie wiem gdzie to 16 kg mam, gdyż mieszczę się w spodnie biodrówki sprzed ciąży i brzuszek też mam taki nie za wielki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.