To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile przytyłyście w ciazy??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Żaba_28
A u mnie dziewczynki rozpoczął się dziś 30 tydzień i mam 14 kg na plusie. icon_eek.gif A najgorsze jest to, że jutro już praktyczbnie zaczynają się święta, bo jedziemy do rodziców. Tam to dopiero będzie obrzarstwo, aż strach pomyśleć...
Piotrusiowa
ja weszłam w 37 tydzień z 11,6kg na plus i tak mi stoi nraie.podobno po 37 już się nie tyje.nie pamiętam
magda208
Ja przytylam 14kg a zostalo po porodzie 4 z opuchlizna. po tygodniu opuchlizna zeszla i tylko 2 kg na plusie
TAQILLA
22 tydzień - +23lbs - co w kilogramach daje jakieś +10.5 kg! Zobaczymy co będzie dalej, aż strach się bać! icon_eek.gif
BasiaB
Mi na razie +12 kg. zobaczymy co będzie po świętach icon_redface.gif
Ewik007
Ja już jestem po porodzie / 6.12.2006/ i w trakcie ciąży przytyłam 22 kg. Po wyjściu ze szpitala było mnie o 14 kg mniej a teraz po miesiącu karmienia ubyło kolejne 2 kg... ale to nie ważne najważniejsza jest ta istotka która wróciła ze mną do domu. Trzymajcie się dzielnie Kangurki. Zyczę powodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
chaton
Ja jestem w 20-tym tygodniu i przytylam 6 kg...Chyba sprobuje zacza sie ograniczac, ale jak to zrobic, jak ciagle cos na glowie: tu w zlobku miejsca nie ma, tu nie stac na nianie...trudno sie ograniczac, jak nie ma sie spokojnej glowy...a apetyt mam wilczy! wink.gif
AgnieÅ› 26
Elo wszystkim przyszłym mamą :D
Jestem w 23 tygodniu i przytyłam 6,5 kg... To moja pierwsza ciąża, przed ważyłam 47-48 kg. Chyba dla szczupłych kobiet waga jest większym problemem niz dla kobiet z lekką nadwagą. Kręgosłup mnie boli i czuję sie jak słoń... Ale dla mojego synka dam rade :)
AgnieÅ› 26
Elo wszystkim przyszłym mamą icon_biggrin.gif
Jestem w 23 tygodniu i przytyłam 6,5 kg... To moja pierwsza ciąża, przed ważyłam 47-48 kg. Chyba dla szczupłych kobiet waga jest większym problemem niz dla kobiet z lekką nadwagą. Kręgosłup mnie boli i czuję sie jak słoń... Ale dla mojego synka dam rade icon_smile.gif
chaton
Agnies: mi sie wydaje, ze nie przytylas duzo...wrecz za malo! To chyba bardzo subiektywne odczucie, po prostu jako szczupla osoba nie jestes przyzwyczajona do nadwagi! Ale troche w ciazy musisz przytyc, nie ma bata! Wyluzu, masz jeszcze prawo przytyc 9 kg wg polskich kalkulatorow! icon_wink.gif
mon1k@
Hej ja własnie zaczęłam 32 tydzien i mam 13 kg na plusie- ciekawe ile bede miala na sam koniec icon_lol.gif
A wazylam 46 na samym poczatku ciazy (teraz 59 icon_redface.gif )
Z tymn ze nie wiem czy to nie efekt zatrzymywania sie wody w organizmie, staram sie ograniczac sól, ale i tak puchne icon_cry.gif
Nadin17
ja jestem w 25 tyg i przytylam 10 kg icon_lol.gif
AÅ„dzia
Witam
Ja jestem w 14 tygodniu i jakieś 3,5 + w pierwszej ciąży przytałam 12 kg
konto_usunięte
wiecie, trochę się martwię. bo mimo 17go tygodnia nic nie przytyłam- ale schudłam ok 3kg w porównaniu sprzed ciąży. zaznaczam- ze niczego sobie nie żałuję i zdrowo jem.... w sumie to nie wymiotowałam, tylko caly czas jeszcze mam mdłośi- masakryczne. nietypowa żem???
chaton
Rzodkiewka, nie przejmuj sie, na poczatku ciazy mozna schudnac. Wszystko sie liczy w ostatnich miesiacach. Glowa do gory!
konto_usunięte
chaton!! dzieki za slowa otuchy icon_biggrin.gif w sumie- to się aż tak starsznie nie martwię- miałam jakieś rezerwy sprzed ciąży i chyba z nich korzystam icon_lol.gif może to i lepiej , że nie obrastam w tłuszczyk póki co. jeszcze wszystko przede mna!![/b]
(nie)dzielna
Przytyłam około 18 kg (nie licząc tych kg przybranych przed ciążą icon_twisted.gif ). Dziś 3 tygodnie po porodzie zostały ok. 3-4 kg (plus te nadprogramowe icon_twisted.gif ). Niestety rozeszły się kości biodrowe, więc żadne rzeczy przedciążowe na razie nie wchodzą w grę, ale z dnia na dzień się kurczę icon_lol.gif
Żaba_28
Ja mam 32 tydzień i 16 kg na plusie icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif . A najgorsze jest to, że nie potrafię sobie odmówić jedzenie(zwłaszcza tego z pustymi kaloriami). Żebym chociaż przestała jeść słodycze. Może znacie sposoby, ajk z nich zrezygnować? Próbowałam nawet jeść miód, ale też nic nie pomogło i tak sięgałam po czekoladę.
ziowik
Żaba niestety bez Twojej silnej woli i motywacji to niewiele można zrobić. nie kupuj słodyczy, nie trzymaj ich w lodówce, w pokoju czy w torebce to nie będą Cie kusić. zamiast słodyczy jak jesteś głodna sięgaj po owoce, to znacznie zdrowsze, nie mają tyle kalorii, a już na pewno nie tak pustych jak w czekoladkach i batonach. unikaj cukru, jak coś słodzisz to właśnie miodem.. i nie martw się, może to kwestia smaczków po prostu i po porodzie wszystko przejdzie a kilogramy stracisz icon_smile.gif pamiętaj że odżywiasz się nie tylko dla siebie, ale i dla dzieciątka, a dla niego słodycze w dużych ilościach najlepsze też nie są, może to Cie przekona icon_smile.gif
powodzenia w słodyczowym odwyku icon_smile.gif
VEA-V1
Ja jestem w 39 tygodniu i przytyłam 14kg.
Na począdku ciąży też nie tyłam dopiero od 6miesiąca waga się powoli ruszyła i nie chce zatrzymać icon_lol.gif
AniaEL
Narazie +10 kg, a jestem w 34 tc.

Ziowik z tymi słodyczami to nie tak prosto icon_cool.gif do początków 8 miesiąca nie mogłam na nie nawet patrzeć, a teraz nie ma dnia bez czegoś słodkiego, najlepiej w czekoladzie icon_confused.gif
Mili84
35 tydz. , +16kg
meggie
na dzien dzisiejszy moge napisac ze w ciazy +20 kg icon_smile.gif

a po ..........to sie jeszcze nie wazyłam icon_razz.gif
MiE
a ja zaczynam 22 tydz i mam na plusie 1 kg ( a wcinam duuuuzo slodkiego), za to w pierwszych 3 miesiacach schudlam 3,5 kg icon_confused.gif
mama_oliwki
z oliwiÄ… 20kg
a z erykiem 17kg
nie ma się czym dziewczyny przejmować
kto ma schudnąć to schudnie icon_wink.gif

ja wyglądam jak przed ciążami tylko troche mniej jędrny brzuch mam icon_rolleyes.gif
olivka
Ja 14kg -32tc i to bez słodyczy icon_cry.gif w samym grudniu przytyłam 4kg icon_surprised.gif zobaczymy co dalej icon_biggrin.gif Też się pocieszam ,że w końcu wróce do swoich 50kg,nadziejo prowadź mnie icon_biggrin.gif
kina26
Ja 29tc 9kg na plusie
Basia_N
Ja jestem w 23tc i 7 kg na plusie. A 3kg z tego to kochane świeta zostawiły.
NuuÅška
Dziś wróciłam od gina ... Do 15 tyg miałam tylko 2 kg więcej-a teraz 26 tydzień i + 10,5 kg icon_exclaim.gif A do Kwietnia jescze daleko...

Mama Magda
No to i ja sie dopisze:
Pierwsza ciaza - grubo ponad 20 kg, nie pamietam dokladnie ile, ale cos kolo 23-25.
Druga ciaza - 15 kg.
Jula ma 4,5 m-ca a ja waze tyle co przed ciaza.
Fabryka Mleka pracuje pelna para wink.gif wiec nie martwcie sie Kangury - kilka miesiecy wstawania do malucha, noszenia na raczkach, biegania na spacerki oraz stresu (kupki, szczepionki, pepuszek, katarek itp) i voila! Kilogramy znikaja wink.gif
mamaali
ja w pierwszej ciąży przytylam 20 kg, ale jadłam baaaaaaaardzo dużo, wrocilam po pewnym czasie, juz nie pamietam po jakim do swojej wagi48-50 kg, teraz jestem w 15 tyg, i w sumie niewiem ile przytyłam, bo w jeszcze w wakacje wazylam 48, pozniej troche przytyłam,iw niewiem ile wazylam gdy zaszłam w ciąze, teraz waze 52 i nie tyje narazie, a to dziwne bo nie mieszcze sie juz od pewnego czasu w swoje spodnie
Delfinka
Ja przez całą ciążę wychodowałam sobie 17kg i jadłam co się nawinęło byle było do zjedzenia icon_lol.gif ...no nie mogłam się powstrzymać icon_wink.gif
mama_madzia76
Ja jestem w 33 tc i już mam 20 kg na plusie. Jak tak dalej pójdzie to dogonię moją mamę. Jak mnie nosiła, to przytyła 25 kg. Jem, co wpadnie mi w łapska. Głodzić się nie mogę, bo zaraz mi słabo i krew z nosa idzie. Jak wstaje w nocy do wc a jestem przypadkiem jestem głodna, to mały daje takiego czadu, że nie usnę dopóki nie zjem. Często mam ochotę na słodkie, chociaż ma to być synuś.
Pozdrawiam Was, Magducha icon_lol.gif
maja1
Ja prawie 24 tydzien 9 kilo na plusie i w obwodzie brzucha 107 cm.....Ciekawe co bedzie na koncowce icon_eek.gif icon_lol.gif
akorolek
Hej ja jestem w 25 tygodniu i przytyłam już 13 kg - tylko u mnie wszystko idzie w brzuch nie wiem czy to dobrze czy źle?
ziowik
pewnie że dobrze icon_smile.gif chyba trudniej stracić kilogramy które poszły w biodra czy uda icon_smile.gif
ja póki co dopiero 20 tydzień.. i jak na razie uparcie 3kg na plusie i od 2 miesięcy waga stoi w miejscu icon_smile.gif już nawet podejrzewałam że sie zepsuła icon_smile.gif ale inna waga pokazała to samo, wiec już odpuściłam. a brzuszek rośnie, ale ciesze sie że tylko on icon_smile.gif może jakiś wpływ na to miało to że pierwsze 4 miesiące wymiotowałam, chociaż wtedy waga spadła tylko o kg. ciekawa jestem kiedy rusze z miejsca z tą wagą icon_smile.gif Malizna waży teraz ok 300g, ale za tydzień dwa powinna już pół kg ważyć.. może coś więc drgnie icon_smile.gif
mamaali
ja to niewiem, moja waga to chyba zepsuta, 52 cały czas, ale taki sporawy mam brzunio, moja siorka, 45 kg przed ciążą, w ciązy donoszonej co do dnia przytyła 25 kg, z czego 1/3 to była opuchlizna, nie wróciła do swojej wagi, ale na całe szczescie, teraz mimo ze to juz 10 lat po porodzie wyglada świetnie. waga czasami nie jest kwestia tego ile jemy
inka
pierwsza ciąża 17kg, zostało 5...
teraz jest 18 tydzień i narazie 3 kilo do przodu.
jaAga*
W poprzedniej ciąży przytyłam 16 kg - choć wcale nie było tego po mnie widać, i po porodzie wróciłam do normy. a teraz, mimo 5 miesiąca jeszcze nic...ale wszystko przede mną, dopiero zaczęłam normalnie jeść.
Gruszka
A ja jestem w szoku!
Dziś u lekarza się ważyłam i wychodzi, że już 9 kg na plusie icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif 20tc - masakra icon_biggrin.gif ale pocieszam się, że w butach i ubraniu - to zawsze mogę sobie z 1,5 kg odjąć wink.gif
olilulka
Ku mojej radości przytyłam tylko 9 kg, ciekawe jak to będzie przy drugiej ciąży bo właśnie się staramy. A jak u was przy drugiej ciąży? więcej czy mniej kg??
lornetka
ja przytyłam 5,5 kg, z czego w ostatnich 3 tygodniach- 3 kg, więc wychodzi 1 kg na tydzień...wow icon_eek.gif , zobaczymy jak dalej pójdzie, objadam się słodyczami, bez których nie potrafię teraz normalnie funkcjonować, nie umiem się powstrzymać i już!
konto_usunięte
a ja dalej stoje z wagą. zepsuła się czy co?? ani kg na + od początku icon_confused.gif ato 20 tc.
ania1
rzodkiewka u mnie to samo.. waga ani drgnie.. wczoraj się ważyłam po obfitym obiedzie i nadal tyle samo.. icon_rolleyes.gif a brzuszek może nie super widoczny, ale już powoli rośnie.. to gdzie są te kilogramy?
ifonka
a ja juz mam 7kg+ a to dopiero połowa icon_rolleyes.gif
maja1
25 tydzien i 10.5kg na plusie.Obwod brzucha 110cm.Chyba pobije wszystkie mozliwe rekordy icon_lol.gif
Peedle
W sumie przytyłam 15 kg. Teraz po 7 miesiącach od porodu pozostał mi do zrzucenia jeszcze 1 kg icon_smile.gif
tysia2202
Ja jestem w 39 tc i od poczatku ciazy przytylam 16 kg icon_sad.gif troche za duzo, w obwodzie brzuszka mam 104 cm, ale pocieszam sie tym ze duzo waza moje piersiatka icon_smile.gif bo z 89 cm obwod zwiekszyl sie na 106 (maz zadowolony) icon_smile.gif
mama_madzia76
Mnie kończy się jutro 38 tc i jestem 26 kg na plusie. Jak tak dalej pójdzie to dojdę do 30 kg a synusiowi wcale nie spieszno. Gina wczoraj powiedziała, że będzie czekał do terminu. A może - tak sobie cicho marzę - zechce pojawić się 8 marca, tak jak mój braciszek. Gdyby tak się stalo to będę miała czadowego synusia 04.gif
Correa
Ja jak na razie przytyłam 15 kg (37 t.c.) Nie do konca wiem jak liczyc bo przed ciążą ważyłam 66 przy wzroście 175 cm, potem w pierwszym trymestrze schudłam do 63 a teraz waze 81. Dla lepszego samopoczucia licze od 66kg icon_biggrin.gif Sporo weszło mi w biodra i nogi wiec nie bedzie łatwo sie tego pozbyc icon_sad.gif A dopiero co rok temu zwalczylam cellulit cwiczac dwie godz dziennie icon_evil.gif icon_evil.gif I teraz wszytko od nowa icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.