To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fajny sklep z ubrankami w Rzeszowie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martynka1
Może ktoś mi doradzi gdzie mogę znależć fajny sklepik z ubrankami dla dzieci w Rzeszowie ? Tylko nie (Young planet )- obsługa tego sklepu jest na poziomie icon_twisted.gif.
inka
zależy jakie ubranka chcesz kupić icon_smile.gif
nie firmowe: hurtownia MIESZKO, to jest na prawo od Reduty, jaka ulica to nie napisze bo nie mam głowy do tego icon_redface.gif wiem tylko tyle ze obok jest Krakowska i Sucharskiego.
z tym, że... w Reducie na samej górze też są sklepy z ubrankami dziecięcymi, pierwsze omijać szerokim łukiem, drogo i niemiło, na samym końcu korytarza też drogo, ale jak są przeceny to taniej niz w Mieszku i ubranka super jakościowo (np coccodrillo).
jest jeszcze hurtownia MAJA niedaleko Lidla(tego pierwszego) tam nie byłam.
W Galerii Grafika ma być otwarty sklep H&M i tam też będą ubranka dziecięce, oczywiście polecam tylko gdy są przeceny;)
Ja osobiście kupuje w Reducie jak są przeceny i przez internet na allegro.
ps w tych hurtowniach można kupować pojedyncze sztuki.
inka
a gdzie jest Young planet ?
martynka1
Young planet jest na ul. 3- go Maja, na rogu,na przeciw banku chyba - Kredyt Banku. Nie polecam tego sklepu - drogo i bardzo niemiła obsługa icon_evil.gif
martynka1
inka dzięki za podpowiedzi, gdzie można zrobić fajne zakupy i nie wyjść ze sklepu icon_twisted.gif
renata1975
Ja jeszcze polecam H&M w Graffice. UBranka szczególnie oryginalne, a przy tym świetne gatunkowo.
ewa_20
polecam sklep 5-10-15 w pasarzu hipermarketu Auchan....

obsluga mila, wielkie wyprzedaze, jakosc ubranek bardzo dobra ..... czego chciec wiecej?! 08.gif
renata19750702
Ja gorąco polecam H&M. Ubranka śliczne i oryginalne. Świetny wybór mają też w SMYKU w Graffice. Jeśli masz starsze dziecko, tak od rozmiaru 86 można znależć również coś fajnego w RESERVED w Graffice. Oprócz tego w PLAZIE w sklepie z zabawkami mają całą kolekcję ubrań firmy COCODRILLO (na ostatnim piętrze).
inka
zgadzam sie z Renatą icon_smile.gif ja teraz tylko tam kupuje, oczywiście najlepiej na wyprzedażach icon_smile.gif

na 5-10-15 w Auchan się zawiodłam, na wyprzedazy sa fajne i tanie ciuszki, ale trzeba uważnie patrzeć bo to przeważnie buble ubrankowe 21.gif
renata19750702
Dziewczyny, odświeżam temat, bo potrzebuję namiarów na odzież firmy Wójcik w Rzeszowie, może któraś wie, gdzie sprzedają?
mikolaj
Adresy znalazłam na stronie Wójcika:
Rzeszów KOPERNIKA 3/3 , REJTANA 53
Ceny ciuszków dość wysokie.
KIKI20
fajnie podczytywać gdzie co kupic icon_smile.gif jak sie wybiorę to skorzystam icon_smile.gif
Beata123
Ja najczęściej kupuję ubranka Firmy Besta Plus na Rejtana 53 już 2 dziecko ubieram w ciuszki tej firmy i nigdy się nie zawiodłam. Za każdym razem nowa kolekcja zaskakuję mnie czymś icon_smile.gif polecam
promyx
a ja kupuję w ciuchlandach:) można tam wynaleźć markowe ciuszki za małą kaskęicon_wink.gif
vikidworak
H&M, PEPCO, C&A...

Ostatnio w C&A są świetne promocje, polecam!
robek
Ja lubię Pepco. Jest wiele ubranek dobrej jakości w niskiej cenie. icon_smile.gif

_____________________
Najlepsze [usunięte przez moderatora - powód reklama]
vissavi
Ja kiedyś kupiłam kilka fajnych ciuszków w sklepie na ulicy hetmańskiej, ale nie pamiętam nazwy sklepu. Nawet nie drogo było icon_smile.gif Ja chyba przerzucę się na zakupy na necie, szybciej, wygodniej, nie trzeba wychodzić z domu i marnować pół dnia. Kiedyś nie byłam przekonana do zakupów ciuchowych przez internet, ale ostatnio kupiłam fajne rajstopki na stronce ancymonki i powoli się przekonuję do zakupów online icon_smile.gif
Kindzia
Ja wolę zamawiać przez internet np.[moderacja] bo mają duży wybór, a przy tym bardzo niskie ceny. Na początku myślałam, że są to używane ubrania, ale wszystko jest nowe i naprawdę niezłej jakości. Plusem jest również to, że bez względu na miejsce zamieszkania, możesz zrobić u nich zakupy. icon_smile.gif
Kubikowa
Ja najczęściej REeserved Kids H&M dziecięcy i 5-10-15
evusi
Wprawdzie nie ma chyba oddziału w Rzeszowie, ale osobiście bardzo polecam [moderacja]. Mają w pełni sprawdzoną, nie "chińską", rozmiarówkę, ubranka są bardzo dobrze uszyte. Prałam już wielokrotnie i nie ma problemu ze spieraniem kolorów. Polecam gorąco!
gilly
Jest kilka dobrych sklepów takich jak"
top secret
reserved
cropp

Z internetowych polecam
mango
answear
oraz megakoszulki https://www.megakoszulki.pl/ ( koszulki są bardzo dobre jakosciowo ta więc często zamawiam tam ubrania dla dzieci i męża).
vadrinn
ja też wolę robić zakupy przez internet. Całkiem fajny sklep z dziecięcymi ciuchami to E-Pela.com . Kolekcja jesień/zima jest naprawdę imponująca i to w całkiem przystępnej cenie icon_smile.gif
mielczek
Może nie jest to sklep stacjonarny, ale mega polecam sklep Dzianinowe.
Można smiało zamawiać, sama już kilka ciuszków od nich mam i są bez zarzutu icon_smile.gif brawo_bis.gif
Beladra
Słuchajcie, a może lepiej kupic takie ubranka przez internet? Wydaje mi się, że bedzie tak o wiele taniej, pamiętam że kiedy mój synek był mały to na przykład bardzo dobrej jakości śpiochy kupiłam w sklepie https://eevi.pl/pl/10942-Spiochy . Moim zdaniem mają na prawdę spory wybór i ciekawa ofertę, którą jak najbardziej polecam wam sprawdzić
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.