To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki pas poporodowy???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agatkus
Dziewczyny właśnie siedziałam na Allegro w celu zaopatrzenia się na przyszłość w pas poporodowy i zgłupiałam icon_eek.gif Wybór jest ogromny i nie mam pojęcia w który z nich jest najlepszy.Proszę o poradę zwłaszca te osoby które przetestowały na sobie ten wynalazek.Który pas jest najlepszy i przyniósł efekty?
meggie
hmm no wlasnie ja tez z tym problemem, dostalam pas od znajomej stary turecki icon_wink.gif i zastanawiam sie od kiedy moge go nosic, czy juz czy jeszcze poczekac

jestem 10 dni po porodzie brzusio sie wchlonol, ale wisi mi taka mała skórna kluska na dole brzucha-boje sie zeby tak nie zostalo
agatkus
Ponawiam pytanie odnośnie pasa.Dziewczyny może ktoraś z Was miała z nim do czynienia, z tym poporodowym oczywiście wink.gif
meggie
pytalam poloznej poleca pas pani teresy ponoc najlepszy w aptece ok 50 zl kosztuje
tysia24
Witam:)
Ja mialam do czynienia,z pasem poporodowm wlasnie Pani Teresy,zapłaciłam chyba 48zł i mimo,że miałam dość spory brzusio kupiłam "S".
O ile pamiętam jakieś niecałe 3tyg po cesarce,zaczęłam go nosić,bo miałam jeszcze nie zagojoną ranę i był problem ze ściągnięciem pasa do apteki icon_razz.gif
Poza tym byłam bardzo zadowolona,urodziłam w czerwcu w największych upałach i choć pasy są z reguły bardzo niewygodne,to nie zdarzyło mi się mieć zaparzonej skóry.Wypróbowałam go w "ekstremalnych warunkach" i byłam zadowolona.
Jedyne co trzeba o nim wspomnieć,to że ciężko się go zakłada.Trzeba wciągnąć pas przez uda i pośladki:) kosztuje to troszkę wysiłku,ale warto:)
Pozdrawiam i życzę szybkiego gubienia brzuszków
kr
ja jestem 3 tyg. po porodzie dokładnie po cc i 3 dni temu kupiłam pas pani teresy noszę go i jest całkiem spoko chodzę w nim około 10 godzin i jest tylko trochę niewygodny przy wkładaniu
fugu
pas pani teresy wydal mi sie nietrafionym pomyslem. nie ma on zadnej regulacji i jakby nie przewiduje wchlaniania sie brzusia. wiec na poczatku trzeba byloby sie wciskac, a pozniej wcale nie spelnialby swojej roli, tj wcale by nie uciskal. poza tym ja z obwodu brzucha/talii mialabym rozmiar S ale nie dalam rady wciagnac go przez biodra icon_redface.gif
no wiec kupilam taki "uniwersalny" na rzepy w sklepie medycznym, cena taka sama. regulowalam sobie i sciskalam coraz bardziej.
ginekolog mi powiedzial 7 dni po porodzie, ze juz moge nosic.
pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.