To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Krakowie dobre sklepy z wózkami i nie tylko!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dodzia
Bardzo proszę o pomoc wybieram się w kraków na zakupy a zwłaszcza po wózek i interesowały by mnie dobre sklepy które warto by było odwiedzić i miały by dobry asortyment z góry bardzo dziękuję !! blagam.gif icon_biggrin.gif
Gruszka
He he icon_biggrin.gif ja nie pomogę, ale Cie będę wspierać, żeby Ci smutno nie było wink.gif icon_biggrin.gif
Dodzia
Dzięki Gruszka mam nadzieje że ktoś pomoże !!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Gruszka
A ja znalazłam taki sklep jeszcze - chyba Ziowik o nim nie pisała: https://www.free-trade.cracow.pl/firma.html - oczywiści etam nie byłam, ale może warto sprawdzić.
Dodzia
Właśnie ja też wpadłam teraz na ten sklep zobaczymy może warto by bylo go odwiedzić! icon_biggrin.gif
nika19
wózki kupowałam w hucie na os. Zgody 7 - wybór wielki i ładne toto
Na Starowiślnej jest taki sklepik gównie z wózkami polskimi - tako i emjot - niestety pan niezbyt sympatyczny- nie uznaje zdania klienta. Acha jest jeszcze duzy wybór wózków w sklepie/hurtowni na św. Kingi 8 (przecznica od limanowskiego)
no i entliczek-pentliczek na wyki i koło Geata - tam jest rzeczywoście duzy wybór wózków 2 w 1. Natomiast sticte wózków głebokich jest 2 na krzyż.
zycze udanych zakupów. NIedługo tez mnie to czeka - wymarzyłam sobie tym razem czerwony wózek icon_smile.gif
śmieszek
ostatnio bylam w Krakowie w sklepie czarodziej na os. Złota Jesień. Maja tam duży wybór wózków, fotelików itp. rzeczy dla dzieci.
Maja też stronkę www.czarodziej.pl
Dodzia
śmieszek, nika19 Dzięki za pomoc !!!!
icon_wink.gif
malinka1978
Ja też słyszałam o tej Hurtowni na ul. św Kingi i też na Wyki. molezanka mowila ze mozna taniej kupic wózek.

nika19
DOdzia,
kupiłas wózek?
bo ja własnie wybieram sie na zakupy.
POwiedz gdzie watro sie wybrać?
pozdrawiam
Weronika
Dodzia
ja kupiłam volanta przez internet o taki https://www.nokaut.pl/oferta/wozek-uniwersa...zne-kolory.html
a jutro idziemy na spacerek go wypróbowac
alanis
Jako, że gromadzę już wyprawkę to wrzucę tu kilka adresów sklepów wartych odwiedzenia:
  • ÅšWIAT DZIECKA – Al. Różana, os. Zgody 7 (pn..-pt. 11-19, sb. 10-14)
  • BRZDÄ„C - Kalwaryjska
  • SKLEP DLA DZIECI – ul. Åšw. Kingi
  • SKLEP PRZY SZPITALU SIEMIRADZKIEGO
  • ENTLICZEK PĘTLICZEK - ul. WysÅ‚ouchów - tutaj Å›liczne rzeczy ceny mniej fajne
mazia
DZuewczyny a ja pragne kupić najzwyklejszą laskę - parasolkę np. Meggy czy Huggle Buggle. Wiem, że były-zwłaszcza te drugie w Biedronce ale u mnie już ich nie ma. A potrzebuję taki . W Biedronce były za 50zł. Może gdzieś u was jest Biedronka w której sprzedają taki wózeczek-błagam kuknijcie blagam.gif
anax
mazia ja ci nie pomogÄ™.
Na kingi rzeczywiście jest duży wybór wózków i akcesoriów dla dzieci.warto tam zaglądnąć.
W entliczku żeczywiście drogo.

Dodzia-Moja bratowa jest z nowego targu i tam o niebo tańsze ceny od krakowskich.Ona kupiła jakiś wózek za 300 nie firmowy ale głęboki ze spacerówką.Też mówiła o jakimś sklepie czy hurtoni co ciuszki strasznie tanie.np.pidzamkę za 3 zeta kupiła icon_eek.gif u nas takich cen nawet w ciucholandzie nie uświadczysz.
anax
A moze używany w komisie.
komisy znam na limanowskiego i wielickiej obok szpitala w prokocimiu.
Dodzia
anax kochana proszÄ™ dopytaj siÄ™ bratowej gdzie te ciuszki nabywa !!!! blagam.gif blagam.gif
anax
ok zapytam
mazia
Jak sie dowiadywałam to komisy nie bardzo prezyjmują tego typu wózki bo one nie schodzą. A poza tym takie wózki można kupić w marketach. Tyleże mnie chodzi o wozek typowo zastępczy bo mam już inny a ten miałabym do auta. Poza tym za 50zł w Biedronce był fajny i cena baardzo kusząca a w markecie widziałam za 79zł (promocja)!).
anax
Sklep nazywa siÄ™ Juta obok dworca pks. Nowy targ.
Dodzia
anax dzięki muszę się tam wybrać i poszperać trochę za ciuszkami !! 03.gif
anax
Wczoraj przejeżdzałam koło starego hotelu forum i widziałam że tam w piwnicach jest jakiś sklep dziecinny.ciekawe czy duży i czy warto tam się wybrać.
nika19
byłam tam,
czy ja wiem, nic specjalnego, jedyne na co zwróciłam uwagę to cieniutkie czapeczki za 5 zł
co do wózków to maja TACO i jeszcze jakieś z przekłądana rączką i bardzo ciężkie. Przynajmniej dla mnie wszystkie tamtejsze wózki były bardzo podobne. TO już wole sklep na Starowislnej. A mysmy byli po wózek w czestochowie 03.gif, objezdziliśmy chyba z 10 firm w czestochowie i białej i za przyzwoita cene 43.gif zakupilismy wózek taki jak chciałam (duży, szeroki, głeboki, amortyzacja pełna (paski), siatka w budce, lekki, duże pompowane koła) w kolorach jakie sobie wybrałam (czerwony) icon_smile.gif jestem bardzo zadowolona i mysle ze Antoni róznież. wózej jest z firmy eljot - www.el-jot.com.pl model Carmen.
anax
Byłam w tym sklepie na miodowej,myszka" chyba tak sie nazywa.Bardzo mały sklepik.To bliżej mam na kingi i duży wybór wózków i wszystkiego dla maluszka.
Mućka
To ja zapraszam do Skawiny icon_wink.gif Ceny przystępne, wybór dość duży i bliziutko Krakowa icon_wink.gif
anax
CYTAT(paulaitomek @ nie, 30 wrz 2007 - 10:05) *
To ja zapraszam do Skawiny icon_wink.gif Ceny przystępne, wybór dość duży i bliziutko Krakowa icon_wink.gif


A gdzie w skawinie takic tani sklep?
Możesz podać adres.A może wiesz w jakiej cenie są wózki coneko polo np.
ktomi
[post edytowany przez administratora]
motylaNoga
Do niedawna ten temat nie był mi bliski ale od kiedy moje maleństwo pojawiło się na świecie coraz częściej zaglądam do takich sklepów:) Bardzo często z przymusu- zabawki na każdą możliwą okazję. Wózek, fotelik i kojec kupiłam w entliczek pentliczek. Akurat tak się składa,że ten sklep jest blisko mnie więc zaglądam tam od czasu do czasu. Obsługa jest miła( ale nie nachalna czego po prostu nie znoszę) i mają duży wybór
Sabina 30
Jakie macie opinie o sklepie internetowym [nazwa usunieta przez administratora]. Ponieważ chciała bym zrobic zakupy?
maglip2
Ja polecam Bochnię, Galerię Magdalenkę, ciągle tam robimy zakupy z mężem, jest o wiele taniej niz w Krakowie. Na jakieś większe zakupy naprawdę opłaca sie tam jechać. My kupilismy tam wszystko od łozeczka, wózka bo buteleczki, smoczki, skonczywszy na ciuszkach.
ines666
Nigdy nie byłam w Magdalence, ale jesteś już którąś z rzędu osobą polecającą tą galerię. Mieszkam w Krakowie, a tutaj ceny są zabójcze i już od jakiegoś czasu szukałam miejsca, gdzie mogłabym zrobić większe zakupy dla mojego synka, który już za 2 miesiące pojawi się na świecie. Chyba skorzystam z Waszej rady i pojadę do Bochni.
malinka1978
czesc, ja jeden wozek kupila w sklepiku na sw. kingi. i duzy wybor wozkow.
w entliczku pentliczku jest duzy wybor ale wieksze ceny.

na al. róż jest Swiat dziecka i tez jest tam duzy wybor i mila obsluga ale nieraz ceny sa ciut wieksze.
natomiast mozna nieraz obejrzeć model i zamowic na allegro
jagna82
Ja również jestem z Krakowa i powiem krótko: ceny wyprawki w tym przede wszystkim wózka mnie dosłownie zmroziły. Polecam wyjechać poza Kraków bo ceny są dużo niższe. Ja znalazłam przez allegro aukcje sklepu [edit: moderacja] i na samym wózku mi 400zł w kieszeni zostało. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona bo pojechaliśmy po wózek a przy okazji kupiliśmy całą wyprawkę w tym samym sklepie. Sklep duży, wybór wszystkiego ogromny nawet dla bardzo wymagających i przede wszystkim obsługa taka że faktycznie doradzi ale też i nie nawciska niepotrzebnych rzeczy. Dla zainteresowanych adres strony [edit: moderacja] Strona może nie jakaś rozbudowana ale przynajmniej mapka dojazdu im wyszła a to w sumie wystarczy.
panterkaszal
kilka dni temu robiłam wyprawkę dla mojego małego Maksa w sklepie DZIDZIUŚ w Bochnii na ul.Krzeczowskiej .. Mogę Gorąco Polecić! Miła i kompetentna obsługa klienta.. Pani pomogła mi wybrać wszystko od A do Z. Duża wystawa wózków.. mogłam je namacalnie zobaczyć.. można również dokonać zamówienia zależy od upodobania każdej z nas :)
Do dziÅ› tam zaglÄ…dam w razie potrzeby.


Pozdrawiam.:)
alka25
A nie kupujecie używanych wózków? Przecież można znaleźć w dobrym stanie wózek za połowę ceny. Ja tak trafiłam na https://sprzedajemy.pl/wozek-wielofunkcyjny...2d8b2-nr5717877 . Oczywiście jest wielofunkcyjny, wizualnie też oceniam na 5.
karmelowe
Nie wiem czy słyszałyście ale wyczytałam tutaj o świetnym sklepie https://lovekrakow.pl/aktualnosci/nowy-dzie...ozki_17497.html , jestem na etapie poszukiwania wózka , byłam u nich i muszę przyznać ze wybór jest ogromny . Mają bardzo dobre ceny i bardzo fajne wózki. Już zdecydowałam się na jeden model . Byliście może w tym sklepie i jak ?
monia442
BoboWózki ma najawięjszy asortyment z mojego doświadczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.