To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depilacja laserowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Dudek
Jak w temacie gdzie w Warszawie można zrobić, tylko nie taką z ogłoszenia a raczej z polecenia, i kto robił.
Lizia
Ja robiłam sobie na Płatowcowej. Nazywa się to Epicentrum. W sumie zadowolona jestem, choć nie mam porównania, bo gdzie indziej nie byłam. Jeżeli masz jakieś konkretne pytania to służę uprzejmie icon_biggrin.gif
Aga H
Podciągam, bo pytania konkretne

Ile razy trzeba powtarzać zabieg aby było skutecznie. Właśnie się dowiedziałam, ze u mnie w miescie depilacja laserowa bikini to 500zł, nie wiem, czy to dużo w porównaniu z innymi miastami, ale dla mnie dużo i nie wiem, czy bedzie mnie stać na powtórki
Ewelinek
Również jestem ciekawa jak to jest z tą depilacją. Mnie jeszcze interesuje na czym taki zabieg polega, co się czuje gdy jest wykonywany? Mnie najbardziej interesują nogi chociaż najchętniej to bym sobie wszystko oprócz głowy ogoliła 03.gif

A jeśli jeszcze ktoś wie ile kosztuje i gdzie niedaleko Trójmiasta (albo w Trójmieście icon_wink.gif )można zrobić coś takiego to byłabym również wdzięczna za info icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Moja przyjaciółka robiła i nic jej to nie dało. Dodatkowo miała potem straszne krostki przez długi czas. To tak w ramach odmiennej opinii.
Lizia
Cennik jest taki:
Łydki 500
Bikini 400
Pachy 400

Zabiego powinno się powtórzyć 5-7 razy co około 2 miesiące (zależy jak szyvko odrastają włoski). Skóra musi być nieopalona, więc w lato nie można robić.

Ja zrobiłam sobie 2 razy w grudniu i pod koniec lutego. Jestem zadowolona, bo na nogach i bikini zostało mi około 50-60% włosków, a pod pachami nie mam nawet jednego.

Sam zabieg jest dość nieprzyjemny, czuje się to jak ukłucie i szczypanie. Bardzo ważny jest moim zdaniem wybór odpowiedniego gabinetu, ponieważ trzeba dobrać moc lasera do rodzaju skóry.
Zabieg wygląda tak, że najpierw ma się konsultację z dermatologiem, potem robi się test na skórze różną mocą lasera, lekarz sprawdza jak skóra reaguje i decyduje o parametrach. Ja brałam znieczulenie 30-60 pln zależnie od powierzchni znieczulanej (krem emla).
Urządzenie ma końcówkę okrągłą o śrenicy 2-3 cm. Przykłada się ją do skóy tam gdzie są włoski i jest "strzał" i tak pokolei całą powierzchnię nóg, bikini, czy co tam jeszcze.
Ja pierwszy zabieg zniosłam dość ciężko, bo ogólnie jestem bardzo wrażliwa, ale następny już dużo lepiej, bo i włosków było mniej.

Jully, może Twojej przyjaciółce została poparzona skóra, bo i tak może się zdarzyć kiedy laserem operuje ktoś nie do końca kompetentny.

Ogólnie polecam, bo to cudowne uczucie nie zaglądać sobie codziennie pod pachy tylko bez zastanowienia zakładać bluzkę bez rękawów icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Eliza_ @ czw, 17 maj 2007 - 11:03) *
Jully, może Twojej przyjaciółce została poparzona skóra, bo i tak może się zdarzyć kiedy laserem operuje ktoś nie do końca kompetentny.

No właśnie nie bo dopiero potem jej to wyszło. Chyba zbyt wrażliwa skóra poprostu. No i miała po stosowaniu depilatora masę wrośniętych włosów. Nie twierdzę, że metoda jest zła, tylko pewnie nie dla wszystkich
Ja na szczęście jestem szczęściarą, której włosy pod pachami nigdy nie wyrosły icon_smile.gif
Aga H
jak mi napisałyście, ze to tyle trzeba powtarzać, to ja sie może na wosk piszę... tanie, choć pewnie boleśniej.

Przyjdzie mi gabinetu szukać

A pachy, może to brzmi strasznie, ale traktuję depilatorem, wiec też tylko co jakiś czas. Pomysł ściagnęłam od kumpeli z akademika. Najpierw mi oczy wyszły na wierzch, jak to zobaczyłam, a teraz juz jestem tak przyzwyczajona, ze nie widze różnicy, depilator, czy maszynka
malowanka
No to może ja się dopiszę bo poszłam po całości.
Zabiegi trzeba powtórzyć około 4-5 razy w odstępach od bikini w górę co 6-7 tygodni, a niżej 9 tygodni.
Zabiegi są raczej bolesne chociaż można się znieczulić emlą. Według mnie to uczucie jakby wbijanie igły niezbyt cieniutkiej icon_wink.gif

Są miejsca, w których włoski mi nie odrosły już po pierwszym zabiegu. A pozostałe włoski z każdym kolejnym zabiegiem są coraz cieńsze i mniej widoczne poza tym rosną bardzo bardzo wolno.
Dudek
mi zależy na rękach i chyba tylko z resztą swobie radzę troszkę się boję

Eliza a ile rączki
katiek
CYTAT(jully @ czw, 17 maj 2007 - 10:49) *
No właśnie nie bo dopiero potem jej to wyszło. Chyba zbyt wrażliwa skóra poprostu. No i miała po stosowaniu depilatora masę wrośniętych włosów. Nie twierdzę, że metoda jest zła, tylko pewnie nie dla wszystkich
Ja na szczęście jestem szczęściarą, której włosy pod pachami nigdy nie wyrosły icon_smile.gif

To jej sprzedaj patent-dzień wcześniej porządny peeling miejsc do depilacji ( ja przed pierwszą zrobić peeling jednego dnia, dzień przerwy, peeling i następnego dnia depilacja) A przed samą depilacją dezynfekcja skóry (po też). Dopiero potem balsam. Sama miąłam ten problem-przy takim postępowaniu już go nie mam 01.gif .
Ariannae
Ja robiłam laserową depilację w Warszawie na Puławskiej.
Zabiegi bolały niemiłosoernie 21.gif Czułam się jakby mi ktoś nozem ciął skórę. Byłam 6 razy. Rezultat? Właski może stały się cieńsze, może jest ich trochę mniej, ale i tak muszę golic i tak 32.gif Zatem ja nie wierzę, że ta depilacja na zawsze eliminuje problem niepotrzebnego owłosienia.
aluc
też robiłam na Puławskiej, ale tylko jeden zabieg, po tym, jak odrosły dosłownie wszystkie włosy i wcale nie zrobiły się cieńsze, na kolejny już nie poszłam, gęstej sierści nie mam, jakoś wytrzymam częste golenie
Monika ww
CYTAT(Aga H @ czw, 17 maj 2007 - 11:09) *
A pachy, może to brzmi strasznie, ale traktuję depilatorem, wiec też tylko co jakiś czas. Pomysł ściagnęłam od kumpeli z akademika. Najpierw mi oczy wyszły na wierzch, jak to zobaczyłam, a teraz juz jestem tak przyzwyczajona, ze nie widze różnicy, depilator, czy maszynka


Ja też pachy depilatorem, pierwszy raz boli, a potem to już pestka, włoski cieniutkie odrastają.


Dzaga
a ja slyszalam od swojej kosmetyczki, która mnie woskuje, ze najlepsze efekty są jesli kobieta (ciekawe czy faceci tez robia sobie laserek? icon_biggrin.gif) wiec jesli kobieta ma ciemne, takie meskie owłosienie... i wtedy jest efekt... jesli wlosy sa cienkie i jasne nie da sie ich usunąć trwale...

ja planowalam nogi i bikini, ale na nogach rosna mi po wosku slabe i jasne wlosy, wiec nogi odpadly - zreszta moze i dobrze do kasa na 5 czy 6 zabiegów masakrycznie duża...

ale bikini musze obowiązkowo - bo teraz nawet po wosku wloski wrasataja, robią się krostki... koszmar...

czy ktoras robiła bikini??
pinola
Witam ja robiłam bikini, ale po jednym zabiegu wymiekłam...
Ból to jedno, koszt to drugie, ale zasada jest taka właśnie jak napisane wyżej - jesli włosy sa grube i czarne to rezultat jest o niebo lepszy niż przy włosach jasnych (chodzi bodajże o absorbcję promieniowania i uszkodzenie cebulki włosa).
Po jednym razie nie widziałm dosłownie żadnej różnicy (po kilku tyg włosy w pełni "odmeldowały się") - jestem statystycznie owłosiona, ale w kolorach raczej jasnych.
Dałam sobie spokój bo sama pani od zabiegu powiedziała mi, ze muszę powtórzyć 5-10 razy a i tak nie jest pewna czy osiagnę dobry efekt.
Na razie oscyluje miedzy woskowaniem a czasem "dorywczym" podgalaniem.
Wosk stosuję natomiast na nogach od 11 lat regularnie co miesiąc i widzę duże przerzedzenie i osłabienie włosków. Na tym etapie ten zabieg jest dla mnie przyjemniejszy niż wizyta u dentysty (raz nawet usnęłam).
Nie jestem jednak pewna czy to taka dobra metoda rozpoczynac walkę z włosami na nogach w wieku po 30tce - bo wtedy dochodzi tematyka żylakowo-pajączkowa a ciepły włosk i szarpanie skóry powoduja nasilenie objawów.
Ja mam nadzieje, że do 40tki (jeszcze 4 lata) pozbede sie włosów - własnie wtedy, kiedy pewnie to juz będzie konieczne ze względu na potencjalne problemy z żyłami.
Lizia
Ja bikini robiłam 4 razy i zostało mi może 10 włosków. Ale fakt, mam duży kontrast w iloci barwnika. Bo skórę mam jasnąa włosy całkiem czarne.
Pod pachami też efekt super. Mam kilka włoskó tak cienkich, że nawet jak zapomnę zajrzeć zanim założe bluzkę bez rękawów to ledwo widać że tam coś jest.
Zostały mi tylko nogi, które robiłam tylko 2 bo miałam zbyt opaloną skórę. Czekam az przestane karmic i lece na laser. Mysle ze jeszcze 3 razy na nogi i starczy.
I wcale nie trzeba koniecznie robic co iles tzgodni. Moja siostra robi jak ma przyplzw gotowki i tez jest zydowolona z efektow.
Ammm
Ja robiłam bikini i pachy parę lat temu na Grzybowskiej, nie pamiętam już ile zabiegów, ale ze 4 na pewno i niewiele mi pomogło, mimo ciemnych włosków.
Anetaaaaa
Witam,

Polecam Wam wszystkim Studio Nova na Ursusie . Z założenia maja niewiarygodnie niskie ceny ( za łydki zapłaciłam 200 zł , za pachy i bikini po 100 zł ) Efekt super polecam wszystkim . Podaje tel może się przydać 793 522 925

Ma.
heh reklama?
Inanna
CYTAT(*magdalenka* @ Wed, 24 Feb 2010 - 15:43) *
heh reklama?


A niechby nawet, szkoda tylko, że to nie w Kielcach.
Ma.
No szkoda szkoda, za takie pieniadze sama bym poszla 06.gif
Inanna
CYTAT(*magdalenka* @ Thu, 25 Feb 2010 - 14:27) *
No szkoda szkoda, za takie pieniadze sama bym poszla 06.gif


No. Ja też 06.gif
Milutka17
Hej Dziewczyny! Ja po wielu latach zastanawiania się i odkładania "spraw z włoskami" na później w końcu zdecydowałam się na serie tych zabiegów. Narazie jestem po drugim zabiegu głębokiego bikini ( mam w planach jeszcze co najmniej zrobić sobie pachy i łydki + kolana). Powiem Wam że zabieg nie jest aż tak bolesny jak tutaj co niektórzy się wypowiadają ale zadjae sobie sprawe że to też zalezy od indywidualnego progu bólu. W wrażliwych okolicach czyli pachy czy bikini na pewno trzeba sie znieczulać ( chyba ze jest się masochistkęicon_razz.gif) . Ja sie znieczulałam emla. Czuję delikatne ukucia , w niektórych miejscach prawei nic, jeśli boli to zgłaszam osobie która wykonuje zabieg i ona robi to wolniej.
Po pierwszym zabiegu wyszło mi bardzo dużo włosków ale nie wszystkie i zostało troszkę czerwonych kropeczke po wczesniejszej depilacji . Po drugim zabiegu zstałam poinformowana że teraz zostanie więcej włosków - wszystkie będą odrastać ale to podobno normalne. Niestety z jednje strony zauważyłam gorszy stan skóry niż z drugiej tzn zostały mi narazi etakie malutkie strupki w miejscach gdzie wyrastały włoski ( być może tam skóra byla podrazniona od depilacji). Nic z tym narazi enie robie - boje sie też troche pozostałości, znamion i śladów ale mam nadzieje że z czasem wszystko ładnie się zagoi. Jesli chcecie mogę informowac na bieżaco jak będzie po 3 zabiegu ( ale to dopiero pod koniec kwietnia jestem umówiona).
Jesli chodzi o salon w którym wykonywałam to Light Studio w Markach pod Warszawą. Ceny mają przystępne. ( to rekomendacja , nie reklama icon_smile.gif)
tombek
reklama icon_smile.gif poza tym kazdy wie ze najlepsze w temacie jest Denique (w Arkadii)
Mika
boszzz ja rozumiem marketing ale ty tombek to chyba za hurtownika robisz icon_rolleyes.gif
ja rozumiem reklama,ale bez przesady
dużo wam za to płacą?
nie wiedziałam,że przenieśliście się i na dziecięce fora

mniej mnie irytuje bezczelna reklama niż ktoś kto posądza innych robiąc to samo skrycie
tym bardziej,że sporo ludzi jest z nich NIEzadowolonych
ja bym się bała iść tam "pod laser" jeśli tipsów zrobić porządnie nie potrafią ... icon_neutral.gif


sie chłopie narobiłeś
determinacja godna mistrza -polecać na forum Skierniewic solarium w Warszawie icon_lol.gif
nie wiesz,że to nie zdrowe,że zachęcasz do fundowania raka skóry?
... jesteś "konkurencją" i reklamujesz rywali?
no serce na dłoni,mój bszzze

ciao
czy moje rozumowanie jest słuszne,że po laserze włoski nawet jeśli odrastaja to nie wrastaja?
romeczka
Wiesz co? Ostatnio trochę się tym interesowałam i nie powinny wrastać. Bo te usunięte już nie odrastają, bo są usunięte. Jeśli jesteś ciekawa dlaczego, to poczytaj tu: https://www.elite.waw.pl/depilacja-laserowa/ Jest opis wzrostu włosa, ale nie podejmuję się tłumaczenia własnymi słowami icon_smile.gif
meduzza
Ja się właśnie umówiłam na zabieg depilacji nóg (ale później chce zrobić bikini i pachy) na Pereca przy rondzie ONZ. W salonie w którym się umówiłam mają kilka urządzeń do wyboru, przed zabiegiem mają mi dobrać odpowiedni ale chciałam najpierw Was się zapytać czy pamiętacie jakim urządzeniem miałyście depliacje?
nemesia
Czym więcej czytam o laserze tym chyba bardziej boje się zrobić. Mam bardzo wrażliwą skórę nawet po wosku mam strasznie podrażnioną i boje się, że laser może mnie poparzyć. Ale jak pomyślę, że może być pozytywnie i już nie będę miała problemów z goleniem to znów mnie korci.. eh icon_smile.gif
ewabi
Alternatywą dla depilacji laserowej jest depilacja światłem, lampą IPL. Nie wiem jak boli laser, ale depilacja światłem prawie nie boli. U mnie też nie powoduje podrażnień, zwłaszcza przy stosowaniu przez 2-3 dni po zabiegu kremu ochronnego na depilowane okolice. No i jest tańsza icon_smile.gif
meduzza
Właśnie tam gdzie idę mają i te lasery i fotoepilację (światłem) itp. mają sami dobrać odpowiedni do mnie i do mojej skóry. Także nemesia nie bój się, jak powiesz, że chcesz jak najmniej bólu to doradzą Ci odpowiednią metodę.
nemesia
Mi już nawet o ból nie chodzi tylko o stan skóry po tych cudach, żebym mogła latem pokazać kawałek ciałka a nie spalone udko:)
Mafia
nemesiu, mam też bardzo wrażliwą skórę. Umówiłam się na fotodepilację. Najpierw mam mieć zrobiony test i dopiero po 10 dniach zabieg właściwy, jeśłi wszystko będzie w porządku.
nemesia
ciekawe czy w moim mieście też fotodepilacje mają, pewnie i tak dużo zależy od gabinetu i osób wykonujących zabieg, ale jak tu sprawdzić czy są ok?
Maja_S4
Depilacja laserowa jest wybawieniem dla kobiet, pozbawiając je uciążliwego problemu.

[post edytowany przez administratora]
gnieszek
Szukałam w internecie informacji o depilacji laserowej i trafiłam tutaj icon_razz.gif Chodzi o to, że szukam w Krakowie jakiegoś gabinetu kosmetycznego gdzie będę mogła zrobić sobie depilacje laserową. Przeglądnęłam już kilka stron www różnych salonów kosmetycznych ale jakoś nie potrafię się przekonać... niby jeden salon budzi jakieś moje zaufanie no ale... bardzo Was proszę o polecenie jakiegoś salonu. Nie musi być w centrum... w sumie ja niedaleko Nowej Huty mieszkam więc chętnie tam bym się wybrała icon_smile.gif
Nie chcę tutaj jakieś reklamy robić, ale wydaje mi się, że z Nowohuckich salonów to chyba tylko Gabinet New Line coś sobą prezentuje... w każdym razie proszę o jakieś polecenia icon_smile.gif
ciao
[quote name='gnieszek' date='Wed, 27 Jul 2011 - 10:43' post='8713868']

Nie chcę tutaj jakieś reklamy robić
czyzby???
gnieszek
Jaki niby miałabym interes w reklamowaniu? Szukałam czegoś o depilacji laserowej w tym salonie kosmetycznym... traf chciał, że to forum pojawiło mi się wysoko w googlu. Mam niedaleko do huty z mojej wioski więc się grzecznie zapytałam czy ten salon jest wart zainteresowania...
Zamiast osądzać mnie o jakieś dziwne rzeczy, może lepiej powiedzieć coś "do tematu"?
Nie odbieraj tego proszę jako jakiś atak... ale pierwszy raz spotykam się, że ktoś "posądza mnie" o reklamowanie icon_razz.gif Chyba zacznę prace w marketingu icon_biggrin.gif
요안나
cześć dziewczyny:D
w tym roku wreszcie udało mi się uzbierać na epilację laserową. wybrałam klinikę beautymed na warszawskim ursynowie, ze względu na jej lokalizację (mieszkam tuż "za rogiem") i po małym riserczu w necie. wykonałam łącznie 5 zabiegów na nogi i trzy na pachy. zabieg trochę bolesny, ale dzięki chłodzeniu skóry dało się go znieść (jak mawiają moja mama i babcia żeby być piękna trzeba cierpiećicon_razz.gif ). minęło już prawie pół roku i jestem naprawdę zadowolona. włoski nie odrastają, nie muszę się już martwić czy rano zdążę się ogolić bo nie ma już takiej potrzeby. serdecznie polecam bo sprawdziłam "na własnej skórze". Pozdrawiam
jaAga*
Skoro ktoś odkopał to zapytam.
A czy któraś z Was próbowała depilacji światłem? Moja nieuświadomiona koleżanka (twierdziła, że robi laserowo) jest po drugim zabiegu depilacji bikini (potrzebne ponoć 3) i jest zachwycona, zapisałam się dziś na test (bo najpierw robią test) depilacji pach. Koszty są przystępne, ale nie wiem czy są efekty długotrwałe?
Mafia
jaAga, jestem w trakcie fotodepilacji. Nie wiem skąd info o trzech zabiegach, bo w zakładach i w necie raczej jest mowa o co najmniej 5-6. Robię bikini (co za durne określenie) i nogi. Jestem po 3 zabiegach i jestem bardzo zadowolona, choc oczywiście włosy mi rosną. Ale czym jest ogolenie raz na 3 czy 4 tygodnie w porównaniu do codziennego golenia. Na ostatnim zabiegu byłam chyba 20 czerwca (potem jechałam na urlop, a po zabiegu nie można się opalać przez 2 tygodnie) i planuję we wrześniu iść na kolejny zabieg (bo latem jednak sporo jestem na dworze i nie chce się męczyć w długich portkach). Od 20 czerwca goliłam nogi 3 razy. Dla mnie to niesamowity sukces, ale ja nie oczekiwałam kompletnego braku włosów. Wychodzi to taniej niż wosk, więc w ogólnym rozrachunku jestem zadowolona. Znajoma ma gładkie nogi po 4 zabiegach, siostra pachy po 6.
Po pierwszym zabiegu miałam spokój bardzo długo, czekałam ponad 2 miesiące żeby odrosły do kolejnej fotodepilacji. Kolejne już nie były tak spektakularne, ale ndal jest nieźle. Włosów odrasta mniej i są słabsze.
rysa154
Mafia a jakie są koszty? i na czym to polega?
Mafia
Robię zabiegi w siecówce - 99 zł za jednen zabieg za jedną strefę. Nogi to dwie strefy, więc 2 x 99 zł. Wpisz w wyszukiwarke fotodepilacja i wszystko będzie jasneę
jaAga*
Mafia nie wiem dlaczego koleżanka powiedziała o 3 zabiegach, idę dziś na ten test to dopytam o wszystko. U nas też koszt 99 zł za jeden zabieg.
rysa154
mam pytanie a czy ta fotoepilacja działa również na jasne włosy?
Daliya
Witajcie piękne mamy!
Może pomożecie poznaniance?
Ktoś słyszał może o takim gabinecie jak Mona Lisa z Poznania? Wiem, że oni tam zajmują się depilacją ale nie tylko a ja właśnie potrzebuje i depilacji i kilku innych rzeczy icon_sad.gif najlepiej w jednym miejscu bo czasu nie mam żeby latać po całym mieście). Słyszałam kilka dobrych opinii o tym gabinecie ale miło by bylo się upewnić icon_smile.gif
Pozdrawiam!
dzidek5
[post edytowany przez administratora]
jaAga*
Po jednym zabiegu odrosło mi ok. 1/3 włosków. Kolejną fotodepilację mam 10 października (przesunięcie w wyniku mojej operacji), zobaczyy ile "zniknie" po drugim zabiegu, narazie jestem zadowolona.
Mafia
JaAga, tylko pamiętaj, że po trzecim zabiegu może być znowu "wysyp", mnie o tym uprzedzano i tak było.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.