To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

" Naucz mnie Mamo"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MamaJiP
Zastanawiam się czy warto zaprenumerować "Naucz mnie Mamo"?? icon_rolleyes.gif
Kupiłam pierwszy numer i razem z Julią prawie całą gazetkę rozwiązałyśmy i pokolorowałyśmy.
Bardzo fajna jest ta gazetka, bardzo kolorowa i ciekawa.
Czy któraś z Was prenumeruję ją i czy warto???
Byłabym skłonna zapłacić za prenumeratę i zrobić taki prezent Julii na 4 urodziny icon_biggrin.gif
Co sÄ…dzicie o tym???
www.nauczmniemamo.pl
agutek
Jeśli gazetka jest równie ciekawa jak strona internetowa to pewnie warto zrobić prezent w postaci prenumeraty. Dla mnie bomba. Ściągnęłam już gierki icon_cool.gif przydadzą się. Dzięki za namiary. Jutro pójdę kupić jeden numer. Może już teraz zacznę zbierać icon_rolleyes.gif

agutek
Beata Białystok
Co to za gazeta? Jakaś nowa? Kupuje różne gazety dla Agatki, ale takiej nie widziałam icon_confused.gif Jak często się ukazuje i ile kosztuje?
MamaJiP
Beatko ja kupiłam dopiero pierwszy numer za 1.99 icon_smile.gif
Następny numer za dwa tygodnie i chyba będzie kosztował o wiele drożej.
Julii też ściągnęłam te gierki. Nauczyła się już układać puzle bo cienie były łatwe i umiała od razu. icon_smile.gif
Ogólnie zauważyłam że, im bliżej 4 urodzin moja córka jest mądrzejsza i bardziej spostrzegawcza icon_lol.gif
Dlatego ta gazetka ją tak wciągnęła bo jest łatwa.
Beata Białystok
Obeszłam dzisiaj rano kilka kiosków i nigdzie już nie dostałam tej gazety icon_sad.gif Wszędzie słyszałam, że była, ale już nie ma icon_sad.gif
Beata Białystok
CYTAT(mamaJulii)
Zastanawiam się czy warto zaprenumerować "Naucz mnie Mamo"?? icon_rolleyes.gif

Też się nad tym zastanawiam. Chyba poczekam z prenumeratą jeszcze trochę, zobaczę jakie będą kolejne numery.
oliwija
jak dla mnie szkoda kasy. piszą z numeru na numer coraz drożej jak te wszytkie tego typu publikacjie i naprawdę nie warto sie w to bawić. ale to moje zdanie. po prostu córa mojej sąsiadki miala edycję wcześniejszą i jak przejrzałam to kicha. jeśli to ma być reedycjia to ja podziękuje
Marghe
To zależy od wiekui umiejętności dziecka. Mojej Gabie sie spodobała - większośc cwiczen odpowiada jej "zdolnościom", zobaczymy co będzie w kolejnych numerach i zdecydyjemy.
M.
Małgosia.K
Stronka "naucz mnie mamo" jest świetna.
Jak Karolina będzie troszke starsza, to jej ją pokaże, pobawi się w układanie puzli i szukanie cienia.
Ewelina 7
Kupiłam mojej Paulince to pisemko i muszę Wam powiedzieć ,że bardzo jej się podobało. Z zapałem rozwiązywała wszystkie zadania i kolorowała. Jestem ciekawa czy następne numery będą równie ciekawe i ile będą kosztować. Prenumerować raczej nie będe .Myslę , ze bez kłopotu kupie w kiosku. Stronkę sciągnęłam i tez bardzo córci się podoba. Mniej podoba się cała sprawa mojemu nastoletniemu synowi bo mała nie daje sie odgonić od komputera.
MamaJiP
Następny nuemr ma być jutro.
Myslę że, nastepny numer będzie kosztował 3.99 albo 4.99 tyle dostrzegłam na przykładowym numerze icon_smile.gif
Ewelina 7
Dzięki Dorotko. Na pewno go kupimy , chociaz cena hm.. A Ty kupisz Julii?
CrazyMary
Polecam Wam do obejrzenia gazetkę Kapitan Muzyczka ( www.kapitanmuzyczka.pl ). Osobiście nie miałam jej w ręku, ale polecała nam ją na zajęciach logopeda do wykorzystania podczas terapii. Ponoć niezła. Zawiera wiersze i piosenki pisane przez logopedów. Dostępna jest tylko w prenumeracie. icon_smile.gif
Beata Białystok
Fajny ten Kapitan Muzyczka. Szkoda, że nie można kupić tej gazetki, żeby jej się lepiej przyjrzeć icon_sad.gif
CrazyMary
no Szkoda, sama bym chętnie kupiła do obejrzenia, a tak trzeba wydać sporo kaski trochę w ciemno. Ale w cenie z tego co wiem sa różne dodatki, typu płyty z piosenkami. icon_smile.gif
MamaJiP
CYTAT(Ewelina 7)
DziÄ™ki Dorotko. Na pewno go kupimy , chociaz cena  hm.. A Ty kupisz Julii?


Tak kupiÄ™.
Pierwszy numer Julii się podobał i z moją pomocą całą rozwiązałyśmy icon_smile.gif
Już małżonkowi powiedziałam że, będzie jutro ta gazetka i żeby kaskę dał icon_lol.gif
Beata Białystok
Drugi numer też jest fajny. Agatka rozwiązała wczoraj wiekszość zadań, ale ze mną po pracy, a nie z babcią, bo, jak mówi, to jest przecież "Naucz mnie mamo" icon_lol.gif
MamaJiP
My też szybko razem rozwiązałyśmy:)
Uważam że, ta gazetka jest fajna bo zachęciła moje dziecko do nauki wink.gif
Chętnie rozwiązuje zadania, słucha poleceń i jest zadowolona.
Ten numer był droższy jak było łatwo przewidzieć ale prenumerata też zdrożała icon_rolleyes.gif Kosztuje teraz przeszło 80 zł a wcześniej to było 75 zł icon_exclaim.gif
narazie nie zamawiam bo mamony brak ale gazetkę narazie bedę kupować. icon_smile.gif
EwaH
Mój Mateuszek ma 4 latka i bardzo podobały mu sie oba numery"Naucz mnie Mamo"-prawie wszystkie zadania już rozwiązane,te konkursowe to od ręki icon_biggrin.gif ,teraz też najchętniej siedziałby przed komputerem icon_redface.gif Czasopismo ogólnie podoba mi sie i mam nadzieję ,że z numeru na numer nie będzie droższe.
Pozdrawiam Ewa z chłopakami łobuziakami.
Ewelina 7
My też kupiłyśmy i rozwiązałyśmy wszystkie zagadki. Niektóre są bardzo łatwe dla mojej małej. Cieszy sie , że tak wszystko potrafi rozwiazać i wykonac. Zabrała nawet gazetke do przedszkola aby się pochwalic. Następny numer kupimy , a potem zobaczymy co dalej , czy się jej nie znudzi.
Marghe
Ja mam jednak zastrzeżenia - cwiczen jest bardzo mało (kolrowanek nie licze), 2 króciutkie bajki..a cena prawie jak za Twój Styl. Sama nie wiem... Gazetka starcza nam na jakieś 15 minut. To za mało...
M.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.