To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ograniczenie praw rodzicielskich!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewon
Witajcie!mam problem.Nie znam sie na prawie rodzinnym a na porady prawnicze mnie nie stac.Mam 21miesiecznego synka,z jego ojcem biologicznym nie utrzymuje kontaktow ani on nie interesuje sie synem juz ponad rok.chcialabym ojca biologicznego podac o ograniczenie praw rodzicielskich ale nie wiem na czym to polega,jak napisac takie podanie do sadu i ile sie ciagnie takie cos,jeszcze chcialabym dziecku wyrobic paszport.jest jeden problem taki ze nie wiem gdzie ten dupek(przepraszam za slownictwo)mieszka ani gdzie przebywa,jego rodzina tez niby nie wie gdzie on jest.nie wiem czy sad ograniczy mu prawo jak go nie bedzie na sprawie,bo jestem pewna w 100%ze go nie bedzie.prosze pomozcie mi,bo naprawde mi bardzo zalezy an tym.jestem w zwiazku z nowym partnerem ,ktory kocha kubusia, w przyszlosci planujemy slub i chcemy aby kubus mial jego nazwisko(w chwili obecnej ma moje nawzisko),tylko nie wiemy jak z ta biurokracja.z gory dziekuje.
beata27
witam. Mój synek w listopadzie skończy 4 lata. Od stycznia 2006r. "ma ojca"-wówczas sądownie wpisano go do aktu urodzenia. Nie utrzymuje kontaktów z synem, nie płaci od roku alimentów, miedzy nim a moim synkiem nie ma zadnego związku emocjonalnego.Mam pytanie czy sa przesłanki do tego aby ograniczyć mu władzę rodzicielską i czy mam szanse taką sprawe wygrać. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry za nia dziękuję.
ewon
witaj przepraszam,ze teraz odpisuje ale nie zagladam tu:( mysle,ze wygrasz sprawe ja zakladam sprawe o ograniczenie po 15 sierpnia.normalnie zaloz mu sprawe.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.