Maluchy.pl logo

To jest uproszczna wersja wybranego przez Ciebie wątku
WYJĄTKOWY ROCZNIK 1981!
Kliknij tutaj aby przejśc dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
gdzie mnie nie widzisz 02.gif
no przeca jestem!!
halo!! to sem ja!! 03.gif

aha- głupawka stustronnicowa 29.gif
fafura
ooooooo!!
no i wszystko wróciło do normy- zapraszam na nową stronę 08.gif

Iśka się zapłacze 41.gif przegapiła setkę!!
evil mom
no hehe proszę proszę icon_wink.gif
ehhh zaraz po młodą trzeba iść, później obiad i spacerek do kurflandu po mleko dla młodego, kaszkę i inne po*****ółki domowego użytku...tego ostatniego nie chce mi się za bardzo, ale jak trzeba to mus 08.gif
a Fafik w przedszkolu, czy w domu jeszcze siedzi?
evil mom
Madziu jak rano przeglądałam fotki to szkło jakieś ładne mi się na oczy rzuciło 03.gif z resztą nie tylko szkło icon_wink.gif
młody wstał :*
fafura
Fafik w domu- dziś rano ostatnią dawkę antybiotyku wypił, a że nie ma dziś doktorki to na kontrolę pojedziemy dopiero w poniedziałek- w zasadzie to nic mu nei ma, ale ostatnio też "nic nie było" a było i to ho ho
no i ja wychodzę z założenia że po antybiotyku to trzeba skontrolować
więc w pon. tez nie pójdzie do przedszkola, tylko będzie u babci =teściowej- mam do niej blisko z ośrodka i po badaniu zostawię go u babci i po pracy pojadę po niego...albo i nie- bo coś babci ostatnio napominała czy bym nie zostawiła młodego na noc, bo już dawno nie był u babci łikednowo... no to może pójdzie do przedszkola dopiero po długim łikendzie... (bo pon/wt u babci, potem środa "zwykła" i czwartek już wolny....) 37.gif no nie wiem czy to nie przegięcie.... i jaki potem będzie rachunek za przedszkole 08.gif stówka nie więcej icon_wink.gif
fafura
szkło.....
aaaa! no tak.....
dostałam kiedyś od koleżanki bliskiej icon_biggrin.gif mam 3 takie (niby na romantyczny wieczór we dwoje, ale ten 3 to rezerwa gdyby mnie mżon wnerwił i miałabym ochotę na scenę z rzucaniem po ścianach 04.gif )
fifafo
kobiety uważam ze za dużo piszecie
jak tak dalej będzie to 200 dla nas pryszcz
kiniu co d kasy i początków małżeństwa - osobiście uważam ze mądre podejście do problemów tylko scala związek
tez mieliśmy wielkie problemy tyle ze mieliśmy gdzie mieszkać ale co to za mieszkanie z dziadkami
pozdrawiam i wierze ze Wam tez się uda icon_smile.gif)

cukierkowa
wlasnie wcinam kanapki...zglodnialam bardzo,bo coz to dla mnie miska budyniu:D

juz wiem dlaczego mam taki dzis dobry nastroj:wczoraj byl.....znow bardzo udany wieczor:Doczywiscie stosunkowo:D:D:Dhehehe...

wozka jak nie bylo tak nie ma,a ja juz nie wierze ze bedzie dzisiaj...a moglam isc na spacerek,taka cudna pogoda...wyjde chociaz na balkon z mala na kolanach...niech powdycha spaliny:/

a na obiadek mam spaghetti...mniam mniam...a co do salatek to moja mama robi przepyszna salatke sledziowa...tylko taka jem,bo ogolnie nie przepadam z asledziami...uwielbiam salatki,wiec przepiski wrzucac sprawdzone...

A co do selerowej to moja mama robi troche inna:seler surowy starty na tarce,do tego daje zolty ser,rodzynki,orzechy wloskie posiekane ale nie bardzo drobno..troche majonezu i smietany...nie pamietam czy cos jeszcze...slatka niby na slodko ale jest przepyszna:)

a w ogole to ja lubie z wedzonym kurczakiem,do tego ser zolty,ananas,moga byc rodzynki jak kto lubi...zamiast jkurczaka szyneczka itp...no i kukurydza w kazdej musowo:D
fafura
Kiniu! teraz zauważyłam! ale fajny kociak 03.gif

anna....nie piszemy za wiele- wszystko idzie wg potrzeb 08.gif
evil mom
wróciłam, jeść dzieciakom, dałam, niech znają mą dobroć 08.gif i zaraz idę do kurflandu z maluchami na "wielkie" zakupy 29.gif
zastanawiam się jak ubrać młodego...w kurtkę nieocieplaną, czy sweter i bezrękawnik...? hmmm
fafura
sweter i bezrękawnik?
po rękach przewiew a nerki schowane i nie przewieje go
to taka moja opinia icon_smile.gif

my ostatnio w kurflandzie na zakupach przedtrasowych zostawiliśmy tyle kasy 37.gif ale mżon kupił sobie chłodziarkę turystyczną samochodową- taką do gniazda zapalniczki- bo lodóweczka taka do tira w sam raz to tak koło tysiaka nawet.... icon_neutral.gif a ta "tylko" 199 zł, a do tego zakupy pozostałe i paragon był...... metrowy z 3 cyfrową kwotą w sumie 48.gif
evil mom
no proszę proszę, u mnie pewnie koło 30 tylko wyjdzie hehe 08.gif
to takie zakupy, że mogłabym je zrobić w osiedlowym sklepie, ale w kurflandzie na samym mleku oszczędzam 3 zł. więc jeśli spacerek i tak trzeba odbębnić, to czemu nie wstąpić na chwilę tam 08.gif
nie to, żebym była jakąś sknerą, ale zostało mi to po czasach kiedy było z kasą u nas kiepskawo icon_wink.gif
Irenka.
101????????????? 23.gif 23.gif

ominęło mnie .....

41.gif 41.gif
fafura
aaaaa
pisałam!! wiedziałam!! mówiłam!!

łap- szampana pod przykryciem trzymałam to moze cosik bombelków 08.gif zostało
Irenka.
nie chcę bąbelków.. bąbli.. nic nie chcę...
fafura
masaż chcesz?
z masażysTĄ
nie -TKĄ
cukierkowa
no no...Isia przegapiła:faktycznie,wcale nie piszemy duzo:P:P:P

ja do kauflanda tez chodze,mamy kawal drogi ale jak jest weekend to zuzie w wozek i heja...:)szkoda ze dzisiaj nie przyszla ta spacerowka,to bysmy jutro wyprobowali...a tak trza czekac:/

Za chwile moj luby wraca z pracy,trza obiadek szykowac...zuza wlasnie zasnela...ale nie wiem kiedy wroci misiek,bo jeszcze nie dal znaka...tak to jest na tej kopalnii pracowac...:/

heh...slonko swieci...zla jestem na ten wozek:/grrrrr...........
fafura
a ja tak myslę, że znacznie lepsza będzie strona 111 06.gif
Irenka.
gwoli wyjaśnienia: Ja nic nie przegapiłam, to wy za szybko piszecie 02.gif

Witam nowe foremki: Irena, rocznik wiadomy, córka Weronika z sierpnia 2005 i mąż od września 2004 na stanie...
Walnięta na mózg tradycyjnie, jak większość tu piszących, co nie Madziu? diabel.gif
fafura
azaliż kumo droga moja Ireno.....
odwołanie do osoby mej skromnej sugerować coś ma 02.gif
no więc ci powtarzam -ja ciebie też ajlowiu 04.gif
Irenka.
impreza.gif
fafura
nie ma to jak odświeżać 101 48.gif
Irenka.
ano.. nie zaprzeczam przez grzeczność...
fafura
04.gif
: bua cha cha

Isiu, a niedługo także Moniu (o ile mnie pamięć nie myli) wszystkiego dobrego, bo to dziś Dzień Sekretarki brawo_bis.gif

impreza.gif
PINA.K.
nie chce mi się pisać a zbliża sie do nas burza-taka prawdziwa z błyskami i piorunami a ja sie strasznie boje,wiec wszystko z prądu wyłanczam,okna zamykam żeby nie weszła do środka. Robie wszystko co stare babcie tylko gromnicy w okno nie wstawiam:(
fafura
no to kochana czuj duch!!
taka burza to świetna sprawa w gorący upalny dzień icon_biggrin.gif
ach...lubię takie przejściówki icon_biggrin.gif
evil mom
a mnie głowa zaczyna nawalać... 21.gif
a tak poza tym pięknie, nawet młody zasnął drugi raz w dzień icon_wink.gif jak nigdy 03.gif
cukierkowa
Monia,co do ubranek to mi nie trzeba,mam ich az nadto...co chwile cos dostaje to od siostry,to od sasiadki dostalam 3 reklamowki takich juz wiekszych wiec mam w czym wybierac:)buty tez dostalam,pelno kapciuszkow roznych i sandalki wiec nie jest zle...czasem odwiedze lumpeks i cos tam kupie ale to wiesz...tak pisalam ze jakby co to do mnie wal smialo:)

Weekend z misiem i coreczka to weekend wspanialy:)jutro moze w koncu sie wybierzemy na zakup butkow dla mnie...

aaaa.....WOZEK PRZYSZedl...JEST PRZESWIETNE,SUPER...JAK BEDE MIALA CZAS I FOTKI TO WKLEJE:)
fafura
no to ja tylko powiem "miłego wieczoru"
młody po całym dniu gonitwy w ogródku (uczyłam go odbierać dołem w "siatkę" szło rewelacyjnie! ale nie mam apartu, coby wam zdjęcia posłac icon_sad.gif ) już w piżamie i po kolacji ogląda film na disney channel

a ja zaraz wybywam na piwko z przyjaciółką 06.gif
impreza.gif impreza.gif
evil mom
fajnie wam icon_wink.gif
ja dziś popołudniu poszłam do mamy pilnować syna siostry, co by mama mogła mi skrócić spodnie 03.gif
bożeeee moje dzieci to aniołki hehe 08.gif
Madziu miłego wieczoru icon_wink.gif
Kiniu czekamy na foty wózeczka i Zuzki w nim icon_wink.gif
a ja udaję się położyć młodsze dziecko do łózka icon_wink.gif już czas icon_wink.gif
do napisania pewnie jutro :*
PINA.K.
padnięta,wykąpana ide nyny
DOBRANOC
fafura
dzień dobry!!
dziś pochmurno icon_sad.gif ale za to sobota icon_biggrin.gif
właśnie zaliczyliśmy śniadanko- ołatki z gorącym mlekiem- Filip, kanaka z twarogiem ze szczypiorem + wędlina -to ja:D mniam

plan na dziś- popołudniu jadę na imprezę 02.gif impreza.gif

miłego dnia Kobietki!!
Kinia! czekam na zdjęcia wózka!
paa

cukierkowa
dzisiaj chce wyprobowac spacerowke i kupic sobie w koncu te buty:/masakraaa....a pogoda beznadziejna,zapowiadaja slonce i bezchmurne niebo a u nas chlodno,moze jeszcze wczesnie i to dlatego...mielismy isc kolo 10 ale chyba to przelozymy na 11:)moze bedie cieplej...tylko nie wiem co na obiad...

Madzai,ja tez jem kanapki:)i herbatka do tego...a platki lubie ale tylko z zimnym mlekiem...nienawidze gotowanego mlekaaaa!!!!!!!!!!!!bleeeeeeeeeeee...

milej soboty kochane:)
evil mom
bry icon_wink.gif
u nas jakby lato było, godzina 10 a na dworze ukrop 08.gif
Madziu miłego imprezowania 03.gif
Kiniu udanych zakupów icon_wink.gif
reszta kobietek, co u was?
fifafo
żyje uczę sie nie gotuje dziś bo na obiad mąż kupi fryty i paluszki rybne - zdrowo ze szok
sprzedałam nasz 3 kołowy wózek i na gwałtu rety poszukuje spacerówki dla Ksawerka bo jednak on czasem lubi jeździć w wózku
PINA.K.
żyje
cukierkowa
nowe fotki na www.cukierkowa.bobasy.pl ,zajrzyjcie zapraszam!!!

milej niedzieli zycze...bylam na spacerku,cudnie dzisiaj jest...a butkow nie kupilam oczywiscie,ale to jutro napisze weicej...czekamy na gosci:)
evil mom
eloooo
jak niedziela? u nas leniwie icon_wink.gif
pozdro 08.gif
fafura
żyję!! 03.gif
już mnie nawet głowa nie boli 29.gif

miłego wieczoru! ja zaraz zmykam odsypiać minioną noc! icon_lol.gif
cukierkowa
przerywam wczorajsza leniuchowa cisze niedzielna...

wstawac i pisac mi tu:D:D:D

ja juz na nogach oczywiscie...dzis od 6 rano:/ teraz zuzia probuje usypiac,ale...trwa to jak zwkle rowniutkie pol godziny z zegarkiem w reku...oczywiscie kazde moje wejsce do pokoiku to co...zuzia na brzuchu w lozeczku...i jak tu zasnac:P

a poza tym nie potrafi trzymac smoczka...wciaz go wypluwa,bawi sie nim a potem krzyczy ze go nie ma w buzi:/

dzisiaj tez sie wyieramy na spacerek,cudowna pogoda ma byc i juz jest za oknem:) na obiad melduje ze pomidorowka,bo...nie mam nic innego w lodowce a nie pomyslalam wczoraj o obiedzie na dzis:P

no to chyba teyle na teraz...herbatka wypita...
cukierkowa
aha,a co do butow to poszlismy do sklepu,tego ktory lubie najbardziej i jest najwiekszy wybor butow...byly jedne drugie ale...jedne zlatywaly z nogi,drugie nie mialy rozmiaru na mnie,trzecie tez...w innym sklepie to samo-ladne ale brak numeru:/o zgrozo...a co sie okazalo MISIEK SOBIE BUTY KUPIL...wszedl i zobaczyl...i kupil...ot tak...czemu ja tak nei moge:( ale wiecie jaki on ma numer buta:46-47!!!!!!!!!!!!!!!ale byly jaja....w tym sklepie sa przecenione buyty w duuuzych rozmiarach od 46-52...wiec misiek od razu tam zajrzal...podchodzi wlasciciel i mowi:'Panie,te buty to na chlopa a nie na pana..."...a Misiek zdebial,ja tez i mowimy mu "Przeciez wlasnie przymierzamy..."...a on "To jaki Pan ma numer buta??"...a Misiek na to:"No wlasnie taki - 46-47" a facet na to:"No to Pan jest Chlop":D:D:Dfacet zdebial...i w ramach przeprosin jak to okreslil dal buty za 45 zl (byly po 48)i do tego 2 pary wkladek gratis:D:D:D alez sie usmialam...
cukierkowa
nowa strona yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:D:D:D
fafura
bry!!
melduję sie posłusznie na posterunku 06.gif
właśnie przyjechałam z kontroli z Młodym- wsio ok 03.gif - tylko jeszcze ciut gardło czerwone, ale już w porządku-nic nie świszczy, nic nie charczy icon_biggrin.gif jest ok-zalecone dużo ruchu i spacerów

a Mżon mój jedzie do..... Örnsköldsvik (w ramach podpowiedzi- Szwecja)
a że jest to.... wpis-fiuuuu i jeszcze trochę, to niestety nie wiadomo, czy wróci na łikend długi 41.gif
szczerze pisząc, to nie wróci... tak czuję, bo wiem gdzie to ustrojstwo szwedzkie (zwane także Domsjo) jest i ile czasu na trasę potrzeba 29.gif

na razie kawa (_)>
niestety nie mam nic na śniadanie 29.gif bo nie miałam nic chleba w domu i nie zrobiłam kanapek, a jadąc z ośrodka zdrowia nie zrobiłam zakupów i teraz głoduję icon_neutral.gif muszę chyba wyskoczyć do sklepu icon_smile.gif

ok- no to NINIEJSZYM UWAŻAM SKRÓCONY TYDZIEŃ ZA ROZPOCZĘTY 01.gif
fafura
hmm..... icon_rolleyes.gif
czy mam domniemywać, ze ten dłuuuugi łikend zaczął się już dziś??
02.gif
cukierkowa
melduje sie po spacerze...robie pomidoroweczke:)

u mnie do weekendu jeszcze troche.,.do srody ok 14-15,jak misiek wroci z pracy...:)wiec jeszcze troche...rodzice pryzjezdzaja w piatek,a chrzciny w niedziele...icon_smile.gif
fafura
no to widzę Kinia, że też z doskoku wkrótce będziesz - pochłonięta przygotowaniami...
a co w końcu z chrzestną? macie "zastępstwo"??

Mona! gdzie sie włóczysz kozo jedna!!
Isia! a ty czemu jeszcze nie pootwierałaś??
evil mom
bry icon_wink.gif
oj bo ja na mieście była noooo, ja bardzo mocno przepraszać, że na otwarcie się nie stawić, ale dużo spraw różnych u mnie być i musieć czasem wychodzić sama lub z siostra na miasto 08.gif
poza tym u nas być słoneczna pogoda, aż miło chodzić, słońce tak grzać niesamowicie....icon_smile.gif ja mieć nadzieję, że tak być już cały czas a szczególnie na długi łikend 08.gif
tera iść nakarmić potomstwo, a później się pobyczyć i na spacer my iść wszyscy oprócz małża, on być w pracy...
jeszcze tylko dwa dni icon_biggrin.gif
fafura
my poczciwe kobieciny być i twoja wybaczyć, że twoja nas rano nie obudzić i do południa na dystans trzymać
pogoda u nas też być
i szef też być
i terminy gonić
i jasny gwint- łikend za pasem icon_cool.gif
evil mom
potomstwo najedzone, ja móc się byczyć 08.gif
ja chcieć napisać że twoja zawsze mi wywołać uśmiech na ustach 03.gif
a gdzie być reszta??

byłam na mieście z siorą kupowałyśmy jej buty i oglądałyśmy sukienki, w czerwcu ma wesele icon_wink.gif
jaaaaa też chcę, a dopiero w sierpniu będzie.... 41.gif
ej może któraś z was niezamężnych się jakoś chajta? chętnie bym się na weselu pobawiła 08.gif
evil mom
młody siedzi mi na kolanach, pisze na swojej klawiaturze do was, i co chwila paluchem po monitorze wali w mojego avatara 04.gif chyba mu się podoba icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.