To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki blender?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Doradźcie proszę jaki blender kupić? ze stalową stopą czy plastikową? Cały zestaw z pojemnikami czy sam?
Może ktoś ma i potrafi doradzić icon_razz.gif
agajda
Ja kupiłam blender(sztycę) z metalową koncówka o większej mocy bez dodatkowego wyposazenia i spisuje sie znakomicie. Zalezy co chcesz miksowac, jeśli jakie bardziej stałe rzeczy to polecam browna z metalowa końcówką. Ja miksuje róznego rodzaju pasty, pestki przegotowane lub rozmoczone oczywiście. Mozna sie dowiedziec czy do niego nie da się dokupić tych przystawek, które ma w wyposazeniu ten z plastikowa koncówką (ale niestety o duuuzo mniejszej mocy). A moze oferta sie zmieniła i mozna kupic teraz metalowy z przystawkami....za rozsądną cene oczywiscie icon_smile.gif
Ewelinek
https://www.mixmedia.pl/?zobacz=4679

ja mam taki ja w linku wyżej i jestem z niego baaardzo zadowolona icon_smile.gif
tysia24
Niom właśnie problem w tym, że za przystępną cenę można kupić cały plastikowy blender z wyposażeniem a mniej więcej w tej samej cenie jest samiuteńki, bez jakichkolwiek dodatków ale na metalowej stopie. Dlatego właśnie nie wiedziałam, czy bardziej na solidność postawić, czy na "dodatki".
Chyba wszystkie "przystawki" przydałyby się w kuchni, ale 300zł. za idealny komplecik, to drooogo 41.gif
Beti_
Hejka

Ja kupiłam taki sprytny wynalazek na allegro - zapłaciłam 70 zł był ze wszystkim mozliwymi końcówkami- piszę był bo pierwszego dnia 1 końcówka się zepsiuła icon_wink.gif
Zupkę po zblędowaniu musiałam przepuszczać przez sitko. Nie kupuj naprawdę nie warto icon_smile.gif)
Za to mamie kupiłam coś takiego https://www.mixmedia.pl/?zobacz=867 zależało jej tylko na młynku do kawy i ten mini blender sprawuje się świetnie.
Jednak co firma to firma.
Elizza
Witam, ja mam Philipsa za 199 zł, dodatek to plastikowy duży kubełek, taki jakby kubek z nożykiem do twardszych rzeczy no i blender z plastikową stopą, myślałam o takim z metalową ale były kosmiczne ceny, a z tego jestem zadowolona, nie przyjmuje innych barw - np. nie barwi się od marchewki i do mycia wystarczy spłukać bieżącą wodą, sam się elegancko czyści icon_smile.gif
Mafia
Czy ktoś użytkuje blender Brauna, który kruszy lód? Tzn. to jest jakas specjalna przystawka chyba. Czy faktycznie mozna ten lód fajnie rozdrobnić? Czy pojemniki próżniowe, które są w zestawie MR 6550 MCAW są warte swojej ceny? Kupić taki zestaw i dokupić wtedy te dodatki do kruszenia lodu (łącznie z metalową miską?)?
Pogoda
Ja mam Braun Multiquick. RE-WE-LA-CJA!

To nie tylko blender. Mnie z powodzeniem zastępuje wielofunkcyjnego robota kuchennego. Jest poręczny, solidnie wykonany, ma całe mnóstwo akcesoriów dodatkowych... Ja ciągle kompletuję zestaw icon_wink.gif. Bardzo dobre jest to, że każdy element zestawu można kupić osobno. Części są ogólnodostępne, serwis działa bez zarzutu...

P.S. Wspomnianą nasadkę do kruszenia lodu też mam - działa bardzo dobrze icon_smile.gif))
kaskago
Ja mam też taki jak Pogoda - potwierdzam jest super.
Nakładka do kruszenia lodu działa bez zarzutów - kruszy lód niemalże na proszek.
Czasem z lenistwa rozdrabniam lód razem z napojem (kawa, koktajl czy inne) w dużym dzbanku (blenderze) i też daje radę.
Mafia
CYTAT(kaskago)
Ja mam też taki jak Pogoda - potwierdzam jest super.


Dzięki dziewczyny!
agarad
Wyciągam temat, bo chciałabym kupić blender, który miałby służyć głównie do rozdrabniania jedzenia dla malucha - co możecie polecić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.