To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

esklepy z zabawkami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

efka
Drogie Mamy!
Może znacie jakieś fajne sklepy internetowe z zabawkami dla maluszków, najlepiej takimi tańszymi, "niefirmowymi"?. Podajcie proszę adresy.
Pozdrawiam
mama_Ania
Witaj Efka!
Proponuję stronke z całą listą sklepów internetowych z zabawkami.
Przyznam, że nie miałam czasu przejrzeć wszystkiego, ale może Tobie się uda.
Życzę udanych zakupów icon_exclaim.gif
gość - Edyta
www.krainazabawek.pl
www.baby.com.pl
www.fajnezabawki.pl
www.granna.pl


udanych zakupów
pozdrawiam
Edyta
i.
A może znacie sklep internetowy, w którym można kupić coś dla starszych dzieci - dokładnie chodzi mi o lalki firmy Mattel.
PATIszon
Szukam sklepu z posciela do lozeczek.
Poleccie jakis, gdzie jest duzy wybor (Drewex?) i nie jest zbyt drogo?

BTW. czy nie lepiej przesunac ten watek do Na kazdy temat?
aneta80
A nie probowalas szukac czegos na alixpress? Czasami z przesylka jest tam naprawde tanio.
An_ka28
Ja proponuję sklep e-babystuff.pl. Może zabawki nie są tam najtańsze, za to bardzo dobrej jakości. No i jest dużo ekologicznych, drewnianych zabawek. Naprawdę polecam icon_smile.gif
babymama
ja polecam sklep internetowy Vanilla Frog, świetnej jakości produkty, które wiem że nie zaszkodzą mojemu maluchowi icon_smile.gif mają też sklep stacjonarny we Wrocławiu dla lokalnych mam icon_biggrin.gif
kociasta
Pozwólcie, że udostępnię Waszą listę o sklep prozakupy.pl icon_smile.gif Jest to co prawda sklep dentystyczny, ale ma w ofercie także m.in. kredki, mazaki, farbki, zabawki do kąpieli oraz różne zestawy kreatywne.
mlodytato
No to niezły spamik widzę w temacie nienie.gif
Dorka82
Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.
Erywa_RK
CYTAT(Dorka82 @ Sat, 19 Aug 2017 - 01:01) *
Najlepsze sklepy z zabawkami to takie, gdzie zabawki wychodzą poza szeroko pojętą standaryzację, czyli nie tylko plastikowe lalki i drewniane klocki, ale też gry edukacyjne, wymyślne i praktyczne rozwiązania do życiowej nauki itp. Tego klucza się trzeba trzymać.

Zgadzam się, dlatego ja kupuję w https://www.al.to/. Mają od artykułów dla niemowląt w postaci smoczków, laktatorów czy pozytywek do wszelkiej maści gier, klocków, zabawek edukacyjnych, interaktywnych, rowerków nawet z artykułami szkolnymi czy basenami, więc wybór jest do wyboru do koloru i to dla dzieci w każdym wieku icon_smile.gif A no i często mają fajne promocje tematyczne jak na przykład teraz na zabawki outdoorowe. Jako czynna kupująca mogę polecić 01.gif
bulba
a jakieś księgarnie z dużym wyborem dobrych książek dla dzieci?
Peggie
Ja ogromnie się cieszę, że nie jesteśmy już skazani na jeden czy dwa sklepy z zabawkami dla dzieci i nie mamy innej opcji zakupu. Sklepy stacjonarne wykorzystywały swoją pozycję i często zawyżały ceny. dlatego ludzie zaczęli szukać alternatyw w internecie i większość z nich znalazła. Ja dzieciakom kupuję bardzo fajne zabawki, od takich producentów jak Pan Robótka które można znaleźć na stronie mamissima.pl/pan_robotka. Jeśli tam zajrzycie, to zobaczycie że daleko nie trzeba szukać, aby kupić swojej pociesze najlepszej jakości zabawki.
student95
Witam jestem studentką 3 roku i prowadzę badania na temat wiedzy rodziców o czasie jaki ich dzieci spędzają na graniu w gry komputerowe. Tematem tego badania jest sprawdzenie co wiesz o grach komputerowych, jakie jest Twoje zdanie na ten temat i czy wpływasz na to jak Twoje dziecko korzysta z komputera i gier. Badania posłużą mojemu zespołowi w stworzeniu aplikacji dzięki której rodzice będą mogli kontrolować poczynania ich dzieci w grach. Jeśli twoje dziecko ma więcej niż 2 lata i jest użytkownikiem smartfonów i komputerów odpowiedz na te pytania. Z góry dziękuję!
https://goo.gl/forms/mXZD9aGvlpu76KNz2
kociasta
CYTAT(alaa789 @ Sun, 17 Sep 2017 - 17:18) *
a no i jeszcze dorzucę od siebie misiedwa.pl - tam wszystko dla dzieciaków się znajdzie, od zabawek po artykuły szkolne, w fajnych cenach icon_smile.gif polecam, kupowałam tam kilkukrotnie klocki


potwierdzam, ja kupowałam kilkukrotnie i prezent dla dziecka zawsze trafiony icon_smile.gif
śrubka
Sklepów z zabawkami nie brakuje, szczególnie tych w internecie, teraz to już raczej jest w czym wybierać. Ciekawe pluszowe przytulanki można znaleźć w sklepie Urwis, razem z wieloma innymi zabawkami. Mi bardzo przypadł do gustu ten pluszowy księżyc dla maluszka:

mammeczka
Ja polecam sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt Malama - https://www.malama.pl/ :) Rzeczy tam są prze-pięk-ne! Naprawdę, jestem zachwycona. Wszystko bardzo dobrej jakości, dużo produktów jest antyalergicznych itd. :) Polecam!
Stella25
super lista, na pewno bedę do niej wrcała za każdym razem jak będę w poterzebie, dzięki !
mall
Takich sklepów dla dzieci w sieci jest naprawdę dużo, czasem wybór jednego z nich graniczy z cudem icon_smile.gif Jeśli szukacie dobrej jakości zabawek ( głównie ekologicznych, drewnianych ) to polecam zajrzeć do https://www.ekomaluch.pl/. Ogromny asortyment, szybka realizacja zamówień. Ceny jak na moje oko też bardzo rozsądne. Może ktoś z Was miał już okazję robić tam zakupy ?
iwona.april
Zajrzyj na olxa albo inny portal ogłoszeniowy icon_smile.gif W końcu kto powiedział, że zabawki używane są gorsze? icon_smile.gif A na pewno dużo tańsze.
jjusti18
Tak naprawdę ofert z zabawkami znajdziesz mnóstwo w internecie, ale grunt to kupować w sprawdzonych miejscach. Jak najczęściej wybieram takie sklepy jak chociażby sklep e-babystuff.pl. Wtedy mam pewność co do wysokiej jakości i że produkty jest odpowiednio przystosowany dla dziecka.
prosta
Ja kupuję na https://www.lulkowo.pl/. Mają tam spory wybór zabawek edukacyjnych, drewnianych czy pojazdów dla dzieci. Ostatnio kupiłam tam na prezent matę edukacyjną.
beata667
Ja często sprawdzam na allegro. Zabawki mogą być dużo tańsze, a wystarczy poczekać kilka dni i już są w domu.
Joan65
Bardzo polecam sklep https://4kidspoint.pl/ sama robiÄ™ tam zakupy i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
bawispl
Witajcie icon_mrgreen.gif
przedstawiam Wam nasz nowo otwarty sklep internetowy „bawis.pl.”
Znajdziecie w nim zabawki i akcesoria dla waszych pociech.
Sklep jest całkowicie zdalny dzięki czemu realizacja zamówień przebiega bardzo sprawnie.
Dajemy gwarancję- nie będziecie długo czekać na swoje zamówienie.
Jako, że nasz zespół składa się ze studentów i absolwentów uczelni wyższych na kierunkach informatyka oraz psychologia, nasza działalność kładzie nacisk nie tylko na sprzedaż ale również na innowacyjność oraz edukację.
Co tygodniowe promocjÄ™ cenowe sprawiajÄ… iż możecie „wyhaczyć” zabawki i akcesoria w cenach niższych niż w innych sklepach.
Pozdrawiam i życze miłego weekendu wszystkim rodzicom oraz ich dzieciaczkom icon_biggrin.gif!

#sklep_bawis
#team_bawis
Lilliane
Ja najczesciej kupuje w sklepie internetowym smyka, toys r us i empika.
Lolek1
Ja z fazymazy kupujÄ™ wszystko dla dziecka https://www.fazymazy.com/kategoria/body
Są też ciuszki handmade
martynkaa33
Ja już od dłuższego, dłuższego czasu kupuje zabawki i dodatki dla dziecka przez internet. icon_smile.gif Już przy wcześniejszym dziecku kupowałam tam niesamowite rzeczy dla bobasa. Teraz przy drugim niemowlaku również kupiłam parę zabawek i część wyposażenia pokoju dziecięcego w sklepie malaboo.pl icon_smile.gif Polecam wszystkim ten sklep, ponieważ zabawki z niego odznaczają się wysoką jakością materiałów i wykonania. Kocyki czy pościele są antyalergiczne i nadające się do pranie w pralce icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.