To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Badanie magisterskie dla kobiet w ciąży!!!! Bardzo prosze o pomoc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania15885
Witam Państwa!

Nazywam siÄ™ Anna Adamczuk. Jestem studentkÄ… V roku psychologii klinicznej SzkoÅ‚y Wyższej Psychologii SpoÅ‚ecznej w Warszawie. Przygotowuje siÄ™ do napisania pracy magisterskiej na temat „Ciąża a ksztaÅ‚towanie siÄ™ wiÄ™zi rodziców z dzieckiem” pod kierunkiem Pani dr hab. Eleonory Bielawskiej-Batorowicz. Przedmiotem zainteresowania sÄ… ewentualne zmiany stosunku do dziecka, w czasie trwania ciąży, które można zaobserwować zarówno u przyszÅ‚ej matki, jak i ojca dziecka.

Badanie będzie przeprowadzone za pomocą specjalnie przeznaczonego do tego celu kwestionariusza, z wersja dla kobiet i dla mężczyzn do wypełnienia osobno. Będziecie Państwo proszeni o wypełnienie go tylko jeden raz nie zależnie od tego który to trymestr ciąży.

Kwestionariusze otrzymają Państwo po wypełnieniu poniższej ankiety, na uprzednio podany przez Państwa adres mailowy, o którego na wstępie będę Państwa pytała w ankiecie. Link do kwestionariusza będzie wysyłany Państwu w wersji elektronicznej, na adres mailowy. By mieć pewność, że kwestionariusz pochodzi od tej samej osoby co ankieta będę prosiła o podanie 3 pierwszych liter imienia i nazwiska, nie będą Państwo musieli podawać całego imienia i nazwiska. Będę tez prosiła o ponowne wpisanie adresu mailowego na wypadek gdyby wystąpily trudności z polączeniem Państwa kwestionariusza z uprzednio wypełnianą ankietą. Zapewniam Państwa o pełnej anonimowości wyników badań. Ogólne wyniki będą poddawane analizom i opisie w mojej pracy magisterskiej. Jeżeli ktoś z Państwa wyrazi chęć wglądu w ogólne wyniki badań, to na podstawie indywidualnego zgłoszenia zostaną one Państwu udostępnione po skończeniu zbierania materiału do badań, jego analizie i opisie.

Poniżej znajduje się link do ankiety, składa się ona z szeregu prostych pytań, wypełnienie jej zajmie Państwu nie więcej niż 10 min.

https://qtrial.qualtrics.com/SE?SID=SV_5ano...a&SVID=Prod


Pozdrawiam serdecznie oraz zapraszam do udziału w badaniu!!!
Anna Adamczuk icon_smile.gif
miatka
Chętnie wzięłabym udział w badaniu i nawet wypełniłam ankietę. Niestety jest dziwnie skonstruowana, wyskakują błędy nt. znaków interpunkcyjnych i braku liczb. Za trzecim razem musiałam się poddać, bo to miała być chwilka, a nie 15 minut poprawek wte i wewte 08.gif
ania15885
[quote name='miatka' date='Sat, 09 Aug 2008 - 13:57' post='7714274']
Chętnie wzięłabym udział w badaniu i nawet wypełniłam ankietę. Niestety jest dziwnie skonstruowana, wyskakują błędy nt. znaków interpunkcyjnych i braku liczb

Musze przyznać zze sprawdziłam przed chwila ta ankiete sama ją wypełniając i jest wszystko w jak najlepszym porządku, nie ma żadnych trudności tak więc nie wiem czemu miała Pani takie problemy, ale dzIękuje za sygnał o problemie.
Pozdrawiam
Anna Adamczuk
ania15885
Podbijam temat!!! Bardzo prosze o pomoc icon_smile.gif
duszyczka
Ja nie miałam problemów z wypełnieniem tej ankiety i ją uzupełniłam.
ania15885
Podbijam!! icon_smile.gif Zapraszam do udziału w badaniu
kasiaaaaa
Ankietę wypełniłam bez żadnych problemów! icon_smile.gif
Pozdarwiam!
ania15885
Bardzo prosze o pomoc!!!!!!!!!!! Bardzo pilne icon_smile.gif Z góry dziękuje
ania15885
Podbijam!!!!!
MoniZ
ankieta wypelniona 06.gif
ania15885
Ponownie Podbijam icon_smile.gif
niuniunia23
Wypełnione, chociaż ta ankieta powinna sie znaleźć na ciąży i porodzie a nie na staraniu o dziecko. Może pomyś o zmianie
ania15885
Podbijam!!!!! icon_smile.gif
ania15885
Prosze o pomoc Drogie Panie icon_smile.gif
magmac
ani15885 umieść tą ankiete na wątku CIĄŻA I PORÓD. Tam jest masa kobiet w ciąży
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.