To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Białe buty (do komunii) rozmiar 37

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
ChodzÄ™ i szukam i nigdzie nic nie ma.


Może komuś rzuciły sie w oczy - białe, jak najprostsze, mogą być baleriny, na jasnej podeszwie. Bez żadnych obcasów (bo i tak Gaba najwyższa ze wszystkich)

Niby na allegro coś znalazłam, ale obawiam się kupić. Dziecię ma dość wysokie podbicie, mało które buty są na nia dobre icon_sad.gif
aluc
w Venezii waćpani sprawdzała?

są z pewnością białe baleriny w rozmiarach nie na mnie icon_wink.gif w Venezii w Factory w Ursusie, ino dziurkowane, na zupełnie płaskiej, jasnej (skórzanej) podeszwie, być może są też niedziurkowane, ale nie pamietam już, wydaje mi się, że są również w regularnych Veneziach w centrach handlowych
Agnieszka AZJ
W CCC ostatnio wpadły mi w oko na wystawie niebrzydkie buty komunijne, ale jeszcze się za to nie biorę, więc nie sprawdzalam dokladniej.
pirania
ja zaszalalam i kupilam u Rylki. Sa najprostsze z malutkim obcasikiem do tupania i malutkim kwiatkiem z boczku. Kupowalam 35 ale oni maja pelna rozmarowke i dosc duzy wybor butow slubnych icon_smile.gif Tani nie sa ale wyszalm z zalozenia ze to i tak beda ogolno eleganckie buty na najblizszy czas icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
A Bartki takie:
https://www.outlet.bartek.com.pl/product.php?id=1601
Gosiaczek.K
Zajrzyj do CCC w Blue City lub Reducie. W BC widziałam damskie białe baleriny w tym rozmiarze. Mogę zerknąć na dniach i dać znać, jak chcesz? Bo akurat będę jutro lub pojutrze.
Moja siostra w zeszłym roku też kupowała właśnie dla swojej komunijnej córci rozm.37 w CCC w BC.
mgiełka
Baleriny widzialam w Deichmanie w Wola Parku, ale przyznam sie że nie przygladalam sie im dokladnie.
marghe.
w CCC i Deichmanie nie ma rozmiarów na Gabę , niestety. Rozmiarówka do 35 /36..
Damskie jakieś były, ale zbyt bogate..
W naszym Ryłku icon_wink.gif nie było żadnych, ale poszukam w innych. Piranio, ten obcasik to taki naprawdę symboliczny? Bo Gaba i tak jest najwyższa z całej grupy.. wolałabym jej nawet centymetra nie dodawać icon_smile.gif
Mamo do Kwadratu, trochÄ™ zbyt ozdobne do naszej sukienki
Do Venezii nie zaglądałam, tzn zaglądałam i nabyłam bardzo ładne żołte buty dla siebie icon_biggrin.gif. Przejdę się zerknąć na owe białe wspomniane przez Aluc. Może mają gładkie
W Zarze jakieÅ› dziurkowane sÄ… , jakby co..

Dziękuję za pomoc
pirania
ja bylam w arkadii. Tak Marghe naprawde symboliczny, nie mam pojecia jak to sie fachowo nazywato taka wyzsza i wezsza pietka po prostu.

Ja sie miotalam w poszukiwaniu 36- dzieciecie 36 bylo za male dorosle 36 ylo za duze. Wymyslilam ze 36 moze miec paseczek i zostanie przytrzymany na nodze, no ale niestety buty z paseczkiem kobiece sa na ogol na drobnie kobietki, ktore lubia dodac sobie wzrostu szpila a dziecka w szpilach nie puszcze icon_smile.gif

Kupilam w Rylko wlasnie (buty komunijne znalazlam przy okazji) 35 czarne z paseczkiem i obcasem chyba 3 cm, ale w formie slupka a nie szpili. Dziewcze 16 lat najpierw jeczalo, potem uczylo se chodzic a eraz je kocha bo Rylko jednak obcasy ustawiac umie icon_smile.gif
PÅ‚acia
marghe może takie proste?
https://www.deezee.pl/shop,show,985
akurat jest rozmiar 37
marghe.
Monika, fajne. Ale ja się boje kupowac buty via Internet. Gaba ma dość szeroką stopę, wysokie podbicie, mało ktore buty są na nią dobre.. Wolałabym przymierzyć
Mika
To ja widziałam tam gdzie Gosia icon_wink.gif poza tym w Ryłko są ludzkie dziewczyny i mogą spowadzić odpowedni rozmiar jeśli jest w innym sklepie albo po kodzie powiedzieć gdzie w W-wie jeszcze jest
Oli kupowałam w CCC ale byłam zdeterinowana, rozmiarów większych jak 36 nie bylo,a fasony z reguły nie w moim stylu icon_wink.gif

co do Ryłko to pooglądaj w necie,spisz numer modelu i zapytaj o nie w sklepie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.