To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Toruń i okolice

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Chcę się wybrać z babami do dinozaurów , potem na jeden dzień Toruń, zaraz sobie odgrzebię wątek Cleo bo w Toruniu chyba jest dużo do robienia a potem co? Co jest fajnego w tzw. okolicy jeszcze, żeby ze 2 dni się z dziećmi powłóczyć? I może polecicie coś czystego a nie okropnie drogiego w Toruniu i okolicach do spania?
Eta
Zilka, w prawdzie nic ciekawego, ale najlepsze są nasze Toruńskie spotkania bab, więc kiedy będziesz? 02.gif
zilka
CYTAT(Eta @ Thu, 13 Aug 2009 - 13:08) *
Zilka, w prawdzie nic ciekawego, ale najlepsze są nasze Toruńskie spotkania bab, więc kiedy będziesz? 02.gif


A nieprawda, już mnóstwo rzeczy znalazłam! 06.gif https://www.torun.webd.pl/iokolice.html

Będę z niemężem i wszystkimi przyległościami więc na spotkanie to się pewnie nie załapię icon_sad.gif to ma być rodzinny wyjazd i mnie wyrzucą z domu jak ich porzucę 48.gif
Cleo
Nie wiem, gdzie mój wątke, ale tak-odgrzeb! chetnie bym Torum jeszce raz zobaczyla- super tam sie czulam.
Nie wiem, ajk teraz ze spaniem, bo tam sie wlasnie odbywa super festiwal (choc mzoe sie konczy w ten weekend?) i z tego co wiem, wszystko co fajne pozajmowane..
Eta
Zilka, ale zapytaj Cleo, my przyjmujemy całe rodziny icon_wink.gif
Ja bym Cię chętnie chciała zobaczyć, ale ja jestem bardziej z okolic, więc nie wiem czy się łapię icon_wink.gif
katkasia
Zilko, po drodze do Torunia masz Sierpc z Muzeum Wsi Mazowieckiej. Podobno jest fajnie. https://www.mwmskansen.pl/
agabr
Zilka ja taki weekedn torunski zrobilam rodzinie w zeszlym roku , mieszkalismy pod roza chyba czarna ,przyzwoicie, bylismy w palnetarium i orbitarium (zdaje sie , ze jeszcze w wawie rezerwowalam miejsca no w kazdym razie kolejki na miejscu byly pokazne), bylismy oczywiscie w muzeum zywego piernika, w muzeum na rynku , naprawde wartono w domu Mikolaja (tu juz tak sobie zrobione),przeplynelismy WandÄ… a i muzemum Halikow.b
Cleo
Ja tez po tą róża mieszkałam:) na Pierniki wczesniej sie zapisz, do Planetarium chyba nie rezerwowalam...
Meggi
...

Meggi
ups
Meggi
Czuję się wywołana do tablicy icon_wink.gif

Cleo juz coprawda wymieniła sporo atrakcji toruńskich, na zwiedznei tych miejsc na samej starówce to już jeden dzien mija icon_smile.gif Z całego swego serca polecam zwiedzanie Starówki wieczorem, nie wiem czy na Sky Way się załapiecie jest do jutra tj. 16 ciekawe niekóre prezentacje świetlne, jedne minus masa ludzi icon_wink.gif Dziś o 22.00 nie można byłó przejśc przez głowny deptak 37.gif

Polecam zwiedzenie Baju Pomorskiego i naszej Magicznej Szafy, wspomniane Planetarium i Muzem Piernika wrazz wypiekaniem.

Jezeli jedziecie do Dinozaurów w Rogowie polecam zwiedzanie Biskupina, choc we wrześniu festyn historyczny tam będzie wtedy lepsze atrakcje icon_smile.gif

Ciechocinek wiidze chcesz zwiedzać to pewnei teznie Cię kuszą, ale proponuję w drodze do Torunia, jeżeliz Rogowa bedziecie jechac,to przejeziecie przez Inowrocław gdzie tez mają bardzo fajne teżnie, moze mniejsze, ale bardzo przyjemne miejsce w strefie uzdrowiskowej.

Cleo nie pamietam juz co my jeszcze zwiedzałysmy, a byłyśmy na pysznej kawce i szarlotce "U Damroki" może jdank sie skusisz na spotkanie, zilko icon_smile.gif

Jutro obadam moje toruńskie stronki, moze cos jeszcze dorzucę, po urlopie jakoś wybiłam sie z rytmu.
Meggi
Zauważyłam po czasie, że wybierasz się do Solca, więc Inowrocław odpada icon_wink.gif

Dorzucam stronkę może cos sama wyszukasz sobie jeszcze:

Informacja toruńska
zilka
Meggi, narazie "szlifujÄ™" program, jutro wrzucÄ™ co planujÄ™ to mi skorygujecie icon_smile.gif
zilka
To ja doniosÄ™ dla kolejnych wybierajÄ…cych siÄ™ do Torunia:
hotel pod Czarną Różą rzeczywiście sympatico, zwłaszcza w relacji cena do jakości, Planetarium z łezką w oku bo tam jak z lat '70, Muzeum Zywego Piernika to nie muzeum tylko piernikowe warsztaty które trwały 20 minut więc dzieci się srednio połapały ale pewnie warto (chociaż generalnie w domu z piernikami robimy to samo 08.gif), pierogi super i w ogóle Toruń rzeczywiście klimatyczny.
Dinozaury też w porządku, zwłaszcza jak ktoś ma w domu małego fana dinazaurów (ja nie mam) ale i tak najbardziej fascynujący z całego wyjazdu był dzień w Ciechocinku, rany, jakie klimaty! Polecam gorąco obserwatorom swiata, koniecznie z aparatem fotograficznym.

A jedzeniowo Polska tragicznie, nie robiłam researchu knajp i jedliśmy gdzie nam się podobało "na oko" i to oko średnio nam słuzyło... 48.gif
Graz
W zeszłym roku tez zrobilismy sobie weekend w Toruniu i mieszkaliśmy oczywiście pod ta różą icon_smile.gif
Olszykoj
W Toruniu jest wiele atrakcji dla dziecka. Zaczynając od muzeum pierników, kończąc na wycieczkach zorganizowanych. https://www.forcamp.pl/atrakcje-turystyczne...kiem-w-toruniu/ - takich artykułów możecie znaleźć w Internecie od groma, polecam się z nimi zapoznać przed wyjazdem.
Mięta
A polecicie jakiÅ› hotel? Wybieramy siÄ™ na weekend.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.