To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ODDAM SHIH TZU

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga 77
Witajcie, muszę oddać psiaka. Jest to młody piesek 7 miesięcy ma i od niedawna u nas, ale mój maluszek ma chyba alergię i musze oddać go komuś w dobre ręce. Jeśli ktoś chciałby zopiekować się psiakiem to bardzo proszę o kontakt na priw.

Obiecane fotki Rufiego

justine1980
szkoda że nie mieszkam bliżej bo akurat chcemy wziąć jakiegoś pieska 32.gif
Gaja
aga 77 - rodowodowy? czy po prostu kundelek?
Alergia potwierdzona u lekarza? Czy może jest inny powód chęci oddania psa?
aga 77
Gaja nie rodowodowy.
Nie potwierdziłam alergii póki co, ale starsza córka też miała alergię lekarz powiedziała że prawdopodobieństwo jest tak wysokie, że najpierw oddamy psa bo testów u takiego dziecka i tak nie zrobią. Ma ciągle katarek taki lejący a zdrów jak ryba
oluśia
Raczej bardzo rzadko spotykane shih tzu mają włosy a nie sierść (chyba że to inna rasa ) Moja siostra ma córkę -alergiczkę nosiła włosy pieska do alergologa i pani doktor robiła testy czy Pati jest na niego uczulona .I wyszo że nie .
Może przemyśl jeszcze swoją decyzje psiak się pewnie do was przyzwyczaił i dzieci pewnie też icon_smile.gif Nie mów ze tak łatwo będzie oddać im pieska .Moje to by się zaryczły .
Oj kusisz kobieto Oliwka strasznie chce mieć psa 06.gif
anax
rezerwuje dam znać jak porozmawiam z koleżanką a gdzie dokładnie mieszkasz
aga 77
Decyzja zapdła. Oddam go tylko szukam chętną rodzinkę.
aga 77
CYTAT(anax @ Wed, 27 Jan 2010 - 18:11) *
rezerwuje dam znać jak porozmawiam z koleżanką a gdzie dokładnie mieszkasz


mam nadzieję, że koleżanka nie z Krakowa icon_wink.gif
Kamila-w1
Ja także jestem zainteresowana, ale prosze o info gdzie konkretnie mieszkasz...
Xenna
Ja również jestem zainteresowana!!!!!
candace
za późno a bym wzięła na 100% - moja mama choruje od lat na Shi tzu
aga 77
Piesek nadal nie ma nowego domku, jeśli ktośn naprawdę jest zainteresowany to proszę o info na priw.
dankin-82
Aguśka rezerwuję dla kuzynki, wczoraj szukała i była załamana a dziś weszłam tu icon_smile.gif mam nadzieję że to jeszcze aktualne


edit: Psiuńka znalazła już domek icon_smile.gif
aga 77
Psiak już ma nowy dom, mam nadzieję, że będzie m dobrze u Twojej kuzynki dankin icon_smile.gif
anax
to super że ma już domek.Moja kol się nie odezwała.
*Arleta*
o więc już za późno. Chciałam wziąść dla teściów. no cóż, najwazniejsze że znalazł nowy dom.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.