To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szczepienia 5 latków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnWoj
No właśnie dostałam wezwanie na szczepienie na 24 maja,córka 5 lat kończy w czerwcu.Myślałam że szczepienie dopiero jako 6 latek .Pani w przychodni mówi że teraz masowo szczepi właśnie ten rocznik.Mówię że córka była szczepiona płatnym InfarixemIPVHib i czy to właśnie to szczepienie ,pani na to że teraz to błonica tężec i krztusiec no to ja już nic nie rozumię a ten Infarix to właśnie nie ta szczepionka?.Zbaraniałam,sama nie wiem co robić.i tak pewnie szczepienie się odwlecze bo u małej wyszły owsiki więc trzeba się najpierw chyba z tego wyleczyć, a potem szczepić.
Tuni
Teraz "należy się Twojej córci szczepienie w szóstym roku życia czyli między piątymi a szóstymi urodzinami ( widzę, że wezwanie masz ciut przed urodzinami ale tych kilka dni nie ma większego znaczenia).
W pojemniku jest 10 dawek szczepionki , więc panie z przychodni starają się tak zorganizować szczepienia żeby wykorzystać całość czyli wzywają dziesięcioro dzieci w jednym terminie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.