To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
słoneczko82
Butek tam mi przykro przytul.gif
Kasiu82 dziękuje jesteś Kochana i łapię fluidy od Twojego maleństwa.
Pan.dr.powiedział że dzisiaj mi pękło jajeczko i zostało jeszcze jedno ale raczej jest stracony cykl...(z mężem nic nie robiliśmy bo wiemy że ma słabe nasienie i czekaliśmy na IUI) Dziś mam 10dc i byłam zdziwiona że to już zazwyczaj mam 13dc
Błagała dr.abyśmy spróbowali mimo wszystko IUI nie chciał się zgodzić aż na końcu wizyty wystawił skierowanie do szpitala."proszę jutro rano się pojawić w szpitalu możemy spróbować" szans nie daję zbyt wiele bo twierdzi że jajeczko się podkurcza 41.gif
kasiaaa82
słoneczko, a nie możecie dzisiaj spróbować tak sami, a nóż-widelec icon_redface.gif

butek przytul.gif
adzia25
CYTAT(buniaaa @ Thu, 09 Sep 2010 - 09:41) *
A proszę bardzo dla wszystkich staraczek fluidki od 38tyg brzdąca, który siedzi jeszcze u mnie w brzuszku i wariuje
ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif ciaza.gif rollbaby.gif


Jak miło 06.gif no to zbieram, zbieram 02.gif
buniaaa za szybkie i bezproblemowe rozwiązanie && i jeszcze za maluszka, żeby po drugiej str brzuszka troszkę mniej "wariował" i dał się mamusi trochę czasem wyspać && :szczerbaty

Butek bardzo mi przykro przytul.gif

słoneczko no ja myślę, że ten czerwiec będzie jeszcze Twój 43.gif kciuki za jutro&&

Powiedzcie mi moje kochane bo ja jeszcze zielona jestem 37.gif jak to jest z tą temp. ??? Cały czas była normalnie, po czym spadła (jakby przed skokiem) tylko, że dziś jest niska trzeci dzień icon_question.gif brzucho pobolewa jakby na owulkę, ale czy ta temp. nie za długo taka niska??? Testy też jakieś takie... mogłyby być ciemniejsze, nic już nie wiem 37.gif
A w ogóle dziś pierwszy raz (po powrocie z urlopu) byłam w szkole, więc padam..., ale jurto już wolne 08.gif
Przyjemnego wieczoru życzę 02.gif
Madziara.
matylda315 ale fajnie byłoby się spotkać gdzie przy filiżance kawusi icon_wink.gif

Justyna Szymlak &&& dalej zaciśnięte, żebyś dostała wymarzoną pracę a później ujrzała upragnione II kreseczki 43.gif

słoneczko82 tak jak mówi kasia nie ma co się załamywać, dopóki @ nie ma jest nadzieja &&&

rosa udało mi się namówić miska na badanka we Wrocławiu teraz tylko żeby terminy nam się zgrały to będzie super 02.gif

butek nie wiem co napisać, bardzo mi przykro przytul.gif
milutka
Butek przykro mi strasznie, wypłacz się i to porządnie przytul.gif


Madziara a do Poznania nie chcieliście do kliniki? Bo jeśli u Was problemem jest nasienie to w Poznaniu invimedzie dr Kurpisz jest andrologiem.


Rosa to będę wypatrywała reklamy na tvn icon_smile.gif


Kasiu tak, jeszcze 7 dni i testowanko icon_wink.gif

Ale i tak mam jakieś przeczucie , że się nie udało, wczoraj znów miałam doła i ryczałam wieczorkiem jak wszyscy już spali.
deszczowa
hej wszystkim
mało się odzywam, bo ten cykl zaczął sie okropnie przez aferę w pracy o zwolnienie. No i bez IUI, bez lekarzy... sami. 4 dni, tylko po razie. potem nogi do góry na 20-30 minut no ii... po kilku dniach przeszywające bóle głowy, takie na ułamek secundy. po 4 dniach ból głowy cały dzień, zwykle głowa mnie tylko boli dzień przed @. po tygodniu, piersi jakieś okrągłe, pełne no i po tygodniu też zaczęły się bóle delikatne po lewej i prawej, ale sporadyczne, a ostatnie dwa dni ciągnie mnie po lewej i prawej praktycznie non stop. nie robi mi sie słabo, nie mam przezroczystego, ciągnącego śluzu, tylko taki serek
dziewczyny czy te objawy mogą świadczyć o jakiejś chorobie, zapaleniu?

a nie jestem na homonach ani innych dragach.

najgorsze jest to, że mam jesze tydzień zeby zrobić sikacza

pozdrawiam wszystkich serdecznie i Kasia łapię fluidki, żeby zadziałały tym razem
dziewczyny jesteście pierwsze którym mówię o moich objawach, nawet w kalendarzyku tego nie notuję. ale już nie mogłam tego tak dusić
deszczowa
Butek, bardzo mi przykro przytul.gif wypłacz się i trzymaj się ciepło dziewczyno
komunikacja
Cześć dziewczyneczki,nie udzielam się ale podczytuję Was regularnie.No to w końcu z Wami się starałam o maluszka icon_smile.gif
Od zeszłego piątku do poniedziałku byłam w szpitalu-kolka nerkowa (a bolało jakby juz przedwczesny poród się zaczynał)
Zatrzymali mnie też ze względu na anemie,co dzień dostawałam zastrzyk w dupcię z żelazem.
Zrobili mi szereg badań,morfologia,mocz,USG,badania ginekologiczne 2 razy.
Okazało się,ze USG robił mi lekarz,najlepszy w całym szpitalu jesli chodzi o interpretację usg(oj chwaliły go siostry:)
No i ponoć bankowo jednak będzie chłopiec,na dowód dostałam zdjęcie z usg z czymś okrągłym na srodku i to podobno,moszna mojego smerfusia.
hehe,jednak chłopak-wymarzony.
Więc przesyłam fluidki od mojego Mikołaja....
Butek nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przeżywasz.....wypłacz się serce i nie poddawaj....
matylda315
Butek przytul.gif nic mądrego Ci nie napiszę. Po prostu płacz i rozmawiaj . Wiem jaki to ból. Przytulam mocno.

LillAnn gratulujÄ™ Synusia brawo_bis.gif

Milutka żadnych przeczuć , żadnego czarnowidztwa . Kciukasy zaciśnięte. Już nie mogę się doczekać Twojego testowania icon_smile.gif

Deszczowa przejdź się do gina. Jeżeli to zapalenie to dostaniesz leki i po sprawie. Nie ma na co czekać.

Madziara &&&&&&&& za zgrane terminy blagam.gif

SÅ‚oneczko - Kasiaaa ma racjÄ™ -powalczcie trochÄ™ sami...do boju 06.gif

Adzia ja Ci w tej sprawie nie pomogę, za mało mam w tej kwestii praktyki 32.gif


A u nas dziś cieplutko i nawet trochę słonka rano widziałam... teraz dalej jest fajnie , ale słoneczko sobie poszło... Co robicie dziś na obiad ? Ja nie mam koncepcji ...
agulek8
butek przytul.gif

a u mnie standarcik czyli od wczoraj wieczorem pobolewanie podbrzusza......czekam na tą wredną małpę....ryczałam wczoraj jak bóbr...

tempka jeszcze dzisiaj niespadła i jest 36.8' ale marna to pociecha dla mnie....w sumie jak ma przyleźć to niech przyłazi cobym 17.09. mogła miło spędzić czas z mężulkiem (rocznica ślubu)

miłego dnia kochane...
Justyś3107
A ja właśnie odebrałam tel od firmy gdzie byłam na rozmowie... niestety mam przyjechać po skierowanie nie dostałam tej pracy . Już nie mam sił nie chce siedzieć w domu rycze.gif
agulek8
justynko przytul.gif
jecia
Butek przykro mi bardzo przytul.gif

agulek8 u mnie to samo, czekam na wredną @, choć dziwię się, że cykl się nie skrócił na bromergonie

Justyna Szymlek przytul.gif , jeszcze będą żałować swojej decyzji
nika*
deszczowa - mi twoje objawy typowo na ciążę pasują icon_wink.gif

justyna - icon_sad.gif

butek - przytul.gif

Pogoda depresyjna i jakoś wiesc pozytywnych mało. dziewczyny zmieńmy to! Mam nadzieję, ze w końcu się pojawią dobre wieści i bedziemy się wspólnie cieszyć brawo_bis.gif &&&&
agulek8
JECIA mi po CLO też niby powinien się cykl skrócić icon_wink.gif
jecia
agule8 może będziemy miały obie dobre wiadomości niedługo, ale byłoby super icon_smile.gif trzymam &&&&&&&&&&&&&
jecia
agule8 ja brałam clo w zeszłym roku od 5 do 9 dnia cyklu i potem od 16 do 25 duphaston i mialam jak w zegarku okres co 28 albo 29 dni
agulek8
JECIA ja CLO biorę co drugi cykl właśnie od 5 do 9 dc a od 16 do 25dc luteinę....

i już mi się skrócił cykl o 1-2 dni icon_smile.gif

a kiedy testujesz?
fajnie by było jakbyśmy obydwie miały radosną nowinę icon_smile.gif


aha dodam,że przed pierwszą ciążą też brałam CLO i właśnie się udało..... icon_lol.gif
matylda315
CYTAT(Justyna Szymlek @ Fri, 10 Sep 2010 - 11:31) *
A ja właśnie odebrałam tel od firmy gdzie byłam na rozmowie... niestety mam przyjechać po skierowanie nie dostałam tej pracy . Już nie mam sił nie chce siedzieć w domu rycze.gif


Głowa do góry !!!! jeszcze pożałują blagam.gif Nie łam się . Ja też mam dosyć siedzenia w domu. i tak już od 3 m-cy icon_rolleyes.gif a Ty długo już w domu ?
adzia25
Witam siÄ™ piÄ…tkowo icon_biggrin.gif

U mnie piękna pogoda, więc nika* podsyłam Ci troszkę słoneczka icon_biggrin.gif
A props obiadu to ja właśnie gotuję ogórkową (mniam uwielbiam 02.gif ) z Polski przywiozłam sobie ogórki więc może zrobię jeszcze sałatkę warzywną 06.gif
Kiedyś tłumaczyłam znajomemu, że w Polsce kobiety jak są w ciąży to często mają "ochotę" na te właśnie ogórki, więc jak po naszym powrocie z urlopu zobaczył mnie z 4 pojemnikami ogórków... pytał czy czworaczki w drodze 04.gif
LillAnn1 gratuluję synusia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif i uważaj na Siebie
jecia agulek8 póki nie ma @ jest dobrze ja trzymam && za testowanko
Justyna przytul.gif najwidoczniej gdzieś na Ciebie czeka lepsza praca, trzymam && żeby jak najszybciej się znalazła
Jak mieszkaliśmy w Polsce to ja pracowałam BARDZO dużo,bo oprócz etatu kończyłam studia, "dorabiałam" sobie jeszcze i robiłam "awans zawodowy",tu miałam odpocząć ale coraz bardziej mi tej pracy brakuje i dzieciaczków 32.gif (bo pracowałam jako nauczyciel przedszkola) tylko moje szczęście zadowolone, ale doszliśmy do wniosku,że teraz dzidzia (mam nadzieję blagam.gif ) no i mój plan musi zadziałać icon_exclaim.gif Taką przynajmniej mam nadzieję 02.gif
nika*
jecia agulek - ktos musi zacząć wątek czerwcowy, obyście razem tam pognały blagam.gif
agulek8
CYTAT(nika* @ Fri, 10 Sep 2010 - 11:14) *
jecia agulek - ktos musi zacząć wątek czerwcowy, obyście razem tam pognały blagam.gif



NIKA jakby się teraz udało to ja bym była jeszcze w majówkach icon_lol.gif
NIKA byłaś może w lipcówkach 2007 ?? bo wydaje mi się,że razem tam byłyśmy icon_smile.gif
jecia
agulek8 ostatnio testowalam w 28 dniu cyklu to jest przedwczoraj ale wyszla jedna kreska. Znajoma pielegniarka powiedziala mi ze to za wczesnie i mam poczekac do poniedzialku, no chyba ze po drodze przyjdzie @.
Z objawow to nadal pobolewają piersi tylko przy dotyku nie sa specjalnie nabrzmiale. Także czuję sie na @
A kiedy Ty testujesz??

adzia25 dlatego wlasnie wychodze z takiego założenia że póki nie ma to jest ok.
nika*
agulek byłam w czerwcówkach 2007 ale moze zgaladałas? Chodzi Ci o kafeterie? Majówka/czerwcówka fajne i jedno i drugie icon_smile.gif
jecia
nika* pieknie dziękuję, niczego bardziej nie pragnę jak widoku pozytywnego testu ciążowego icon_smile.gif
jecia
agulek8 no i nie zapytalam o najwazniejsze czy masz jakieÅ› objawy?
agulek8
JECIA staram się niewyszukiwac objawów-bo potem się za bardzo nakręcam i bardziej boli....
ale powiem ci, że miałam w tym cyklu (21,22 i 23dc) bardzo dużo białego, gęstego śluzu i uczucie śliskości icon_eek.gif nigdy tak mieniałam....(ale może to po luteinie?) no i niesamowicie mnie piersi bolą (no ale u mnie ostatnio to standard więc wiesz...)
jedyni co mnie w tym cyklu zastanawia to: wrażliwość sutków, czasem mrowienia piersi no i że niemiałam długo bólu podbrzusza (a ten który jest to taki z przerwami)
ehh niepisze więcej bo się znów nakręcę 08.gif a wolę się miło zaskoczyć chociaż mniemam,że skończy się jak zwykle icon_rolleyes.gif

co do testowania to racjonalnie byłoby w poniedziałek zatestować, ale niewiem czy wytrzymam.......

NIKA chodziło mi o forum na maluchach icon_smile.gif a nie o kafeterie icon_smile.gif
jecia
Agulek8 to koniecznie daj znac jak i co icon_smile.gif a tym czasem trzymam mocno &&&&&&& za testowanko
agulek8
no napewno będzie jakieś info....
ale na twoje wieści też tu czekamy 02.gif
nika*
agulek - na maluchach tez w czerwcówkach piszę icon_wink.gif A mozna spytac jak długo staraliście się o Mateuszka? Ja sobie tak marzyłam że może z drugim dzieckiem wpadniemy i bedzie wspaniała niespodziank, no ale żeby wpaść trzeba by szczęściu trochę dopomóc. Co prawda nie zabezpieczamy sie od dawna ale na okres owulejszyn zaprzestajemy działania a trzeba by własnie się zapomnieć wtedy i może by była niespodzianka icon_wink.gif
agulek8
NIKA o Mateuszka staraliśmy się prawie 2 latka.....i tak po cichu mam nadzieję,że na drugie to poczekamy krócej.... blagam.gif

tym bardziej,że latka też lecą icon_wink.gif
nika*
agulek - no to mocno kciuki tym bardziej zaciskam &&&
Justyś3107
och... dziewczyny obyście miały rację z tą pracą mimo wszystko dziękuję za wsparcie. Będę walczyć dalej!!! Bardzo bym chciała znaleźć pracę przed ciążą bo teraz nawet prawa do zasiłku nie mam
kasiaaaaa
Oj coś czuję, że się u nas w okolicy weekendu zaczerwieni od podwójnych zestawów kresek.
captain.jmw
Kochane dziewczynki Staraczki,
podczytuję Was i każdej z Was bardzo, bardzo gorąco kibicuję. Tak bardzo życzę Wam spełnienia Waszych marzeń i wierzę, że każdej prędzej czy później (oby prędzej) się uda. Życzę Wam wszystkiego, wszystkiego dobrego i dużo siły kochane. Powodzonka i udanych starań, Dziewczynki.
jecia
agawhite Dzięki wielkie, każde takie słowa dla mnie to duża otucha icon_smile.gif i z tego co widzę to mogę się chyba jeszcze fluidkami częstnąć icon_smile.gif
captain.jmw
Pewnie, częstujcie się ile chcecie icon_smile.gif
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
jecia
To ja już bardzo chętnie pozwalam sobie podebrać icon_smile.gif
Justyś3107
A ja z Moim M wybieram siÄ™ zaraz na koncert Zakopower 06.gif tak na poprawÄ™ humoru
Justyś3107
agawhite Ja również się troszkę poczęstuję 03.gif
słoneczko82
agawhite i ja się poczęstuję
LillAnn1 gratulujÄ™ synka i Å‚apiÄ™ od Ciebie fluidy
Kasiu82pytałam dr.wczoraj czy możemy działać ale wiemy jakie jest nasienie kazał czekać do dzisiejszej IUI
Deszczowa trzymam strasznie mocno &&&&&&&&&& objawy sÄ… obiecujÄ…ce
Milutka szybko zleci obyś ujrzała II czerwone kreseczki
agulek8 za testowanie &&&&&&&
Justyna Szymlek przytul.gif
Dziewczyny dzisiaj miałam V- IUI jak wróciłam do domku to tak mnie strasznie bolał brzuszek że się położyłam i nie dawno się obudziłam.Jak poszłam do łazienki to nie mogłam siusiu zrobić tak mnie wszystko bolało no i na wkładce były brązowe plamki...Nigdy tak nie miałam .Teraz czekamy na badanie bety hcg to się okaże jak będzie...
adzia25
słonieczko 43.gif teraz trzymam kciuki&& za betę
kasiaaaaa
słoneczko82 a kiedy będziesz robić betę?
Ola81
słoneczko kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&
milutka
CYTAT(kasiaaaaa @ Fri, 10 Sep 2010 - 21:06) *
słoneczko82 a kiedy będziesz robić betę?


Jeśli nie miała podanego zastrzyku na pęknięcie to nawet po 12 dniach można zrobić, ale taki oficjalny termin to 14 dni icon_wink.gif

Justyna pamiętam jak ja te dobrych parę lat temu starałam się o dziecko , to po każdym przytulanku, nogi w górę icon_wink.gif ale wiesz, to jest bujda , lekarze z tego się śmieją icon_wink.gif ale jeśli ma psychicznie pomóc to czemu nie leżeć z nogami na suficie icon_wink.gif
Można po prostu poleżeć z 15 minut, normalnie na płasko icon_smile.gif

Słoneczko to teraz pozostało trzymać kciuki za udaną IUI &&&


A wiecie co, jutro a w sumie już dziś, mija 9 lat jak straciłam moje pierwsze maleństwo icon_sad.gif
Pamiętam , jak wieczorem zobaczyłam różowe zabarwienie na bieliźnie, pognałam do szpitala i leżąc tam na łóżku pisałam do męża (wtedy jeszcze chłopaka) smsa, że leżę w szpitalu i chyba stracimy naszą kruszynkę. A mąż akurat był za granicą icon_sad.gif


nika*
milutka - mam nadzieję, ze juz niebawem smutne wspomnienia zostana zastąpione samymi cudownymi. Tego Ci życze z całego serduszka przytul.gif
Madziara.
Witam weekendowo icon_smile.gif

Dzisiaj przede mną jeszcze ostatnia zmiana i urlopik, co prawda zamiast wczasów posiedzę z Mareczkiem w szpitalu ale zawsze to jaki odpoczynek od coraz bardziej stresującej pracy. Jeszcze troszkę katarek jest, ale mam nadzieję, że do poniedziałku całkiem minie i wszystkie zaplanowane zabiegi się odbędą, proszę aby dalej w tej sprawie trzymać za nas &&&.
Temperaturka z dnia na dzień coraz niższa ale @ nie widać, liczyłam że dzięki castagnusowi wredota wróci do równowagi skróci się, a tu dzisiaj 33dc. Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego miesiąca i nie będzie 48 dc nienie.gif

CYTAT(milutka @ Thu, 09 Sep 2010 - 23:54) *
Madziara a do Poznania nie chcieliście do kliniki? Bo jeśli u Was problemem jest nasienie to w Poznaniu invimedzie dr
Ale i tak mam jakieś przeczucie , że się nie udało, wczoraj znów miałam doła i ryczałam wieczorkiem jak wszyscy już spali.


Do Wrocławia mamy bliżej i jest dużo lepsza droga, zresztą namówienie na te badania we Wrocławiu już były ciężkie i teraz tylko się martwię czy uda mi się umówić na piątek bo tylko ten dzień nam pasuje.
A co do Twoich przeczuć to może i dobrze że masz takie, później będziesz mieć miłą niespodziankę 43.gif
w każdym razie bardzo Ci tego życzę i mocno trzymam &&&

deszczowa trzymam &&& żeby za tydzień pojawiły się II kreseczki

LillAnn łapię fluidki od Mikołajka i życzę spokojnych miesięcy do rozwiązania

Justyna Szymlek przytul.gif i powiem Ci tak jak mawia mi mama "widocznie czeka CiÄ™ co lepszego"

agulek8, jecia życzę by niebawem podzieliły się dobrymi wiadomościami &&&

CYTAT(agulek8 @ Fri, 10 Sep 2010 - 13:48) *
JECIA staram się niewyszukiwac objawów-bo potem się za bardzo nakręcam i bardziej boli....
ale powiem ci, że miałam w tym cyklu (21,22 i 23dc) bardzo dużo białego, gęstego śluzu i uczucie śliskości icon_eek.gif nigdy tak mieniałam....(ale może to po luteinie?) no i niesamowicie mnie piersi bolą (no ale u mnie ostatnio to standard więc wiesz...)
jedyni co mnie w tym cyklu zastanawia to: wrażliwość sutków, czasem mrowienia piersi no i że niemiałam długo bólu podbrzusza (a ten który jest to taki z przerwami)
ehh niepisze więcej bo się znów nakręcę 08.gif a wolę się miło zaskoczyć chociaż mniemam,że skończy się jak zwykle icon_rolleyes.gif

co do testowania to racjonalnie byłoby w poniedziałek zatestować, ale niewiem czy wytrzymam.......

NIKA chodziło mi o forum na maluchach icon_smile.gif a nie o kafeterie icon_smile.gif


Właśnie ja też miałam takie objawy w tym cyklu, przez ten luz myślałam że cos załapałam i wtedy lekarz stwierdził, że podejrzewa tą wstrętną chlamydie która mi napędziła stresa. Sutki też bardzo wrażliwe...

agawhite dziękuję za wsparcie icon_smile.gif a i fluidkami bardzo chętnie się poczęstuję

słoneczko82 mocno trzymam &&& za betę

CYTAT(nika* @ Sat, 11 Sep 2010 - 09:53) *
milutka - mam nadzieję, ze juz niebawem smutne wspomnienia zostana zastąpione samymi cudownymi. Tego Ci życze z całego serduszka przytul.gif


Ja też się pod tym podpisuję.

Cały dzień wolnego a tyle zaległości, a muszę porządeczek zostawić bo nie wiem ile nas nie będzie.




słoneczko82
Milutka mam nadzieję że teraz się powiodło i wszystkie smutki zostaną nagrodzone
Madziara. za twój plan &&&&&&&&&&&
Ja Betę będę robić 23.09.2010 czyli 14dni od IUI Dziewczyny jesteście kochane brawo_bis.gif
Madziara.
agulek8, jecia, milutka, słoneczko trzymam mocno &&& żebyście przekazały nam niebawem dobre wieści.

Oczywiście trzymam &&& i kibicuję wszystkim dziewczyną.

Wyprasowałam całą masę zaległego porania i poczułam się tak senna, zawołałam Mareczka na bajeczkę żebym mogła się zdrzemnąć a urwisek i tak się wymknął mi na dwór, ale zapytał mnie przez mój sen o zgodę i w sumie ciocia na podwórku była, a pogoda u nas dzisiaj bardzo słoneczna.
Do mnie chyba małymi krokami zbliża się wredota, ale dziwnie tak jakoś. Zazwyczaj od razu wpraszała się, a dzisiaj zauważyłam taki brunatny śluz.
Korci mnie bardzo żeby jednak wziąć w tym cyklu CLO mimo że gin nie kazał. Chciałabym, żeby rozpoczynający się cykl był już moim cyklem. Gin i tak monitoruje mi wszystkie cykle...
Ten miesiąc jeszcze mu zaufam i zastosuje się do jego zaleceń, w sumie będziemy robić badania nasienia, ja jeszcze raz mam badać prolaktynę.

Poszłabym do jakiegoś innego gina ale na NFZ niestety nierealne jest monitorowanie cyklu poprzez USG bo w gabinetach na kasę chorych nie ma sprzętu a na badanie czeka się miesiąc!!!!!
Z kolei u innych lekarzy trzeba płacić ok 100 zł za każdą wizytę, nieważne, że w ciągu jednego miesiąca wychodzi nawet 8 wizyt, a w ciągu tygodnia 2.
Madziara.
ProszÄ™ o aktualizacjÄ™ @ 11.09
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.