To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
fiefiórka kanadyjska
No dobra, raz fiefiórce śmierć icon_wink.gif
Witam, można się jakoś w kąciku do Was przysiąść? icon_smile.gif
Miałam nadzieję, że jeszcze się na maj załapię, ale wczoraj moje nadzieje się rozwiały niestety (chociaż jakbym była w ciąży to na cud jakiś by zakrawało, jako że w odpowiednim momencie udało mi się męża tylko raz zbałamucić, a tak to zmęczony padał przede mną icon_sad.gif ). Proszę o wpisanie ostatniej @ na 10.09.
A taki miałam chytry plan, że zdążę z I dzieckiem przed 30-tymi urodzinami, a tak, to jedynie gdzieś w okolicach urodzin może mi się trafi jeszcze icon_wink.gif
kasiaaaaa
Witamy, witamy fiefiórko kanadyjska! 03.gif I mamy nadzieję, że za długo tu nie posiedzisz. 06.gif

A ja mam dostać @ jutro, ale całkiem mozliwe, że się jeden dzień spóźni.
buniaaa
zuza1313
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN I SPEŁNIENIA MARZENIA TEGO JEDYNEGO !!!


A tutaj fluidki od mojego bąbelka w prezencie tylko dla Ciebie

słoneczko82
kasiaaaaa oby ci się spóźniała 9miesięcy Trzymam &&&&&&&&&&&
Madziara rozpoczynasz nowy cykl więc są nowe możliwości &&&&&&&& przytul.gif
fiefiórka kanadyjska Witaj i nie zasiedź się tutaj icon_wink.gif
Ja od czwartku mam urlopik więc będę wypoczywać
słoneczko82
Zuza

Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek,
bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek.
Przyjmij życzenia z serca prosto płynące,
gorące i ciepłe jak letnie słońce.
Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości,
stu lat życia oraz bezkresnej miłości.
Niech wszystkie plany Ci się zawsze spełniają,
wszyscy chłopcy niech się w Twej urodzie kochają.
Szczęście niech Ci towarzyszy w życiu trwale,
trafne zrządzenia losu niech Cię wspierają stale.
Wszystkie marzenia niech się spełnią co do jednego,
a na zakończenie coś tradycyjnego: Wszystkiego Najlepszego
słoneczko82
bunia a coś dla nas się znajdzie?
kasiaaaaa
CYTAT(słoneczko82 @ Sun, 12 Sep 2010 - 09:50) *
kasiaaaaa oby ci się spóźniała 9miesięcy Trzymam &&&&&&&&&&&

słoneczko82 niestety tą @ dostanę na pewno, bo na sierpień musieliśmy przerwać starania. icon_sad.gif
kasiaaaaa
zuza1313



I oby w pierwszej kolejności spełniło się TO marzenie. icon_smile.gif
słoneczko82
kasiaaaaa przytul.gif
słoneczko82
A mnie strasznie boli podbrzusze rozmawiałam z lekarzem i powiedział że tak może być ale ja tak nigdy nie maiłam i to nie moja I lecz V IUI.Nie wiem co mam myśleć na to wszystko po IUI jak przyjechaliśmy do domku poszłam spać tak byłam wykończona nie wiem czym ale musiałam.Obudziłam się ok godz 14 i miałam brązowe plamki i tak przez dwa dni.Wczoraj mnie tak mocno bolało że nie poszłam do pracy cały czas leżałam.Dziś niby mniej boli podbrzusze ale mam takie uczucie jak by miało coś ze mnie wyjść.
Jutro mam kontrolną wizytę u Dr.zobaczymy co się okaże.
Męża umówiłam do kliniki niepłodności na polnej wizyta jest 08.10.2010 i też musiałam wybłagać wizytę dla mnie już nie było miejsca więc muszę czekać do stycznia aby mogła się umówić. rycze.gif A jak się zdenerwuję bardziej to będę prosić męża abyśmy poszli do kliniki prywatnie. A z tym może być ciężko 41.gif
nika*
słoneczko nie chcę Cię nakręcać ale ta sennosc brzmi obiecująco. Trzymam kciuki&&&&&
słoneczko82
Ja Tym razem bardzo się nakręcam i nie wiem jak to przeżyję jak się okaże nieudana V- IUI Mężowi troszke poprawiło się nasienie pojawiły się plemniki typuA zaledwie o 5% ale cały czas był ich brak a wiem jak one są ważne więc tym bardziej się nakręcam. 43.gif Nie chcę M zawieść samej siebie również 41.gif
Madziara.
fiefiórka kanadyjska witaj i nie zasiedź się tu za długo

zuza1313 wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń a w szczególności tego jednego

Przepraszam od razu że ten post taki szary, ale coś mi szwankuje i ani emotikon nie mogę dodać, ani pogrubić, a internet tez coś kiepsko dzisiaj hasa.
Ja od dzisiaj już na urlopiku, torba spakowana i o 4-ej wyjeżdżamy do Poznania. Myślę że wszystko pójdzie jak trzeba bo Mareczek nie kaszle już od piątku a od wczoraj katar również ustał icon_smile.gif
słoneczko82
Madziara to trzymam za Mareczka &&&&&&&&&&&&&
Czy ktoś wie co się dzieje z Iwonką?
milutka
CYTAT(nika* @ Sun, 12 Sep 2010 - 17:53) *
słoneczko nie chcę Cię nakręcać ale ta sennosc brzmi obiecująco. Trzymam kciuki&&&&&



Nika tą wypowiedzią nakręcasz Słoneczko niepotrzebnie, a wiesz dlaczego? icon_wink.gif


Bo Słoneczko miała inseminację 10 września a zarodek dopiero się zagnieżdża gdzieś między 6 a 9 dniem po IUI icon_wink.gif


Słoneczko może za szybko tym razem podali Ci nasienie lub przed IUI miałaś może boleśniejszą @?

Ten ból brzucha to normalne, nie przejmuj się, tak samo plamienie to norma a zasnęłaś po prostu z bólu, ja po 3 IUI miałam takie bolesności brzucha, że dwie nospy i jeden ibuprom mi nie pomogły i plamiłam przez dwa dni.
A wcześniejsze IUI miałam be bólu i krwawień.



Dziewczynki a mi zostało jeszcze 4 dni do testowania, czas mi zleci, bo mam jeszcze do obrobienia skrzynkę i dużą miskę grzybów 37.gif
kasiaaaaa
CYTAT(milutka @ Sun, 12 Sep 2010 - 22:40) *
Dziewczynki a mi zostało jeszcze 4 dni do testowania

Wiesz, jak ja przeżywam to Twoje testowanie? Matko, no prawie jak swoje. 37.gif
jecia
Agulek8 jak tam testowanko? ja robiłam test dziś rano - nie wytrzymała i wyszła 1 kreska icon_sad.gif 32 dzień cyklu. Małpy nadal nie ma mam nadzieje, że to nie przez bromergon.
Czy jak brałyście bromergon to przez cały cykl, nawet w czasie @, czy tylko od do jakiegoś dnia cyklu. Lekarz powiedział mi, że mam brać po pół tabletki na noc a jak się bedą kończyć to przyjść na kontrole i po nowe opakowanie. Szukałam odpowiedzi na moje pytanie ale nigdzie nie mogę znaleźć czy bierze się go cały cykl nieprzerwalnie.
milutka
CYTAT(kasiaaaaa @ Sun, 12 Sep 2010 - 22:50) *
Wiesz, jak ja przeżywam to Twoje testowanie? Matko, no prawie jak swoje. 37.gif


I pewnie bardziej ode mnie icon_wink.gif


Jecia bromergon bierze się cały czas.
nika*
milutka - masz rację, troszke za wczesnie na pierwsze objawy.... a kciuki i tak mocno zaciśnięte&&&
nika*
dubel
Madziara.
jecia ja biorę bromocorn to prawie to samo co bromogorn i mi kazał lekarz brać cały czas ale nie wiem dlaczego 2x1 tabletce, bo wszędzie widzę że dziewczyny zaczynają od pół tabletki icon_confused.gif

A my właśnie dojechaliśmy na miejsce. Zamiast 4 godz jak mi zapowiadała kumpela dojechałam w 2,5 godz i teraz musimy do 8-ej czekać 21.gif
nulek27
Cześć .
Ja biorę Parlodel (bromergon ) i też gin kazała brać cały czas, ale nie zapytałam czy mam zrobić test i jak negatywny brać dalej a jak 43.gif to przerwać ???
agulek8
witajcie….

zgłupiałam…..

wieczorem w sobotę zaczęły mi sie lekkie plamienia więc myślę cholera okres…poryczałam w ramię męża…i usnęłam w jego ramionach (głaskał mnie jak małe dziecko icon_smile.gif )
w niedzielę rano jeszcze troszkę plamienia i……cisza, a że tempka w sumie się utrzymywała walnęłam allegrowego teścika – niestety negativ icon_sad.gif

no i czekam jak na szpilach co się dalej wydarzy…no i ta dzisiejsza tempka (wzrosła o 1.5' i mam teraz 36.85') chyba odnowiła we mnie troszkę nadziei,że może się udało ????

niewiem – czekam…..

od razu napiszę,że beta u mnie niewchodzi niestety w rachubę bo niemam na tyle kasy icon_sad.gif więc testy muszą mi wystarczyć…..

jak się nic niezmieni to następny teścior jutro lub w środę

buziaki
jecia
agulek8 no to mocno już zaciskam &&&&&&& żeby się udało. U mnie tempka wręcz przeciwnie spadła do 36.75 wiec myślę że jutro najpóźniej @ icon_sad.gif

milutka dzięki za odpowiedź tak myślałam ale wolałam się upewnić.
matylda315
Kasiaaa82 moc najserdeczniejszych życzeń z okazji urodzin brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
milutka
CYTAT(Madziara. @ Mon, 13 Sep 2010 - 07:48) *
jecia ja biorę bromocorn to prawie to samo co bromogorn i mi kazał lekarz brać cały czas ale nie wiem dlaczego 2x1 tabletce, bo wszędzie widzę że dziewczyny zaczynają od pół tabletki icon_confused.gif

A my właśnie dojechaliśmy na miejsce. Zamiast 4 godz jak mi zapowiadała kumpela dojechałam w 2,5 godz i teraz musimy do 8-ej czekać 21.gif



4 godziny icon_eek.gif trzeba było mnie się zapytać icon_wink.gif jak jedzie się tak rano, to zawsze jedziemy 1,5 h.


Madziara trzymam kciuki za Mareczka &&&&

Co do bromocornu, jak ja zaczynałam brać to lekarz kazał mi zaczynać od ćwiartki tabletki przez tydzień, później pół tabletki przez tydzień i dalej już po jednej tabletce.
A każą tak brać bo organizm musi się przyzwyczaić, tak samo powinno się odstawiać bromocorn czy bromergon.

Mnie neurochirurg od mkrogruczolaków powiedział, że jak zajdę w ciążę to mam przestać brać bromocorn, bo w ciąży coś tam więcej się produkuje, ale co to nie pamiętam.


Ja w sumie to przestałam brać bromocorn i moja prolaktyna jest teraz w normie, bo mam prawie 14.

Kasia Zuza wszystkiego najlepszego z okazji urodzin brawo_bis.gif
klekotka
słoneczko trzymam kciuki za Twoją betę. Oby to był Twój cykl

kasia, zuza NAJLEPSZEGO brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


CYTAT(milutka @ Sun, 12 Sep 2010 - 21:40) *
Dziewczynki a mi zostało jeszcze 4 dni do testowania, czas mi zleci, bo mam jeszcze do obrobienia skrzynkę i dużą miskę grzybów 37.gif

No właśnie miała Cie pytać kiedy testujesz. Normalnie siedze jak na szpilkach i czekam kiedy ogłosisz nam dobra nowinę 06.gif
A co do grzybów - ja już się uporałam (z tego weekendu znaczy się) - siedziałam do drugiej w nocy 37.gif a na 8 do pracy 29.gif

agulek no to zaciskam &&&&&&&&&&&&& za jutrzejszego teściora
Aylin
Agulek zaciskam qciuki. Oby, oby icon_smile.gif
kasiaaa82
dziewczyny dziękuje za życzenia

trzymam kciuki za testujące i przesyłam

ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
Madziara.
kasiaaa82 Wszystkiego najlepszego

agulek8 trzymam mocno &&&

Ja dopiero o 15:30 dowiem się co z badaniem nasienia we Wrocławiu tzn czy uda nam się załapać i umówić na jedyny pasujący nam termin czyli piątek. Myślałam że do Poznania mamy dużo dalej niż do Wrocławia ale okazuje się że raptem jest jakieś 20 km różnicy więc zapytałam mojego ukochanego czy jak nie uda się umówić we Wrocławiu to może Poznań i oczywiście kategorycznie odmówił 32.gif

A co do mojego pobytu tutaj to dałam ciała na całej lini. W zeszłym roku "można było" z dzieckiem na łóżku leżeć więc i w tym roku myślałam ze będzie można i nie wzięłam żadnego leżaka i czekają mnie dwie albo 3 noce na krzesełku 10.gif
agnieszka 1108
Milutka czekam na dobre wieści

A to kolejna porcja fluidków od mojego szkraba rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
komunikacja
Od mojego synusia tez porcyjka fluidków...
klekotka
A ja za to podsyłam porcyjkę obiecanych fotek z grzybobrania icon_lol.gif



Uploaded with ImageShack.us

I jeszcze jedna

słoneczko82
Milutka już nie mogę się doczekać Twojego testowania Żebyś ujrzała II piękne krechy 06.gif
Kasiu82 Wszystkiego Najlepszego brawo_bis.gif
LillAnn1,agnieszka 1108,kasia82 łapię porcję waszych fluidów 43.gif
A ja teraz śmiga do dr.ciekawe co mi dzisiaj powie
Madziara.
kasia82, agnieszka 1108, LillAnn1 ja tez poczęstuję się fluidkami i niech przyniosą mi szczęście w tym rozpoczętym cyklu

klekotka gratuluje widzę ze grzybobranie bardzo udane

słoneczko82 mam nadzieje ze dr. same pozytywy powie

A ja od 15:30 siedzę ciagle ze słuchawką przy uchu starając się dodzwonic do Wrocławia, ale tam ciągle zajęte 32.gif
milutka
Madziara a jak Wy jeździcie do Poznania lub Wrocka, przez Zieloną Górę(tzn obwodnicę zielonogórska)?
Ola81
klekotka ale grzyby łoooooooooooooooooooooooooooooooooo matkooooooooooooooooooooooo:-) Świetne icon_smile.gif icon_smile.gif
milutka
No no Klekotka ale piękne grzyby icon_smile.gif

Mój mąz wczoraj przytachał do domu 8 kg prawdziwków i chyba 12 kg podgrzybków, ale połowa podgrzybków odpada niestety.
Madziara.
CYTAT(milutka @ Mon, 13 Sep 2010 - 19:29) *
No no Klekotka ale piękne grzyby icon_smile.gif

Mój mąz wczoraj przytachał do domu 8 kg prawdziwków i chyba 12 kg podgrzybków, ale połowa podgrzybków odpada niestety.


No proszę to jest grzybobranie, ja ostatnio jak byłam na grzybach znalazłam kilka prawdziwków i jeszcze mniej podgrzybków icon_redface.gif

Do Poznania jedziemy obwodnicą zielonogórska tak jak pisałaś, a do Wrocławia całą trasę mamy autostradą, 7 km od domu mam już zjazd na autostradę i do samego Wrocławia.

Udało mi się dodzwonić chyba za 200 razem 10.gif najbliższy wolny termin to wtorek 21-go. Już się martwiłam, że mój się nie zgodzi, nie załatwi sobie wolnego, ale całe szczęście przyjął wiadomość bez kręcenia nosem i co najważniejsze zaakceptował, teraz tylko trzymać kciuki, żeby nic nie wyskoczyło i nie pomieszało nam planów na wtorek i oczywiście żeby wyniki wyszły dobre blagam.gif
iwona987
witam się i ja na początek poczęstuję się fluidkami
zuza kasia wszystkiego NajNajlepszego

słoneczko ja cały czas jestem i was podczytuję ale nie mam żadnych wieści więc milczę, M bierze leki i czekamy, w październiku wizyta kontrolna czy leki działają. Napisz co Ci dr powiedział <moje kciuki masz zapewnione> zresztą jak wszystkie dziewczyny!!!
nika*
madziara - to szybciutko jak we wtorek icon_biggrin.gif mam nadzieję ze jak juz termin zaklepany to nic wam nie przeszkodzi...
kasiaaaaa
kasiaaa82 proszę o aktualizajcję: @ 13.09. Nie dodawaj mi nic do ilości cyklów, bo ten miesiąc pauzowaliśmy.

Wiecie co, chyba pierwszy raz w życiu dostałam @ wieczór. Jak sięgnę pamięcią, to całe życie dostawałam do południa, najpóźniej wczesnym popołudniem. Dziwne.
adzia25
Witam się po week-endzie

kleotka 23.gif jaaaaakie grzyby, a jaka piękna grzybiarka icon_biggrin.gif
milutka słoneczko cały czas zaciśnięte &&
Madziara. za wyniki &&
agulek8 ?????????? &&
kasia82, agnieszka 1108, LillAnn1 to i ja się poczęstuję, ale chyba na przyszły cykl, bo w tym mi się chyba nie przydadzą. Taki dziwny, że-masakra 37.gif . Tak mi spadła temp. ale to nie powinno być jeszcze na @ raczej na owu, ale nigdy nie było aż takiego spadku.......... icon_confused.gif dziwnie jakoś, ciekawe czy jeszcze wgl podskoczy.... mam nadzieję że na 29jak mam wizytę nie wyskoczy mi @ i coś moja nowa Pani dr zaradzi
kasiaaaaa
CYTAT(kasiaaaaa @ Mon, 13 Sep 2010 - 21:39) *
kasiaaa82 proszę o aktualizajcję: @ 13.09. Nie dodawaj mi nic do ilości cyklów, bo ten miesiąc pauzowaliśmy.

Kasiu wstrzymaj się jeszcze z aktualizacją, bo się dość nic nie rozkręca, więc nie wiem, czy nie będę liczyć od jutra.
Madziara.
Witam się wtorkowo.

Jedną noc mamy już za sobą, wśliznęłam się do Mareczka łóżeczka i tym razem jednak też nikt nie zwrócił na to uwagi icon_smile.gif
Dzisiaj najtrudniejszy dzień bo zabieg będzie wykonywany i do zabiegu trzeba pilnować żeby Mareczek nic nie zjadł i nic się nie napił.
Jest z nami na oddziale dziewczynka, która większość czasu spędza w szpitalu niż w domu icon_sad.gif Ma 4 latka a wygląda na 2. A jest tak słodziutka i dzielna.
Szkoda tych dzieciątek które tak chorują...
kasiaaaaa
kasiaaa82 proszę jednak o wpisanie daty @ 13.09, bo się wczoraj jednak rozkręciła. No, to zaczynam liczenie. 06.gif
klekotka
Witam się wtorkowo.
Te wielkie prawdziwki to akurat M. znalazł. A ta mała grzybiarka to zbierałaby wszystko 03.gif 04.gif

Wczoraj dokończyłam grzybki marynowac i nareszcie uporałam się z tym ustrojstwem. Zbierać mogę - sama przyjemność, ale gorzej z obróbką 29.gif

Madziara suoer, że udało Ci się ustalić tak wczesny termin

iwona a pisz z nami jak najczęściej. Ja tez piszę mimo, że na razie zawiesiłam starania
jecia
Agulek8 jak tam u Ciebie, ja dzis tempka 36.90 icon_eek.gif nadal nie ma @, 34 dzień cyklu nie robilam dzis rano testu bo uznalam, ze skoro wczoraj negatywny to co moze się zmienic, poza tym zadnych objawow. Boję się, że tam się coś niedobrego zrobiło. Zeszły cykl miałam 33 dniowy na samym duphastonie wiec teoretycznie dzis powinna być @ najpozniej bo ten ostatni cykl to jeden taki dlugi byl tak to mialam po 28,29 dni tez na duphastonie, zreszta to łykam juz jakis rok icon_sad.gif
agulek8
witajcie

dzisiaj tempka spadła o 1.5' (mam 36.7') ale mimo to jak przyszłam z przedszkola to zrobiłam teścik wszak dzisiaj 30dc i jak narazie @ niema...(sio sio)
i widoczna bardzo dobrze jedna krecha icon_confused.gif ale jak dałam test pod światło to wydaje mi się że jest tam cień cienia kreski....
no nic pozostaje mi nadal czekać na bieg wydarzeń.... icon_confused.gif

aha test to quick wiev (czy jakoś tak icon_wink.gif )

zjem sniadanko i idę do nfz powalczyć o darmowe kule dla mamy....
no a potem chwila ploteczek z koleżanką icon_smile.gif
no i oczywiście zakupie testy icon_wink.gif

buziaki
słoneczko82
agulek8[/b[b]]&&&&&&&&& zaciśnięte
Milutka jeszcze 3 dni do testowania &&&&&&&&&&&&&&
Madziara za dzisiejszy zabieg &&&&&&&
jecia przytul.gif
Klekotka przepiękne grzybki icon_smile.gif

Ja wczoraj byłam na wizycie u dr.i okazało się że mam torbiele na lewym jajniku i jam mam być w ciąży jak cięgle coś nie tak 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.