To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARAMY SIĘ O DZIECIĄTKO !!!! CZĘŚĆ XXIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Aylin
Agulek uściskaj matiego od ciotki. Duuuuużooooooooo zdrówka blagam.gif blagam.gif
Olencja
PodczytujÄ™ Was i trzymam kciuki :*

oby październik był tak owocny, jak sierpień i wysypał 2 kreseczkami !!
Madziara.
Witam w bardzo deszczowÄ… pogodÄ™
agulek8 &&& za Twojego synka, żeby szybciutko wrócił do zdrowia i za całą Twoją rodzinę

nulek27, słoneczko82 przytul.gif

Byłam dzisiaj w Poznaniu na kontroli z synkiem, droga tragiczna i tym razem jechaliśmy aż 4 godziny, lekarka powiedziała że jak Mareczek zacznie porządnie wydmuchiwać noska to będzie ok.
Po drodze do domu wstąpiłam odebrać swoje wyniki, ale okazało się że jednak dr odebrał, akurat był na dyżurze w szpitalu. Nie miał wyników przy sobie ale powiedział, że są zerowe icon_confused.gif za jakiś czas mamy je powtórzyć.
Nie wiem co mam o tym myśleć, robiłam testy owulacyjne w piątek i sobotę wyszły takie wątpliwe, wczoraj zdecydowanie pozytywny, lekarz na USG stwierdził że nie podobają się jemu moje jajniki że co tam jest poszarpane, ale cieniutka błona 5mm więc bardziej by stawiał że jednak owulacji nie było 41.gif. W 10 dniu cyklu miałam endo 7,5 mm, brak mi już mi sił.
Powiedział, żebym się pokazała przed @ ( nie umawiałam się bo nie znam grafiku ) na następnej wizycie wypisze mi leki na pobudzenie jajeczkowanie ( zapewne CLO miał na myśli ) będziemy monitorować cykl i powie mi dokładnie w jakie dni mamy się przytulać.
Pozostaje mi teraz czekać na @ i zbierać siły na nowy cykl, a tego akurat mi najbardziej brakuje 13.gif



adzia25
Witam siÄ™ i ja!

Mam dość bialaflaga.gif chciałabym wnieść choć troszkę optymizmu do naszego wątku, bo ostatnio tu u nas troszkę smuto, no ale cóż...
Wczoraj zaczęłam plamić 32.gif , dziś ciąg dalszy, brzucho zaczyna boleć, więc pewnie się rozkręci, ale to co wkurzy-ło mnie najbardziej to to, że normalnie zawsze czekam i czekam a ona nie przyłazi, a teraz jak chciałam "wytrzymać" chociaż do czwartku to NIE! Przylazła teraz- w środę wizyta u nowej gin, a ja z @ pójdę 21.gif Ale pójdę mimo wszystko,jak się już dopchałam (bo tu na gina czeka się wyjątkowo długo) chociaż z nią pogadać może da mi już jakieś skierowanie na badania. Zawsze to już coś do przodu.
Dziewczyny mam nadzieję, że to u Nas okres przejściowy, taki zapowiadający wielkie zmiany- Wiele podwójnych kreseczek && 02.gif

Przytulam Wszystkie które nawiedziła@ przytul.gif
Agulek8 przytul.gif i ściskam && za synka i za rodzinkę
Arbus ???
kasiaaa82
dziewczyny przesyłam Wam fluidki, oby się przydały, bo juz czas na dobre wiadomości

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif


słoneczko82
kasiaaa82 Å‚apiÄ™ fluidy i chowam do wora ....
Madziara.
kasia82 ja też łapię fluidy i chowam do wora
iwona987
ja również łapię <cap> u mnie nadal nic.... nadal czekam na @@@@
słoneczko82
Iwona który to Twój dzień cyklu??
iwona987
słoneczko82 dziś 33
słoneczko82
iwona987 rób test albo betę jak na razie jest obiecująco icon_wink.gif
Trzymam mocno&&&&&&&&&&&
kasiaaaaa
My też po sierpniowej przerwie wróciliśmy do starań. Dziś 15 dzień cyklu, więc może coś zaskoczy. Ale nie robię już testów owulacyjnych, w nosie mam to wszystko. Będzie co ma być.
agulek8
a propo testów owu..........robiłam je od 8dc aż do dzisiaj tzn 14dc i ciągle negativ, tylko 11dc był wątpliwy....zaczęłam od 8dc bo biorę leki które niby mogą przyśpieszyć owulkę....dodam,że od wczoraj strasznie napiernicza mi podbrzusze i prawy jajnik - myslałam,że test wyjdzie dodatni a tu minus icon_eek.gif
reasumując - zaczynam niewierzyć testom, a zaczynam ufać bardziej intuicji i temperaturce 08.gif 06.gif

buziaki dla wszystkich
słoneczko82
Iwonka jak tam dzisiaj u Ciebie ja cały czas trzymam &&&&&&&&
komunikacja
Dziewczyneczki coś tu cisza nastała....
Przesyłam fluidki od mojego (jednak)synka Mikołaja icon_smile.gif
Niech siÄ™ coÅ› ruszy bo smutno siÄ™ robi.
komunikacja
Dziewczyneczki coś tu cisza nastała....
Przesyłam fluidki od mojego (jednak)synka Mikołaja icon_smile.gif
Niech siÄ™ coÅ› ruszy bo smutno siÄ™ robi.
słoneczko82
LillAnn1 łapię fluidy i chowam do wora icon_smile.gif A jednak marzenia się spełniają icon_smile.gif
komunikacja
CYTAT(słoneczko82 @ Wed, 29 Sep 2010 - 11:36) *
LillAnn1 łapię fluidy i chowam do wora icon_smile.gif A jednak marzenia się spełniają icon_smile.gif



Tak ale w pełni szczęścia będe jak faktycznie urodze wymarzonego syneczka.
Ale nawet gdyby okazała się dziewczynka to i tak moje marzenie będzie spełnione-zostanę mamąicon_smile.gif
adzia25
Witam się środowo icon_biggrin.gif

Ja już po wizycie, @ rozkręciła się wczoraj wieczorem (jak by nie mogła dziś po południu 21.gif ) więc mnie nie zbadała, ale zrobił taki wywiad, że musiałam bardzo daleko sięgać pamięcią 08.gif wypytała o choroby rodzinne, kto ile miał lat jak zaczął chorować, zbadała piersi, ciśnienie, zważyła 37.gif (tego wyniku nie chciałam poznać 29.gif ) no więc powiedziała, że WIĘCEJ RUCHU. Zaczęłam niedawno chodzić na basen 2 razy w tyg mam nadzieję, że będzie jakiś skutek 02.gif No i oczywiście skierowanie na badanie krwi- tam jest 16 pozycji 23.gif no ale to dobrze. Powiedziała, że po tym co mówię, to na pewno gospodarka hormonalna jest zaburzona, o i widzę, że jeszcze na toxoplazmozę też mam. No i USG jajników, z wynikami 27.10 wrócić. Te terminy tu są zabójcze (ale tylko do gina- nie wiedzieć czemu)
No dziewczyny, mam nadzieję, że coś się wreszcie ruszy blagam.gif

Kasiu proszÄ™ o aktualizacjÄ™ 28.09

Iwona to i ja się przyłączam i zaciskam && Daj znać co u Ciebie

kasiaaa agulek8 && za owocne staranka

LillAnn1 to i ja się poczęstuję i chowam do wora, no i gratuluję syneczka icon_biggrin.gif
kasiaaa82
adzia przytul.gif
na wiadomości od Iwonki też czekam

i przesyłam fluidki od mojej dzidzi ciaza.gif
adzia25
Kasiu to ja częstuje i łapię do wora 06.gif

I dziękuję za aktualizację 02.gif
kasiaaa82
CYTAT(adzia25 @ Wed, 29 Sep 2010 - 11:21) *
Kasiu to ja częstuje i łapię do wora 06.gif

I dziękuję za aktualizację 02.gif

wolała bym nie aktualizować
użytkownik usunięty
[post usunięty]
adzia25
CYTAT(kasiaaa82 @ Wed, 29 Sep 2010 - 13:52) *
cytowany post usunięto


No właśnie, ja cały czas biorę kwas foliowy, ale dlatego, że przywożę go sobie z Polski, we Francji jest on na receptę i kiedy moja znajoma (Australijka też czyniąca starania i znająca zasadę brania kwasu przed) poszła do lekarza po tę właśnie receptę, ta zapytała, po co jej ????? Przecież nie jest jeszcze w ciąży, ale w związku z tym, że znajoma się uparła, to przepisała jej 1 opakowanie icon_eek.gif masakra
Mogłam dziś zapytać moją panią dr na wizycie 37.gif no cóż następnym razem, póki co mam jeszcze zapasy 06.gif
truska
Proponuje dla samokontroli
meldowc w tym wÄ…tku
czy bralo siÄ™ dzisiaj kwas foliowy

Ja dzisiaj bralam kwas 04.gif

Ja niestety biorÄ™ kwas raz na dwa dni bo ciÄ…gle o nim zapominam 43.gif
z drugiej strony czasem biorÄ™ dwa razy dziennie 37.gif
Carrie
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 29 Sep 2010 - 13:58) *
cytowany post usunięto


dodam jeszcze,że chodzi o to by śluzówka macicy była w odpowiednim stopniu wysycona kwasem foliowym, bo to tu zagnieżdża się zarodek i stąd czerpie pierwsze składniki odżywcze
Madziara.
Witam

Ja kwas foliowy biorę codziennie tylko raz biorę w dzień a raz wieczorem bo też czasami zapominam mimo że mam ustawione w telefonie przypomnienie, a nawet odkąd doczytałam że również mężczyźni go biorą to i swojemu mężczyźnie podaję.
Nie ma jeszcze wyników badań mojego ukochanego, a chciałabym na następną wizytę wziąć je ze sobą do gina. Wczoraj zadzwonili do mnie z pracy czy nie chcę od połowy października urlopu bo nie ma komu dać a kogoś na urlop musi wysłać i zgodziłam się a później wyliczyłam że akurat w tym czasie będę musiała chodzić na monitoring więc ładnie się wszystko zbiegło, tylko obawiam się troszkę tego CLO bo wysusza śluzówkę a u mnie i bez CLO jest kiepsko. Ciekawe czy da mi w ogóle po 1 czy po dwie tabletki. W ogóle nie myślałam że tak niecierpliwie będę czekać na @ a tu zostało jeszcze 2 tygodnie oczekiwania.

andzia25 super że trafiłaś na takiego dokładnego lekarza

LillAnn1, kasiaaa82 łapię fluidki i chowam do wora, oby w przyszłym cyklu pomogły blagam.gif

truska ustaw sobie jakieÅ› przypomnienie w telefonie icon_smile.gif

agulek8 ja na swoim testowanku zaobserwowałam, że testy owulacyjne pozytywne wychodzą mi w dniu owulacji, było tak w tym cyklu i w poprzednim. Dwa pierwsze wychodzą wątpliwe a trzeci pozytywny i w tym dniu jest owulacja

I na koniec oczywiście trzymam mocno &&& za wszystkie staraczki
iwona987
meldujÄ™ siÄ™ i ja
Ja kwas foliowy biorę raz dziennie 1 tab i teraz w okresie przejściowym 2 rutinacea - myślę że w okresie jesiennym warto
Nadal nic u mnie...... nie zrobiłam testu bo nie miałam w domu i dziś znowu nie kupiłam <ale to chyba celowo> żeby się nie rozczarować, jednak po przeczytaniu WASZYCH postów to jutro jak pojadę do pracy kupię test i zrobię. Jak będę miała możliwość to napisze natychmiast co wyszło jeśli nie to dopiero po 16 się odezwę
zuza1313
Hej dziewczyny icon_smile.gif

Melduję ,ze kwas wzięłam dziś, ale niestety też czasem zapominam.

Iwonka trzymam mocno kciuki ,żebyś nam przyniosła dobrą wiadomość icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Madziara
jak brałam clo brałam też wiesiołek, on nawilża śluzówkę. Trzymam kciuki za wyniki Twojego M i za ładnie rosnące pęcherzyki icon_smile.gif

andzia25, ale masz świetnego lekarza icon_smile.gif

A ja pomału zbliżam się do końca cyklu i już zaczęły mi się plamienia czyli jak zwykle icon_sad.gif ale postanowiłam wziąć się znowu w garść i jak tylko dostanę @ umówić sie na wizytę do lekarza bo już go dawno nie widziałam. W tym miesiącu pewnie nie będziemy mogli sobie pozwolić na inseminację, ale przynajmniej znowu będę się leczyć.

Milej nocki ,papaa
iwona987
Iwonka trzymam mocno kciuki ,żebyś nam przyniosła dobrą wiadomość icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

oj zuza1313 chciałabym bardzo&&&&&&&
słoneczko82
iwona987 za dobre wieści &&&&&&&
Kasia82 Å‚apiÄ™ fluidy i chowam do wora

Ja melduję że codziennie biorę 1tab kwasu foliowego męża również faszeruję nim oprócz tego pijemy witaminy Prenatal ProBeyby ,aby dzidzia miała lepszy start.
Ja zawsze po IUI miałam brać kwas foliowy 5mg (taki na receptę) dziwiłam się dla czego ale teraz już wszystko wiem...
adzia25
Witam icon_biggrin.gif

Ja już po badaniu, pobrali mi 8 próbówek krwi 23.gif laborantka jak zobaczyła zlecenie, to sama pytała czy wiem do czego to i co się dzieje 37.gif
Masakra, mam tylko nadzieję, że te wyniki wyjdą "w miarę" bo dobrymi to nawet nie mam się co łudzić 32.gif a prpos wyników to część dziś po 17 mogę już odebrać, a reszta pocztą po ok tygodniu (bo to robi inne laboratorium)

Na wieści od Iwony chyba będziemy musiały poczekać do popołudnia, a więc za dobre wieści &&
słoneczko82
adzia25 najważniejsze że coś się ruszyło.Teraz tylko czekanie na wyniki i do działania... icon_smile.gif
Milutka za jutrzejszą IUI &&&&&&& Tym razem musi się udać

Dziewczyny melduję że dzisiaj już wzięłam kwas foliowy icon_smile.gif
truska
Milutka trzymam kciuki za jutro

Kwas dzisiaj wzięlam 06.gif
Aylin
milutka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fiefiora
milutka zaciskam kciuki z całych sił!
Madziara.
milutka również zaciskam &&&

I również melduję, że wzięłam dzisiaj kwas foliowy. A wyników mojego mena nadal nie ma 21.gif
Justyś3107
Witam dziewczyny !!!!

Iwonka &&&&&&&&&&&&&&&&& na pewno się udało
Milutaka &&&&&&&&&&&& za jutro

A ja poproszę o aktualizację ale na 1.10.2010 kolejny cykl starań bo się jeszcze nie rozkręciła, ale brzuch zaczyna mocniej boleć więc lada chwila. Trochę mi się przyśpieszyła bo przeważnie mam 28-30 cykl a teraz 25 no, ale może to przez to, że troszkę się w pracy dziś nadźwigałam.


A i kwas oczywiście pochłonęłam 03.gif
adzia25
Odebrałam pierwszą część wyników i z tych ogólne są ok,a hormonów mam 4 i : F.S.H i T.S.H w normie , ale L.H 2,32 (norma 2,39- 6,60) no i prolaktyna 28,3 (norma do 25,0) Ja nie za bardzo się na tym znam (i mam nadzieję, że nie będzie mi dane za bardzo się wgłębiać blagam.gif ) ale to chyba nie są aż tak straszne nieprawidłowości, bo że będą to nie miałam wątpliwości. Mam nadzieję, że reszta wyników (za ok tydz.) nie będzie przynajmniej gorsza, i że da się to szybko skorygować.

Milutka &&

Ja również melduję, że brałam kwas foliowy 06.gif
Madziara.
andzia25 nie znam się za bardzo na wynikach ale widzę że co laboratorium to inne normy
adzia25
Madziara. bo my mieszkamy we Francji więc pewnie tu normy są całkiem inne. Ale też podejście do pacjenta inne(całkowicie prywatna służba zdrowia). Ja jak poszłam teraz na pierwszą wizytę to pani dr zrobiła taki wywiad zleciła tyle badań, że żyłam w szoku 23.gif
Mam nadzieję, że nie będzie źle.
Madziara.
andzia25 musi byc dobrze, zresztą z tego co piszesz naprawdę trafiłaś na świetną dr

A ja serfując w necie znalazłam cieką stronkę o naturalnych wspomagaczach płodnosci
adzia25
Dziewczyny, a ja mam jeszcze jedno pytanie: już kilka z Was pisało, że Wasi partnerzy też łykają kwas foliowy??? Skąd o tym wiecie i czy to faktycznie jest uzasadnione, coś daje ??? Ciekawe... muszę troszkę poszukać na ten temat, bo jeśli coś to zmienia to czemu nie...

Madziara. już się biorę za lekturę 02.gif no i mam nadzieję, że ta dr okaże się być "trafiona", bo ja w Polsce w sumie byłam zadowolona ze swojego gina. Chodziłam prywatnie, super sprzęt, pan bardzo miły, ale ja zawsze tylko po antykoncepcję, najpierw próba trafienia "na oko pigułek" (bez żadnych badań) oczywiście bez powodzenia 21.gif i przy okazji kilu zmian załapałam się na wszystkie z możliwych niesympatycznych skutków z przytyciem 15 kg na czele 37.gif zmiennościami humorów z euforii do depresji średnio w 30s. i kompletny brak ochoty na przytulanie (więc metoda skuteczna w 100% 08.gif ) Jak już nie miałam siły, zdecydowałam się na wkładkę, i tu ok, ale jak zaczęłam mówić, że chyba już koniec, że może się będziemy decydować na dzidzie, to on mi zaczął przebąkiwać, że te moje jajniki to może dają trochę obraz policystycznych..... halo a gdzie pan był ostatnie 7 lat??? Przecież to się leczy nie tylko jak chce się zajść w ciążę... opadły mi ręce
Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, przynajmniej się zapowiada. I tego będę się trzymać 06.gif

Justyna przytul.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
słoneczko82
Iwonka co tam u Ciebie wyszło??Cały czas trzymam mocno &&&&& aż łapki bolą
MoniZ
sorki dziewczyny ale musze poprzec rose ona przynajmniej prawde pisze bez wzgledu czy to boli czy nie ale takie jest zycie niestety ze prawda najbardziej boli 13.gif a to co pisza nie raz w necie to poprostu szok dlatego ja z bardzo duzym dystansem podchodze do wszytskiego co w necie bo w koncuu mamy specjalistow do ktorych powinno sie pojsc a nie internet... chyba nie chcialy byscie leczyc sie przez internet jesli sie mysli powaznie o dziecku... a wiem ze tak myslicie przytul.gif
ja choc troszke problemu mialam ale jak dotrwalam do tego ze mam dwojke dzieci i jestem Bogu wdzieczna za ten cud choc teraz czasami mnie doprowadzaja do szalu 08.gif ...
kibicuje wam bardzo i kazdego dnia zagladam do was zobaczyc czy ktoras z was juz ujrzala swoje upragnione 2 kreski
badzcie dzielne i cierpliwe tak jak nasza Milutka ktora podziwiam i trzymam dzisiaj kciuki bardzo mocno przytul.gif

mam nadzieje ze nie urazilam zadnej z was przytul.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
słoneczko82
Milutka to już dzisiaj trzymam mocno &&&&&&&&
Iwonka co z TobÄ…??
Madziara.
Rosa absolutnie nie poczułam się urażona, wiem że każdy tekst , artykuł czytasz i weryfikujesz i bardzo dobrze że jest ktoś taki kto się na tym zna i stopuje nas przed popełnieniem gafy. Chociaż uważam że nie wszystko co tam było napisane jest bzdurą. Bo jednak na polepszenie endometrium dobre są migdały orzechy i rybki morskie tak jak tam napisano (choć na mnie akurat nie działają)
Najpierw głupio mi się zrobiło że dałam linka do takiego artykułu ale później się ucieszyłam bo np do tego tekstu:

CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 30 Sep 2010 - 22:44) *
cytowany post usunięto

chciałam się zastosować icon_redface.gif
Starającym się łatwo uwierzyć w każde tego typu zalecenie tym bardziej że nie tylko w tym artykule spotkałam się z tym i jeszcze dodatkowym zaleceniem było na pół godziny przed wziąć zimny prysznic.

Przy okazji tego tematu chciałam zapytać o olej z siemienia lnianego. Od następnego cyklu mam brać podwójną dawkę CLO i martwię się swoim śluzem bo i bez CLO jest z tym u mnie kiepsko a jak go zacznę brać to już w ogóle susza będzie. Wiesiołka biorę 3 razy dziennie ale mało pomaga i szukam jakiś metod na polepszenie a przede wszystkim zwiększenie śluzu jak również endometrium w każdym jednym cyklu słyszę, że jest bardzo cieniutkie 13.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.