To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piesek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
pirania
nie no kazda marka ma te poleczke za tylnymi siedzeniami- mozna ja zdjac i wtedy bagaznik jest otwarty od gory- nie?
Lutnia
CYTAT(pirania @ Sun, 22 Apr 2012 - 17:20) *
nie no kazda marka ma te poleczke za tylnymi siedzeniami- mozna ja zdjac i wtedy bagaznik jest otwarty od gory- nie?



aaa, o tym myślisz.
Stanowczo odradzam wożenie go tam latem (w inne pory roku nie mam pojęcia).
Nawet w kombi z mocną klimą (bez dodatkowego nawiewu na siedzenia pasażeów) Korkowi było dość gorąco. Teraz mamy samochód z dodatkowymi nadmuchami również na tylnie siedzenia i jest dużo lepiej. Idealnie byłoby mieć nadmuch również w części bagażowej.

Sprawdzałam na własnej skórze jaka jest różnica pomiędzy schłodzonym przodem a częścią bagażową - zauważalna (a w przypadku kombi powietrze ma szanse na zdecydowanie lepszą wymianę z tym schłodzonym przez klimę niż przy bagażniku z otwartą górą), pamiętaj że pies się nie poci i szybko przegrzewa.



pirania
no dobrze czyli psa trzeba traktowac jak czlowieka icon_smile.gif ok icon_smile.gif
Lutnia
A co tu taka cisza? Sunia pęka lada moment. Gdzie jakieś emocje??? icon_smile.gif
pirania
czekam.....
03.gif
Lutnia
CYTAT(pirania @ Mon, 07 May 2012 - 23:00) *
czekam.....
03.gif


Ja też icon_smile.gif jak na swoje scenię icon_smile.gif
Madziulek
Ja tez czekam icon_smile.gif
pcola
Też czekam icon_smile.gif
karoleenka
no to wszystkie czekamy 29.gif
agama76
Hi hi, ja tez wypatrujÄ™ pieska piranii icon_smile.gif)

A.
Użytkownik usunięty
ognisko.gif
Pecia
czekamy zacieramy rÄ…czki
Lutnia
... a Pirania milczy....
pcola
sadystka ...
pirania
jEEEEEESSSSSSSTTTTTTTT!!!!!!! 03.gif
pcola
NOOOOO !!!!!!!!!
gozar
QUOTE(pirania @ Tue, 22 May 2012 - 17:51) *
jEEEEEESSSSSSSTTTTTTTT!!!!!!! 03.gif

Pokaż!!!!
Mi
rozumiem radość, ale proszę zrozum naszą niecierpliwość icon_smile.gif pokaż nam malucha!!!
Lutnia
Pirania, nie bądź prosię!!!

Pokaż sceniaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I napisz o nim, pliiiiiiz!
pirania
Suczka jest trikolor, ma pol ogonka icon_smile.gif wszystko tak jak chcialam. Cale towarzystwo jest wesole i zywotne i trudno im zrobic zdjecia icon_smile.gif
tu cala banda, nasza to ogonek najblizej pyska mamy.


tu cala banda, nasza to ogonek najblizej pyska mamy.


Kaszanka
Po prostu piękna. Ta różowa buzia...
Lutnia
Pirania - bardzo siÄ™ cieszÄ™ icon_smile.gif
Maleństwo wygląda obłędnie!

Wkrótce Ty też będziesz miała przechlapane (zasikane podłogi, pogryzione ulubione przedmioty...), jest na świecie sprawiedliwość icon_smile.gif
pcola
Oj tak tak icon_smile.gif Jest piękna, i wymierzy piranii szczenięcą sprawiedliwość 03.gif
katarakta
Jaki on cudny. Ten pyszczek rozowy.
Mamusia jaki mam mix dzieciaczkow. Kazdy inny :::icon_biggrin.gif
karoleenka
o bosze jaka piękność !!!

ee i nie bój nic - może się okazać , że nic nie zeżre , sikać będzie na podkład i w ogóle bedziesz zdziwiona że pies to sama przyjemność - przecież takie też się zdarzają - moja Zoja jest tego przykładem 03.gif

a w ogóle zgłupiałam ...miał być kalpie, toler - to jest toler..? nie wiem dlaczego myślałam, że one tylko rude - ups 37.gif

juz wiem to jest Owczarek australijski !!! icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
HA! A ponieważ pirania nie pilnuje telefonu, to ja wiedziałam pierwsza! Dziś raniutko i się posikałam!!!!

pirania, GRATULEJSZYN!
agama76
Åšliczne malenstwo, gratulacje icon_smile.gif))

A.
anetadr
O matko, jaka różowa mordka icon_smile.gif.

Aneta

Madziulek
Morduchna przecudowna icon_smile.gif
Gaja
Ależ cudeńko! icon_biggrin.gif Różowa piękna mordeczka. Cudności!
Dirty Diana
Jej... jaka słodka mordka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.