To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mazury

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

promyx
A my w tym roku postanowiliśmy pojechać na Mazury, termin to pierwsza połowa sierpnia, może ktoś coś poleci? Może agroturystycznie?
2 os. dorosłe i jeden 4-latek;)
żeby odpocząć i poruszać sięicon_wink.gif
ania.m
Osobiście Mazury znam jedynie od strony wody.
Ale nie polecałabym na wyjazd większych miejscowości: Giżycko, Mikołajki itp.

Na taki wyjazd mogę polecić np. Rydzewo (płytka plaża, ale i knajpka z jedzeniem też się znajdzie) lub troszkę dalej od szlaku żeglarskiego (ale też okolice Giżycka), to np. Kruklanki.

Jeśli mogę polecić stronę do wyszukania noclegu: mazury.info.pl - jeśli to reklama, to proszę o usunięcie linku.
promyx
o super, zaraz zerknę na tą stronkę icon_smile.gif


CYTAT(ania.m @ Wed, 05 Mar 2014 - 14:05) *
Osobiście Mazury znam jedynie od strony wody.
Ale nie polecałabym na wyjazd większych miejscowości: Giżycko, Mikołajki itp.

Na taki wyjazd mogę polecić np. Rydzewo (płytka plaża, ale i knajpka z jedzeniem też się znajdzie) lub troszkę dalej od szlaku żeglarskiego (ale też okolice Giżycka), to np. Kruklanki.

Jeśli mogę polecić stronę do wyszukania noclegu: mazury.info.pl - jeśli to reklama, to proszę o usunięcie linku.

malgog
ja polecam
https://www.kobylocha.pl/
jest wszystko czego potrzeba aby odpocząć, popływać, połowić...


Agnieszka AZJ
CYTAT(malgog @ Wed, 05 Mar 2014 - 16:00) *
ja polecam
https://www.kobylocha.pl/
jest wszystko czego potrzeba aby odpocząć, popływać, połowić...


Jak komuś nie przeszkadza, że to Warmia a nie Mazury, to OK icon_wink.gif

Julka była w zeszłym roku w Kobyłosze na obozie jeździeckim, a w "Łosiu" zjedliśmy obiad, kiedy ją tam zawoziliśmy - było smacznie i sympatycznie icon_smile.gif
ania.m
A jeszcze mi się przypomniało. Jest takie miejsce: www.zwierzynieckirog.com.pl/
Ale jest to dość daleko od "cywilizacji". Wokół oprócz lasu i jeszcze jednej małej przystani jachtowej nie ma praktycznie nic oprócz lasu i pól.

A czego dokładniej szukasz?
promyx
W zasadzie to nie wiem czego szukam 29.gif
Z jednej strony z dala od dzikich tłumów, a z drugiej miejsca, gdzie młody nie będzie się nudził, będziemy mieli samochód, więc możemy podjechać pozwiedzać.
mam nadzieję że będzie ładna pogoda, więc chciałabym żeby była fajna plaża niedaleko, dobre jedzenie swojskie/regionalne, niedrogo 04.gif . W sumie to mąż nie jest wędkarzem, ale może go namówię na nowe hobby;)


CYTAT(ania.m @ Wed, 05 Mar 2014 - 16:32) *
A jeszcze mi się przypomniało. Jest takie miejsce: www.zwierzynieckirog.com.pl/
Ale jest to dość daleko od "cywilizacji". Wokół oprócz lasu i jeszcze jednej małej przystani jachtowej nie ma praktycznie nic oprócz lasu i pól.

A czego dokładniej szukasz?

malgog
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 05 Mar 2014 - 18:13) *
Jak komuś nie przeszkadza, że to Warmia a nie Mazury, to OK icon_wink.gif


nie bądźmy tacy drobiazgowi 06.gif

Agnieszka AZJ
CYTAT(malgog @ Wed, 05 Mar 2014 - 19:46) *
nie bądźmy tacy drobiazgowi 06.gif


Ja mam na tym punkcie skrzywienie historyczne, ale teraz rzeczywiście dużej różnicy nie ma icon_smile.gif
malgog
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 05 Mar 2014 - 23:20) *
Ja mam na tym punkcie skrzywienie historyczne, ale teraz rzeczywiście dużej różnicy nie ma icon_smile.gif



ale to blisko...przypominam sobie, że kilkanaście kilometrów w kierunku na Biskupiec jest granica icon_smile.gif

w Łosiu jest kilkadziesiat domków (chyba 30) o różnym standarcie, szału nie ma ale jest lodówka, łazienka, duży taras, na miejscu wypożyczalnia sprzetu do pływania, gril, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, w siatkówke i koszta też mozna pograć, restauracja, sklep spożywczy + piekne jezioro z plażą i olbrzymim pomostem (nawet dwoma)...a to wszystko pośrodku lasu
dzieci pływają, mąż moczy wędkę na łódce a ja na leżaczku z książką...pełny relaks
ania.m
Tylko że przy 4-latku raczej się książki nie poczyta 29.gif
promyx
no tak przy moim czterolatku na pewno nie, chyba że śpi 29.gif
ale perspektywa domków w środku lasu nad czystym jeziorem, mmm... rozmarzyłam się 06.gif
kiedyś z rodzicamy wyjeżdżaliśmy na Mazury pod namioty na miesiąc (byłam wtedy w podstawówce), było kameralnie, kilka namiotów w lesie nad jeziorem, ogniska, hamaki, kąpiele nawet w deszcz, sporo dzieciaków i nikt się nie nudziłicon_smile.gif, może dlatego tak mnie ciągnie, tylko teraz to bardziej komercja wszędzie 32.gif
Helena
No to ja polecam hotel Robert's Port. Mają super salę zabaw dla dzieci i świetne animacje latem. Byliśmy w ostatnie wakacje i dzieci non stop wspominają, że znowu chcą jechać. A mi w tym roku góry chodzą po głowie icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
A dlaczego ten wątek jest na podforum "nad morzem" ? icon_eek.gif

Przenoszę na jeziora icon_smile.gif
promyx
a nie zauważyło mi się i tak się właśnie dziwiłam, czemu tu są same wątki o morzu 04.gif , dziękuję i już zmykam na jeziora 03.gif
Cassie2015
ja mam sprawdzone miejsce- Krutynianka , fajne domki, dobre wyżywienie. i jeszcze opcja spływu Krutynią z czego zawwsze korzystamy.
doninka
mnie się bardzo podobało w ośrodku Mazurska Arkadia w Orzechowie., To malownicze okolice jeziora Szóstak. A jakie maja piękne apartamenty, zachowane w stylu wiejskim, z mnóstwem antyków, mają swój niepowtarzalny klimat. Okolica cudna, dla mnie to wymarzone miejsce na odpoczynek https://www.mazurska-arkadia.pl/
MartusiaS
ja chętnie odwiedzam Mikołajki, Bookapart ma tam fajne kwatery icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.