To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odzież

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
Jakie macie bluzki? przeglądam i załamka. Wszystkie ze stójką. Moja szyja w takiej bluzce przestanie istniec.
I jeszcze druga sprawa długość tyłu. Zawsze koszulka wedruje mi nad boczki i ciągle muszę ją naciągać. Takie z wydłużonym tyłem są? bo jakoś nie widzę, a może nie mój zakres cenowy icon_sad.gif
kubono
Najlepiej to żeby bluzka była termoaktywna wtedy się mniej pocisz icon_smile.gif. I tak sa takie z wydłużonym tyłem, specjalnie żeby utrzymywały się na pupie icon_smile.gif
AnitaKrolikowska
Na rower wystarcza zwykła bluzka bawełniania.
Maltropol
Zdecydowanie zawsze na cebulkę.. wszystko zależy od tego jaka temperatura otoczenia i jakie tempo jazdy, ale ze strojem trzeba poeksperymentować aby zobaczy w czy czujesz sie najwygodniej... dobrze mieć coś przeciwdeszczowego ale co "oddycha"...
malfred
Ja mam odzież termoizolacyjną nie ma potrzeby ubierania się na cebulkę.
wiklinowa
Bawełniane bluzki długą schną, więc jest duże prawdopodobieństwo przewiania. Dla mnie sprawdzają się koszulki turystyczne z Decathlona.
Zadar
Sporo zależy od tego, czy jeździsz na rowerze w zimie czy na lato. Może to być zaskoczeniem, ale ja osobiście preferuje jazdę na rowerze w zimie. Mniej irytujących ludzi w okolicy. Wprawdzie jestem facetem, ale mogę coś tu podpowiedzieć. Zauważyłem, że podstawą jest https://www.citysport.com.pl/kategoria/odziez/kurtki-meskie/ odpowiednia kurtka zimowa. Po pierwsze musi ona chronic przed zimnem. A po drugie także, być termoprzewodząca. Ubranie musi oddychać, zwłaszcza jeżeli planujeesz uprawiać sport. Inaczej, będziesz się pocić jak indyk przed świętami. A tak w ogóle to życzę powodzenia w treningach i przede wszystkim, sporo samozaparcia.
propabolistyk
By było nam wygodnie na rowerze to warto wydać parę stówek na odpowiednią odzież. Zwykła bawełniana bluzka na pewno się nie sprawdzi. Wystarczy trochę mocniejsze popedałowanie i będziemy cali zalani potem. Ani to wygodne ani przyjemne i o przeziębienie łatwo. Większość bluz na rower ma wydłużony tył. Z tanich i dobrych a jednocześnie rodzimych firm polecam bcmnowatex. Bluzy unisex w okolicy 140 zł będą dobre. W Decathlonie wybór jest duży odzieży rower w rożnych cenach. Może warto się wybrać na zakupy?
FajnaMama
Ja na rower zazwyczaj zakładam spodnie dresowe lub legginsy i top sportowy, w tym stylu: https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/odzi...a/topy-sportowe. W takim zestawieniu jest mi najwygodniej. A jak jest chłodniej, to zawsze mam jakąś bluzę albo kurtkę sportową ze sobą.
kocham_sport
Ja ubieram termiczne koszulki wtedy, kiedy jadę na dłuższe przejażdżki. Na co dzień jak jeżdżę dameczką po mieście to bawełniana jest spoko. icon_wink.gif
A używacie może pulsometrów? Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem na jaki model się zdecydować. Chciałam wybrać z tego sklepu: https://dotsport.pl/triathlon/akcesoria/pulsometry.html poradzicie coś? icon_smile.gif
Dhaku
Zajrzyj na triathlonstore.pl, kupuję tam już od dawna i nie zdarzyło się żebym była nie zadowolona. Jakość jest pierwsza klasa icon_wink.gif
Ivalka
Takie rzeczy mają też na asadi.com.pl. Ja z kolei tylko tam zamawiam, inne miejsca nie zadowalały mnie swoimi produktami. Albo nie wygodne, albo jakościowo mierne. A na asadi wszystko jest tak jak powinno icon_wink.gif
alutka011
ja przeważnie szukam w sports direct
wisniewska_lila
Zerknij sobie na Ptak Moda - odzież damska różnego rodzaju, od polskich producentów. Mają całkiem fajne bluzki.
śrubka
Przecież na rower niekoniecznie trzeba nosić specjalny strój, chyba że jest się zawodowym kolarzem. Ważne, by było wygodnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.