To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Apteki w łódzkim

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzia76
Zakładam temacik, abyśmy podzieliły się informacjami o aptekach w województwie łódzkim. Dajcie znać gdzie kupujecie produkty dla maleństwa, leki, kosmetyki czy suplementy diety. No i gdzie są najbardziej konkurencyjne ceny owych produktów. Ja słyszałam, że w Kwiatach Polskich jest stosunkowo tanio, prawda to?
baskaoooo
Tak Kwiaty Polskie są stosunkowo tanimi aptekami, kiedyś zawsze przed nimi ustawiała się kolejka emerytów, legendy krążyły o niskich cenach w nich. U mnie w Zgierzu jest jedna taka apteka - zrobili ją całodobową , więc jest mega wygodnie. Pozdrowionka!
lenna
Jak na razie tańsze są tylko internetowe apteki.
beata07
Odświeżam temat. Ja w ostatnim czasie korzystam z serwisu ktomalek.pl
W ten sposób mogę szybko sprawdzić, w której z aptek w okolicy są produkty, które zamierzam kupić. Zamówienie odbieram w wybranej aptece po otrzymaniu powiadomienia dzięki czemu oszczędzam czas, a także pieniądze nie płacąc za dostawę.
gilly
CYTAT(jolka33 @ Sun, 29 Jan 2017 - 10:36) *
Pozwolę sobie podbić temat. Gdzie kupię w Łodzi tanio kosmetyki Vichy?



Stacjonarnie może byc ciężko. Wprawdzie czasami zdarzają sie w aptekach promocje na jakieś końcówki, ale zwykle ceny tych kosmetyków są zdecydowanie przesadzone. Nie wiem z czego to wynika, ale w sieci kupisz je o wiele taniej. Zorientuj się na przykład w Cefarmie:
https://www.cefarm24.pl/

Jest to moja ulubiona apteka internetowa jeśli chodzi o zamawianie sobie kosmetyków. Mają tam najwieksze promocje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.