To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Farba do włosów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania.m
Czy istnieje farba do włosów dzięki której osiągnę popielaty średni blond?

Co się nie pofarbuję, to wychodzi mi za każdym razem rudawy. A chciałabym popielaty...

Przez dość długi czas miałam pofarbowane włosy na czarno, ale obecnie już mi odrosły i została tylko taka długość, którą przy najbliższej wizycie u fryzjerki obetnę. Obecnie mam kilkukrotnie farbowane włosy różnymi odcieniami średniego blondu i żaden mnie nie zadowolił.

Przy najbliższej wizycie fryzjerskiej spróbuję pofarbować u fryzjerki. Ale jeśli nie ma takiej farby do kupienia w sklepie, to wrócę do czarnego, bo nie mam czasu, aby siedzieć u fryzjera co chwila 29.gif
minka.
Moje wlosy zawsze powracaja do tego zoltawego blondu, nie popielatego. Od jakiegos czasu stosuje silver szampon( obojetnie jakiej firmy) i wlosy maja popielaty blond - nie zloty jak wczesniej:) poszukaj w sklepach tego szamponu, mam nadzieje ze w PL jest dostepny.
ania.m
Dziękuję za informację - o takim szamponie nie pomyślałam.
Jak znajdę i wypróbuję to dam znać.
amadelka
ja jak farbuję to zawsze mam taki mysi blond :/ strasznie nie lubie tego odcienia... echh. nic nie da sie chyba na to pradzić, nie jesteś sama icon_razz.gif
Miwako
szukaj farb które mają napisane "perlowy blond" lub po prostu platyna icon_smile.gif
Weroniczqa
jak masz ciemne włosy, to żadna sklepowa farba nie chwyci bez rozjaśniania, niestety w przypadku ciemniejszych włosów, niż te które chcemy uzyskać, trzeba się przemęczyć u fryzjera icon_razz.gif
ania.m
Nie mam ciemnych włosów. Mam średni blond. Szukam czegoś sklepowego, bo nie mam czasu chodzić do fryzjera na farbowanie co 3 tygodnie...
enimka
ja bym na Twoim miejscu zawitała do fryzjerki i troszkę podpytała się na temat włosów blond, jak np utrzymać owy kolor icon_wink.gif
ania.m
Niestety na chwilę obecną - fryzjerskie farby też się na moich włosach średnio sprawdzają. Nie potrafię znaleźć odcieniu, który by dobrze wyglądał mi na głowie. Zawsze wychodzi inny niż teoretycznie miałby wyjść.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.