To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wypadanie włosów - jak zaradzić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

EdytaRola
Odkąd urodziłam, wypadają mi włosy, wiem, ze to normalne i związane ze zmianami hormonalnymi, ale chciałabym się dowiedzieć ile to będzie trwać, jak długo wam wypadały włosy? Mój synek ma juz 15 miesiecy a mi wlosy dalej wypadają!!! Nie karmię piersią, w aptece farmaceutka kazala dzialac od wewnatrz i zewnatrz, na zewnatrz polecila plukanke jantar a od wewnatrz vitapil mama, jakis specjalny od wypadania wlosow wlasnie po ciazy. Czy kto stosowal te produkty? Czy w ogole cos z tego typu preparatow dziala? A moze inaczej, co mam jesc, zeby te wlosy nie wypadaly, wszedzie jest info o tym co jesc by wlosy wzmocnic, a ja sadze, ze u nich z kondycja jest wszystko okej, tylko wypadaja...
Weroniczqa
siemię lniane jest dobre od wewnątrz, można też pić olej z niego, na zewnątrz dobra jest maseczka z oleju rycynowego, żółtka jajka i soku z cytryny, pobudzi włosy do wzrostu, szybciej zaczną odrastaćicon_wink.gif
sofia_
Ja brałam oeparol na wypadanie włosów, po 4 tygodniach już widziałam poprawę, u mnie to wypadanie to chyba kolo 2 lat trwało
lajkonik34
brałaś oeparol, czyli są to jakieś tableki traktowane jako suplement który przyjmujemy i który dział od środka? bo powiem ci szczerze, że ja oeparol kojarzę z kosmetykami jedynie.
EdytaRola
ja również właśnie:) ta maseczka "domowa" wlasciwie nie pomogla u mnie nic, jak pisalam, wlosy mam raczej w dobrej kondycji, jedyny problem to to wypadanie, co nie ustaje. Kupię chyba ten Vitapil mama, nie jest az tak strasznie drogi, a w sumie to jedyny w aptece, ktory jest zwiazany z porodem i laktacja oraz wypadaniem wlosow, ok. 30zł kosztuje
SoLike
Hej, ja chciałam ci polecić takie tabletki Anacaps. Nie traktuj tego jako spam, bo mi naprawdę pomogło i po ciąży i po zniszczonych farbowaniem włosach. Wcale nie kosztowało to dużo, ok. 70 zł. Tutaj więcej na ten temat https://preparatynalysienie.pl/anacaps-ducr...padanie-wlosow/ Teraz wspomagam efekt tylko domowymi sposobami, głównie olejkiem rycynowym, który w zielarni kupiłam. Działa i już nie stosuję suplementów.
Anu1ka
Ja od zawsze borykam się z problemem wypadających włosów. Brałam dopel herz, vitapil też - pomaga, ale efekty dopiero po ok. 1,5 miesiąca. Zazwyczaj biorę 3 miesiące i przerwa 3 miesiące. I tak w kółko, niestety... taka moja uroda widocznie
EdytaRola
ale brałas ten zwykły vitapil? ten to słyszalam, że dobry, a ja wlasnie dowiedzialam sie o tym vitapil mama, dedykowany wlasnie kobietom po porodzie i tym co karmia piersią, dobra tam jutro go kupie, nie zbiednieje od tego, a może wlasnie pomoze to wypadanie wlosów zmniejszyc
paleo
A może warto byłoby zadbać o odpowiednia pielęgnację? Bardzo często wypadanie włosów jest spowodowane tym,ze nieodpowiedni się o nie dba.Włosy się łamią i dlatego własnie wypadają. Polecam nowe kosmetyki cece z linii experto. Możecie je znaleźć w hebe albo w naturze. Równiez miałam problem z tym,ze włosy były zniszczone oraz wypadały.W przypadku tych kosmetyków problem praktycznie zniknął. Włosy sa bardziej odżywione.Na szczotce jest zdecydowanie mniej wypadających kosmyków tak wiec jestem bardzo zadowolona.
Ewelinek
Solgar włosy, skóra, paznokcie, efekty sa super, potwierdzone u wielu znanych mi osób.
Potwora
Warto zrobić badania pod kątem niedoczynności tarczycy (TSH, ft3 i ft4) oraz anemii ( żelazo, ferrytyna, B12).
EdytaRola
wiesz co badania robilam jakis czas temu, morfologia, mocz i tsh tylko. wyniki sa w porzadku. Łukam ten vitapil mama, widać, że wlosy sa trochę mocniejsze i na pewno mniej sie przetłuszczają, na razie za krótko go biorę, żeby był efekt juz widoczny,ale jestem dobrej mysli. Staram się też lepiej odzywiać
paleo
CYTAT(Potwora @ Wed, 26 Aug 2015 - 22:50) *
Warto zrobić badania pod kątem niedoczynności tarczycy (TSH, ft3 i ft4) oraz anemii ( żelazo, ferrytyna, B12).


Moj tata miał podobny problem oraz takie badania wykryły ,że ma nadczynność tarczycy.
Majka35
W rossmanie jest nowa edycja kosmetyków łopianowych na wypadania włosów, kupiłam całą serie i jak narazie jestem zadowolona z efektu.
lenna
Warto wprowadzić do diety ryby i owoce morza - pomaga na włosy.
Ennie
Ja również polecam siemię lniane. Można pić nie tylko z wodą, ale i z mlekiem.
EdytaRola
wiesz co wlasnie mama moja mi to samo podpowiedziala i jutro kupie to siemię lniane, poki co vitapil mama daje rade, ale musze kupic drugie opakowanie, szczescie w tym, ze wypadanie wlosow po ciazy kiedys mija:)
Red_Rose
Ja stosowałam Vitapil ale tą normalną wersję i byłam bardzo zadowolona z efektów. Moje włosy się bardzo wzmocniły
otylkaw
Ja również polecam siemię lniane i ta maseczkę z żółtka olej rycynowy i cytryny. Wszystko naturalne i na prawdę działa. Koleżanka po pół rocznej kuracji ma piękne włosy no i nie wypadają.
klaudia84
Siemie lniane na włosy? Pierwsze slyszę icon_smile.gif

Polecam kapsułki z olejem z wiesiołka zimnotłoczonym (np. Gal) - naturalne i skuteczne.
kuna87
Ale to normalne że po ciąży czy przy kp włosy lecą...
Można je tylko wspomagać, np poprzez wcierki, z witaminami i lekami do łykania jest różnie...
gliszka
polecam ci preparat z drożdzy piwnych dostępny w aptekach, mnie pomógł rewelacyjnie
śrubka
Ja bym najpierw poszukała przyczyny problemu, bo tych może być kilka. Może to wina diety? Stresu? Jakiejś choroby?
kroteczek
Ma to związek ze zmianami gospodarki hormonalnej po porodzie i obawiam się, że włosy będą dalej wypadać bez względu na to, ile czasu upłynęło, może tylko nie w takiej ilości. Mi np. wypadają całe życie i nie pomaga nic innego jak ograniczanie szkodliwych produktów w diecie i picie siemienia lnianego co rano. Jantar jest bardzo dobry, a ze swojej strony polecam jeszcze olejek rycynowy icon_smile.gif
kuna87
Kroteczek jasne że po ciąży muszą wypaść że tak powiem, ale można zminimalizować szkody a te włosy co zostały pobudzic do wzrostu mimo wszystko icon_wink.gif
Ja chyba właśnie muszę wrócić do siemienia lnianego co rano
orzeszka
A wiesz o tym ze kwas hiauloronowy wplywa pozytywnie nie tylko na skore ale takze na wlosy? Poczytaj sobie https://www.vichy.pl/blog/sodium-hyaluronat.../vmag64653.aspx ja tez bylam w szoku icon_biggrin.gif Zawsze ten kwas kojazyl mi sie z zastrzykami botoksami itd a tu prosze,nawet wlosy mozna nim ratowac icon_biggrin.gif
milenka20
mysle ze przeszczep wlosow bylby super pomyslem, zabieg wykonujesz w profesjonalnej klinice, polecam Klinike Przeszczepu Wlosow w Warszawie, swietni specjalisci, doswiadczeni, nowoczesne technologie, zabieg wykonywany przy pomocy robota, kat i gestosc nakluc ustalana komputerowo, odtwarzana jest naturalna linia owlosienia glowy, no i cebulki wlosow nie sa uszkadzane, fajne efekty, trwale, warto skorzystac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.