Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

makijaz

> 
ewon
pią, 25 mar 2011 - 08:02
Dziewczyny,moj chlop zazyczyl sobie abym zaczela sobie robic pozadny makijaz(pozadny nie chodzi o mocny,tylko jakis lekki) ,mam jasna karnacje,niebieskie oczy.moze znacie jakas stronke jak pokaza co do czego.zadko sie maluje jak juz cos to fluid i rzesy maluje.ale od czasu. Do czasu przydby sie jakis szybki fajny makijaz:)
ewon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,357
Dołączył: czw, 28 cze 07 - 11:19
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 15,165




post pią, 25 mar 2011 - 08:02
Post #1

Dziewczyny,moj chlop zazyczyl sobie abym zaczela sobie robic pozadny makijaz(pozadny nie chodzi o mocny,tylko jakis lekki) ,mam jasna karnacje,niebieskie oczy.moze znacie jakas stronke jak pokaza co do czego.zadko sie maluje jak juz cos to fluid i rzesy maluje.ale od czasu. Do czasu przydby sie jakis szybki fajny makijaz:)

--------------------



Nessi
pią, 25 mar 2011 - 09:26
Szybko i fajnie IMO, to :
- Podkład dobrany do skóry , (ja używam Deborah Colour Copy , jest genialny, super wydajny)
- Puder sypki transparentny, utrwala makijaż, wygładza skórę ( ja mam z Inglota, również starcza na baaaardzo długo)
- Róż. Do niebieskich oczu raczej nie będzie pasował odcień różowy a brąz
- kredka do oczu. Kreska na górnej powiece ( ja robię od połowy, rozcieram)
- dobrze wytuszowane rzęsy

Mi to zajmuje ok 5 min icon_wink.gif
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post pią, 25 mar 2011 - 09:26
Post #2

Szybko i fajnie IMO, to :
- Podkład dobrany do skóry , (ja używam Deborah Colour Copy , jest genialny, super wydajny)
- Puder sypki transparentny, utrwala makijaż, wygładza skórę ( ja mam z Inglota, również starcza na baaaardzo długo)
- Róż. Do niebieskich oczu raczej nie będzie pasował odcień różowy a brąz
- kredka do oczu. Kreska na górnej powiece ( ja robię od połowy, rozcieram)
- dobrze wytuszowane rzęsy

Mi to zajmuje ok 5 min icon_wink.gif

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Dorotka
pią, 25 mar 2011 - 09:32
Ewon, ale jak nie masz wprawy, nie wiesz jak, to może udaj się do jakiejś sprawdzonej kosmetyczki, która zrobi Ci makijaż odpowiednio dobrany do Twojej urody. Pokaże jakich kosmetyków używać i jak je nakładać aby podkreślić to co najpiękniejsze i zatuszować to co byś chciała ukryć.
W sieci Sephora, dziewczyny też robią makijaże, ale ja bym chyba nie chciała tak na widoku publicznym icon_wink.gif ale to kwestia gustu icon_smile.gif
Powodzenia i daj znać jak Ci poszło.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 25 mar 2011 - 09:32
Post #3

Ewon, ale jak nie masz wprawy, nie wiesz jak, to może udaj się do jakiejś sprawdzonej kosmetyczki, która zrobi Ci makijaż odpowiednio dobrany do Twojej urody. Pokaże jakich kosmetyków używać i jak je nakładać aby podkreślić to co najpiękniejsze i zatuszować to co byś chciała ukryć.
W sieci Sephora, dziewczyny też robią makijaże, ale ja bym chyba nie chciała tak na widoku publicznym icon_wink.gif ale to kwestia gustu icon_smile.gif
Powodzenia i daj znać jak Ci poszło.

--------------------
Sali_M
pią, 25 mar 2011 - 10:04
Na you tube jest pełno filmików z makijażem
https://www.youtube.com/watch?v=Chv5RuLL65A
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post pią, 25 mar 2011 - 10:04
Post #4

Na you tube jest pełno filmików z makijażem
https://www.youtube.com/watch?v=Chv5RuLL65A


--------------------
kasiarybka

Go??







post pią, 25 mar 2011 - 11:01
Post #5

Tutaj mnostwo filmików.
Dziewczyna z pasjąicon_smile.gif
Mafia
pią, 25 mar 2011 - 11:07
Podpatrywałam właśnie tę dziewcyzne z linka kasirybki. Dzięki temu coś niecoś wiem i nawet potrafię pomalować się z użyciem cieni. icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 25 mar 2011 - 11:07
Post #6

Podpatrywałam właśnie tę dziewcyzne z linka kasirybki. Dzięki temu coś niecoś wiem i nawet potrafię pomalować się z użyciem cieni. icon_wink.gif

--------------------
Mafia
Sali_M
pią, 25 mar 2011 - 11:57
Jeszcze tylko dopiszę, że zdziwiło mnie to, iż to mąż ewon chciał, żeby się zaczęła "porządnie malować" icon_smile.gif Mój nie widzi różnicy w moim wyglądzie, czy jestem pomalowana czy nie (mimo że jest drastyczna icon_wink.gif).
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post pią, 25 mar 2011 - 11:57
Post #7

Jeszcze tylko dopiszę, że zdziwiło mnie to, iż to mąż ewon chciał, żeby się zaczęła "porządnie malować" icon_smile.gif Mój nie widzi różnicy w moim wyglądzie, czy jestem pomalowana czy nie (mimo że jest drastyczna icon_wink.gif).

--------------------
Nessi
pią, 25 mar 2011 - 12:37
CYTAT(Sali_M @ Fri, 25 Mar 2011 - 11:57) *
Jeszcze tylko dopiszę, że zdziwiło mnie to, iż to mąż ewon chciał, żeby się zaczęła "porządnie malować" icon_smile.gif Mój nie widzi różnicy w moim wyglądzie, czy jestem pomalowana czy nie (mimo że jest drastyczna icon_wink.gif).


Rany jak mnie to wkurza.
Pindrze się, staram a on i tak różnicy nie widzi 29.gif
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post pią, 25 mar 2011 - 12:37
Post #8

CYTAT(Sali_M @ Fri, 25 Mar 2011 - 11:57) *
Jeszcze tylko dopiszę, że zdziwiło mnie to, iż to mąż ewon chciał, żeby się zaczęła "porządnie malować" icon_smile.gif Mój nie widzi różnicy w moim wyglądzie, czy jestem pomalowana czy nie (mimo że jest drastyczna icon_wink.gif).


Rany jak mnie to wkurza.
Pindrze się, staram a on i tak różnicy nie widzi 29.gif

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
ewon
nie, 27 mar 2011 - 10:25
dzieki dziewczyny
kasiarybka zaraz tam popatrze.

no moj zauważa jak sie maluje:D ,ze jest albo za mocno ,albo dobrze:) ale jak zmienie kolor włosów to nie potrafi okreslic czy dobrze wyglądam czy nie.a chce abym się malowała bo był w pracy na giełdzie i widział dziewczyny,panie ładnie pomalowane.mowi Ewciu jakis róz na policzki czy cus ,ze to bardzo ładnie wyglada hehehe
ewon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,357
Dołączył: czw, 28 cze 07 - 11:19
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 15,165




post nie, 27 mar 2011 - 10:25
Post #9

dzieki dziewczyny
kasiarybka zaraz tam popatrze.

no moj zauważa jak sie maluje:D ,ze jest albo za mocno ,albo dobrze:) ale jak zmienie kolor włosów to nie potrafi okreslic czy dobrze wyglądam czy nie.a chce abym się malowała bo był w pracy na giełdzie i widział dziewczyny,panie ładnie pomalowane.mowi Ewciu jakis róz na policzki czy cus ,ze to bardzo ładnie wyglada hehehe

--------------------



szantrapa
nie, 27 mar 2011 - 10:41
icon_biggrin.gif U mojegop odwrotnie, maluję się zawsze a mój dostaje obłędu jak widzi pacykadła na twarzy, farbę na włosach. Bo kobieta naturalna powinna być icon_wink.gif
A już do pasji doprowadza go lakier do paznokci, nie daj Boże u nóg icon_wink.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post nie, 27 mar 2011 - 10:41
Post #10

icon_biggrin.gif U mojegop odwrotnie, maluję się zawsze a mój dostaje obłędu jak widzi pacykadła na twarzy, farbę na włosach. Bo kobieta naturalna powinna być icon_wink.gif
A już do pasji doprowadza go lakier do paznokci, nie daj Boże u nóg icon_wink.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
ewon
nie, 27 mar 2011 - 11:27
szantrapa ja zadko się maluje,ale mysle ,ze troche powinnam ,poniewaz jak ide nie wymalowana i wszyscy myśla,gówniara dzieci sobie zrobiła hehehe

kasiarybka super stronka:) napewno sie naucze duzo z nije:DDD dziekuje ci bardzo:)
ewon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,357
Dołączył: czw, 28 cze 07 - 11:19
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 15,165




post nie, 27 mar 2011 - 11:27
Post #11

szantrapa ja zadko się maluje,ale mysle ,ze troche powinnam ,poniewaz jak ide nie wymalowana i wszyscy myśla,gówniara dzieci sobie zrobiła hehehe

kasiarybka super stronka:) napewno sie naucze duzo z nije:DDD dziekuje ci bardzo:)

--------------------



Irenka.
nie, 27 mar 2011 - 15:23
CYTAT(szantrapa @ Sun, 27 Mar 2011 - 11:41) *
icon_biggrin.gif U mojegop odwrotnie, maluję się zawsze a mój dostaje obłędu jak widzi pacykadła na twarzy, farbę na włosach. Bo kobieta naturalna powinna być icon_wink.gif


No mój ostatnio fuczął na farbę do włosów. Chyba go pogięło, moje włosy!

Co do makijażu- kto mnie nauczy robić kreskę na górnej powiece? Albo chociaż napiszcie, czym ją robić? Bo mnie się to tak podoba, a wykonanie to czarna rozpacz. 37.gif

OT- kasiarybka- nowy avatar, cudny!
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
Skąd: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post nie, 27 mar 2011 - 15:23
Post #12

CYTAT(szantrapa @ Sun, 27 Mar 2011 - 11:41) *
icon_biggrin.gif U mojegop odwrotnie, maluję się zawsze a mój dostaje obłędu jak widzi pacykadła na twarzy, farbę na włosach. Bo kobieta naturalna powinna być icon_wink.gif


No mój ostatnio fuczął na farbę do włosów. Chyba go pogięło, moje włosy!

Co do makijażu- kto mnie nauczy robić kreskę na górnej powiece? Albo chociaż napiszcie, czym ją robić? Bo mnie się to tak podoba, a wykonanie to czarna rozpacz. 37.gif

OT- kasiarybka- nowy avatar, cudny!

--------------------




mamaMadzii
wto, 29 mar 2011 - 09:06
tusz Maybelline do podkręcania rzęs
kredka Inglota czarno- biała - na powiece robię białą kreskę a pod okiem czarną - świetnie to wygląda i pasuje do każdej urody
podkład - staram się nie używam ani pudrów ani różu, wolę nałożyć makijaż na krem [post edytowany przez administratora] do cery naczynkowej jaki wcześniej wklepałam w cerę
na wielkie wyjścia kuleczki brązujące Avonu

Pozdr!
mamaMadzii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 29 mar 11 - 08:56
Nr użytkownika: 36,273




post wto, 29 mar 2011 - 09:06
Post #13

tusz Maybelline do podkręcania rzęs
kredka Inglota czarno- biała - na powiece robię białą kreskę a pod okiem czarną - świetnie to wygląda i pasuje do każdej urody
podkład - staram się nie używam ani pudrów ani różu, wolę nałożyć makijaż na krem [post edytowany przez administratora] do cery naczynkowej jaki wcześniej wklepałam w cerę
na wielkie wyjścia kuleczki brązujące Avonu

Pozdr!
Nessi
wto, 29 mar 2011 - 09:10
CYTAT(mamaMadzii @ Tue, 29 Mar 2011 - 10:06) *
kredka Inglota czarno- biała - na powiece robię białą kreskę a pod okiem czarną - świetnie to wygląda i pasuje do każdej urody



Do małych oczu raczej nie pasuje (ciemna kreska pod okiem jeszcze je pomniejszy).
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 29 mar 2011 - 09:10
Post #14

CYTAT(mamaMadzii @ Tue, 29 Mar 2011 - 10:06) *
kredka Inglota czarno- biała - na powiece robię białą kreskę a pod okiem czarną - świetnie to wygląda i pasuje do każdej urody



Do małych oczu raczej nie pasuje (ciemna kreska pod okiem jeszcze je pomniejszy).

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
kasiarybka

Go??







post wto, 29 mar 2011 - 17:47
Post #15

Nessi zalezy jak jest ta czarna kreska poprowadzona.
jesli tylko w zewnetrznych kacikach, maksymalnie do połowy źrenicy,jest niegroźna moim zdaniem.
Pysiaczek
wto, 29 mar 2011 - 19:53
Ja również korzystam z pomysłów i podpowiedzi Ladymakeup. Śliczna dziewczyna i fajnie sie maluje!!!
Pysiaczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,137
Dołączył: czw, 28 cze 07 - 13:16
Skąd: Lubin
Nr użytkownika: 15,166

GG:


post wto, 29 mar 2011 - 19:53
Post #16

Ja również korzystam z pomysłów i podpowiedzi Ladymakeup. Śliczna dziewczyna i fajnie sie maluje!!!

--------------------
Justyna - mama Julki



Majka3008
pon, 17 lip 2017 - 18:44
A słyszałaś o pudrze transparentnym Tokyo z Bikora? Idealnie się sprawdza do makijażu na co dzień jak i do tego na "większe" wyjścia;) Ładnie matuje i długo zostaje na twarzy! Nie jest ciężki, nie robi maski i nie zapycha cery! Fajnie sprawdzi się na zwykły krem bb jak i na podkład;)!
Majka3008


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: pon, 12 cze 17 - 18:21
Nr użytkownika: 49,769




post pon, 17 lip 2017 - 18:44
Post #17

A słyszałaś o pudrze transparentnym Tokyo z Bikora? Idealnie się sprawdza do makijażu na co dzień jak i do tego na "większe" wyjścia;) Ładnie matuje i długo zostaje na twarzy! Nie jest ciężki, nie robi maski i nie zapycha cery! Fajnie sprawdzi się na zwykły krem bb jak i na podkład;)!
muppet
śro, 19 lip 2017 - 08:50
Ja od dawna używam pudrów transparentnych. Dają najlepszy efekt.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 19 lip 2017 - 08:50
Post #18

Ja od dawna używam pudrów transparentnych. Dają najlepszy efekt.
katpio123
śro, 16 sie 2017 - 19:12
Pooglądaj sobie filmiki makijażowe na YT, na pewno znajdziesz vlogerkę z podobnym typem urody jak Ty. Zainwestuj w dobrej jakości kosmetyki i akcesoria do makijażu. U mnie sprawdzają się świetnie pędzle Hakuro, a też nie jestem specjalistą w dziedzinie makijażu. Tutaj: https://puderek.com.pl/25_hakuro możesz całkiem niedrogo skomponować zestaw podstawowych pędzli. Ja nie maluję się jakoś mocno, ale z racji tego, że mam okrągłą twarz, sporo czasu zajmuje mi konturowanie.
katpio123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: sob, 21 sty 17 - 18:25
Nr użytkownika: 48,752




post śro, 16 sie 2017 - 19:12
Post #19

Pooglądaj sobie filmiki makijażowe na YT, na pewno znajdziesz vlogerkę z podobnym typem urody jak Ty. Zainwestuj w dobrej jakości kosmetyki i akcesoria do makijażu. U mnie sprawdzają się świetnie pędzle Hakuro, a też nie jestem specjalistą w dziedzinie makijażu. Tutaj: https://puderek.com.pl/25_hakuro możesz całkiem niedrogo skomponować zestaw podstawowych pędzli. Ja nie maluję się jakoś mocno, ale z racji tego, że mam okrągłą twarz, sporo czasu zajmuje mi konturowanie.
MisiaMiśka
sob, 19 sie 2017 - 12:34
Najlepszą opcją jest wybranie się do kosmetyczki na tak zwaną lekcję makijażu. Każda z nas ma inną twarz i inaczej powinna się malować. To co pasuje jednej, może nie być odpowiednie dla innej. Na YT i ogólnie w internecie jest mnóstwo poradników, ale co z tego jak nie wiesz czy to dobre dla Ciebie (zwłaszcza jak nie masz doświadczenia). A źle dobrany/wykonany makijaż może oszpecić. A tak wizażystka oceni Twoją cerę i pokaże jak malować się przy konkretnym kształcie twarzy. Podpowie też jakie kosmetyki najlepiej się u Ciebie sprawdzą. Najpierw Ci wszystko pokaże, a potem musisz się sama pomalować pod jej okiem. Wtedy ona skoryguje błędy itp. Moim zdaniem najlepsza opcja, bo dobrana indywidualnie pod Ciebie.
MisiaMiśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 21 lip 17 - 15:04
Nr użytkownika: 50,052




post sob, 19 sie 2017 - 12:34
Post #20

Najlepszą opcją jest wybranie się do kosmetyczki na tak zwaną lekcję makijażu. Każda z nas ma inną twarz i inaczej powinna się malować. To co pasuje jednej, może nie być odpowiednie dla innej. Na YT i ogólnie w internecie jest mnóstwo poradników, ale co z tego jak nie wiesz czy to dobre dla Ciebie (zwłaszcza jak nie masz doświadczenia). A źle dobrany/wykonany makijaż może oszpecić. A tak wizażystka oceni Twoją cerę i pokaże jak malować się przy konkretnym kształcie twarzy. Podpowie też jakie kosmetyki najlepiej się u Ciebie sprawdzą. Najpierw Ci wszystko pokaże, a potem musisz się sama pomalować pod jej okiem. Wtedy ona skoryguje błędy itp. Moim zdaniem najlepsza opcja, bo dobrana indywidualnie pod Ciebie.
> makijaz
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:32
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama