Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

moczenie nocne kontra alarm wybudzeniowy

> 
kanika01
czw, 19 lut 2015 - 12:09
Witam;) Mam pytanie do mam których dzieci borykają się z moczeniem nocnym. Moja Olka ma już 8 lat, i niestety wtórnie w wieku 3.5 zaczeła moczyc się początkowo w dzień potem przeszło na noc. Do 5 roku zycia pediatra kazała ją kontrolowac w nocy. Od 3 lat jest pod opieką urologa...no i przyszedł czas na alarm. Dzienne problemy pokonałysmy farmakologicznie, jednak na noc to nie podzialało. Zgodnie z wytycznymi urologa zakupiliśmy alarm i przyznam szczerze po dwóch nocach jestem podłamana....pobudka z częstotliwością 2-3 godzin....4 do 5 razy....bez efektu usłyszenia alarmu przez dziecko....ma bardzo "twardy" sen. Czy są wśród was mamy które mają jakiekolwiek doświadczenie z alarmem? Będę wdzięczna za rady;)
kanika01


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 24 sie 13 - 09:52
Nr użytkownika: 42,749




post czw, 19 lut 2015 - 12:09
Post #1

Witam;) Mam pytanie do mam których dzieci borykają się z moczeniem nocnym. Moja Olka ma już 8 lat, i niestety wtórnie w wieku 3.5 zaczeła moczyc się początkowo w dzień potem przeszło na noc. Do 5 roku zycia pediatra kazała ją kontrolowac w nocy. Od 3 lat jest pod opieką urologa...no i przyszedł czas na alarm. Dzienne problemy pokonałysmy farmakologicznie, jednak na noc to nie podzialało. Zgodnie z wytycznymi urologa zakupiliśmy alarm i przyznam szczerze po dwóch nocach jestem podłamana....pobudka z częstotliwością 2-3 godzin....4 do 5 razy....bez efektu usłyszenia alarmu przez dziecko....ma bardzo "twardy" sen. Czy są wśród was mamy które mają jakiekolwiek doświadczenie z alarmem? Będę wdzięczna za rady;)
Marek_Marek
wto, 24 lut 2015 - 08:52
O jej, to faktycznie bardzo męcząca sprawa. Nie mam doświadczenia z alarmem. Ale może spróbowalibyście to z psychiatrą jeszcze skonsultować? Może dzieciak ma podwyższony poziom napięcia nerwowego?
Marek_Marek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: śro, 11 lut 15 - 09:47
Nr użytkownika: 45,347




post wto, 24 lut 2015 - 08:52
Post #2

O jej, to faktycznie bardzo męcząca sprawa. Nie mam doświadczenia z alarmem. Ale może spróbowalibyście to z psychiatrą jeszcze skonsultować? Może dzieciak ma podwyższony poziom napięcia nerwowego?
kanika01
śro, 25 lut 2015 - 11:58
Konsultowane z 3 psychologami, problem typowo urologiczny....jeszcze powrót do neurologa w kokejnym tygodniu ....zobaczymy czy cos to da...narazie walczymy...
kanika01


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 24 sie 13 - 09:52
Nr użytkownika: 42,749




post śro, 25 lut 2015 - 11:58
Post #3

Konsultowane z 3 psychologami, problem typowo urologiczny....jeszcze powrót do neurologa w kokejnym tygodniu ....zobaczymy czy cos to da...narazie walczymy...
> moczenie nocne kontra alarm wybudzeniowy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 00:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama