Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

prośba o wypełnienie ankiety o wczesnym wspomaganiu rozwoju

> 
gabrysia33
nie, 25 sty 2015 - 19:18
Witam! Mam do Państwa wielką prośbę. Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej i piszę pracę licencjacką o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Potrzebuję przeprowadzić ankietę z 30 rodzicami, których dziecko było objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, jeżeli znajdują się tu osoby, których zostały objęte takim programem. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc.
Ankieta
gabrysia33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 25 sty 15 - 19:14
Nr użytkownika: 45,245




post nie, 25 sty 2015 - 19:18
Post #1

Witam! Mam do Państwa wielką prośbę. Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej i piszę pracę licencjacką o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Potrzebuję przeprowadzić ankietę z 30 rodzicami, których dziecko było objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, jeżeli znajdują się tu osoby, których zostały objęte takim programem. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc.
Ankieta
> proÅ›ba o wypeÅ‚nienie ankiety o wczesnym wspomaganiu rozwoju
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 14:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama