Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

rzesy 1:1

, Na co zwrocic uwage??
> , Na co zwrocic uwage??
silwia2000
piÄ…, 11 kwi 2014 - 11:17
Wczoraj pierwszy raz w zyciu zaserwowalam sobie nowe rzesy metoda 1:1.
Trwalo dlugo ( prawie 4 godz), gdyz jak sie dowiedzialam, mam bardzo geste rzesy ( mam normalne icon_smile.gif ).

Zaraz na poczatku Pani zastrzelila mnie pytaniem JAKIE CHCE - hmmm, nie wiem bo sie nie znam - pomyslalam.
Wiec Pani zaczela wymieniac ( tu padlo kilka nazw - ja zapamietalam dwie : kocie i teatralne).

NIe pokazala mi zadnym zdjec, wiec nie zabardzo wiedzialam czym beda sie roznic.

Po tych 4 godz, mialam podziwiac efekt - choc za bardzo nie moglam, oko mnie lekko szczypialo, chyba kolagen z platka sie
Dostal, przed oczami mialam plamy, mroczki, oczy zaczerwienione.

Udaloo mi sie dojechac do domu, mialam straszny bol glowy ( nie wiem czy moge to laczyc).
Dopiero dzis rano moglam sie dokladnie przyjrzec moim nowym rzesom. I widze, ze chyba daloby sie to lepiej wykonac.
Ponoc mam ok 150 na jednej powiece doklejonych. Ale oczy widocznie sie roznia. Na jednej powiedze jest ich zdecydowanie wiecej

Dzis rano widzialam na poduszce widzialam kilka, ktore w noc odpadly.
Wiec moze stad ta roznica.

Na co mam zwracac uwage nastepnym razem??
Bylam zapewniana o wysokiej jakosci produktow ( zarowno rzes jak i kleju).


silwia2000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 238
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 17:46
SkÄ…d: Essen
Nr użytkownika: 1,607

GG:


post piÄ…, 11 kwi 2014 - 11:17
Post #1

Wczoraj pierwszy raz w zyciu zaserwowalam sobie nowe rzesy metoda 1:1.
Trwalo dlugo ( prawie 4 godz), gdyz jak sie dowiedzialam, mam bardzo geste rzesy ( mam normalne icon_smile.gif ).

Zaraz na poczatku Pani zastrzelila mnie pytaniem JAKIE CHCE - hmmm, nie wiem bo sie nie znam - pomyslalam.
Wiec Pani zaczela wymieniac ( tu padlo kilka nazw - ja zapamietalam dwie : kocie i teatralne).

NIe pokazala mi zadnym zdjec, wiec nie zabardzo wiedzialam czym beda sie roznic.

Po tych 4 godz, mialam podziwiac efekt - choc za bardzo nie moglam, oko mnie lekko szczypialo, chyba kolagen z platka sie
Dostal, przed oczami mialam plamy, mroczki, oczy zaczerwienione.

Udaloo mi sie dojechac do domu, mialam straszny bol glowy ( nie wiem czy moge to laczyc).
Dopiero dzis rano moglam sie dokladnie przyjrzec moim nowym rzesom. I widze, ze chyba daloby sie to lepiej wykonac.
Ponoc mam ok 150 na jednej powiece doklejonych. Ale oczy widocznie sie roznia. Na jednej powiedze jest ich zdecydowanie wiecej

Dzis rano widzialam na poduszce widzialam kilka, ktore w noc odpadly.
Wiec moze stad ta roznica.

Na co mam zwracac uwage nastepnym razem??
Bylam zapewniana o wysokiej jakosci produktow ( zarowno rzes jak i kleju).


zajÄ…c_Poziomka
piÄ…, 11 kwi 2014 - 15:52
150 na jednej powiece to wcale nie jest jakaś zawrotna ilość. 2 - 2,5 godziny maks!

Pisałam już o rzęsach, poczytaj: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?s=&a...t&p=9112624

To, że troszke wypadło przez noc, to normalne. Zapewne tak czy tak by wypadły, ale Ty byś tego nie zauważyła, ponieważ naturalne są cieniutkie icon_smile.gif

Jedyne pytanie, jakie zadaję klientce, to jaki chce efekt: naturalny (zawsze polecam na początek) czy bardziej teatralny (tzw szczota icon_wink.gif ), czy bardzo długie i mocno podkęcone. Ale w 90% przypadków ostatecznie dobieram klientce sama icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post piÄ…, 11 kwi 2014 - 15:52
Post #2

150 na jednej powiece to wcale nie jest jakaś zawrotna ilość. 2 - 2,5 godziny maks!

Pisałam już o rzęsach, poczytaj: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?s=&a...t&p=9112624

To, że troszke wypadło przez noc, to normalne. Zapewne tak czy tak by wypadły, ale Ty byś tego nie zauważyła, ponieważ naturalne są cieniutkie icon_smile.gif

Jedyne pytanie, jakie zadaję klientce, to jaki chce efekt: naturalny (zawsze polecam na początek) czy bardziej teatralny (tzw szczota icon_wink.gif ), czy bardzo długie i mocno podkęcone. Ale w 90% przypadków ostatecznie dobieram klientce sama icon_smile.gif

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
> rzesy 1:1, Na co zwrocic uwage??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama