Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Wyobraznia dwulatka

> 
A.L.

Go??







post nie, 04 kwi 2004 - 11:15
Post #1

Mam 2,5 letnia coreczke,ktora ma ogromna wyobraznie.Nie raz zastanawiam sie skad jej takie pomysly do glowy przychodza.
Przyznam ,ze wiele z nich jest rozczulajacych i smiesznych.Niektore z nich jednak ,to istne utrapienie.Na poczatku zabawne ,potem staja sie prawdziwym problemem. Podam wam jeden przyklad. Mala wymyslila sobie psa. Na imie ma Azorek.Azorek mieszka z nami juz jakies 2 miesiace icon_rolleyes.gif (uch nienawidze zwierzaka icon_confused.gif )

Dzwoni telefon ,lece go odebrac.Mala w ryk.Musze zakonczyc rozmowe ,bo nic nie slysze.Pytam sie czemu placze.-Bo jak bieglam do telefonu ,nadepnelam Azorkowi na lape.Jak moglam go nie widziec???
icon_eek.gif
Musze pilnie wyjsc,przed wyjsciem chce powiesic pranie.Do konca programu zostalo kilka minut.Nie udaje mi sie to ,bo mala stwierdza ze "wiruje " Azorka i trzeba go uratowac.Co robie? Wylaczam pralke ,odczekuje 3 min.blokady ,wywalam jeszcze nie wiwirowane rzeczy na podloge ,w poszukiwaniu bydlaka "bo wlas do spodni mama"
Oczywiscie pranie koncze po powrocie.
Idziemy do sklepu.Jak na zlosc ,nie ma do czego przed wejsciem przywiazac Azorka.Mala wpada na pomysl przywiazania go blotnika stojacego tam roweru.Mnie juz jest wszystko jedno gdzie.O naiwnosci!
Po wyjsciu roweru nie ma.Mila w bek-ktos ukradl Azorka.Probuje ratowac sytuacje:"no zobacz on tu jest ,odgryzl smycz i czeka".Mala patrzy na mnie jak na debila.Przeciez Azorka tu nie ma.Chodzimy przeszlo godzine po miescie ,az w koncu znajdujemy Azora pod innym sklepem. icon_neutral.gif
Nastepnym razem bede pilnowac ,gdzie go przywiazujemy icon_wink.gif
Na spacerze zatrzymujemy sie pod kazdym krzaczkiem i drzewkiem,co by Azorek sobie ulzyl.Gorzej jak robi kupe.Wtedy trzeba mu pupe wytrzec,Mila zawsze nosi w tym celu chusteczki w kieszeni.
Ostatnio zrobil jakas kleista kupe-"mama pomoz ,kupa wisi pod ogonem ,niunia nie moze wytsec" icon_eek.gif
Co robi mamusia? Kuca na srodku trawnika i wyciera niewidzialnemu psu tylek.Jeden z moich sasiadow ,na moj widok puka sie w czolo.
Przyklady mozna by mnozyc.Azorek musi jesc ,spac ,kapac sie .Dla Azorka stoi nocnik w lazience.Azorek ma swoje zabawki.I swoj smoczek icon_rolleyes.gif Azorkowi trzeba opowiadac bajki na dobranoc i to inne.Bo on ma "psi gust"
Dobrze jeszcze ,ze nie musze sie wieczorem ubierac i isc z nim na nocne siusiu.

Czuje sie jakbym miala dwoje dzieci.
Meczy mnie to ,jeszcze nigdy zaden z jej wyimaginowanych przyjaciol nie zyl tak dlugo.A ja przysiegam ,ze jak niedlugo sam nie zdechnie ,to udusze bydlaka wlasnymi rekami. icon_confused.gif
Wasze dzieci tez tak maja (mialy) ? Pocieszcie mnie troche.


asia
Ika
nie, 04 kwi 2004 - 11:54
O matko! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nic Ci nie napiszę, bo tak rżę ze śmiechu że aż łzy mi monitor zasłaniają! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 04 kwi 2004 - 11:54
Post #2

O matko! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nic Ci nie napiszę, bo tak rżę ze śmiechu że aż łzy mi monitor zasłaniają! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
madama
nie, 04 kwi 2004 - 12:16
icon_lol.gif icon_lol.gif
No nie wiem co mogłabyś zrobić w takiej sytuacji, chyba tylko przeczekać.
Pamiętam, że moja siostra też miała swojego przyjaciela w tym wieku, a nazywał się on pięknie - Halijek icon_cool.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post nie, 04 kwi 2004 - 12:16
Post #3

icon_lol.gif icon_lol.gif
No nie wiem co mogłabyś zrobić w takiej sytuacji, chyba tylko przeczekać.
Pamiętam, że moja siostra też miała swojego przyjaciela w tym wieku, a nazywał się on pięknie - Halijek icon_cool.gif
Tobatka
nie, 04 kwi 2004 - 12:19
Jejku..... A Piotrek ma pół roku.... To ja już się zaczne uzbrajać w duuuuuużą dozę cierpliwości!!! Mam na to jeszcze dwa lata icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post nie, 04 kwi 2004 - 12:19
Post #4

Jejku..... A Piotrek ma pół roku.... To ja już się zaczne uzbrajać w duuuuuużą dozę cierpliwości!!! Mam na to jeszcze dwa lata icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
tosia
nie, 04 kwi 2004 - 12:20
Przyjaciel mojej córki nosił wdzieczne imię KESIEK icon_lol.gif
i zniknął wraz z pojawieniem się młodszej siostry icon_biggrin.gif
tosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 228
Dołączył: sob, 17 sty 04 - 21:38
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,338

GG:


post nie, 04 kwi 2004 - 12:20
Post #5

Przyjaciel mojej córki nosił wdzieczne imię KESIEK icon_lol.gif
i zniknął wraz z pojawieniem się młodszej siostry icon_biggrin.gif

--------------------
Gosia,mama Oli i Ady
Styka
nie, 04 kwi 2004 - 13:00
Niestety ja też Cię nie pocieszę, bo moja Ewa jeszcze nie ma takiego przyjaciela. Ale muszę przyznać, że też się popłakałam ze śmiechu. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Styka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 593
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 14:25
Skąd: ze wsi :-)))
Nr użytkownika: 605




post nie, 04 kwi 2004 - 13:00
Post #6

Niestety ja też Cię nie pocieszę, bo moja Ewa jeszcze nie ma takiego przyjaciela. Ale muszę przyznać, że też się popłakałam ze śmiechu. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Mama Ewuni (09.2002), Basi (01.2004), Maćka (08.2008) i Helenki (08.2010) :-)
kasiask
nie, 04 kwi 2004 - 13:07
O Jezu!!! Boskie! Jak się to czyta, to boskie, ale wierzę, że na co dzień musi być to bardzo uciążliwe. Moje dzieci, na szczęście tego nie przerabiały. To znaczy Mateusz i Julek. Antek ma dopiero 2 lata, więc wszystko jeszcze przed nami!!
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post nie, 04 kwi 2004 - 13:07
Post #7

O Jezu!!! Boskie! Jak się to czyta, to boskie, ale wierzę, że na co dzień musi być to bardzo uciążliwe. Moje dzieci, na szczęście tego nie przerabiały. To znaczy Mateusz i Julek. Antek ma dopiero 2 lata, więc wszystko jeszcze przed nami!!

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

zilka
nie, 04 kwi 2004 - 13:11
Ja niestety stereotypowo - popłakałam się ze śmiechu... icon_lol.gif icon_lol.gif

Co jeszcze robi Azorek???

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 04 kwi 2004 - 13:11
Post #8

Ja niestety stereotypowo - popłakałam się ze śmiechu... icon_lol.gif icon_lol.gif

Co jeszcze robi Azorek???

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
A.L.

Go??







post nie, 04 kwi 2004 - 13:41
Post #9

Zilka ,Azorek robi mase rzeczy,moglabym pisac do jutra.
Hit ubieglej nocy.Przed snem mala nazarla sie cukierkow ( icon_rolleyes.gif -babcia dala).A nocy sie budzi i mowi ,ze jej niedobrze.
Pytam sie czy chce do lazienki,czy bedzie wymiotowac?
Mowi ,ze nie ,ze chce spac ,ale zebym poszla (doslownie) "WYRZYGAC ZA NIA AZORKA" icon_eek.gif
Poszlam,trzymalam nad wanna a jak juz "sie wyrzygal",wytarlam mu mordke ,umylam zeby (bo mu bedzie z buzi smierdziec ,mama).
Sytuacja powtarzala sie w nocy trzykrotnie.
O 4 rano poszlam z corka na kompromis ,powiedzialam ze jestem zbyt zmeczona i ze chce spac i ze stawiam kolo lozka miske dla Azorka ,jak bedzie mu niedobrze ,niech sobie sam rzygnie icon_twisted.gif
Po naradzie z Azorkiem ,cora wyrazila zgode.Przytulila sie do niego i usneli.I tak spalismy do 9 rano,potem musielismy wstac i wysiusiac Azora.


asia


ps.Dziewczyny uwierzcie mnie jest bardziej do placzu niz do smiechu icon_confused.gif
Ika
nie, 04 kwi 2004 - 13:49
Asia, ja Ci wierzę, że Tobie jest bardziej do płaczu, ale ja czytając płaczę z radości icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif I tak Cię podziwiam, bo ja przy pierwszym rzyganiu ukatrupiłabym Azorka, twierdząc na przykład, że wyrzygał połowę siebie i zrobił się tak mały, że mi wypadł i spłynął do odpływu icon_rolleyes.gif O ile oczywiście żyłby jeszcze po tej "kleistej kupie",bo obawiam się, że mogłabym już wtedy zakończyć jego żywot icon_twisted.gif

Sorry, wolałabym Żuczkowi kupić prawdziwego psa, gdyby mi takie szopki odstawiał, niech się ćwiczy w realnej opiece, z rzygającym wymyślonym Azorkiem oszalałabym bankowo icon_confused.gif Masz świętą cierpliwość icon_biggrin.gif

Ale pisz, pisz, co tam u Azorka..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 04 kwi 2004 - 13:49
Post #10

Asia, ja Ci wierzę, że Tobie jest bardziej do płaczu, ale ja czytając płaczę z radości icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif I tak Cię podziwiam, bo ja przy pierwszym rzyganiu ukatrupiłabym Azorka, twierdząc na przykład, że wyrzygał połowę siebie i zrobił się tak mały, że mi wypadł i spłynął do odpływu icon_rolleyes.gif O ile oczywiście żyłby jeszcze po tej "kleistej kupie",bo obawiam się, że mogłabym już wtedy zakończyć jego żywot icon_twisted.gif

Sorry, wolałabym Żuczkowi kupić prawdziwego psa, gdyby mi takie szopki odstawiał, niech się ćwiczy w realnej opiece, z rzygającym wymyślonym Azorkiem oszalałabym bankowo icon_confused.gif Masz świętą cierpliwość icon_biggrin.gif

Ale pisz, pisz, co tam u Azorka..... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
zilka
nie, 04 kwi 2004 - 14:01
CYTAT(Asia Loewel)
ps.Dziewczyny uwierzcie mnie jest bardziej do placzu niz do smiechu icon_confused.gif


Asiu ja Ci wierzę ale do śmiechu to nic nie ma icon_lol.gif Boska jest ta Twoja córeczka a może Azorek powinien pojechać na wakacje? Jak myślisz? Zawsze to łatwiej przejść się raz na dworzec PKP icon_lol.gif
Albo może Azorek do żłobka? Albo przedszkola? Albo szkoły? Nie wiem ile ma lat ale i tak chodzicie na spacery, możecie się przejść pod szkołę.
Albo może niech Azorek pozna narzeczoną na wiosnę i ją często odwiedza?

Pisz nam koniecznie co u Azorka icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 04 kwi 2004 - 14:01
Post #11

CYTAT(Asia Loewel)
ps.Dziewczyny uwierzcie mnie jest bardziej do placzu niz do smiechu icon_confused.gif


Asiu ja Ci wierzę ale do śmiechu to nic nie ma icon_lol.gif Boska jest ta Twoja córeczka a może Azorek powinien pojechać na wakacje? Jak myślisz? Zawsze to łatwiej przejść się raz na dworzec PKP icon_lol.gif
Albo może Azorek do żłobka? Albo przedszkola? Albo szkoły? Nie wiem ile ma lat ale i tak chodzicie na spacery, możecie się przejść pod szkołę.
Albo może niech Azorek pozna narzeczoną na wiosnę i ją często odwiedza?

Pisz nam koniecznie co u Azorka icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
sylwiakrol
nie, 04 kwi 2004 - 14:16
Boże, współczuję tego Azorka icon_lol.gif Mój mały niedługo skończy 3 latka, ale na szczęście nigdy nie miał takiego wyimaginowanego przyjaciela icon_lol.gif
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post nie, 04 kwi 2004 - 14:16
Post #12

Boże, współczuję tego Azorka icon_lol.gif Mój mały niedługo skończy 3 latka, ale na szczęście nigdy nie miał takiego wyimaginowanego przyjaciela icon_lol.gif

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Gosia1
nie, 04 kwi 2004 - 21:54
Asiu, ja się popłakałam ze śmiechu, Ania dostała napadu strasznego kaszlu (ma zapalenie krtani), Krzyś spadł z fotela. icon_biggrin.gif

Ale fakt faktem, nigdy w życiu nie trzymałabym rzygającego, niewidzialnego bydlaka o 4 nad ranem. icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif A już zębów sukinpsowi na pewno bym nie umyła - a niechby mu cuchnęło z pyska... icon_twisted.gif Masz anielską cierpliwość kobieto! Kup Maleńkiej prawdziwego psa, albo postaraj się o rodzeństwo... icon_cool.gif


Pozdr.


P.S. Napisz czasem, jak się ma Azorek... Sprawdź czy nie ma pcheł. No i odrobaczyć by się przydało. A co ze szczepieniami? icon_twisted.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Gosia1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,554
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 16:38
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 123

GG:


post nie, 04 kwi 2004 - 21:54
Post #13

Asiu, ja się popłakałam ze śmiechu, Ania dostała napadu strasznego kaszlu (ma zapalenie krtani), Krzyś spadł z fotela. icon_biggrin.gif

Ale fakt faktem, nigdy w życiu nie trzymałabym rzygającego, niewidzialnego bydlaka o 4 nad ranem. icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif A już zębów sukinpsowi na pewno bym nie umyła - a niechby mu cuchnęło z pyska... icon_twisted.gif Masz anielską cierpliwość kobieto! Kup Maleńkiej prawdziwego psa, albo postaraj się o rodzeństwo... icon_cool.gif


Pozdr.


P.S. Napisz czasem, jak się ma Azorek... Sprawdź czy nie ma pcheł. No i odrobaczyć by się przydało. A co ze szczepieniami? icon_twisted.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------


Małgoś.dz
nie, 04 kwi 2004 - 21:56
Asia, ja poproszę więcej. icon_wink.gif Bardzo proszę. icon_biggrin.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post nie, 04 kwi 2004 - 21:56
Post #14

Asia, ja poproszę więcej. icon_wink.gif Bardzo proszę. icon_biggrin.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Marghe
nie, 04 kwi 2004 - 22:05
Obsmiałam sie jak norka. Podziekuj córce za poprawienie nastroju netowiej ciotce:)
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post nie, 04 kwi 2004 - 22:05
Post #15

Obsmiałam sie jak norka. Podziekuj córce za poprawienie nastroju netowiej ciotce:)
M.
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 04 kwi 2004 - 22:05
Post #16

[post usunięty]
Ika
nie, 04 kwi 2004 - 22:16
CYTAT(Rosa*)
Orzeł jest równym gościem, nikomu nie wadzi, ale trzeba uważać, żeby nie usiąśc mu na jajach.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif




P.S. Przy okazji postuluję o dodanie do emotikonów gifka pod tytułem ROTFL (rolling_on_the_floor_laughing), bo same "lol-e" nie są w stanie oddać czasami adekwatnego wrażenia icon_mrgreen.gif
Jeśli istnieje jakiś emoticon przedstawiający osobnika zapluwającego monitor w radosnych parsknięciach, to tez poproszę. Ewentualnie możemy podprowadzić emoticonka <hahaha> z gadulca, oooo! ten by mi tu pasował! icon_mrgreen.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 04 kwi 2004 - 22:16
Post #17

CYTAT(Rosa*)
Orzeł jest równym gościem, nikomu nie wadzi, ale trzeba uważać, żeby nie usiąśc mu na jajach.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif




P.S. Przy okazji postuluję o dodanie do emotikonów gifka pod tytułem ROTFL (rolling_on_the_floor_laughing), bo same "lol-e" nie są w stanie oddać czasami adekwatnego wrażenia icon_mrgreen.gif
Jeśli istnieje jakiś emoticon przedstawiający osobnika zapluwającego monitor w radosnych parsknięciach, to tez poproszę. Ewentualnie możemy podprowadzić emoticonka <hahaha> z gadulca, oooo! ten by mi tu pasował! icon_mrgreen.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
A.L.

Go??







post nie, 04 kwi 2004 - 22:52
Post #18

No wiecie dziewczyny...jestem oburzona wink.gif
Zamiast mnie pocieszac ,to wy sie chichracie...
Mam chwile czasu,brygada spi.Jest nas juz wiecej,za rada Zilki (Zilka ukatrupie Cie icon_twisted.gif ) Azorek poznal Azorkowa.
Mialo byc tak ,ze bedzie u niej przesiadywal ,(o ile sie do niej nie wyprowadzi w cholere) ale to chyba jakas biedna kundlica ,bo wlasnie wprowadzila sie do nas.Bez jaj...

Bylismy dzis na spacerze.Przechodzac kolo szkoly,zaproponowalam corce ,ze damy tu Azora na nauke.Moje dziecko skwitowalo to krotko:"osalalas mama? Od kiedy psy chodza do skoly?" No tak ,zapomnialam,matka debil przeciez ,nie zna sie.

Potem w parku,jak Azor sobie latal i sikal,pokazalam Mili ladna sunie.Od razu zalapala (do tego to ona pierwsza icon_rolleyes.gif ) i nawet mi szybko opisala jak wyglada to zwierze "mala ,siega Azorowi do cyca icon_eek.gif ,ogona prawie nie ma ,tzn ma ale taki chudy ,kudlata i ma okulary icon_cool.gif " No tak ,tego to juz nie widzialam.Dobrze ze dzieki corce wiem z kim sie nasz Azor zadal.
Po kilku probach zostawienia Azora w parku i zwiania,dalam za wygrana i zaprosilam Azorowa do nas.Dzieki temu mialam dzis wyjatkowo udany wieczor ,bo Mila stwierdzila :" och mam tloche spokoju ,Azol bawi sie z zona ,to se baje obejze". To ja sobie ksiazke czytalam ,a co!
Zebow dzis Azorowa nie myla ,bo jeszcze nie ma szczoteczki ("ale jutlo kupis mama?"),wiec pracy mialam tyle co zwykle.
Po czym cala trojca poszla spac.Ogolnie za dzisiejszy wieczor ,jestem wdzieczna Azorowej i bylabym nawet w stanie ja polubic ,o ile nie zacznie mi sie tu rozmnazac icon_rolleyes.gif .Wtedy przysiegam ,ze sie ukatrupie. icon_exclaim.gif

Gosia 1 ,z wielu powodow nie moge miec prawdziwego psa,moze wlasnie dlatego pojawil sie Azor.Mila kocha psy,moja mama ma psa i mala jest szczesliwa bedac u babci.Rodzenstwo tez nie wchodzi w rachube.Od jakiegos czasu jestem samotna mama i nie mam z kim... Hehe moze sladem corki ,wymysle sobie kochanka? wink.gif A co,gorsza jestem?

Rosa mowisz ze minie? Mam nadzieje ,inaczej juz bym dawno sobie w leb strzelila...Dzieki.


asia
Siunia
nie, 04 kwi 2004 - 22:58
Asia,
gdy czytałam wąteczek to zadzwoniła moja Mama.
Przeczytałam jej pierwszego posta.
I... nie mam dla Ciebie dobrych wieści icon_lol.gif
Ponoć u mnie takie hece trwały przez 2 lata, z maleńkimi przerwami icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Ponoc moja Babcia martwiła sie najbardziej. icon_twisted.gif
Słowa Mojej Mamy:
" O matkooooo..... biedna dziewczyna icon_cry.gif I co Cię tak śmieszy? Ty wiesz jakie ciężkie życie ma ta dziewczyna? icon_evil.gif "

Nooooo.... to podniosłam się z podłogi, przetarłam monitor do sucha, słuchawke telefonu również i też WSPÓŁCZUJE CI SERDECZNIE icon_lol.gif (nadal kulając sie ze śmiechu, sorry)

Będziesz na Zlocie?
To nie zapomnij o Azorku icon_lol.gif
A ja juz nawet mam dla Azorka prezent icon_wink.gif (dostaniecie na zlocie)

I pisz, pisz, pisz.... bo zostałam fanką Azorka .... ubóstwiam Go icon_lol.gif

- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post nie, 04 kwi 2004 - 22:58
Post #19

Asia,
gdy czytałam wąteczek to zadzwoniła moja Mama.
Przeczytałam jej pierwszego posta.
I... nie mam dla Ciebie dobrych wieści icon_lol.gif
Ponoć u mnie takie hece trwały przez 2 lata, z maleńkimi przerwami icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Ponoc moja Babcia martwiła sie najbardziej. icon_twisted.gif
Słowa Mojej Mamy:
" O matkooooo..... biedna dziewczyna icon_cry.gif I co Cię tak śmieszy? Ty wiesz jakie ciężkie życie ma ta dziewczyna? icon_evil.gif "

Nooooo.... to podniosłam się z podłogi, przetarłam monitor do sucha, słuchawke telefonu również i też WSPÓŁCZUJE CI SERDECZNIE icon_lol.gif (nadal kulając sie ze śmiechu, sorry)

Będziesz na Zlocie?
To nie zapomnij o Azorku icon_lol.gif
A ja juz nawet mam dla Azorka prezent icon_wink.gif (dostaniecie na zlocie)

I pisz, pisz, pisz.... bo zostałam fanką Azorka .... ubóstwiam Go icon_lol.gif

- Siunia
Siunia
nie, 04 kwi 2004 - 23:34
WOW !
Nie wiedziałam, ze sie Wam rodzinka powiększyła icon_lol.gif
To Azorowa tez dostanie prezencik. A jak się wabi?

- Siunia

ps. I pisz co u Trójcy słychać icon_lol.gif
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post nie, 04 kwi 2004 - 23:34
Post #20

WOW !
Nie wiedziałam, ze sie Wam rodzinka powiększyła icon_lol.gif
To Azorowa tez dostanie prezencik. A jak się wabi?

- Siunia

ps. I pisz co u Trójcy słychać icon_lol.gif
> Wyobraznia dwulatka
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 18:29
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama