Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
  Warto kupić
  Ważne tematy

  Imprezy dla dzieci

  Imprezy dla dzieci

  Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

  Imprezy - cała Polska - 13-02-2016
  Wybierz datę i miejscowość
  Odkryj świat w Akademii Małych Odkrywców - Rumia - Jak działa kalejdoskop, czy woda może płynąć do góry oraz dlaczego w serze są dziury – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą uczestnicy cyklu pt. „Akademia Małych Odkrywców”, który już w najbliższą sobotę rozpocznie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas pierwszego spotkania edukacyjnego maluchy odkryją fascynu... (więcej)
   Zakochaj się w Muzeum – Walentynki z piernikowym aromatem - Toruń - 14 lutego (niedziela) 10.00 - 16.00 Muzeum Toruńskiego Piernika (ul. Strumykowa 4) Podarowanie piernikowego serca stanowiło od wieków w Toruniu (i poza nim) pretekst do symbolicznego wyrażenia uczuć. Zachowane dawne formy z przedstawieniem serc zachwycają bogactwem dekoracji i pięknem ornamentu. Wizyta 14 lutego w Muzeum Toruńskiego Piernika ... (więcej)
  Przygotuj walentynkowy upominek! - Bielsko-biała -
  2016-02-14
  Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała  Bielsko-biała
  Ręcznie dekorowane serca czy filiżanki dla ukochanej osoby będą mogli przygotować najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. W najbliższą niedzielę z okazji walentynek w galerii handlowej odbędą się twórcze warsztaty plastyczne. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Romantyczne serca, pełne miłości kwiaty, a może abstrakcyjne wzory &... (więcej)
  Przygotuj walentynkowy upominek! - Żory -
  2016-02-14
  Centrum Handlowe Auchan Żory  Żory
  Ręcznie dekorowane serca czy filiżanki dla ukochanej osoby będą mogli przygotować najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Żory. W najbliższą niedzielę z okazji walentynek w galerii handlowej odbędą się twórcze warsztaty plastyczne. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Romantyczne serca, pełne miłości kwiaty, a może abstrakcyjne wzory – w ... (więcej)
  Przygotuj walentynkowy upominek - - Ręcznie dekorowane serca czy filiżanki dla ukochanej osoby będą mogli przygotować najmłodsi goście Centrów Handlowych Auchan w Mikołowie i Gliwicach. W najbliższą niedzielę z okazji walentynek w obu galeriach handlowych odbędą się twórcze warsztaty plastyczne. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Romantyczne serca, pełne miłości kwiaty, a może abs... (więcej)
  XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” - Warszawa - XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”- przyjmowanie zgłoszeń. Konkurs odbędzie się w marcu zatem już czas zacząć szlifować swój talent. Piosenka dziecięca, młodzieżowa, ale również musicalowa, jazzowa, blues …. to repertuar, z którym warto się zmierzyć. Celem Przeglądu jest promocja talent... (więcej)
  URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
  2019-01-01
  Strefa Czasu  Leszno
  Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)