Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 01-11-2014
Wybierz datę i miejscowość
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2014-11-09
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu będziemy wyświetlać zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu o... (więcej)
Gai Koncert z cyklu dzieci-dzieciom pt: \ „Kolej na rytm ” 9 listopada o godz. 11.00 Centrum Muzyki i Muzykoterapii „Gaia” zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Dzieci-dzieciom”, zatytułowany „Kolej na rytm”. Tym razem w towarzystwie prężnej grupy perkusyjnej pojedziemy w kolorową podróż muzyczną w miarowym rytmie stuków, szmerów i szele... (więcej)
GRA MIEJSKA JAK METRO ZMIENIA WARSZAWIE NA WOLI
 - Warszawa -
2014-11-09
Fundacja ZwalczNude  Warszawa
Tego nikt się nie spodziewał. Budowa II linii metra odkryła skrywany latami sekret. Zwalcz Nudę zaprasza na niepowtarzalną grę miejską, stworzoną dla prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Rozpoczyna się przygoda! GRA MIEJSKA JAK METRO ZMIENIA WARSZAWIE NA WOLI POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU Start: 9 listopada 2014, godz. 12:00 Miejsce: Urząd Dz... (więcej)
XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka do Świętego Mikołaja” - Warszawa - Powoli zbliżają się święta. Pora pomyśleć o napisaniu listu do Świętego Mikołaja. Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów ogłasza w ramach projektu “Przepis na święta” XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka do Świętego Mikołaja”. Konkurs odbywa się w sześciu kategoriach wiekowych: 3-4 lata, 5-6 lat, 7-9 lat, 10-13 lat... (więcej)