Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 28-03-2015
Wybierz datę i miejscowość
„Avengers: Zjednoczeni” tylko w kinach Helios! - Wrocław -
2015-03-29
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Avengers: Zjednoczeni” tylko w naszych kinach! Już 28 i 29 marca we wszystkich kinach sieci Helios odbędą się wyjątkowe pokazy premierowych odcinków drugiego sezonu serialu Disney XD – „Avengers: Zjednoczeni”! Nie przegap i zobacz nowe przygody superbohaterów jako pierwszy! Ostatni weekend marca w kinach sieci Helios upłyn... (więcej)
Matematyczne ADEino – wiosenny matematyczny bieg na orientację dla uczniów klas 1 - 3 gimnazjum oraz 4 - 6 szkoły podstawowej - Gdańsk -
2015-04-01
Park Reagana w Gdańsku  Gdańsk
Uczestnicy będą rywalizowali w zgłaszanych przez szkoły zespołach trzyosobowych. Na punktach kontrolnych uczestnicy rozwiązują zadania z matematyki i zdobywają punkty za odszukanie punktów kontrolnych oraz rozwiązanie zadań. Czas przejścia trasy: 1 – 2 godzin Termin: 31 marca 2015 (wtorek), 12:00 – 15:00 1 kwietnia 2015 (środa... (więcej)
Wiosenne Spotkanie z Bajkami Ekonomicznymi - Warszawa - Lubicie historie o mądrych księżniczkach i dalekich czarodziejskich krainach? Zapraszamy wszystkie dzieci z 3. i 4. Klasy szkoły podstawowej na Świąteczne Spotkanie z Bajkami Ekonomicznymi. W trakcie spotkania przedstawione zostaną dwie bajki ekonomiczne autorstwa pracowników SGH, dzięki czemu dzieci poprzez zabawę poznają podstawowe zagadnienia e... (więcej)
Mali Einsteini w DK Zacisze: Sekrety ciała człowieka - Warszawa - 11 kwietnia, sobota, I grupa: godz. 10.00, II grupa: godz. 11.00, III grupa: godz. 12.00 Jak działają mięśnie i do czego służą nam kości? I czy dzieci mają więcej kości niż dorośli? Dlaczego tak ważny w diecie dzieci jest nabiał? Budujemy szkielet człowieka, dowiadujemy się jak działają mięśnie i wykonujemy własny model elastycznych mięśni z ... (więcej)
 
2015-04-26
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! Kina Helios gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Każdy sean... (więcej)