Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 21-12-2014
Wybierz datę i miejscowość
Uwaga Konkurs!
Weź udział w konkursie inhalatorów Diagnostic i wygraj cenne nagrody.
 -  -
2014-12-22
Apteki  
Inhalator Diagnostic P1 Plus to idealny wybór dla całej rodziny z bogatym wyposażeniem dla dzieci i dorosłych, przeznaczony do pracy ciągłej, do podawania wszystkich leków stosowanych w nebulizacji. Obecnie trwa ogólnopolski konkurs inhalatorów Diagnostic. Aby wziąć nim udział, kup w aptece jeden z inhalatorów tej marki i wygraj m. in. telefony ... (więcej)
Bal Sylwestrowy 2014 w DK Zacisze - Warszawa - 31 grudnia, środa, godz. 20.00-4.00 Cena: 190 zł/osoba. Sprzedaż biletów w sekretariacie DK „Zacisze”, pon.-pt. 8.30-20.00 Zapewniamy: miejsce przy stole menu (3 ciepłe posiłki, zimne przystawki, słodkości i napoje) dobrą zabawę, gwarantowaną przez DJ Adama. Menu: rosół (około godz. 20:30) grillowana pierś z kurczaka w p... (więcej)
Organizacja imprez, eventów, pikników, urodzin dla dzieci i firm. - Konin -
2015-01-01
W wybranym miejscu  Konin
ArtEventy to nieprzeciętne urodziny i imprezy dla dzieci, oraz eventy firmowe. Zastanawiasz się dlaczego jesteśmy lepsi i czym różnimy się od konkurencji? Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną i przekonania się samemu. Można u Nas wynająć animatorów, szczudlarzy, klaunów i innych artystów na terenie całego kraju, oraz wszelki sprzęt potrzebny ... (więcej)