24 października 2014
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 24-10-2014
Wybierz datę i miejscowość
Halloween w Pasażu Grunwaldzkim - Wrocław -
2014-10-26
Pasaż Grunwaldzki  Wrocław
W weekend poprzedzający święto Halloween Pasaż Grunwaldzki zamieni się w iście mroczną krainę, pełną czarownic, duchów i zombie przemykających alejkami centrum. Dla wszystkich gości przygotowano na te dni szereg atrakcji, a wśród nich m.in.: pokazy iluzjonisty, upiorne dekorowanie babeczek i malowanie twarzy. Każdy będzie miał również możliwość wyk... (więcej)
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2014-11-09
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu będziemy wyświetlać zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu o... (więcej)
Halloween w Kinie Helios Magnolia Park - Wrocław -
2014-10-31
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
W Halloween Kino Helios zaprasza na specjalny projekt „ Transylwania”. Start godz.18:00 Seanse Hotel Transylwania oraz Dracula: Historia nieznana. Opis: W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 116-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładni... (więcej)
Gai Koncert z cyklu dzieci-dzieciom pt: \ „Kolej na rytm ” 9 listopada o godz. 11.00 Centrum Muzyki i Muzykoterapii „Gaia” zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Dzieci-dzieciom”, zatytułowany „Kolej na rytm”. Tym razem w towarzystwie prężnej grupy perkusyjnej pojedziemy w kolorową podróż muzyczną w miarowym rytmie stuków, szmerów i szele... (więcej)