Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 29-05-2016
Wybierz datę i miejscowość
Sto mostów Wrocławia – nadodrzańskie manewry, czyli zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat wraz z rodzicami na zwiedzanie Wrocławia z licencjonowanym przewodnikiem miejskim podczas rodzinnych zajęć plenerowych z cyklu „SPACERY i PRZYGODY”. Piaskowy, Mieszczański, Zakochanych czy Czarownic – tym razem zbadamy wszystkie napotkane mosty i kładki. Zielone, niebieskie, c... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-29
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2008, od lat 5, 97’ Ryś Ryszard i grupa jego przyjaciół rusza na pomoc zwierzętom porwanym i uwięzionym przez bezwzględnego łowcę Warczaka.... (więcej)


Rodzinna majówka w Muzeum
 - Toruń -
2016-06-01
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Chcesz poznać bliżej malarstwo afrykańskie lub tworzyć ulotne obrazy z kolorowego piasku? A może dowiedzieć się jak leczono w dawnym Toruniu lub zagłębić się w sztukę polską po 1945 roku? Zapraszamy na Rodzinną Majówkę w Muzeum w dniach od 25 do 27 maja Szczegółowy program na stronie: http://www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-4-288-rodzinna_majowka... (więcej)
Fregata Family Cup! Dołącz do rodzinnej przygody na basenie! - Poznań - Mali pływacy na start! Rozpoczynamy zapisy na amatorskie Mistrzostwa Poznania w Pływaniu. 12 czerwca Termy Maltańskie zamienią się w arenę wspaniałych Fregatfamilycup2016sportowych zmagań! „Fregata Family Cup“ to największe w Poznaniu rodzinne amatorskie zawody pływackie. Celem imprezy jest popularyzacja nauki pływania wśród dzieci o... (więcej)
Międzynarodowy konkurs na plakat filmowy - Warszawa - Tak jak życie jest inspiracją dla kina, tak filmy inspirują nas do działań twórczych i poszukiwań nowych palet barwnych w naszej niejednokrotnie szarej rzeczywistości. Pragnę zachęcić młodzież do pomysłowej interpretacji, jednego z zaproponowanych arcydzieł polskiej kinematografii, której wyrazem będzie pomysłowy i wykazujący uzdolnienia plastyczne... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)