Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 20-09-2014
Wybierz datę i miejscowość
Dziecięce Studio Musicalowe zaprasza na CASTING! - Wrocław - Dziecięce Studio Musicalowe to miejsce, w którym dzieci mają okazję przeżyć swoją wielką artystyczną przygodę, nabyć doświadczenia w pracy zespołowej podczas bycia na scenie oraz nawiązać nowe przyjaźnie. Zajęcia musicalowe nie tylko rozwijają talenty wokalno-taneczne uczestników, ale w atmosferze teatralnej zabawy uczą współpracy, pokonywania trem... (więcej)
Bezpłatne treningi rodzinne w Warszawie -  - Zapraszamy rodziców i dzieci na bezpłatne treningi rodzinne – spędź z dzieckiem aktywnie wspólny czas! Treningi rodzinne to zabawy z elementami judo, które mają za zadanie popularyzację sportu u dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zachęcenie do wspólnej, łączącej pokolenia aktywności fizycznej. Prowadzone przez nas zajęcia sprzyjają budowa... (więcej)
Wielki Piknik Rodzinny oraz Gra Miejska w Śródmieściu i na Pradze Południe

 - Warszawa -
2014-09-21
Fundacja ZwalczNude  Warszawa
Wielki Piknik Rodzinny! Śródmieście: 20 września 2014, godz. 11-17, Park Saski Praga Południe: 21 września 2014, godz. 11-17, Park przy Balatonie Piknik AKTYWNA RODZINA to przede wszystkim dobra zabawa dla małych i dużych, a to dzięki atrakcjom pogrupowanym tematycznie w strefy: Aktywnie – sportowe atrakcje, pokazy, tory przeszkód, zaję... (więcej)
PERON TEATRALNY - Katowice -
2014-09-21
Teatr Gry i Ludzie  Katowice
Z okazji otwarcia nowego sezonu teatralnego, dla Naszych widzów przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek! PERON TEATRALNY Zapraszamy na warsztaty i zabawy dla dzieci prowadzone przez naszych aktorów - które poprzedzać będą pierwszy spektakl w sezonie w ramach Podwieczorków Teatralnych. W programie:  warsztaty lalkarskie,  ... (więcej)
Biała Sukienka, czyli 3 dni z Powstania Warszawskiego - Warszawa - 27 września, sobota, godz. 18.00 Wstęp wolny. Na spektakl zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci od 7 lat (zainteresowane historią i z rodzicami przygotowanymi na trudne pytania). Akcja toczy się na podwórku kamienicy przy ul. Przeskok w dniach 19-21 sierpnia 1944 r. Ta część Śródmieścia jest wolna. W kamienicy mieszkają: dwóch chłopców ... (więcej)
Światowid zaprasza w nowym sezonie! - Wrocław - Ośrodek Działań Twórczych Światowid zaprasza dzieci przedszkolne i szkolne na zajęcia artystyczne w sezonie 2014/2015. Zapisy: tel. 71 348 30 10, informacja: www.swiatowid.net.pl TEATR grupy teatralne: ENE DUE RABE (dzieci 10-12 lat); ENE DUE RABKI (dzieci 7-10 lat) PRACOWNIE PLASTYCZNE PRACOWNIA CERAMICZNA sala 02, start zajęć 8 wrześ... (więcej)
VII Jarmark Aktywności Twórczej - Chorzów -
2014-10-05
Miejski Dom Kultury Batory  Chorzów
Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów twórczości na VII edycję Jarmarku Aktywności Twórczej, która odbędzie się 5 października 2014 w MDK Batory w Chorzowie (ul.Batorego 6). Zapraszamy : - Osoby już zajmujące się rękodziełem i szukające nowych technik. - Osoby, które dopiero chcą zacząć przygodę z twórczością. - Osoby szukające inspir... (więcej)