Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 26-04-2017
Wybierz datę i miejscowość
Koncert \
2017-04-30
Klubokawiarnia Życie jest fajne  Warszawa
Klubokawiarnia Życie jest fajne i Fundacja ANIMEA zapraszają serdecznie na pierwszy koncert z cyklu „Życie jest fajne… z muzyką”. 30 kwietnia 2017, godz. 14 - pieśni i piosenki dla najmłodszych słuchaczy. Wstęp wolny. Podczas koncertu pt. „Miauczy kotek” dzieci oraz ich opiekunowie usłyszą utwory pisane bezpośredni... (więcej)
Mother&Baby Garage Market – I edycja Warszawskiej Wyprzedaży dla mam - Warszawa -
2017-05-14
Smolna 38  Warszawa
14 maja rusza Mother&Baby Garage Market. To pierwsza edycja wyprzedaży garażowej dedykowana tylko mamom! Już za trzy tygodnie, w samym centrum Warszawy, przy ulicy Smolnej 38, będzie okazja do sprzedania oraz kupienia odzieży dziecięcej i ciążowej! Celem wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu obecnych i przyszłych mam, które chcą dokonać k... (więcej)
Ruszyły zapisy na zawody „Fregata Family Cup”! - Poznań - Znamy już termin tegorocznych rodzinnych zawodów pływackich Fregata Family Cup. W niedzielę 4 czerwca w Termach Maltańskich dzieci i rodzice wezmą udział w fantastycznych zmaganiach na basenie. Zapisy właśnie ruszyły! „Fregata Family Cup“ to największe w Poznaniu rodzinne amatorskie zawody pływackie. Co roku w Termach Maltańskich do ... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)
Urodzinki dla dzieci - Bydgoszcz - Organizacja urodzin dla dzieci to niepowtarzalna okazja, aby przygotować dla swojego dziecka przyjęcie w jego ulubionym stylu: Minionki, Kraina Lodu, Disco, Violetta i wiele innych. Dziecko poczuję się fantastycznie i przeniesie się do „swojego wymarzonego” świata. Nad wszystkimi etapami przygotowań oraz przebiegiem imprezy czuwają wyks... (więcej)