Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 30-09-2016
Wybierz datę i miejscowość
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci - Żory -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Żory  Żory
Już po raz czwarty najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Żory będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już w sobotę 1 października,... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci - Bielsko-biała -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała  Bielsko-biała
Już po raz czwarty najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już w sobotę 1 paźd... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty dla najmłodszych - Gliwice -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Gliwice  Gliwice
Już po raz czwarty goście Centrum Handlowego Auchan Gliwice będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów, jakie odbędą się w październikowe weekendy, uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. W najbliższą sobotę 1 października goś... (więcej)
Odwiedź indiańską wioskę! - Mikołów -
2016-10-01
Centrum Handlowe Auchan Mikołów  Mikołów
Wyjątkową indiańską przygodę przeżyją najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów, gdzie w najbliższą sobotę odbędzie się drugie w tym roku spotkanie z cyklu „Bajeczne teatrzyki”. W indiańskiej wiosce maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia pióropuszy oraz naszyjników, a także zapoznają się z kulturą i obyczaj... (więcej)
MALUCHY W MUZUEM: JASNE. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+ - Łódź -
2016-10-05
Muzeum Sztuki  Łódź
ms1, Więckowskiego 36, sala warsztatowa 05.10.16, środa, 11:11 – 12:12 Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty dla najmłodszych - Mikołów -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Mikołów  Mikołów
Już po raz czwarty goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów, jakie odbędą się w galerii handlowej, uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. W sobotę 8 października goście centrum handlo... (więcej)
Warsztat rodzinny: Pod rodzinnym drzewem Anny Marii - Łódź -
2016-10-08
Muzeum Pałac Herbsta  Łódź
8 października, sobota, godz. 12:00-13:30 Kim byli rodzice Anny Marii? Jak się nazywali jej dziadkowie i pradziadkowie? Czy była jedynaczką? Zapraszamy na warsztat, dzięki któremu lepiej poznamy rodzinę Herbstów. W trakcie zajęć porozmawiamy o tym, jakie pokrewieństwo łączyło poszczególnych członków fabrykanckich rodów Herbstów i Scheiblerów, ... (więcej)
MALUCHY W MUZUEM: CIEMNE. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+ - Łódź -
2016-10-12
Muzeum Sztuki  Łódź
ms1, Więckowskiego 36, sala warsztatowa 12.10.16, środa, 11:11 – 12:12 Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W ... (więcej)
XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny \ Do 14 października Filia Zastów Wawerskiego Centrum Kultury w Warszawie przy ulicy Lucerny 13 czeka na prace wszystkich twórców (małych i dużych), którzy pragną utrwalić na kartce papieru swoje wakacyjne wspomnienia. Pocztówki w odpowiednim formacie określonym w regulaminie należy złożyć lub przesłać na nasz adres (decyduje data wpływu). Szczegóły ... (więcej)
MALUCHY W MUZUEM: ZAMKNIĘTE. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+ 
 - Łódź -
2016-10-19
Muzeum Sztuki  Łódź
ms1, Więckowskiego 36, sala warsztatowa 19.10.16, środa, 11:11 – 12:12 Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W MU... (więcej)
Mały Salon Muzyczny: Niosły dzieci z sadu - Łódź -
2016-10-23
Muzeum Pałac Herbsta  Łódź
23 października, niedziela, godz. 16:00–18:00 W trakcie krótkiego koncertu usłyszymy utwory muzyczne grane na różnych instrumentach. Posłuchamy także orkiestry perkusyjnej i weźmiemy udział w integracyjnych zabawach muzyczno-ruchowych. Na koniec dowiemy się, co rośnie w naszych sadach, by później wspólnie wykonać kosz z owocami. Z cyk... (więcej)
MALUCHY W MUZUEM: OTWARTE. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+ - Łódź -
2016-10-26
Muzeum Sztuki  Łódź
ms1, Więckowskiego 36, sala warsztatowa 26.10.16, środa, 11:11 – 12:12 Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W ... (więcej)
8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK - Warszawa - Wydarzenie dla mieszkańców Warszawy! 8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK 12 czerwca, niedziela, godz. 12.00-18.30 Park Bródnowski, Warszawa To już ósma edycja Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Park Bródnowski zamienia się w krainę dziecięcej radości – zapraszamy na zajęcia artystyczne, doś... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)