Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 29-08-2016
Wybierz datę i miejscowość
Bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci - Łomianki -
2016-09-02
Centrum Handlowe Auchan Łomianki  Łomianki
O tym, że nauka języka nie musi być nudna przekonali się już w maju najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Cykl bezpłatnych zajęć językowych dla dzieci w wieku 3-6 lat ponownie zawita do galerii handlowej. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy piątek 2 września. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy spotkania poznają angielskie n... (więcej)
Pomóż swojemu dziecku w rozwoju! - Poczesna -
2016-09-03
Centrum Handlowe Auchan Poczesna  Poczesna
Wiedza zdobyta w szkole jest niezwykle ważna. Równie istotne jest także rozwijanie dodatkowych zainteresowań u najmłodszych. Okazją do poznania oferty różnorodnych zajęć pozalekcyjnych będą targi edukacyjne, jakie w najbliższy weekend 3 i 4 września odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wśród wystawców znajdą się między innymi szkoły ję... (więcej)
Powitaj szkołę na wesoło! - Gliwice -
2016-09-03
Centrum Handlowe Auchan Gliwice  Gliwice
Letni wypoczynek powoli dobiega końca. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprosi swoich najmłodszych gości na kreatywne spotkanie. W weekend 3 i 4 września najmłodsi wezmą udział w licznych grach i zabawach o tematyce szkolnej. Maluchy sprawdzą się między innymi w quizach naukowych czy kalamburach, a także spróbują swoich sił w takich g... (więcej)
Kreatywny koniec wakacji - Mikołów -
2016-09-03
Centrum Handlowe Auchan Mikołów  Mikołów
Letni wypoczynek powoli dobiega końca. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprosi swoich najmłodszych gości na kreatywne warsztaty plastyczne. Już w sobotę 3 września mali artyści wykleją przy użyciu kolorowej plasteliny i modeliny ogromne rysunki sów – symbolu mądrości. Spotkanie będzie również okazją, aby stworzyć piaskowe rysunk... (więcej)
Kreatywny koniec wakacji - Katowice -
2016-09-03
Centrum Handlowe Auchan Katowice  Katowice
Letni wypoczynek powoli dobiega końca. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Katowice zaprosi swoich najmłodszych gości na kreatywne warsztaty plastyczne. Już w sobotę 3 września mali artyści wykleją przy użyciu kolorowej plasteliny i modeliny ogromne rysunki sów – symbolu mądrości. Spotkanie będzie również okazją, aby stworzyć piaskowe rysun... (więcej)
8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK - Warszawa - Wydarzenie dla mieszkańców Warszawy! 8.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK 12 czerwca, niedziela, godz. 12.00-18.30 Park Bródnowski, Warszawa To już ósma edycja Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Park Bródnowski zamienia się w krainę dziecięcej radości – zapraszamy na zajęcia artystyczne, doś... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)