Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 25-07-2017
Wybierz datę i miejscowość
Wzdłuż Rudawy-  spacer edukacyjny - Kraków -
2017-07-28
Dom Zwierzyniecki  Kraków
Zajęcia dla dzieci w wieku 6–10 lat. Wszystkich uczestników prosimy o zaopatrzenie się w wygodne obuwie i stroje przystosowane do pieszych wędrówek oraz wodę lub napoje chłodzące. W przypadku grupy liczącej mniej niż 5 osób lub brzydkiej pogody zamiast spaceru – turniej gier planszowych w oddziale. Udział w zajęciach bezpłatny. Liczba ... (więcej)
Akcja pt. „Podziel się książką” - Swadzim -
2017-07-29
Centrum Handlowe Auchan Swadzim  Swadzim
Dzieci podzielą się książkami ze swoimi rówieśnikami Aby wywołać radość na buzi dziecka, które cierpi z powodu choroby lub nie ma bliskich, naprawdę nie trzeba wiele. 29 i 30 lipca dzieci, które odwiedzą wraz z opiekunami wielkopolskie Centra Handlowe Auchan, będą mogły przekazać książki swoim rówieśnikom z domów dziecka i oddziałów szpitalnych.... (więcej)
Warsztaty kreatywne pt. „Środek lata, czyli koszulki i wakacyjna torba” - Krasne -
2017-07-30
Centrum Handlowe Auchan Krasne  Krasne
Malujemy wakacyjne koszulki, torby i plecaki – bezpłatne warsztaty dla dzieci Lato już w pełni. Słoneczne dni zachęcają do wakacyjnych podróży i wędrówek. Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 30 lipca w Centrum Handlowym Auchan Krasne, mali podróżnicy stworzą oryginalne, kolorowe koszulki, torby i plecaki. Pomysłów na spędza... (więcej)
Akcja pt. „Podziel się książką” - Poznań -
2017-07-30
Centrum Handlowe Auchan Komorniki  Poznań
Dzieci podzielą się książkami ze swoimi rówieśnikami Aby wywołać radość na buzi dziecka, które cierpi z powodu choroby lub nie ma bliskich, naprawdę nie trzeba wiele. 29 i 30 lipca dzieci, które odwiedzą wraz z opiekunami wielkopolskie Centra Handlowe Auchan, będą mogły przekazać książki swoim rówieśnikom z domów dziecka i oddziałów szpitalnych.... (więcej)
Lato w muzeum: Wakacje z królami - Kraków -
2017-08-22
Rynek Podziemny  Kraków
Zapraszamy na cykl 3 zajęć warsztatowych, podczas których opowiemy Wam o władcach Polski, którzy panowali w czasach średniowiecza. Poznacie ich imiona, wielkie czyny i codzienne przyzwyczajenia. Dla najwytrwalszych uczestników przewidzieliśmy nawet upominki! Czekamy na Was w Podziemiach Rynku. Zajęcia dla dzieci w wieku 6–10 lat. Udział w z... (więcej)
Lato w muzeum: Kraków Heleny Modrzejewskiej
 - Kraków -
2017-08-02
Dom pod Krzyżem  Kraków
Wakacyjny spacer edukacyjny śladami miejsc związanych z życiem i pracą niezwykłej artystki – Heleny Modrzejewskiej. Podczas spotkania zwiedzimy m.in. jej dom rodzinny, Salon Heleny Modrzejewskiej, Narodowy Stary Teatr oraz kościół św. Krzyża. Zobaczymy też wystawę poświęconą jej krakowskiej rywalce – Antoninie Hoffmann. Zapoznamy się na... (więcej)
Lato w muzeum: Pozdrowienia z Podgórza - Kraków -
2017-08-02
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Wakacje w Podgórzu mogą być bardzo ciekawe, dlatego warto podzielić się swoimi przeżyciami z najbliższymi. Jak to zrobić najlepiej? Wysyłając własnoręcznie wykonaną pocztówkę z wakacji! Zapraszamy do wspólnej zabawy! Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo dla osób z dokonan... (więcej)
Lato w muzeum: Śladami wspomnień - Kraków -
2017-08-09
MHK Ulica Pomorska  Kraków
Lato w muzeum: Śladami wspomnień Spacer edukacyjny po najważniejszych miejscach w okolicach placu Inwalidów, które odegrały znaczącą rolę w historii Krakowa i jego mieszkańców w pierwszej połowie XX wieku. Zajęcia dla młodzieży w wieku 13–18 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo dla osób z dokonan... (więcej)
Lato w muzeum: Dola i niedola służącej – o sprzątaniu w dawnym domu - Kraków -
2017-08-11
Kamienica Hipolitów  Kraków
Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak nasi przodkowie radzili sobie z utrzymaniem porządku i czystości w domu. Zapoznają się z codziennymi obowiązkami służących oraz z dawnymi sprzętami służącymi do utrzymania czystości. Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć, jak kiedyś zwalczano insekty i jak robiono pranie. Podczas zajęć plastycznych będ... (więcej)
Lato w muzeum: Urządzamy nowohuckie mieszkanie - Kraków -
2017-08-11
Dzieje Nowej Huty  Kraków
Uczestnicy warsztatów zapoznają się z osiągnięciami polskiego wzornictwa z lat 1956–1968, czyli jednego z najlepszych okresów polskiego designu. Warsztat stanowi podróż w czasie do okresu PRL-u i czasów młodości naszych dziadków. Uczestnicy będą projektować wnętrza nowohuckich mieszkań oraz meblować je w oparciu o karty pracy i obiekty muzeal... (więcej)
Lato w Muzeum: Od szkandeli do maszyny do pisania – wynalazki techniczne w dawnej kamienicy - Kraków -
2017-08-16
Kamienica Hipolitów  Kraków
Zajęcia poświęcone różnorodnym wynalazkom technicznym, które na przestrzeni wieków pojawiały się w domach, tym samym znacznie ułatwiając życie ich mieszkańców. Uczestnicy będą mogli zapoznać się m.in. z metodami ogrzewania dawnych domów i mierzenia czasu. Dowiedzą się także, w jaki sposób działały pierwsze telefony i jaki wynalazek to pradziadek dz... (więcej)
Lato w muzeum: Widoki Budapesztu, widoki Krakowa - Kraków -
2017-08-18
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Przyglądając się wizerunkom Krakowa i Budy z Kroniki świata Hartmanna Schedla, zastanowimy się, co łączyło, a co różniło te średniowieczne miasta. Podczas warsztatów zwiedzimy wystawę Na wspólnej drodze. Kraków i Budapeszt w średniowieczu oraz opowiemy o wspólnej historii tych miast. Zajęcia dla dzieci w wieku 10–13 lat. Udział w zajęciac... (więcej)
Lato w muzeum: Ogród w doniczce, na suficie i ścianie – kwiaty i rozmaite rośliny w dawnej kamienicy - Kraków -
2017-08-18
Kamienica Hipolitów  Kraków
Uczestnicy warsztatów odkryją wspaniałe bogactwo kwiatów i roślin malowanych na meblach, obrazach, przedmiotach codziennego użytku, a także na ścianach czy sufitach starej kamienicy mieszczańskiej. W trakcie zajęć plastycznych uczestnicy zamienią się w modelarzy, aby w plastelinie i gipsie wykonać dekoracje wzorowane na ozdobach, które widzieli w k... (więcej)
Lato w muzeum: Apteka w getcie krakowskim - Kraków -
2017-08-18
Apteka pod Orłem  Kraków
Projekcja filmu dokumentalnego Krzysztofa Miklaszewskiego o okupacyjnej historii apteki Pod Orłem, która w czasie II wojny światowej znalazła się w obrębie getta utworzonego dla ludności żydowskiej. Zajęcia dla młodzieży w wieku 13–18 lat. Udział w zajęciach bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo dla osób z dokonaną rezerwacją ... (więcej)
Lato w muzeum:  W Meksyku i na Tajwanie - Kraków -
2017-08-22
Dzieje Nowej Huty  Kraków
Budując Nowa Hutę, oznaczano kolejne osiedla literami i cyframi (np. A-0, B-2, C-2 itp.). Wcześniej występowały tu nazwy, które często nawiązywały do nazw innych krajów (np. Meksyk, Tajwan) lub różnych miejsc w zagranicznych miastach (Watykan, Lasek Buloński, Pentagon). Wędrując po Nowej Hucie zwiedzimy zatem niemal cały świat. Zajęcia dla dzieci w... (więcej)
Lato w Muzeum: Marcin Oracewicz i inni słynni obrońcy Krakowa -  -
2017-08-24
Barbakan  
Warsztaty edukacyjne, podczas których uczestnicy zapoznają się z sylwetkami najsłynniejszych obrońców miejskich murów, wśród nich Marcina Oracewicza, brata kurkowego, który uratował Kraków strzelając do wroga ze strzelby załadowanej… guzikiem. Zajęcia dla dzieci w wieku 10–13 lat. Udział w zajęciach bezpłatny. Liczba miejsc ograniczo... (więcej)
Lato w muzeum: Zbuduj z nami Nową Hutę - Kraków -
2017-08-25
Dzieje Nowej Huty  Kraków
Uczestnicy warsztatów zdobędą podstawową wiedzę teoretyczną o architekturze i urbanistyce Nowej Huty, którą będą mogli samodzielnie przetworzyć, budując własne „miasto idealne”. Zajęcie oparte na współdziałaniu i pracy w grupie. Zajęcia dla dzieci w wieku 10–13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.... (więcej)
Lato w muzeum: Tumult - Kraków -
2017-08-28
Wieża Ratuszowa  Kraków
LARP historyczny Tumult przeniesie Was w sam środek dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się na krakowskich ulicach w 1574 roku – oblężenie zboru protestantów przez tłum żaków i ubogich mieszczan. Podczas gry uczestnicy wezmą udział w specjalnym posiedzeniu rady miasta wraz z przedstawicielami najważniejszych instytucji. Każdy z graczy będ... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)
Animator MUNGO NA WESELE - Bydgoszcz - Nowość w Akademii MUNGO ! Animator MUNGO na Wesele! Oferta stworzona dla najbardziej wymagających gości weselnych czyli - dzieci Na Twoim weselu będzie dużo dzieci? Boisz się, że zaczną się nudzić, a ich rodzice nie będą mogli ponieść się weselnej atmosferze? Mamy coś dla Ciebie ! Animator na wesele, to jest to czego potrzebujesz. ... (więcej)
Animator dla Dzieci - Bydgoszcz - Animator dla Dzieci ! Na każdą okazję PAKIET MUNGO UROCZYSTOŚĆ (dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych) 1. Opieka animatora 2. Face painting 3. Bańki Mydlane 3.Modelowanie balonowych zwierzątek 5.Zabawy z chustą animacyjną 6. Tunel animacyjny 7. Wspólne tworzenie laurki 8.Twister XXL 9. Zdobienie i puszczanie Lampionów Szczęścia ... (więcej)
Animator MUNGO na chrzciny/ komunię - Bydgoszcz - Chcesz, aby Pierwsza Komunia Twojego dziecka lub Chrzciny były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju? Pragniesz, aby wszyscy goście dorośli i dzieci bawili się wyśmienicie? Zatrudnij Animatora MUNGO ! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoi goście będą zadowoleni. Dziećmi zajmie się specjalista od zabawy, a dorośli w tym czasie będą mieli cz... (więcej)
Urodzinki dla dzieci - Bydgoszcz - Organizacja urodzin dla dzieci to niepowtarzalna okazja, aby przygotować dla swojego dziecka przyjęcie w jego ulubionym stylu: Minionki, Kraina Lodu, Disco, Violetta i wiele innych. Dziecko poczuję się fantastycznie i przeniesie się do „swojego wymarzonego” świata. Nad wszystkimi etapami przygotowań oraz przebiegiem imprezy czuwają wyks... (więcej)