Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 26-10-2016
Wybierz datę i miejscowość
MALUCHY W MUZUEM: OTWARTE. WARSZTATY FAMILIJNE DLA DZIECI 1+ - Łódź -
2016-10-26
Muzeum Sztuki  Łódź
ms1, Więckowskiego 36, sala warsztatowa 26.10.16, środa, 11:11 – 12:12 Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej, Marta Wlazeł Wiesz wszystko o bezglutenowych biszkoptach, rytmie drzemek, wywabianiu śladów marchewki z koszulek w rozmiarze 74 oraz wadach i zaletach kangurowania? Jeśli tak - Muzeum Sztuki zaprasza Cię na nowy cykl MALUCHY W ... (więcej)
Jesienne warsztaty kreatywne! - Komorniki -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Komorniki  Komorniki
Złote liście, kasztany i żołędzie, a także dojrzałe jabłka czy dynie – to tylko niektóre z atrybutów jesieni, które mogą posłużyć do kreatywnej zabawy. Przekonają się o tym najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki, dla których galeria przygotowała cykl wyjątkowych warsztatów. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się w ... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci - Żory -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Żory  Żory
Już po raz czwarty najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Żory będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już w sobotę 1 października,... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci - Bielsko-biała -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała  Bielsko-biała
Już po raz czwarty najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się już w sobotę 1 paźd... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty dla najmłodszych - Gliwice -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Gliwice  Gliwice
Już po raz czwarty goście Centrum Handlowego Auchan Gliwice będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów, jakie odbędą się w październikowe weekendy, uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. W najbliższą sobotę 1 października goś... (więcej)
Spotkaj się z rzemiosłem – bezpłatne warsztaty dla najmłodszych - Mikołów -
2016-10-29
Centrum Handlowe Auchan Mikołów  Mikołów
Już po raz czwarty goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów będą mieli okazję wziąć udział w edukacyjno-artystycznych spotkaniach. Podczas czterech sobotnich warsztatów, jakie odbędą się w galerii handlowej, uczestnicy poznają różnorodne techniki tworzenia ozdób oraz drobnych przedmiotów użytkowych. W sobotę 8 października goście centrum handlo... (więcej)
Coaching rodzicielski w DK Zacisze - Warszawa - 7 i 21 października; 4 i 18 listopada; 2 grudnia (piątek), godz. 19.00-21.00 Po co coaching rodzicielski? Podstawową wartością w życiu każdego rodzica jest dziecko, a najwyższą inwestycją jest pełny i prawidłowy jego rozwój. Poczucie sukcesu i satysfakcji stanie się udziałem tych, któczy zainwestują wszelkiego rodzaju posiadane dobra, umiejętno... (więcej)
Warsztaty tkactwa w DK Zacisze: uTKANA sobota - Warszawa - 8 października, sobota, godz. 9.30-13.30 Warsztaty tkactwa artystycznego dla młodzieży i dorosłych. Sekrety tkactwa przybliżyła Teresa Szczepańska. Program zajęć: Poznanie i przygotowanie warsztatu pracy, Nauka naciągania osnowy, Uzyskanie przesmyku z użyciem listwy, Poznawanie wszystkich splotów i technik oraz nauka cieniowania, Wykon... (więcej)
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny - Łódź -
2017-03-11
Filharmonia Łódzka  Łódź
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny to warsztaty z zakresu muzyki i sztuk plastycznych, przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Organizowane są przez Filharmonię Łódzką im. Artura Rubinsteina oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Inaugurację oraz zakończenie roku akademickiego wzbogacają koncerty edukacyjne z cyk... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)