Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 25-05-2017
Wybierz datę i miejscowość
MAŁY KRÓL KURKOWY - Kraków -
2017-05-27
Celestat  Kraków
16 edycja konkursu o tytuł MAŁEGO KRÓLA KURKOWEGO Dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Michał Niezabitowski oraz Starszy Bractwa Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe” w Krakowie Henryk Kuśnierz zapraszają do udziału konkursie, adresowanym do uczniów klas V i VI szkół podstawowych o tytuł Małego Króla Kurkowego. Przyjdź 27... (więcej)
Mały Król Kurkowy - 16. edycja konkursu - Kraków -
2017-05-27
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Krakowa Michał Niezabitowski oraz Starszy Bractwa Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe” w Krakowie Henryk Kuśnierz zapraszają do udziału w 16. edycji konkursu, adresowanego do uczniów klas V i VI szkół podstawowych o tytuł Małego Króla Kurkowego oraz na finał konkursu i festyn z okazji Mi... (więcej)
FANTASTYCZNY OGRÓD - Kraków -
2017-05-27
Kamienica Hipolitów  Kraków
Muzeomania, z cyklu: „Mały wielki Kraków” Są takie ogrody w Krakowie, które kwitną cały rok. Wystarczy odwiedzić kościół franciszkanów, aby poznać piękno polskich kwiatów przedstawionych na polichromii Stanisława Wyspiańskiego. Zapraszamy na spacer, podczas którego jego uczestnicy poznają dekoracje roślinne ukryte w krakowskich świątyn... (więcej)
GARDEROBIANY - TEATRALNY DOM MODY - Kraków -
2017-05-27
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Muzeomania z cyklu: "Zagraj w teatr": Garderobiany – teatralny dom mody. Jakie sekrety i tajemnice skrywa garderoba aktorska? Kim jest garderobiana? Zapraszamy na warsztaty, w czasie których przemienimy się w garderobiany. Spróbujemy ubrać aktora w kompletny strój sceniczny i w kilka sekund pozapinać tysiące haftek, guzików, czy zawiąza... (więcej)
WAWELSKIE OPOWIEŚCI Z PREZYDENTEM ANDRZEJEM KULIGIEM - Kraków -
2017-05-28
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Zapraszamy dzieci do spotkania z cyklu Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie. O legendach związanych z wawelskim wzgórzem opowie wiceprezydent Andrzej Kulig. Dzieci dowiedzą się, jakie tajemnice kryje w sobie Wawel, kogo można tam spotkać nocą, czy straszą tam duchy i która z wawelskich komnat jest najpiękniejsza. To będzie wyjątkowe, k... (więcej)
Dzień Dziecka z Krzysztoforkiem i Dorotką - Kraków -
2017-06-04
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa serdecznie zaprasza na Dzień Dziecka z Krzysztoforkiem i Dorotką 3 CZERWCA Pałac Krzysztofory Rynek Główny 35 10.00 Gdzie w Krakowie straszy? warsztaty dla dzieci w wieku 10–13 lat, Kamil Stasiak W mieście tak starym jak Kraków z pewnością straszą jakieś duchy. Ale gdzie można je spotkać? Jednym z... (więcej)
Ruszyły zapisy na zawody „Fregata Family Cup”! - Poznań - Znamy już termin tegorocznych rodzinnych zawodów pływackich Fregata Family Cup. W niedzielę 4 czerwca w Termach Maltańskich dzieci i rodzice wezmą udział w fantastycznych zmaganiach na basenie. Zapisy właśnie ruszyły! „Fregata Family Cup“ to największe w Poznaniu rodzinne amatorskie zawody pływackie. Co roku w Termach Maltańskich do ... (więcej)
Pochód Lajkonika - Kraków -
2017-06-22
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
W obecnym roku pochód Lajkonika odbędzie się 22 czerwca. Lajkonikowy orszak przemierzy przy dźwięku krakowskich melodii w wykonaniu kapeli Mlaskoty od lat niezmienioną trasę: od ulicy Senatorskiej, do Klasztoru Sióstr Norbertanek, następnie ulicami Kościuszki i Zwierzyniecką pod Filharmonię Krakowską, następnie ulicą Franciszkańską i Grodzką do Ryn... (więcej)
Konkurs na zielnik - Kraków -
2017-07-23
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa  Kraków
Czy wiesz jak działa rumianek, krwiściąg lekarski czy bluszczyk kurdybanek? Przyroda to największa apteczka na świecie, to niezliczone zasoby naturalnych medykamentów, które od setek lat były wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń. Mamy dla Was wyjątkowy KONKURS! Zrób swój własny ZIELNIK pt. Magiczna moc lecznicza roślin i kwiatów. 12-14 lip... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)
Urodzinki dla dzieci - Bydgoszcz - Organizacja urodzin dla dzieci to niepowtarzalna okazja, aby przygotować dla swojego dziecka przyjęcie w jego ulubionym stylu: Minionki, Kraina Lodu, Disco, Violetta i wiele innych. Dziecko poczuję się fantastycznie i przeniesie się do „swojego wymarzonego” świata. Nad wszystkimi etapami przygotowań oraz przebiegiem imprezy czuwają wyks... (więcej)