Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 31-07-2015
Wybierz datę i miejscowość
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! - Wrocław -
2015-08-16
Kino Helios Magnolia Park  Wrocław
Filmowe Poranki ze Scooby-Doo! Kina Helios gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji! Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 4. Każdy sean... (więcej)
Lato z Pracownią - Wrocław - Pracownia Artystyczno-Edukacyjna zaprasza dzieci w wielu 7-10 lat na pięciodniowe letnie turnusy zajęć. W programie*: gry i zabawy zajęcia plastyczne codzienne wycieczki (m.in. Zoo, Muzeum powozów w Galowicach, Muzeum Ludowe w Marcinowie, Kino, Park dinozaurów, Sala zabaw) opieka 2 instruktorów w godzinach 8.00-17.00 obiad oraz podwieczore... (więcej)
Dni Nudy w Wilanowie - Warszawa - Wszystkich odczuwających silną potrzebę odpoczynku i chwilowego niezajmowania się niczym zapraszamy na letnie Dni Nudy do Wilanowa! Przekonajcie się, że nuda nie zawsze musi oznaczać czas stracony i bezproduktywny, może mieć także pozytywne znaczenie! Chcemy zmienić postrzeganie muzeum jako instytucji nudnej, która nie ma wiele do zaoferowania ... (więcej)