Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 06-05-2016
Wybierz datę i miejscowość
Windą ponad dach katedry wrocławskiej - zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Wrocławscy przewodnicy miejscy zapraszają dzieci w wieku 6 - 12 lat wraz z rodzicami na wiosenne zdobywanie Korony Wrocławia, czyli pięciu wrocławskich punktów widokowych. W trakcie majowych i czerwcowych "SPACERÓW i PRZYGÓD", czyli rodzinnych spacerów edukacyjnych, będzie okazja odwiedzić je wszystkie! Oprócz pięknych widoków, jak zawsze zapewni... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-08
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2015, od lat 5, 82’ Kiedy nadejdzie powódź, która zatopi cały świat, dwa małe stworki będą skazane same na siebie… Od ich pomysłowości, odwagi i umiejętności współpracy zależy, czy uratują życie. Wzruszająca i nieodparcie śmieszna opowieść o odwadze, lojalności, miłości i poświęceniu. ... (więcej)
Warsztaty florystyczne: Wianki i ozdoby komunijne - Warszawa - 22 kwietnia, piątek, godz. 18.30-20.30 Zapraszamy na niecodzienne warsztaty kwiatowe. Wianki, kwiatowe opaski, korsarze i butonierki to nieodłączne elementy komunijnego stroju. Wianek z żywych kwiatów to piękno samo w sobie. Kiedyś obowiązkowo przeplatany gałązkami mirtu. Symbol czystości, niewinności, chwały, nieskończoności. Świetnie prezent... (więcej)
II Toruńska Noc Muzealna - Europejska Noc Muzeów w Toruniu - Toruń -
2016-05-14
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Przed nami kolejna noc muzealna. Tym razem zapraszamy do wszystkich oddziałów 14 maja, w godz. 18.00 - 24.00. Wśród atrakcji m.in. nocne wejście na wieżę ratuszową. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Cały program na stronie Muzeum Orkęgowego w Toruniu: www.muzeum.torun.pl/aktualnosc-5-285-ii_torunska_noc_muzealna_europejska_noc.h... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-15
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2014, 86’, od lat 5 Co się stanie, gdy przewodnikiem stada wędrownych ptaków zostanie ptaszek, który nie wie, gdzie leży Afryka? No, będzie ciekawie… Zabawna animacja, sympatyczni bohaterowie i udany polski dubbing.... (więcej)
Siedziba astronoma, czyli uniwersytecka Wieża Matematyczna - zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Wrocławscy przewodnicy miejscy zapraszają dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z rodzicami na wiosenne zdobywanie Korony Wrocławia, czyli pięciu wrocławskich punktów widokowych. W trakcie majowych i czerwcowych "SPACERÓW i PRZYGÓD", czyli rodzinnych spacerów edukacyjnych, będzie okazja odwiedzić je wszystkie! Oprócz pięknych widoków, jak zawsze zapewnia... (więcej)
ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ - Warszawa -
2016-05-22
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego  Warszawa
ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają zwierzęta. To właśnie zwierzęta wystąpią w roli głównej i staną się inspiracją do spotkań z dobrą literaturą dla dzieci, obrazami, ilustracją, bajkami, przyrodą, a czasem nawet odrobiną teatru. Każdy warsztat rozpoczyn... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-22
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2013, od lat 5, 82’ Kumba jest zebrą – nietypową, bo ma pasy tylko na połowie ciała. Oskarżany przez swoje stado o sprowadzenie klęski suszy, wyrusza w pełną straszliwych niebezpieczeństw podróż do magicznego wodopoju. Tam, zgodnie z prastarą legendą, uzyska brakujące pasy, a nad jego ojczystą kr... (więcej)
Mostek Pokutnic, najwyżej położony most w mieście - zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Wrocławscy przewodnicy miejscy zapraszają dzieci w wieku 6 -12 lat wraz z rodzicami na wiosenne zdobywanie Korony Wrocławia, czyli pięciu wrocławskich punktów widokowych. W trakcie majowych i czerwcowych "SPACERÓW i PRZYGÓD", czyli rodzinnych spacerów edukacyjnych, będzie okazja odwiedzić je wszystkie! Oprócz pięknych widoków, jak zawsze zapewnia... (więcej)
Sto mostów Wrocławia – nadodrzańskie manewry, czyli zwiedzanie Wrocławia dla dzieci - Wrocław - Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6–12 lat wraz z rodzicami na zwiedzanie Wrocławia z licencjonowanym przewodnikiem miejskim podczas rodzinnych zajęć plenerowych z cyklu „SPACERY i PRZYGODY”. Piaskowy, Mieszczański, Zakochanych czy Czarownic – tym razem zbadamy wszystkie napotkane mosty i kładki. Zielone, niebieskie, c... (więcej)
Rodzina do kina  \
2016-05-29
Jack's Cinema Bar & Restaurant  Warszawa
animowany, przygodowy, film dla dzieci, 2008, od lat 5, 97’ Ryś Ryszard i grupa jego przyjaciół rusza na pomoc zwierzętom porwanym i uwięzionym przez bezwzględnego łowcę Warczaka.... (więcej)
Fregata Family Cup! Dołącz do rodzinnej przygody na basenie! - Poznań - Mali pływacy na start! Rozpoczynamy zapisy na amatorskie Mistrzostwa Poznania w Pływaniu. 12 czerwca Termy Maltańskie zamienią się w arenę wspaniałych Fregatfamilycup2016sportowych zmagań! „Fregata Family Cup“ to największe w Poznaniu rodzinne amatorskie zawody pływackie. Celem imprezy jest popularyzacja nauki pływania wśród dzieci o... (więcej)
Międzynarodowy konkurs na plakat filmowy - Warszawa - Tak jak życie jest inspiracją dla kina, tak filmy inspirują nas do działań twórczych i poszukiwań nowych palet barwnych w naszej niejednokrotnie szarej rzeczywistości. Pragnę zachęcić młodzież do pomysłowej interpretacji, jednego z zaproponowanych arcydzieł polskiej kinematografii, której wyrazem będzie pomysłowy i wykazujący uzdolnienia plastyczne... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)