Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Warto kupić
Ważne tematy

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Zobacz najciekawsze imprezy dla dzieci organizowane w wielu miastach Polski. Jeśli interesują Cię oferty z konkretnej miejscowości - wybierz ją z poniższej listy największych miast poniżej lub wpisz jej nazwę w wyszukiwarkę.

Imprezy - cała Polska - 08-12-2016
Wybierz datę i miejscowość
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny - Łódź -
2017-03-11
Filharmonia Łódzka  Łódź
Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny to warsztaty z zakresu muzyki i sztuk plastycznych, przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Organizowane są przez Filharmonię Łódzką im. Artura Rubinsteina oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Inaugurację oraz zakończenie roku akademickiego wzbogacają koncerty edukacyjne z cyk... (więcej)
Mikołajkowe atrakcje dla najmłodszych! - Poczesna -
2016-12-11
Centrum Handlowe Auchan Poczesna  Poczesna
Mikołajki to długo wyczekiwane przez najmłodszych święto. W Centrum Handlowym Auchan Poczesna maluchy będą je świętować aż przez trzy dni. We wtorek 6 grudnia gościem galerii handlowej będzie sam Święty Mikołaj. Będzie to więc wspaniała okazja, aby spotkać się z nim i opowiedzieć o wymarzonych prezentach. Nie zabraknie także kreatywnych warsztat... (więcej)
Filmowe mikołajki - Poznań - W najbliższy weekend na najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Swadzim oraz Centrum Handlowego Auchan Komorniki czekają nie lada atrakcje. Podczas warsztatów animacji poklatkowej maluchy stworzą własną opowieść wigilijną. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni uczestnicy spotkania pod okiem specjalistów stworzą własnych bohaterów filmowyc... (więcej)
Świąteczne atrakcje dla maluchów - Krasne -
2016-12-10
Centrum Handlowe Auchan Krasne  Krasne
Niezwykle świąteczna atmosfera zagości w sobotę 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Podczas wyjątkowego spotkania na wszystkich gości przygotowano szereg atrakcji. Jedną z nich będzie wizyta samego Świętego Mikołaja oraz jego pomocnic – Śnieżynek. W specjalnie zaaranżowanym kąciku fotograficznym każdy będzie mógł zrobić sobie pa... (więcej)
Przygotuj świąteczne ozdoby! - Gliwice -
2016-12-10
Centrum Handlowe Auchan Gliwice  Gliwice
Święta coraz bliżej! Czas więc odpowiednio się do nich przygotować i stworzyć niepowtarzalne ozdoby choinkowe. Okazją do tego będą kreatywne warsztaty, na które najmłodszych zaprosi Centrum Handlowe Auchan Gliwice. W weekend 10 i 11 grudnia przy specjalnych stanowiskach dzieci wraz z rodzicami będą mogły puścić wodze fantazji i wyczarować niezw... (więcej)
Świąteczna Aukcja Charytatywna w Muzeum Toruńskiego Piernika w Toruniu - Toruń -
2016-12-10
Muzeum Okręgowe w Toruniu  Toruń
Doroczna Aukcja Charytatywna dziecięcych prac plastycznych odbędzie w MUZEUM TORUŃSKIEGO PIERNIKA (ul. Strumykowa 4). SOBOTA, 10 GRUDNIA 2016 R., GODZ. 12.00. Spotkamy się w miłej, świątecznej atmosferze, a towarzyszyć nam będzie aromat przypraw korzennych i świeżo wypiekanych pierniczków. Zatem PRZYBYWAJCIE! Cena wywoławcza TYLKO 10 ZŁ! ... (więcej)
Przygotuj świąteczne dekoracje - Płock -
2016-12-10
Centrum Handlowe Auchan Płock  Płock
Święta są już coraz bliżej. Warto więc już teraz odpowiednio się do nich przygotować, szykując bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe. Okazją do ich stworzenia będą warsztaty kreatywne, które odbędą się w sobotę 10 grudnia w Centrum Handlowe Auchan Płock. Przy specjalnym stanowisku i pod czujnym okiem Śnieżynek, uczestnicy wspólnej zabawy udekorują ... (więcej)
Spotkaj się ze Świętym Mikołajem! - Piaseczno -
2016-12-10
Centrum Handlowe Auchan Piaseczno  Piaseczno
W najbliższą sobotę 10 grudnia na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno czeka nie lada atrakcja. Gościem specjalnym galerii handlowej będzie bowiem sam Święty Mikołaj. Będzie to wspaniała okazja, aby zrobić sobie z brodaczem i jego pomocnikami pamiątkowe zdjęcie. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ze scenografią rodem z Lapon... (więcej)
Spotkaj się ze Świętym Mikołajem! - Rumia - W najbliższy weekend na najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan czekają nie lada atrakcje. W sobotę 10 grudnia gościem specjalnym galerii handlowej będzie sam Święty Mikołaj. Będzie to wspaniała okazja, aby zrobić sobie z brodaczem i jego pomocnikami pamiątkowe zdjęcie. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ze scenografią rode... (więcej)
URODZINY DLA DZIECI - Leszno -
2019-01-01
Strefa Czasu  Leszno
Strefa Czasu oferuje Państwu organizację niepowtarzalnych dziecięcych urodzin, balików, animacji w czasie komunii, wesel, przjęć. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urodzinową. Na życzenie rezerwujemy kawiarnię dla rodziców i zakupimy tort. URODZINY W LOKALU 10550969_667673793314867_6845560220036834914_n Dla kogo: Dzieci 2 ̵... (więcej)