Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Gdansk

Gdansk - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Gdansk. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Gdańsk, 21-09-2017

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Gdansk

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Gdansk

Zajęcia dla dzieci
  Zapraszamy wszystkie maluszki z Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego na zajęcia z języka angielskiego - indywidualne i grupowe. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów z kwalifikacjami do pracy z dziećmi. Uczymy przez zabawę, ruch i śpiew, a na zajęciach posługujemy się wyłącznie językiem angielskim! ... (więcej)
Mamo, tato umiem sam! Zajęcia dla dzieci przygotowujące do przedszkola. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest wprowadzenie dziecka w świat rówieśników, nauczenie samodzielności oraz edukacja przez zabawę. Dla kogo? Zapraszamy dzieci od 1,5 do 3 lat Podczas zajęć dzieci : • uczą się naśladować i wykonywać proste polecenia przy muzyce i piosenkach • poznają części ciała, kolory, zwierzęta, pogodę i wiele innych cieka... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 4 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci od 4 lat na zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki. Celem zajęć jest wprowadzenie najmłodszych w świat muzyki poprzez śpiew, słuchanie literatury muzycznej, inscenizacje ruchowe. Czas trwania: 45 min., małe grupy do 8 osób. Miejsce zajęć: GLO, ul. Małomiejska 58, 80-037 Gdańsk Cena: 80 zł / miesiąc. Kontakt 883 ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Gdańsk Kolekcja łodzi egzotycznych eksponowana na salach Składu Kolonialnego liczy prawie 40 obiektów, pochodzących ze wszystkich kontynentów. Została zebrana dzięki ofiarności kapitanów i marynarzy Polskich Linii Oceanicznych, a także polskich placówek zagranicznych. Wśród eksponatów znajdują się modele łodzi i tratew charakterystyczne dla różnych kultur... (więcej)
wystawy dla dzieci Gdańsk Wystawa stała. Ukazuje barwny obraz życia w dawnym Gdańsku, które koncentrowało się nad Motławą, tuż pod Żurawiem dokąd płynęły Wisłą i jej dorzeczem towary z głębi Rzeczpospolitej. Zwiedzający mogą zapoznać się z nawigacją w porcie gdańskim, zobaczyć jak wyglądały pierwsze latarnie morskie w Wisłoujściu i w Nowym Porcie, nabrzeża portowe, komora p... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen Akademos - Gdańsk

Klub Akademos oferuje: - basen pływacki - saunę - siłownię - rehabilitację - liczn...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także